Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Brni, tak my uvidme za měsíc, jestli se to po injekcích nepovedlo samo, a když ne, tak pak kolem vánoc nás asi IVF čeká taky.
Odpovědět
Profilova fotka
janulev: to je úžasné, nemám slov..... Musím říct, že mi tohle ještě nikdy nikdo neukázal, vždy jen fotky.... Ale to video, to je fakt něco, jsem z toho fakt naměkko.... Luc, brnando: to je mi líto, že to všem nejde stejně snadno, a že to dnes budoucí rodiče nemají jednoduché, docela se toho celého procesu "zkoušení" bojím.... hned po svatební cestě bychom rádi začli.....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... Emerald děkuji, jsem ráda, že jsem ti udělala tím radost :-) Luci držím palečky, aby se to povedlo ;-) Brnando děkuji... Holky chtěla jsem se zeptat i vás, nevíte náhodou kde bych v Brně sehnala levně krabičky na cukroví - výslužky? Díky za radu
Odpovědět
Profilova fotka
Jani já jsem oblítala celé centrum, tedy znám tu v centru Brna jen 3 papírnictví ;-) a ceny jsou všude nastejno. Koupila jsem je nakonec u Vágnera, protože tam mají největší výběr, myslím, že jedna vyšla na asi 9 Kč. Ale namysli si přesně jakou velikost potřebuješ a kolik jich budeš brát, protože já jsem jich kupovala celkem asi 60 a vůbec jsem si tam nevěděla rady, které přesně vzít. Nakonec mi tam poradila jedna paní, která vdávala dceru, tak věděla přesně, které jsou nejlepší. No a taky v tom počtu co jsem to brala to bylo strašně těžké, ale nevím kolik jich budeš brát ty....
Odpovědět
Profilova fotka
Emerald děkuji za radu, já jich budu kupovat asi 30, ale dva druhy...zkusím se tam podívat a uvidím...kdyžtak oběhám taky centrum města :-)
Odpovědět
Profilova fotka
S tou hmotností krabic v kupě je to dobrá připomínka - navíc rozložené jsou některé docela velké. Vem s sebou nějakého pomocníka/nosiče ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Luci díky za radu :-) takže přítel půjde se mnou :-)
Odpovědět
emerald..začni na svatební cestě ,-) luc1979... my ještě te´d přemejšlíme, nebo´t existuje pojištění ,když si pak na rizikovým ,kde ti vyplácí od 100-500kč.. jenže podmínka tam je jediná ta,že to pojištění musí běžet 8měs.než na to rizikový půjdeš.. švagrová mi vypočítala,že bych musela platit 1200měs.,abych pak dostávala 300kč za den i o víkendech .měs. by to bylo +-9tis.jenže právě je tam ta podmínka,že by sme museli toto vše začít až od příštího roku od června :-S tak nevíme,co te´d...
Odpovědět
Profilova fotka
jani já jsem brala velikosti tři, ale nakonec jsme zjistili, že je nejlepší právě ta, co mi doporučovala ta kolemjdoucí u Vágnera, je to taková krabička, kterou když složíš, vypadá jako krásná kostka s uchem - byla nejpevnější a nejlíp držela pohromadě, no a k tomu vem určitě nějakou tu krabici obrovskou (já měla 3), která je pro rodinu, popř. na cukroví, které zbyde - dobře se to v tom dává i do lednice.... Jo a k tomu jsem ještě pak dokupovávala takové kulaté papírové tácky a celofán na koláčky, protože všem jsme cukroví dávat nechtěli ;-) Tak hodně zdaru! x-) brni: Tak to je dobrá rada pro nás ostatní, taková pojistka, ale v tvém případě je to na pytel, když už čekáte tak dlouho a zrovna teď svitá naděje, že by to mohlo jít.... :-| Nojo, dneska ty prachy ale člověk potřebuje že :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Emerald děkuji za radu, budu na to myslet...nějaké tácky mamka už koupila, já mám na starosti krabičky, jelikož bydlím v Brně, máma se sem tak často nedostane... Jinak holky, tady se můžete juknout s jakým ti bříškem jsem se včera nevešla do těch původních šatů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím budoucí nevěsty, nemá někdo prosím informace o Žebětínském dvoru?Prostředí se nám moc líbí, ale chtěly bychom tam i obřad a nevím jak mají velké zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, krabicky je asi lepsi koupit na netu, nam je objednaval a vybiral manzel!:-) p.e.t.a., my tam meli hostinu pred rokem. Na hostinu super, ale na obrad? Sice to tam ted velice vylepsuji, ale nejsem si jista, kde by ten obrad delali? Na obrad i hostinu je super Harmonie, ale je to v Zastavce u Brna.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, hlásím, že slepák je ok, že mě v tom stejné místě nějak zlobí děložžní roh (tak to bylo psáno ve zprávě) a vaječník, ale na gyn. vše ok, takže prý jsme zdraví ;-) No rpistě simulant a hypochondr :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak to je dobře!!
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem ráda - musíš se teď hlídat, když jste 2v1. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani tak hlavně na vás oba dávej pozor... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petruszkaa: No pan provozní nám ukazoval prostor u bazenu,chtěla bych mít obřad venku,ale nevím jak moc jsou na tyto věci vybaveni,protože musíme počítat, že může pršet takže to by znamenalo pořídit nějaký stan. Ještě mají jednu takovou místnost vevnitř, je skoro celá rudá :-D Harmonie se mi zamlouvá, ale je to už bohužel trochu z ruky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pred rokem bazen jeste nebyl, takze nevim. Ta Harmonie zas tak daleko neni, kamaradi se tam brali a jsou z Lisne, my jsme Kurimaci, tak jsme to meli bliz i jak novomanzele. Vlastne tam byli vsichni z Brna i dal a nikdo to neresil, na svatbe se takove veci nemaji resit;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mateřská firma od společnosti, kde pracuje, tak prý v Německu dneska padla. Tak uvidíme, co se z toho nakonec vyklube, nejspíš hledání práce :-| . Na sobotu budu dělat pro Janču kytku - a Peti, inspirace byla i u Tvé kytky ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme zapomněla dopsat že je to manželova firma - takhle to nedává smysl |-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky viděli jste tyto videa? http://www.youtube.com/watch?v=heMgid... Je to ze soutěže Ukrajina má talent. To je tak pěkný. Něco na pokochání.
Odpovědět
Profilova fotka
Další "písečná videa" http://www.youtube.com/watch?v=8yYcEX...
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě jedno: http://www.youtube.com/watch?v=hhbKov...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jdu vás pozdravit a počíst co nového... Já dneska byla na poslední zkoušce líčení, fotky jsou v albu...a ještě se musím pochlubit, dneska nám došlo relaxační houpací lehátko pro miminko...už se toho našeho drobečka nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, moc Ti sluší, budeš kočka! ;-)
Odpovědět
dobré ránko, Luci, snad to nebude tak hrozné a když, tak snad brzy najde jinou práci... ;-) Jani., jdu kouknout na fotky
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, dozvíme se podrobněji v pátek, zatím to nevypadá až tak tragicky - odvolali vedení dosadili tam nějaké lidi z banky. Brněnská pobočka má kšefty, kdežto ta německá pracovala jen 3 dny v týdnu, tak třeba to nedopadne úplně blbě. Jinak jsme se koukali po inzerátech, tak něco by se sehnalo. Snad to dobře dopadne.
Odpovědět
Luci, tak snad to opravdu dobře dopadne... ale naše firma má taky v podstatě mateřskou firmu v rakousku a u nás v nejchudším kraji jsme měli lepší prodeje, než oni ve Vídni, tak tam taky padaly hlavy...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, to tak uteklo viď ;-) Nic vám nechybí, máte všechno všecičko?? Nepotřebuješ třeba ještě nějakou radu nebo tip tady od nás už v chomoutu? :-N Ani jsem tu nezaregistrovala, budete mít foto i video?? My jsme se totiž na video vyprdli a nakonec jsme rádi, že alespoň známej nám natočil obřad - teď je to jak najitý a kdyby měl místo v kameře a točil dál i po obřadě, když se všichni bavii, byli bychom teď za to rádi, ale bohužel, tohle se u nás nějak nevychytalo... ;-) No prostě kdyby tě něco napadlo, určitě sem písni, za zeptání člověk nic nedá x-) Holky s prací je to síla všude, já jen pořád věřím, že šikovnej člověk by se uplatnil vždycky..... Ale strach a naštvání panuje v celém mém okolí, u některých je to třeba nepřímo - někdo z rodiny, ale téma práce a platy je dnes snad opakovanější než počasí.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, moc vám děkuji... Luci díky i za tipy a rady...a hlavně za kytičky :-) Emerald no přemýšlela jsem nad tím, jak se oblíká do šatů...ty se oblíkají jako poslední, když už je nevěsta učesaná, nalíčená...oblíkají se spodem nebo normálně přes hlavu? To je ale blbá otázka že? :-D A fotografa i kameramana máme, zrovna jsem pro kameramana nachystala cd s písničkama s nějakýma fotkama...dneska jdu na nehty, tak jsem zvědavá, co nakonec s nehtařkou vymyslíme a vykouzlíme :-) A zítra rozvést nějaké výslužky... Kdybych si na něco ještě vzpomněla, tak se optám děkuju :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?