Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
A mne se vic libi ty bile. Ale ja se nevdavam. Sama jsem menila saty nekolikrat, holky by mohly vykladat.
Odpovědět
Profilova fotka
milmic - ty červené jsou krásné, ale taky se mi trošku zdá, že Tě přebíjejí - chtělo by to nějak ozvláštnit účes, třeba kytkou ve vlasech, nebo nějak zvláštněji učesat, aby to přitáhlo pozornost k obličeji. Kytku bych vilola červenobílou, nebo bílou s červenými doplňky. Bílou u těch šatů zazdíš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A těhulky fotí ještě Smrčková a pak v Tišnově manžel a tchán kamarádky (Smékal). Zkusím najít stránky. Teda aspoň fotil v těhotenství tu kamarádku, ale zase je to chlap :-D .
Odpovědět
Moni, to se právě snažím, dívat se na Tebe jako celek, který mají šaty doplnit a vyzvednout a ne zazdít ;-) šatky jsou krásné, ale poměrně výrazné, určitě je můžeš mít,a le pak je potřeba dobře zvolit právě účes a zbytek... aby nebyly šaty, dlouho nic a Monika, ale aby to byla Monika v krásných šatech :-)
Odpovědět
No vzhledem k tomu, že bude závoj, tak to chce vlasy trochu vyčesat. Kamarádka, co se mnou byla,hlasuje jednoznačně pro závoj. No atak nevím, kam potom dát tu kytku do vlasů a hlavně jakou kytku. No kytku bych chtěla trošku netradičnější, asi nějaké kaly a nějak zajímavě vyvázat. Něco jako mám bílé kaly v albu na začátku u plotu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky...¨ Milmic mě se líbí ty červené šatičky :-) A jinak holky jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
milmic - nebo něco takového? http://www.beremese.cz/album/view.php... - asi v trochu jiných barevných kombinacích. Nebála bych se ani lehce převislé, ale záleží na Tobě. Já bych teda byla pro variantu bez závoje, ale nejsem v tomhle asi ta správná radilka, protože k závojům nemám pozitivní vztah všeobecně - asi hodně záleží, jaký vybrat k těm šatům. Nějak mi to s tou červenou nesedí, ale předpokládám, že Tě kamarádka se závojem viděla.
Odpovědět
No.... něco takovhé Luc, tu už jsem taky někde našla. :) Takovou nějakou méně tradiční, no převislou určitě nechci. Ano viděla, zkoušely jsme kde co, ale na fotkách ten závoj nevyšel moc hezky, splývá s bílýma šatama okolo v salonu. Je to mysleno tak, že když bude mít lehce červený okraj, tak nesplyne vzadu se šatama, no něco jako je na modelce, ale až tak dlouhý zase ne, nechci ho vláčet po zemi, stačí že šaty mají vlečku.
Odpovědět
Profilova fotka
milmic - já nemyslela ani tak tradiční převislou :-D , ale extravagantní, ale ta by se asi spíš hodila do bezzávojové varianty ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Janinko, je bezva, že je u vás s Filípkem všechno v pořádku!!! ;-) Dneska je tam teda výstavní deka!
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak tak kytička je fakt luxusní :-) něco velice netradičního :-) Jé děkujeme :-) dneska jsme zase od 6 vzhůru, taťka nám šel do práce a malej si dělal rozcvičku...
Odpovědět
Ahoj Luci, podávám zprávu o tvé kytičce - suší se pěkně ve špajzu v průvanu a je pořád nádherná! Jedna florystka co se byla podívat na svatbě po mě chtěla fotku kytky, protože se jí moc líbila. Takže zas a znova moc moc díky!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kristi, já děkuju, se zase stydím |-| x-) x-), jsem ráda, že měla úspěch hlavně u TEBE - jinak vítej v klubu sušiček svatebních kytek :-D :-D . Já jsem s tím pro srandu, tak aspoň nejsem jediná :-D .
Odpovědět
nejsi, ja bych ji snad ani susenou nemela protoze jsme hned po svatbe zmizeli na svatebku a nebyl cas myslet na nejake detaily.... ale mama ji dala susit... je moc hodna :-) svedkyne ma taky porad naramek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
milmic mně se ty červené hrozně líbí na modelce a pořád přemýšlím co je tam jiného - je to asi tím závojem s červeným okrajem (takže to určitě mít, kdyby ses rozhodla pro), barvou vlasů (ty tmavé přece jen k červené lépe vyniknou) a taky - nezdá se ti, že ona má větší spodnici?? Jakože jsou na ní více slavnostní, ale asi je i vyšší... Kolik měříš? Ty bílé se mi na tobě líbí moc a ani jsem takové na žádné nevěstě neviděla, jsi v nich taková "jemná květinka" x-) Barvu vývazků zatím neřeš, ale je pravda, že šaty bys radši měla mít vybrané co nejdřív, kvůli ladění zbytku doplňků a výzdoby...... Jojo není to jen tak taková svatba :-D Kytka na tvém obrázku Luci je fakt originální, kam na to pořád chodíš? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani až vybereš toho fotografa/fotografku určitě sem písni, to je zajímavé - taky bych to určo někdy chtěla :-) ale neporadim, kamoška si teď dělala portréty ve Fotexu vedle Scaly a fotky jsou takové "normální" - nemá to moc hloubku nebo odlišení, že by to člověka nějak nadchlo.... - a cena: CD s 25 ks za 2000,- - vůbec netušim, jestli je to moc nebo málo...... Kolik že to stojí od té Petry Dostálové a pana Saliby? a za kolik fotek? A co na Modrykonik.cz, nedávají tam holky tipy?? - nevim, jen mě to napadlo...
Odpovědět
Esme: závoj bude právě s tím červeným okrajem, pokud mi ho v saloně udělají. :) Pokud ne, asi závoj nebude. Já jsem nižší, teda menší oproti modelce, mám nějakých 160 cm. Spodinici už větší mít nemůžu. :-D To by potom byla sukně a z toho všeho bych čouhal špalík mě. :-D Prý jse málo jedla polívku jak dítě, říkala paní v saloně. Proto mi nemůže najít šaty mé velikosti. :-N No a vývazky absolutně neřeším, protože už prostě jsou a dělat nové jen kvůli barvě - nikdy. No barvu svatby dořeším, uvažuju nad tím, že nechám tu zelenou, nějakou zelenou akorát zelenou.
Odpovědět
Ahoj, na Smrčkovu už jsem koukala o víkendu, její svatbení ftoky se mi nelíbí, jak to mocc upravuje ve photoshopu, ale na akty, atd by to bylo super. Zatím vedla P.Dostálová, 5 vyvolanýh fotek + CD stojí s vizáží 3500,- Ta u mě vedla, zkoukla jsem různé weby, na MK jsem trochu serfovala, jestšě jsem tam dnes nekoukala, jestli mi někdo nedoporučí něco jiného, ale nakonec to dopadne tak, že přijede jedna "červnovka" z BRM a nafotí a nalíčí mě u nás doma.... nedávno mi ukazovala fotky kamarádky, a tam bych si to předtsavovala, takže to uděláme takto příští víkend, doma máme docela dost místa, 1 pokoj je celý prásnzý a á bílé stěny, atd, ona ještě doveze takové ty fotograf.plchty na pozadí, já jí půjčím svůj ext.blesk k foťáku, nějak to dáme dokupy. Jsem včera říkala o tom M., že chci 3x jít na to focení (takže 10.500,-), tak říkal, ať přestanu fotit baráky a kytičky a fotím taky radši těhotný, když jsou těhule ochotný za to dávat takový prachy. :-D Tak uvidíme, jak to dopadne, té holčině věřím, je fakt hodně šikovná a do ateliéru s emůžu objendnat kdykoliv. Probloém je, že nikdy nevím, jak mi bude, tako nebudu sebou muset nic tahat, a budu i uvolnější doma... no už se těším. Milmic - ty šaty jsou opravdu hodně výrazné, ale ono jak se nalíčíš, načešeš, zas to bude o ničem jiným. 90% nevěst (snad nikoho neurazím, já taky měla pěknou ránu), vypadalo na fotkách ze zkoušení jak šedá myška, a pak ve svatebním zářiily!! A se závojem bych neviděla problém, teda aspoň mě v Ano říkali, že mi jakýkoliv ušijí. Ale nakonec jsem ho dělala sa mamkou doma, protože byl úplně jednoduchý a vyšel mnohonásobně levněji :-N
Odpovědět
No právě, Blani. To je ted dost zavádějící, protože jak říkáš. Každá nevěsta ted vypadá jako šedá myška, dokud to není všecko společně smontovaný. V Ano mi taky říkali, že závoj udělají na míru. Jen tedy doufám, že tyhle červené svatební šaty nemají nějakou mega půjčovací cenu. :-D (což teda asi i očekávám, protože ta značka......)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak to je nejlepsi reseni. Pak musis poreferovat, jak to dopadlo.;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blanka.k: Blani prozradila bys mi kde jsi nechala dělat to rodinné pexeso, někde ve fotoshopu? Asi to bude celkem drahé ne? Moc se mi ten nápad líbí, ještě jsem ho tu neviděla, tak se omlouvám, kdybych si ho vypůjčila :-) A dělala jsi jej pro obě rodiny?
Odpovědět
Peti - dělala jsem to jako dárek ke zlaté svatbě prarodičů a dělala jsem to sama doma. ;-) Obrázky jsem dala vyvolat jako klas.fotky 10x15 (na každé fotce bylo 6ks 5x5cm obrázků), pak jsem si udělala tu zadní stranu na koupený trvdší barevný papír a oboustranou lepící páskou to s sobě nalepila a řezákem nařezala na jednotlivé kartičky. Pexeso jsem dělala 100ks (klas.je 64), tj. asi 17ks fotek š.15 (já to dávala vyvolváavt ještě s jinýma fotkama, takže mě jedna vyšla na 2,90,-), a asi 6 těch modrých papírů po cca 5,- (z papíráku ve Vaňkovce), krabička jsem zabavila doma, pak akorát 1 ks samolepící A4 5,- a asi 40,- oboustranná lepící páska. Lepidlo nedoporučuju, je to pak umatlaný, dělá bubliny nebo kousky, atd. , do 200,- to bbylo určitě. ;-)
Odpovědět
Ahoj tety ,-) tak mám přes 2 cm, a srdíčko jsem ukázal jak mamince, tak tatínkovi i té hodné paní doktorce ,že mi bije osto šest Maminka je od zítřka s emnou doma a bude jen a jen odpočívat ,ale ještě musí k paní doktorce praktické,neboť maminku trápí zánět žil a hrozně ju to bolí,tak uvidíme, co jí paní doktorka předepíše,neboť jelikož už sem v domečku já, tak maminka skoro nic nesmí ,aby mi neublížila. taky si maminka s tatínkem myslí,že jsem hroizně velikej , že by mi začal růst ocásek,když jsem tak dlouhej ???
Odpovědět
Peti, gratulace!!! x-) x-) x-) x-) mám velikou radost :-)
Odpovědět
peti - gratuluji, že je vše ok, nás za chvíli předrostete :-D Hlvaně pořádně odpočívej, a ať jste v pořádku ;-)
Odpovědět
holky a co Ivka? napsala Vám semka aspoň?
Odpovědět
Profilova fotka
blanka.k :Ty joo, to máš tedy šikovný ruce, tak to myslím, že pexeso asi vynechám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petule, my jsme neco tusili. Tak gratulace nejvic nejvetsi a at jste jen a jen zdravi! Doufam, ze ten zanet bude brzy ok - Petr to mel, kdyz jsme se seznamili. Ale dobre to dopadlo, takze to bude ok i u vas. Mam z vas takovou radost.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte jestli bude v r.2010 v Brně svatební veletrh?
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a., tak zkus misto pexesa puzzle. To nabizi kazdy fotolab;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?