Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jasně, hodím je sem ráda, ale musíte chvilku vydržet, jak už jsem psala o stránku dřív, snad budu mít všechno na CD za pár dní. Zatím máme fotky jen na netu, stáhnout se to myslím nedá a tam je jich fakt děsně moc, to pak už ani člověka nemůže bavit, koukat na tolik cizích fotek ;-) určitě jí písněte o ten ceník, ono z mé zkušenosti - musíte zvážit co doopravdy chcete a kolik jste ochotni za to zaplatit a nakonec stejně uděláte kompromis, ty fotky máte prostě napořád a za pár let vám ten finanční rozdíl nebude připadat tak hrozivý. Prostě co se fotek týče, já to vidím tak, že opravdu stojí za to si připlatit....
Odpovědět
No aj my jsme tak uvažovali, že sice Vokurek stojí dost, ale zas je to památka na celej život.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
hehe, 3 hodiny. 8-) No je fakt, že nám pan Vokurek sám doporučil, že máme jít po obřadě na oběd a až budou mít všichni plný bříška, tak se teprve my dva vypaříme. :-D Tak v tom bude ten pes, 3 hodiny o hladu by nikdo nevydržel.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Den před svatbou? :-D A co když si to v sobotu ráno rozmyslíte? :-D Nemáš nějaké jeho fotky, co vám dělal? On fotil ženichovo bratrance, tak právě proto jsme ho vybrali, ale je fakt, že taky byli docela dost dlouho na focení. Inu co už, výsledek by mohl stát za to.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak to nevím, jestli je jeho přítelkyně. My jsme ji kontaktovali nezávazně na jménu fotograf Vrzala, bylo to naprosto haluzově, protože jsme viděli její fotky svatby na facebooku u známých. Ale je fakt hrozně sympatická a ochotná a zkušenosti rozhodně má, pochopila jsem, že co vydělá, všechno procestuje a fotografii myslím studovala i v NewYorku. Naši hosté z ní byli paf, jak byla milá a nikoho neobtěžovala a přece zachytila skoro všechny! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak já si myslím, že se dá rozumně domluvit s ním. Když už nás bude fotit moc dlouho, tak si řeknem, že stačí. A bude to vyřešené. Ostatně ženichovo bratranec s ním byl velice spokojený, aj když je fotit chvilku dýl, i když 3 hodiny je teda nefotil, ale aj tak mají krásné fotky. No a proto si ho ženich vybral. 8-)
Odpovědět
Děvčata dobrý den, jsem z Kníniček a chci se zeptat zda nemáte nějaký dobrý tip na restauraci pro menší posvatební oslavu s rautem.
Odpovědět
Profilova fotka
haklina: a pro kolik tak lidiček ? A máš něco co bys vyloženě nechtěla nebo chtěla ? Holky a já mám taky prosbičku, byla jste některá na dovči přes německou nebo rakouskou cestovku? Nemáte dobrý tip na nějaké přehledné webovky v češtině? Nejlépe s odlety z Vídně....
Odpovědět
Ahoj, Jani - to je super, že ti šaty dovezou až domů ;-) Už se vám to krátí.... Ještě jsem tu viděla fotografku S.Smrčkovou, ale na můj vkus to trochu přehání s Photoshopem. :-N Ještě se tu třeba objevují fotky p.Bystroně, ale jeho styl se mi taky nelíbí, hlavně kdyby některé fotky nebyly "umělecky" upravené (hodně tak tlumí barvy do nepřirozena), tak to fakt nejsou hezké fotky, neostré, atd. :-N Ale tak hlavně, že se líbí nevěstě ;-) Přes německou cestovku jsme chtěli teď do Dominikány, mají to o 50% levnější než přes Českou, ale vybíral to muž, pořád serfoval přes nějaký weby, tak jak večer dojde, tak se ho zeptám. Ale já byla přímo v Neckermannovi na MOraváku, prodávají tam zájezdy té velké něm.cestovky (a že tam bylo z čeho vybírat), bez přirážky, ceny stjené jak přes net, můžeš se tam rovnou pojistit (je to lepší přes českou pojišt., než německou), atd. A vzala jsem si tam i katalogy, ale ty jsou jen v němčina, ale na onrázky dobrý :-D
Odpovědět
Článek se načítá
esme: my jsme byli na dovolené také s německou cestovkou, odlet z Vídně, bylo to fajn. Zájezd jsme našli na těchto stránkách www.airstop.cz
Odpovědět
Jo, airstop, na tom jsme to hledali, já věděla, že to bylo nějaké air.... to je ono :-D
Odpovědět
www.orangetravel.cz Restauraci tak pro 20 až 30 lidí, něco levnějšího takovou klasiku.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky díky, na airstop jsem dnes taky narazila a právě proto jsem chtěla ještě něco jiného na porovnání. Na Moraváku je Blani neckerman kde? - zkusim to zadat do googlu.... moravka: a kde jste s nima byli, jestli se můžu zeptat? A co delegát, jak to na místě probíhalo? Hakli na tvůj odkaz určo ještě mrknu, díky ;-) A co hospůdka princezna na priglu?? Mají stránky princezna.info
Odpovědět
Emerald - vedle kina Scala, takže kousek od rohu Moravák /Rašínova ul. Ale pozor, jsou tam 2 cestovky vedle sebe, ta druhá je nějaká klaiscká česká (možná to ani není CK, ale agentrua, ale nechci kecat) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Blani, v pondělí tam mám cestu, tak tam nakouknu. Právě na tom airstopu je hodně často neckerman, ale nikdy jsem s nima nebyla, tak je dost těžké rozhodnout, koho vybrat, když jsou cenově hodně podobní. Ale mají tam na tom airstopu i recenze od zákazníků, tak se na to snad dá spoléhat...
Odpovědět
Hezký věčír nevěsty, tož jsem hodila do albumu ten můj vývazek šťastný. http://www.beremese.cz/album/view.php... No zešitý dokopy ještě není, takže je to takové pracovní bych řekla. Ale barva žlutozelené odpovídá. A až budu mít volné okýnko, vyzkouším ten maslostroj na navazování. No teď se to na mě valí. Za dva týdny mám závěrečky v autoškole, na příští týden musím zpracovat a odprezentovat státnicovou otázku z němčiny, potřebuju pokračovat na diplomce, seminárky do předmětů.... |-| Chjo, tak jsem si musela trošku postěžovat. Ale po tej autoškole bude líp. ]-( No a teď mi přišla ještě nabídka, abych učila flétničku v mateřské školičce v Dvorke, Silvi určitě bude znát. No jdu do toho. Už učím u nás na dědině celé 4 kusy dětí - prvňáčci a druháčci. Tak jsem se vám vyzpovídala a je mi lépe na duši, jdu na ty německé skripta. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, všem moc děkuji za tipy na focení. Tak těď mě dostaly ty tři hoďky s Vokurkou, to si nemůžeme dovolit na tak dlouho zmizet, naše svatba bude totiž česko-německá a bez nás jakožto překladatelů by to byla asi svatba němá :-D Takže momentálně uvažuji o Smrčkové nebo Janásové.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
holky, jen bych vám chtěla napsat naši zkušenost... fotografka dorazila na 8:00 ráno, kdy začala zachycovat přípravy, mezi 10:00 - 11:00 jsem se dostala ze salonu komplet nachystaná domů pro ženicha (čas přesně nevím, byly drobné peripetie, ale to je v albu), pak naskočil ženich a fotili jsme se na zámku. měli jsme na to mít hodinu,a le kvůli zdržení jsme tam byli tak 30-45 min. (cestá na zámek a zpět dohromady cca hodina), pak obřad, blbinky s hasičema, skupinky pouze dvě a začalo pršet, v té chvíli začal foukat vítr a mě poletovat závoj a vznikla většina ,,závojových fotek" zcela spontánně a během chvilky... a hostina.. z hostiny jsme si odskočili tak na 15 min. max a výsledek je v albu... je pravda, že u příprav mi to nepřišlo, pak první půlhodina společného focení byla trochu křečovitá, ale pak v pohodě... ale nedovedu si představit 3 hodiny v kuse pózovat... výsledek můžete posoudit samy, já jsem velmi velmi spokojená a neměnila bych ;-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, zdravím brňandy :-) Občas sem jen nakouknu :-) P.e.t.o. Žebětínský dvůr už jsme probraly :-) a co se týče fotografa, my jsme měli právě Ležatku a byli jsme moc spokojení. Dokonce nás zachránil, když nám přestalo cestou na obřad jet auto a nabral nás do svýho :-D ale to už je mimo mísu
Odpovědět
Profilova fotka
velvett .Alba jsem viděla a právě styl Smrčkové se mi moc líbí. I když i Janásová a Ležatka mají supr fotky, ach jo, nemohl by být jen jeden fotograf. Musím to zkonzultovat s mojí polovičkou co se mu bude líbit.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Já ty stránky viděla, bylo mi právě divný, že by dělala modeling a ještě se tak angažovala do focení. Zrovna mi poslala ceník fotografií, to abych tak vyhrála v loterii :-D
Odpovědět
A kolik stojí když je to na loterii?
Odpovědět
Profilova fotka
Balíček A,asi 2hod-9900KC Balíček B,5hod.-19 900,Balíček C,8hod.-29 900, jo a ještě balíček D, 12hod-39 000,to asi i se zlatým rámečken :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?