Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Hééj ty jsi dobrej řízek ;-) :-N No a máš tam i kytičku nebo nějakej ten korálek nebo to máš jen ze 2 barev mašličky??
Odpovědět
Moni, to byla jedna z věcí co mě odradila - to šití... furt navlíkat... :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Esme: no já bych chtěla koupit právu tu látkovou kytičku, ale dneska jsem ju nesehnala. Musím se podívat zítra po semináři. 8-) A zkusím aj ty galanterky, co mi tu byly doporučeny. Ale ono to vypadá hezky i jen ze dvou mašliček obyčejně. Doma urvu nějakej buxus a zkusím to s "myrtou" a pak se rozhodnu, co provedu. Hodím vám to pak na net, co bude vypadat jak. Silvi: hehe, já neumím šit moc, tak aspoň se procvičím v tom. No mám na to 6 měsíců, to by mohlo klapnout. =-)
Odpovědět
Ale nejde mi za mák udělat ten velký vývazek pro svědky. :( Nemáte návod, holky? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tam dáš jen o jednu smyčku navíc, mám to v albu příprav, ale z té mé průsvitné stuhy je to míň vidět, snad ti to pomůže no....... :-S
Odpovědět
No já právě nejsem sto vymyslet, jak tam tu smyčku mám dát, čím začít, čím skončit... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nám je dělala maminka ženicha, takže teď nemluvím z vlastní zkušenosti, ale podle obrázku to bude takto: první dáš podkladovou mašličku, na ní mašličku z první barvy a až na to smyčku/očko z druhé barvy a přešiješ. Ale myslím, že barevně to chce vyzkoušet, co se ti jak bude líbit více. Z toho mého obrázku to je aspoň takto vidět, jak to popisuju....
Odpovědět
Esme: hodila jsem do alba fotku oranžových vývazků, ten malý je v pohodě, ale ten velký ne a ne na ten fígl přijít. Nevím právě, jestli ti dobře rozumím. možná myslím něco trošku jiného. No budu muset asi trochu zapnout taky mozek, ale nende to. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, neporadí mi prosím někdo dobrého fotografa z Brna nebo okolí?
Odpovědět
Moni, koukni tady do alba: http://www.beremese.cz/album/album.ph... má tam sice jen ty malé, ale měla to celkem vychytané, myslím, že by to pomohlo vymyslet, jak dělat ty větší, těch variant je víc... ;-) :-)
Odpovědět
peta: my měli fotografku z Českých Budějovic, tak asi neporadím... :-N :-D
Odpovědět
Jůůů, to je dobré Silvi,děkuju, Doma to zkusím. :)
Odpovědět
Článek se načítá
Lea na to šla vědecky, ale je to srozumitelné i pro mě :-)
Odpovědět
No právě, je to děsně dobrý nápad takto přes centimetry. :) Aspoň budou všecky stejný hezky. Hned doma vyzkouším. 8-)
Odpovědět
Moni, no právě :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix :Zuzku Scharf? Na tu jsem koukala, má krásné fotky, jen jsem myslela že snad najdu i někoho v Brně.
Odpovědět
No takto nějak vy se právě dalo vykoumat ty velké vývazky. No sakrble ty máš dobré nápady, Silvi. :-D
Odpovědět
peta: jojo, mě se moc líbilo jak fotí :-) a neměnila bych... ještě se mi líbí práce Potůčkových a Wagenknechta, ale nikdo není z okolí Brna... vlastně tady okolo ani o nikom, kdo by mě zaujal nevím... jen Petr Vokurek, který je tuším od Znojma... ale samozřejmě všechny neznám ;-) :-)
Odpovědět
Moni, tak lehce to mám zmáklý, hlavně teorii, za tu dobu tady... ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
No já se začínám pilně učit, velmi pilně. :-D My máme Vokurku na svatbě. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotografové z okolí Brna: Pavol Bigoš (ten se mi líbí nejvíc), Petr Vokurek, Radovan Chvíla. Jinak my vývazky neměli, ale jen smetanové mašličky s myrtou (kromě ženicha) - nějak mi to přišlo takové "tadičnější". :-D
Odpovědět
Profilova fotka
milmic :Vokurek se mi taky líbí, teda ty jeho fotky :-) Už jsem si napsala o ceník, tak uvidíme. Holky budete mít někdo na svatbě Dj?
Odpovědět
p.e.t.a.problém s fotografem také řeším, tak snad někoho najdeme.Jinak my na svatbě budeme mít Dj, přišlo nám to lepší než nějaká kapela.
Odpovědět
Profilova fotka
Z Brna je ještě Skalka, Sláma, Vrzala, ale spousta jich i dojede, jen to musíš zaplatit. U některých to není až taková pálka.
Odpovědět
Profilova fotka
My měli kapelu - my zase měli za to, že je to lepší než DJ ;-) , ale je to o názoru a o odhadu lidí. Po DJ jsme se nekoukala, tak nemůžu poradit, a holky tady, co už jsou po svatbě, tak měli víceméně všechny kapelu.
Odpovědět
Peta: No ceník ti klidně povím, nepatří mezi nejlevnější. Za 6 hodin fotografování 6000 zlaťáků, každá další hodina 500. Pokud bys chtěla od něj album, tak 3500-6500 podle toho, jak maxi ho chceš. No holky my jsme původně chtěli kapelu. Moje sestra měla zábavovou kapelu a byl to nářez. Děsně to na tý svatbě žilo, ne jen keyboard, kytara a dva lidi. Fakt to rozjeli. Jenže tím, že máme hostinu v protorách hradu a ty jsou menší, tak kapelu tam narvem, ale už tam nenarvem sebe. No tož jsme poprosili ženichovo bratra, aby se nám o to postaral trošku, takže vlastně nemáme ani DJe. Navybíráme si sami písničky, které chceme no a pak to budem točit až do rána bílého. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti poslala jsem ti odkaz do IP na naši fotografku z Brna Renatu Janásovou, našli jsme ji náhodou, ale tady v albech jsem ji potom zahlídla u více nevěst ;-) Byli jsme hrozně spokojení a až překvapení, jak si to focení maximálně užíváme, můj manžel se nerad fotí, ale na svatebních fotkách vypadá jak filmová hvězda x-) Dokonce mu bylo líto, že už to končí :-D milmi: no tak ten tvůj vývazek v albu je opravdu krásný a fakt o dost složitější, ale já jsem vyráběla podobné kytičky na košíčky pro družičky a takovéto kytky jsem docílila opakovaným přesmyknutím, až potom jsem to nakonec jednou propíchla šitím, no až na to potom připevníš ještě vrchní barevnou stužku, to půjde uvidíš, chce to vyzkoušet ;-) Holky my měli taky DJ, nejdřív jsme nemohli nikoho najít, ale pak jsme zjistili, že většina moderátorů z rádií nebo DJs z brněnských diskoték si takto přivydělává. Chtěli teda všichni kolem 6tis., ale to bylo včetně celé aparatury a karaoke:-) My platili nakonec 7000, ale to z vlastní vůle a taky proto, že jsme to měli 50km za Brnem.
Odpovědět
Profilova fotka
milmic - vytiskni si fotku, nebo seď u počítače a smotávej to podle toho, co vidíš. Já dělala stejné, jen u těch větších doporučuju nejdřív přistehnou tu jednu část a pak dopřišívat tu druhou. V ruce se to rádo rozjíždí. Já jen dělala pro sebe s korálkami, kamarádce pak taky s těmito kytičkami. Jde to. Bez ničeh bych to nedávala, vadil by mi tam trochu ten steh, pokud bys ho nějak šikovně nezamaskovala.
Odpovědět
Esme: a nemáš pár fotek vašich od tejto fotografky? Jen tak ze zvědavosti... 8-) Lu: no hned jak dneska večír přijedu domů, tak zabavím tátovi nějaký to prkýnko, napíchám špendlíky a bude big manufactory. ]-( Byla jsem u těch Kalců, jak mi tu bylo doporučeno a koupila jsem i ty kytičky, no vypadá to kouzelně a ta barevná kombinace je fakt luxus, doma vyfotím a hodím do alba. 8-) Takže velký dík za rady všem. ;-) Už se těším, až si doma večír pustím nějakou pohádku a budu motat, jupí.
Odpovědět
Esme: také se přidávám k prosbě o pár fotek, dívala jsem se na webové stránky té vaší fotografky a fotky od ní se mi moc líbí, zkusím si napsat o ceník a díky za tip
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?