Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
milmic - máš to tady. U každé fotky jsem se to snažila i popsat, ael líp to popsat neumím, pak už jedině na místě ukázat: http://www.beremese.cz/album/view.php... Snad Ti to pomůže, když ani toto, tak Ti je vážně ušiju :-D . Jinak nekoukej na kvalitu stuhy, je to první co jsem lapla, tak je i s flíčkem :-D .
Odpovědět
No ty jsi vážně nejlepší, děkuji ti úplně nejvíc. 8-) Teď se musím učit testy do autoškoly, ale večer to hned vyzkouším a potom napíšu, jak se mi to daří. A věřím, že teď už to dám. MÁM NA TO! ]-(
Odpovědět
Prosímti, ty pracuješ jako floristka, že umíš tak krásné květinky? :-) To bych taky chtěla umět. Jediný co bezpečně zvládnu jsou zatím věnce - na dveře po celý rok a adventní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ten popis ber radši u těch fotek - já to tady asi pomotala :-D . Ještě jednou: 1. umotaná =3. zleva, 2. = 1., 3. = 4. a 4. = 2. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nepracuju, ale mám na to školy ;-) . Chodila jsem 2 dny v týdnu při studiu na výšce do květin. Ale teď jsem už v trochu jiném oboru ;-) (podnikový ekolog), ale "udržuju" si přehled (aspoň se snažím) - a je to můj VELIKÝ koníček. Budeš chtít taky poradit i s kytkou nebo ji uvázat :-D ? Klíďo píďo :-D .
Odpovědět
Jo, píšu si. 8-) No takto nějak jsem se to pokoušela umotat, ale nechtělo se to se mnou bavit. Chm. Vlastně jsem motala trošku pomotaně, když se nad tím zamyslím, v tom bude ten špek. Já jim dám těm stužkám. :-D Ještě jednou ti pěkně děkuji. ;-)
Odpovědět
No ty jsi vážně šikovná. 8-) No já bych moc chtěla slunečnice, ale nevím nevím, jestli je v dubnu budou mít. Nemám vůbec přehled, který kytičky jsou v kterým období. Přemýšlela jsem nad tulipánama, ale bojím se, že jakmile je dám do tepla na hostině, že bude po nich. Ale mám v albumu dvě kytičky, které bych chtěla. Mám je seřazené podle mojí "chtěnosti". No spíš taky trošku tápu, kterou kytičku a kterou barvu ke mě. No šaty s maojí fotkou jsou taky v albumu, šaty mám barvou slonová kost. Sama jsem dost bledule, tak nevím nevím nevím. Možná budeš mít profesionální nápad. ;-) No a když jsi taková veliká kytičkářka, nepěstuješ si doma muškáty? Já mám převislé a zatím nikdy se mi nepodařilo je přezimovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se hlásím jako vdaná paní :-) Bylo to nádherné... Luci ještě jednou moc děkuji za kytičky, byly opravdu nádherné...všichni ji obdivovali :-)
Odpovědět
Jani, gratulace, moc vám to slušelo, kytička byla fakt krásná a krásně se k Tobě hodila. :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Natrix moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a máš tam ode mně gratulaci novomanželko! ;-)
Odpovědět
ahoj holky, jsem tu nova, vidime svatbu az tak za rok...zatim jen premyslime co a jak ale nic nezarizujem...chceme bilo zelenou svatbum a libila by se nam v divadle....jen nevime kde udelat svatebni garden party....mate nejaky tip...? a co saty? nejake dobre studio?
Odpovědět
Článek se načítá
nemate nekdo zkusenosti s timto? http://www.vilaausterlitz.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Jani bylas vážně kočka a kdybych neviděla bříško, když jste byli v pátek u nás, tak bych Ti to těhotenství nevěřila!! ;-) Moc mě těší, že se kytička líbila :-) . (klidně mě můžeš neprovdaným kamarádkám doporučovat :-D :-D :-D ) Mitote - tak s Austerlitz nemám žádnou zkušenost. Ale to datum tam máte asi jen orientační, co? Ona by byla asi docela zajímavá garden party v prosinci :-D :-D - by všichni hosté mohli vyfasovat kosu, aby ji naklepali :-D . Salonů je spousta, je na to tady i speciální diskuse. Já měla šaty z Dream (malá půjčovna), hodně tady frčí Ornela, Orfea, Damborská. Pak se mi ještě líbí šaty za výlohou na Úvoze (Sedm), Bella (cenově trochu jinde). Chce si to projít abys viděla kde co mají ;-) . A v divadle kterém? Tady jsem už viděla fotky ze svatby v Mahenovém a tuším v Huse. To je zajímavé, jen netuším, jak se to tam domlouvá, pokud tam nemáš známé.
Odpovědět
Profilova fotka
milmic - je to můj názor, ale já bych na jaro nevolila typicky letní kytku, jakou je slunečnice. Nějak by se mělo vycházet buď z květin, co jsou celoročně nebo sezónní (pro danou sezónu). Jinak slunečnice by snad šly objednat, v Holandsku jsou schopny kdeco napěstovat mimo termín, ale cena bude asi trochu výš. Nevím. S tulipány je to někdy sázka do loterie, ale kdybys je dala třeba v restauraci do chlaďáku (ne mražáku :-) ), nebo někam do chladna (nevytopené místnosti, mezi okna, nechala v autě (v nějaké nádobě s vodou), tak by Ti nenakvetly, nebo by se dokonce zavřely. Asi Ti jde o to, že se půjdete fotit později, že? Ale některé odrůdy nepovolí květ, ale je jich málo a je to bez 100% záruky. Ta míchaná do oranžova vypadá pěkně. Ty tulipány by šly nahradit něčím jiným, např. kalami.
Odpovědět
luc1979: jj datum je orientacni...jeste nevime kdy presne tak jsem si rikala z eu tohoto datum kazdemu dojde ze to neni jeste ono...ale snad zari rijen 2010...me se hrozne libi saty ze studia NAIVE...nemate nekdo zkusenost? jinak v mestskem divadle na stare scene chceme svatbu..otazka je jestli nam to Mosa dovoli a kolik si za to rekne :-N nastesti ja jsem tam hrala tak by si matne mohl vzpomenou tna muj ksichtik 8-)
Odpovědět
Luc1979...teda ty kytičky jsou moc krásné, jsi šikulka, mne čeká svatba v květnu 2010, sice už jeden tip na květiny máme, ale tvoje práce se mi také moc líbí, takže se s Tebou určitě ještě ohledně květin spojím
Odpovědět
Lu: no s těma tuplipánama právě nevím. Spíš asi ne, protože jak říkáš, je to bez záruky. A jaká kytička si myslíš, že by se ke mě hodila? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moravka - tak to mě moooc těší x-) . Holky tady ještě zpychnu :-D :-D. Budu ráda, když se ozveš. ;-) milmic - takhle na dálku je to složitější. Pokud bys chtěla, můžeme se domluvit, že bychom si sedly u nás k počítači, něco prohlídly a vykoumaly, co by se Ti třeba líbilo, hodilo se k šatům, stylu svatby, Tobě atd atd.. Nemusíš si to samozřejmě nechat vázat ode mě, klidně Ti poradím jen s výběrem případně návrhem kytice. ;-)
Odpovědět
Ok, to by šlo. Mám právě v albíčku svou fotku šatů aj s mým zjevem celým. No nějaké nápady by byly. Ale spíš nevím, jaká barva by se ke mě hodila no. :) Aaaaale tak času dost, zatím. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, vítám nové nevěsty. ;-) Luc - ty kytky jsou fakt paráda ;-) Klidně pychni, prostě si pochvalu zasloužíš :-D Jani - už jsem ti psala do vzkazu, ale jak říká Lucka, kdybych nevěděla, jskiou kus těhu už máš za sebou, neuvěřím :-. Ty šatky parádní, no jo jsem tak trochu ujetá na tyhle typy co mají takové to vodor. řašení pod prsama :-D Jsem si chtěla dojít k mudr. napsat vycházky, ale v tomto počasí teda nevytáhnu paty z postele... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
milmic, v IP máš na mě mail, tak se můžeme domluvit. Já bych to předběžně viděla na nějaké pastelové tóny, tak kdyby ses chtěla blíž domlouvat a vymýšlet blbinky kolem kytek, tak se mi klidně ozvi ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, dneska buď radši v teple, venku je hnusně! Jsem byla chvíli venku a mám urousané rifle, naštěstí jsme měla nepromokavou bundu a boty, ale i tak brrrr :-p
Odpovědět
Luc: Děkuji ti, mail si poznačím. :)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, vítej. Úžasné to je i v Redutě. Jani, mně zas brala na šatech ta černá...se vdávat znovu, tak chci taky bílé s černou. ;-) A kytku tady od Lucky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj po víkendu kočky ;-) Také zdravím nově příchozí, to je paráda, že se přidáváte ;-) Teprve teď jsem vás od rána stihla dočíst, milmic: co teda ten složitej vývazek, jak to dopadlo? Lucka ti udělala geniální návod! :-) Holky ještě se vrátím k tomu focení, vybrat svého favorita fotografa si musí opravdu každý sám podle svého gusta, jak tu několikrát zmínila Lucka, co sto lidí to sto chutí a reference spokojenosti zde od každého kdo už to má za sebou, jsou prvním krůčkem. Já jsem vyjádřila názor za sebe jako spokojená nevěsta, kterou fotila Renata Janásová, byla s námi celý den, odjížděla až po ohňostroji o půl dvanácté večer, celý den nám oboum byla nápomocna ve všem, takže nejen jako fotografka uspěla na výbornou. Vybavení měla hodně a profesionální. K ceně bych řekla jen tolik, že nejsme milionáři a ani 20 tisíc bych za focení dát nemohla. Stejný ceník, který poslala p.e.t.i poslala původně i nám, ale nakonec jsme se vzájemně domluvili, snad k oboustranné spokojenosti. Všem kdo budou hledat fotografa, přeji šťastnou ruku jako jsme měli my. Tady na beremku v albech je spousta dobrých fotografů, takže určitě máte z čeho vybírat ;-) Luci: ty kytky pro Janču jsou fakt nádherný, jako nespychni jo, ale jsi fakt šikulka!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Eme: No to jsem Ti právě chtěla napsat, že mě ten její ceník celkem dostal. Uvidím, jak dopadne porada s přítelem, přesně jak jsi napsala chci vybrat tak dva max.tři fotografy a s těmi se potom osobně kontaktovat a dobrat ke konečné ceně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky holky... Mně na těch šatech zaujala taky ta černá a ani jsem netušila jak krásné to bude na těch fotkách... Do alba jsem dala už i nějaké profi fotky :-) jsou krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, já tam vidím jen ty, co tam byly už včera ráno. :-N Já taky chtěla nějaké dvoubarevné, ale nějak jsme byla ráda, že mám aspoň nějaké :-D - i tak jsem byla nadmíru spokojená ;-) . S tou černou je to krásný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Luci, včera během dne jsem tam přidávala fotky ještě od profi fotografů...je na nich vždycky napsáno od koho jsou...ale je jich zatím jen pár, byly mi na ukázku poslány mailem :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?