Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Lu: dělám ty velké vývazky, konečně jsem se k tomu dostala a zkoumám podrobně tvoje fotky. No budeš si myslet, že jsem padlá na hlavu, ale já u toho div ne maturuju. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak v Brně už salon Orfea není jen v Rousínově. Psala jsem paní mejl, prý by mi šaty objednala, protože ty co bych chtěla nemá.Cena by byla kolem 10tis.Tak asi mrknu co najdu jinde a pak bych se tam možná vypravila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky.. Milmic moc děkujeme, miminko čekáme kolem 17.ledna :-) Peti jj je v Rousínově, ale šaty má paní krásné...já si nemohla vybrat, z těch co mi dala vybrat a nakonec jsem byla na 200% spokojená...
Odpovědět
Jůůů, a už víte pohlavé nebo jméno? Teda.... pokud to není tajný. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milmic budeme mít chlapečka a jméno už je taky vybrany...Filípek :-)
Odpovědět
janulev, ty vaše fotky jsou nádherné a díky i za tip na svatební salon
Odpovědět
Profilova fotka
milmic - když to nebudeš zvládat, tak ke mně přijedeš a já Ti je ušiju ;-) :-D . p.e.t.a - tak třeba vybereš podobné za lepší cenu. Však až některé uvidíš naživo, tak se třeba zamiluješ do jiných ;-) .
Odpovědět
p.e.t.a. - já věděla, jaké šaty nechci a když jsem si je shodou okolností vyzkoušela (kruhy a vlečka) tak byly skvělý a já věděla, že jiný nechci... oblečené jsou šaty o něčem úplně jiném, než jen tak na obrázku a moje zkušenost je, vyzkoušet i takové, které se vám od pohledu nezdají, můžou překvapit ;-) :-)
Odpovědět
Jan: to je krásné jméno. :) Tak držím palec, aby vše probíhalo, jak má. Luc: No už jsem na to přišla, ale bylo to něco teda. Ty tvoje fotky mi děsně pomohly, vždycky jsem se zamotala u toho, kterým směrem tu mašličku zatočit. Hodila jsem fotku do alba. :)
Odpovědět
Ahoj, Jani - ty fotky jsou od té paní Zouharové? Jsou opravdu moc povedené ;-) Já ze začátku měla úplně jinou předtsavu o šatech, napřed jsem si myslela, že bez ramínek to nepůjde, koupila si úplně jiné než byly finální (spíš svisle členěné než vodorovně, a široká ramínka za krk, bílé, bez vlečky,... chtěla sjem sem hodit fotku, ale už je ta firma nevyrábí :( a ty moje mám na druhém kompu), pak jsem zhubla a šla zkoušet do salonů a zjistila, že to vodorovné řasení pod prsama (jak měla třeba i Janča teď) rozhodně nevypadá špatně, i s plnějšíma prsama to jde do korzetu bez podprsenky, atd. A že hlavně mi mnohem víc sluší smetanová než bílá.
Odpovědět
Profilova fotka
milmic: no vývazek parádní, šikulka!! Co začneš teď? ;-) já jsem chtěla šaty taky původně jiné, pořád jsem chodila a ve všech salonech říkala, hlavně ne takové to co mají skoro všichni, takové to nad prsama zakončeno - nevím jak to správně nazvat.. Jenže ony tyto šaty sedí opravdu perfektně, takže jsem nakonec byla ráda, že je mám :-) no ale to vám bez fotek stejně nic neřekne no - jsem lajda... Je tu někdo ročník 1980?? ...jako já? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vidíš milmic ani to nebolelo - nebo jo ;-) ?
Odpovědět
Článek se načítá
Lu: no docela to bolelo teda, protože přijít na to byl oříšek. :) Ale pomohla jsi mi fakt hodně. Velký díky. Esme: teď mě čekají ještě další dva velké vývazky, malých vývazků mám 15 z cca 38 (počet ještě není stabilní). Taky budu dělat jmenovky na stůl a musíme vytisknout oznamka. Až je vytiskneme, chtěla bych na ně navázat mašličku z lýka - uvidíme, jak to bude vypadat. Každopádně ve čtvrtek dělám zkoušky v autoškole, takže jsem jak hromádka neštěstí a na další prácu nemám moc pomyšlení. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tfuj tfuj, ať ti to dopadne a máš řidičák napoprvé!! nebo klidně napodruhé, ale hlavně ať ho máš. Já jsem u první zkoušky nezvládla couvání při zaparkování a to mi nejde dodnes. No ale co jsem slyšela o testech, tak ty jsou dnes docela lahůdka - takže nezávidím a opravdu fandím, ať to zmákneš ;-) Vývazků si radši udělej víc než akorát, ať máš rezervu a nemusíš je pak třeba narychlo dodělávat, stejně tak s oznámením, nám nakonec chybělo - ovšem :-x jaké pak bylo moje překvapení, když jsem po svatbě našla několik výtisků válet u manži v autě, on je prostě zapomněl předat konkrétníém osobám.... :-D no co už teď... :-N
Odpovědět
No testy jsou právě v pohodě. Dřív to bylo tak, že jsi měla 1 nebo více odpovědí dobře. A dneska máš vždycky jenom jednu. Jinak co si dělám na ministerstvu dopravy přes , tak jsem zatím všechny udělala v pohodě. Jinak těch jízd se docela bojím. Já jsem totiž parkovala jenom mezi dvě auta - jakožto pozadu, ale bojím se, aby po mě nechtěl parkovat do řady aut. On mi totiž instruktor tvrdí, že v Brně není kde parkovat do řady aut a že to po mě chtít nebude. Navíc jsem koza, že autoškolu v Brně. Měla jsem to dělat doma, resp. ve Znojmě a bylo by to jednodušší. Bojím bojím moc moc.
Odpovědět
já ještě jmenovky využila, kartičky jsem si schovala a teď přes víkend jsem z nich dělal označení polic šanonů do práce :-) :-D :-D :-D přesně půl roku po svatbě našly další využití :-) teda ty, co mi zbyly, protože někteří si přišli pro naše autogramy přímo na jmenovky a schovali si je na památku :-) x-)
Odpovědět
Ale to je dobrý využití, Silvi. :-D No já bych je zase mohla potom využít ve škole, že jo. Zrovinka na zítra potřebuju do školky jmenovky. :-D
Odpovědět
My jsme měli jmenovaky jako takové pytlíčky s čokoládovýma penízkama a nějakou tyčinkou (nějaká Mini Mars nebo Snickers, aby to drželo stát), takže každý si to vzal domů a babičky a tchánovci to ani nerozbalili a mají to vystavené vedle našich svatebních fotek :-D ) Já dělala autoškolu na vesnici, pohodička, hlavně to bylo v letech 98-99 (měli jsm to po vyučování na gymplu na škole, takže to trvalo skoro rok), pohodička, ždáný semafory, pruhy, atd. Moje jízdy byly vycouvat od nemocnicce, po 200m jsme stáli na přejezdu, protože na nádraží zrovna šibovali vlaky, stála jsem tam pěkně dlouho, tak pak jsem akorát objela náměstí a zaparkovala v jendé ulici :-D :-D On mo říkal, ť tak zaparkuju, asi myslel v té řadě aut, ale na konci ulice bylo asi 30m volnýho místa , tak jsem to frkla přímo tam doprotřed, ani jsem nezacouvala k nejbližšímu autu :-D On se pak smál, tak jsem mu říkala, že říkal, ať zaparkuju v této ulic a neřekl přesně kde :-D Takže to trvalo asi 20 min, ale jízda byla max.5 min (asi 2km) :-N Otázky v pohodě, i nějaký ty technický věci, už nevím, jk se ta část správně jmenuje. Sestřenka dělala předloni v Brně a jezdila hodinu po centru v pátek odpoeldne.... :-N Tkže Mil, držíma place, ať to zvládneš na 1. ;-) Ráno bbyko tak krásně, teď jsem byla hodinu a půl venku s foťákem a teda ručičky moje omrzlýýýý :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Blani od paní Zouharové jsou fotečky tence orámované a od paní Skácelové jsou ty tučně orámované :-) Holky dneska jsme byli vyřizovat doklady, od rána od 7 jsem ve městě a teď jsem se vrátila...ale máme za sebou kontrolu, všechno je v pořádku a 16.11. už nastupuji na mateřskou...uteklo to opravdu jako voda, až jsem se udivila, když mi to doktorka řekla...
Odpovědět
Jani - tak to je super, že jste ok a ta mateřská, to už máš za pár ;-) Mě to taky utíká, ted když se koukám zpětně, akorát vždycky když čekám na další vyšetření (třeba teď na NT+ za týden odpočítávám skoro minuty :-N ), tak to moc neutíká. :-N
Odpovědět
Moni, já dělala taky v Brně, tenkrát bývalý (pamatuješ?) říkal, ať to dělám v Hustopečích, že tam má známýho a bude to levnější, jenže já bydlela v centru Brna, takže dva semafory v Hustopečích by mě nevytrhly a v Brně bych pak neuměla, tak jsem dělala v Brně, ani jsem mu to neřekla, v té době jsem měla nějakou brigádu, tak jsem jízdy vždycky uhrála na tu brigádu a pak mu volala, až jsem udělala řidičák, že jsem ho dělala a že ho mám (po havárce jsem měla strach, tak jsem chtěla, že když ho neudělám, že mu to ani neřeknu a když udělám, tak to bude překvápko) no on byl ve výsledku naštvanej, že to všichni věděli, jen on ne... :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani dobře jsi ho dostala, byl to asi pohodář a vzal to s humorem ;-) Nat: za takovou babu by měl děkovat a ne být naštvanej =-) Nám ještě borci ze třídy radili, ať si vememe minisukně, že to zabírá - cha, no to bych chtěla vidět! Už si teda nepamatuju co jsem měla na sobě, ale ten můj policajt mi po asi 30ti minutách jízdy v ulicích Brna řekl: zaparkujte mezi tímto modrým a černým vozidlem - ha, zkusila jsem zacouvat jednou - nevešla jsem se, napodruhé taky nic a když jsem to chtěla ještě zkusit napotřetí, tak mě zastavil, že si mám přijít příště - byl to suchar, ani jednou se v autě neprojevil, jen čekal, až s náma skončí.... To, že jsem ty jízdy udělala příště bylo díky jinýmu policajtovi, kterej byl naopak hrozně hodnej, nechal mě jen jednou objet blok a pak zaparkovat do normálních šikmých stání u baráků - no naprosto luxusní, kdybych měla parkovat mezi 2 vozidla, neměla bych řidičák asi doteď :-D
Odpovědět
Emerald - jo, on byl docela férový a v pohodě. Hlabně, jak jsem stáli na tom přejezdu, tak si s naším instruktorem (mimochodem taky zlatý člověk) povídali vtipy o policajtech :-D Řidičák sice mám, ale v Brně bych skončila na první křižovatce. Až někdy budeme mít auto, tak si chci zapltit nějakýho instruktora, zale teď to nemá smysl, zas bych to zapomněla. Já napoesldey jela asi 5 let zpátky a pak už jsem nejezdila, protože jsme to v autě našich (teď mu je 36 let) nedávala, občas to přestalo brzdit, a když jsem jednou zůstala trčet uprostřed křižovatky v boskovicích, tak jsem řekla, že do toho auta už nesednu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-N Jo to mi povídej, ono se to s novějším vozem opravdu lépe táhne - to je jak s lyžema. Já jsem se tenkrát učila na Škoda 100 - to byla síla, v autoškole jsme měli škodu 120L - ovšem předělanou na plyn, no to byla zdechlina smrďoucí.... Ale to už je fakt strašně dávno, teď jezdím denně, to dělá taky hodně, asi kdybych byla sváteční řidič, bála bych se do toho sednout a hned fičet do brněnského provozu.... x-) A instruktor bývá nejlepší vždycky blízkej, třeba manžel, aspoň ti pak nemůže nedávat, že děláš to blbě a to, protože mu můžeš vždycky oponovat, že tě to naučil on! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že probíráte řidičáky...já jej dělala v roce 2004 a bylo to super. Autoškolu jsem dělala v zimě a v Brně a většinou jsem jezdila brzy ráno nebo až večer, takže stále po tmě...hned na první jízdě mě instruktor vzal do centra, jelikož jsem už párkrát předtím řídila, tak že prý to umí, tak jedeme...A pak jsem vozívala instruktora domů apod. a jelikož jsem bydlela ještě mimo Brno, tak mě vždycky vzal na nějakou promitivní křižovatku a když prý projedu správně ,tak mě zavezou po jízdě domů...ti co jezdili po mě, mě asi většinou proklínali, jelikož jsem bydlela v takové vesnici, kde bylo plno sněhu a z každé strany se tam jelo do kopce a chudáci to museli v těch závějích zvládat... Takže po Brně jezdím naprosto bez problémů, za celu dobu co mám řidičák jsem bourala jednou, což bylo asi po půl roce a ještě ke všemu v noci, kdy blikaly už oranžové a já nedala přednost...ale ten pán co jsem jej nabourala, měl plný kufr melounů a tak jsme každý dostali jeden, i policajti :-)
Odpovědět
Naši taky mají škodovku 100 :-D když sjem vlezla porpvé na jízdu, tak jsem sedla a přicbouchla dveře, jak jsem byla zvyklá a instruktora málem kleplo, jaká to byla rána.... jezdila jsem s Opelem :-N On se mě ptal, jselti umím trochu jezdit, tak já, že jo, že už pár let musím doma popojíždět s přívěsem se senem po loukách nebo po poli... :-D tak jsem si ž´říkala, jak se předvedu, doma jsem byal zvyklá sešlápnout plyn k zemim, aby to jelo....tak instruktor chudák říkal, jetsli neslyším, jak tomu auto dávám do těla, a prý čím jezdíme doma.... tak pak pochopil, že jsem fakt zvyklá na úplně jiné řvaní motoru apod. :-N A jízdy mi začali na podzim a záverečná byla na konci ledna, takže furt na náledí a sněhu a potmě po škole, protže nějaký extra uklízení a sypání mezi vesnicema moc nefunguje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak já dělala papíry v létě a vždycky, když jsem pak šla domů, tak jsem na zádech měla obrovský propocený flek :-D Jízdy jsem dala, parkování po nás nechtěli (to mi vlastně dodnes moc nejde a to mám řidičák už 12let - no fuj, to je doba), testy jsem nedala, protože jsem se jako velká frajerka na to ani jednou nepodívala - podruhé stačilo si to jen 1x přečíst a byl to plný počet bodů. Prostě se mnou asi děsně třískala puberta. 8-) Bouračky jsem už zažila 2x, ale teda jen takové ty městské ťukance. Nikdy to naštěstí nebyla moje vina, ale když jsem byla uprostřed řetězovky, tak mě to pěkně nas.... ]-( A ještě to bylo 2 dny před Vánocemi, pátek k večeru, policajti nikde, no fakt zážitek. Tak jezděte opatrně. ;-)
Odpovědět
Holky, nevím,jeslti má někdo takovéto zkušenosti, nemáte tip, kde bych se mohla nechat vyfotit "nahatá"? Už jsem kdysi dostala jeden tip do IP, ale z jiné diskuze, ale samo jsem si to časem smazala.... Bych se chtěla během těhu tak cca 3x nechat vyfotit, jak porostu. A už je nejvyšší čas na 1. fotku, ploché bříško už nestihnu, tak aspoň ten špek, co se mi už udělal :-D Ideál by byla Zuzka S., ale do Budějek nejedu, musí to být v Brně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, z těch TOP (teda dle žádanosti zde) to fotí určitě Petra Dostálová a Kamil Saliba.
Odpovědět
no jo, Saliba je vlastně taky z B. Na tu Dostálovou jsem dostala tip a přišlo by mě 5 fotek s nalíčením a učesáním na 3400,-, ale zas bych to akorát během vycgházek stihla, protože je to vše najednom místě. Díky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?