Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, každý fotolab :-| To pexeso je zas něco jiného, a puzzle by byla jen jedna fotka.No o zimních dlouhých večerech na to sednu a vyzkouším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti obrovská gratulace!!!! :-) Ať je všechno v pořádku - na zánět žil budeš asi muset být hlavně v klidu! Tak se šetřete! To je bezva novinka! No u nás beze změny ;-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Peti obrovská gratulace k miminku a k srdíčku :-) a ať ten zánět brzy zmizí...
Odpovědět
Luc - to chce přestat se snažit a naplánovat něco, na co se mimčo nehodí a hned to bude.... moje osvědčená metoda :-D Peta - mě nejvíc trvalo nafotit a dát dohromady ty fotky svateb celé rodiny, pak sjem to furt odkládala a asi 80% toho dělala v noci před tou zl.svatbou :-N Teď jsem jim k jinému výročí dala digit.fotorámeček, taky jim tak různě všude břibývají fotky, tak takto to mlůžou mít na jednom místě a všechny. Akortá mi bylo hodně blbě a ani jsem jim to nezprovoznila... :-N Ale snad se k nim dostanu dřív než po porodu, abych jim to dala dohromady :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci nebuď smutná...jak říká Blanka, to chce se a to nesoustředit něco naplánovat a ono to příjde samo...hlavně se vyhnout stresu apod. z toho zda a kdy se to povede. To je to nejhorší co může být
Odpovědět
Holky, mám dotaz. :) Jak jste to řešili s malováním na svatbu? Já zjišťuju, že ráno nemám vůbec čas, že pojedu ke kadeřnici, oblíct a jede se na hrad. A sama se namalovat neumím - zvládnu max. řasy. :-D a nikdo okolo mě to taky neumí.
Odpovědět
Mil - já si objednala kosmetičku domů. Sama jsem si taky malovala akorát řasy, protože jsem chtěla svou voděod.řasenku na kontaktní čočky, ale jinak mě malovala ona, plus zakrývala akné na krku, výstřihu, zádech, ale vím, že to zvládla docela rychle, do 30 min. 100% ;-) V půl 6 jsem se naložila skoro na hodinu do vany, oholila nožky, atd...., od půl 7 do 7 jsem zdobila moje auto, od 7 do půl 9 jsem byla u kadeřnice, kolem 9 mě namalovala kosmerička, pak dojeli první hosté, začala jsem si malovat nehty a pak zdobit jejicih auta, věnovat se jim, atd... to bylo lítáí skoro do 11, v půl 12 se mělo odjíždět a já začala shánět někoho kdo mě obleče.... Kyž si někoho objednáš domů, tak to rozhodně nebude trvat déle než by ses malovala ty sama. ;-)
Odpovědět
No já bych chtěla, ale ráda bych to sfoukla nějak naráz - kadeřnice i kosmetika. Jenže jsem z dědiny od Znojma a tam jako nevím. :( Možná spíš v Znojmě nějaký 2 v 1 salon.
Odpovědět
Já jsem se připravovala na vesnici 50km severně od Brna a přijela mi paní 20km z jednoho města. Kadeřnici mám o 2 ulice níž, tak tam mě hodil taťka autem. Jsem ráda, že jsem vše zařídila mimo Brno, že to bylo za zlomek ceny. Třeba 4 hod. práce kadeřnice za 200,-, 4kytky a 2 korsáže 1200,- atd. :-N Jsem tu dala na rady holek z diskuze Blansko a okolí a našla super kosmetičku. Tak zkus na nějaké diskuzi o Znojmě. ;-)
Odpovědět
Luc - tak jdu ven na oběd, na Kytnerku, tak si na tebe vzpomenu. ;-)
Odpovědět
Díky Blani, zkouším, zatím nejsem moc úspěšná, ale třebas mi někdo poradí, jak to udělat 2 v 1. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Milmic já to taky tak měla, že mi kosmetička přijela až domů a nalíčila mě doma, ale já se chystala v Brně...ve Znojmě bohužel nikoho neznám, takže ti poradit nemůžu. Ale určitě někoho seženeš...
Odpovědět
Článek se načítá
Hlavně doporučuji zkoušku dost dopředu. Já na ní šla asi 3 týdny před svatbou , to jsem měla kosmetičku ve stejném slaonu jak kadeřnici a vůbec mi to nesedlo ( ikdyž jsem měla 2 doporučení, že je fakt super), takže jsem bnarychlo sháněla a u té mojí finální šla na zkoušku asi týden před svatbou, ale byly to nervy, takto na poslední chvíli někoho hledat. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani jj je lepší jít dopředu...já na první zkoušce byla na začátku září a na druhé týden před svatbou...do té doby sjem měla čas alespoň se promyslet, jak mi sedlo to první líčení, co bych změnila apod...
Odpovědět
No já taky plánuju jít někdy dřív na zkoušku, abych potom kdyžtak mohla operativně měnit. No užužuž sháním, kam se vlastně vrtnu na poprvé. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mne kosmeticka licila v kadernictvi. Urcite by ti tam dosla - ono je asi jedno jestli te lici doma, v kosmetickem salonu nebo v kadernictvi. Na zkousce jsem byla, ale nejak mne to nenadchlo, tak jsem ji rano koukla do palety a rekla jsem, ktere barvy tam chci. A nejak to dopadlo.
Odpovědět
U nás líčila mě, pak sestřenku (ta na zkoušku nemohla, tak sjem paní jen ukázala její foto a že půjde v tyrkysovém), ona dojela a sestřenku nalíčila nádherně, všichni koukali, na ot že to bylo z fleku na první pokus. A pak mi máma říkala, že chtěla taky nalíčit.... :-N Myslím, že možná ještě babi přepudrovala, ale nevím, to už jsem byla jinde. ;-)
Odpovědět
já se taky domluvila, že vizážistka přijede do kadeřnickýho salonu, nejdříve mě paní kadeřnice učesala a pak jsem byla hned nalíčená a účes měla i maminka a sestra a vizážistka taky nalíčila ještě obě maminky a sestru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si také budu shánět nějakou kosmetičku, aby ten ksichtík vypadal trochu profesionálněji :-D Chtěla bych , aby dojela za mnou, ale vzhledem k tomu, že kadeřnice radši pracuje v salonu, pry kdyby něco zapoměla, tak to udělám jako natrix, at je to vše pohromadě.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... milmic: nestihla jsem ti včera popřát štěstí - takže držím pěsti, ať to dneska v té autoškole zmákneš! ;-) jo líčení holky určo profi, fakt to zabere v den svatby tak půl hoďky a výsledek určitě stojí za to. Taky je dobré trošku si zmapovat jak vám ta která značka kosmetiky drží a vyhovuje.... makeup, který sedí jedné pleti nemusí na druhé vypadat stejně svěže.... Já jsem se nakonec po zkoušce se svou vizážistkou domluvila, aby použila makeup můj vlastní. Ona má sice výborné značky (kombinuje různé - každá má dobrého něco jiného, ale hodně používá maxfaktor, něco Yves Saint Laurent, u pudrů měla dokonce i Dior), ale mně momentálně nejlíp vyhovuje zmatňující Bourjois. Fakt záleží na pleti, odstínu, atd. No a hlavně, měla takovej bezvadnej sprej, kterým potom celý můj ksichtít "zafixovala", takže jsem vydržela fajnová až do noci :-D - samozřejmě nějaké přepudrování proběhlo, ale to je o pocitu :-) Ježiš, jsem se v té kosmetice rozjela co - to tady asi každýho nezajímá, tak se omlouvám...... :-N brnando: mocinky mooooc gratuluju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky, tak co víkend? My si včera udělali voolný den a byli na výstavě v Šebrově a odpoledne courat v oboře. To se pak udělalo moc hezky. Tak co milmic, už jsi právoplatná řidička?
Odpovědět
Luc, nejsem. :-D Mám se víc skamarádit s autem a navíc nosím brýlečky. :-D No aspoň jsem komisaře svezla, dopravní přestupek jsem neudělala. Tak se komisař dobře pobavil a my teď s kamarádkou obě zaplatíme dalších 1100 zlaťáků za opravný a kondičky. Fajn věc. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak aspoň budeš po kondičkách příště za volantem jistější ;-) . Něco jsi přehlídla, nebo proč ty brýlky? Penízky jsou sice menší zlo, ale co naděláš. Držím pěsti na příští termín! Za chvíli se jdu školit - dneska nemám mozek naprogramovaný na příjem informací, tak to bude asi zajímavé :-D :-D .
Odpovědět
Nene, nic jsem nepřehlídla, žádný dopravní přestupek. Prostě nosím brýlky, tak abych měla jasno. :-D No byl to zvláštní komisař, každého ponižoval, dal to jenom jednomu klukovi z 5 - ten navíc rozšiřoval z A na B, jinak všechny potopil. Tak co už. Tak at se ti školení vydaří. Taky dneska nemám moc nastavený mozek - ale já teda na nic, natož na příjem. :-D
Odpovědět
Dobré pondělní ránko, Mil - to je mi líto, sestřenku taky vyhodil nějaký chlap protivný, prý to dal 1 z 8 :-N Taky žádná chyba, ale prostě se mu nelíbilo jak jela :-N Tak příště držím palce!
Odpovědět
Blani, třebas to byl stejný nebo minimálně hodně podobný. :-D Instruktor říkal, že je ehm ehm, že každého akorát uráží a uráží i jeho autoškolu. No tak lidi jsou různí, že jo. Ráno jsem potkala kominíka, tak to jako nevyšlo. :-D No příští zkoušky dělám v pátek třináctého, tak snad. Pokud přijde stejný komisař, jdu dom. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, to byl teda protiva! Na školení včera dobrý - dověděla jsem se spoustu inform,ací, co zase na nás zákonodárci upekli nového. Mozek se i vzpamatoval, něco ruka poznamenala, tak snad to k něčemu bylo :-D - to uvidím začátkem roku, až to budu používat :-D :-D :-D - to se myslím nasměju :-D .
Odpovědět
Milmic: jo autoškola, to byla moje noční můra :)). Týden před námi z 8mi lidí vyhodil 7, v mé skupině to bylo padesát na padesát.....přičemž jedna holčina to dělala už po sedmé či osmé, jeden kluk po čtvrté atd. U spoustu případů mi přišlo, že je komisař domluvený z autoškolou (prachy, že ano)......protože vyhodit kluka za to, že jezdí moc rychle a hned za ním holku, že jezdí moc pomalu, no nevím :-| .
Odpovědět
Blanka: Blani, neporadila bys mi, kam na fotoalbum? Snažím se najít svatební, chci si konečně nechat vyvolat fotky a nemůžu sehnat :-( . Potřebovala bych 100 stránek, černé listy a formát cca 35na 35 - nadlidský úkol. :-S
Odpovědět
Lol: no tak to je humus. Taky nás napadlo, jestli nejde o peníze, páč autoškola z toho dostane 500 korun. Ale přijde nám to dost ubohý, přeci jen. Moc se nám tomu nechce věřit. Navíc majitel tej autoškoly je takovej uťápnutej klučík, tak se mi to moc nezdá no. Ale možný je samozřejmě všechno. Jináč pro mě byla noční můra celá autoškola, nejenom zkoušky. Nejezdím moc ráda a bojím se. A ten instruktor, co jsme u něj jezdily, tak stál za to. :-D Pojem klid mu nic neříkal. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?