Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Blani, moc a moc gratuluju! Mám velikou radost. :-) x-) nějak mi tu blízké duše těhotní, jen já ještě nemůžu... ale mám z toho radost :-) Takže Karibik se nekoná? Kamarádce doktor dovolil svatebku, i když byla těhu a bylo to letadlem.. :-)
Odpovědět
Holky, díky ;-) Karibik se nekoná. Jednak bych nevydržela v letadle bez nadopování Kinedrylem, pak ta cesta je cca min. 24 hod. (letěli bychom z Německa), a hlavně kdyby se něco po..., tak jak se tam člověk domuví v nemocnici, atd. M. taky říkal, že to budu v 5. měsíci, že už budu ok, ale riskovat to nechci. Četla jsem i nějaký články na foru o cestování, v těhu se vůbec i pro zdravé nedoporučuje žádná exotika kvůli nemocem, co tam můžeš chytnout a pro malé by to mělo fat.následky :-( Ale jako prostředek k otěhotnění doporučuji, nahlásit si v práci měsíc dovči, vybrat hotel, nakoupit plavky, průvodce, začít odpočítávat dny...a pak se udělat test :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani :-D :-D :-D ¨ ale tak nakonec je to lepší než dovolená, ne? :-) a kam teda pojedete? Aspoň po ČR?
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s Blankou, taky bych letadlem a exotiku teď nevolila. Pak si užiješ mateřskou dovolenou x-) . Moc vám to přeju!!! Jinak holky, co jste tady zmiňovali tu Panskou Líchu, tak v diskusi "Nespolehlivé firmy" je jedno malé varování - ale myslím, že to je jedna z věcí, na kterou se člověk pt, do kdy tam nehají svatbu "vyvádět". Tak pro jistotu: http://www.beremese.cz/forum/show.php... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíš, zase ty překlepy!!!! :-x :-N :-S
Odpovědět
Nat - asi nikam nepojedeme... já teď budu pár týdnů doma, pokud pak půjdu do práce, tak mě stějně snad každý týden čeká nějaké vyšetření, tak zbytek dovolené padne na toto + 14 dní přes vánoce :-N Trochu jsem uvažovala nad Paříží... to bych ten let měla vydržet, ale M. absolutně nesnáší tyhle "památkové" výlety.... :-N taky sjem navrhla Karlovy Vary, to se mu taky nějak nelíbilo. takže nakonec budeme doma.... ale určo bych chtěla napřesrok jet do Řecka, roční dítě už to zvládne v pohodě, hlavně pokuh bude po mě, tak teploučko a sluníčko bude milovat :-D
Odpovědět
blanka.k: úžasná zpráva, Blani, ať snášíš těhotenství bez větších problémů a jste v pohodě a zdraví x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tyjo Blani hrozně moc gratuluju, to je paráda!!! Souhlasím s Naty, že je to lepší než exotická dovolená ;-) :-D No taky přeji, abys měla pohodový průběh a užila si krásné přípravy na nový přírůstek! :-N luc: no tak to je mazec, to je opravdu "faux pas". Ale vidíš, člověku se něco líbí, důvěrou spoléhá, že to bude tak jak si to růžově namaloval a dodavatel mu to potvrzuje a pak přijde taková facka, že i když to zažiješ - nevěříš, že je vůbec možné, aby se to stalo.... No prostě mně ani teď rozum nebere, proč jsem si vlastně všechno od A do Zet nenechala písemně podepsat, ale to je prostě tak, když věříš a nechceš "zbytečně" obtěžovat... Jojo, ale mám obrovskou zkušenost - tak aspoň tak :-N x-) frolic: no mně ty šaty přijdou jako hodně podobné takovým, které jsem zkoušela v Madoře v Mikulově. Mají i zásilkovou službu. Já bych se musela doma podívat do fotek, jestli tam nenajdu v přípravách tyto šaty na sobě, jestli chceš ? Pak bych ti tu fotku mohla poslat nebo bych ji hodila sem do alba příprav, stejně jsem ho chtěla trošku aktualizovat a udělat si ve všech fotkách pořádek, jen ten čas prostě pořád nějak není.....x-)
Odpovědět
Blani, tak hlavně, aby vše bylo v pořádku :-) a dovolená napřesrok ve třech vám to vynahradí ;-) x-) a třeba zvládnete nějaký rpodloužený víkend nebo něco takového :-)
Odpovědět
Holky, díky. Silvi - přesně tak, hlavně aby byla bublina ok.... ;-) A kdyby to byla zdravá bublina s pindíkem bylo by to úplně ideální :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak sem se došla juknout jak to sváma tady vypadá ,-) a koukám,že je další těhulka ,-) maly_prcek a teď aj Blanka ,-) gratuluji ;-) A co jinak všici ???...
Odpovědět
Peti, já mám novou práci a k tomu pilně studuju, ale o Tobě jsem dlouho neslyšela... jak se máš, co děláš, co nového? Co bafina? Vidíš, Ellie byla před 14 dny na výstavě - výsledek je, že byla Výborná 3 a je chovná :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Blani, chcete bublinu s pindíkem? Já bych moc chtěla jednu bez pindíka a u druhé je mi to jedno... teda, když se zadaří dvě... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja urcite bublinu bez pindika, ale nesmim to rikat pred manzelem:-) Tak ja uz jsem rok manzelka! Dostala jsem velkou kytku a vecer jdeme na veceri. To tak uteklo...
Odpovědět
Peti, no jo, už je to rok? Fakt to letí, vždyť je to chvilku, co jsi šílela, že jsi stále nebyla spokojená se šatama... :-) :-D
Odpovědět
ahojky, no jo no víš Silvi,když v práci nemám net,ale už se na tom pracuje a když večer dojdu domů v půl sedmé,jsem ko a k pc mě nikdo nedostane ,-) A taky rozjíždím něco ..napíšu do ip,protože znáte to ,-) U nás nic nového ,jen Jesska už má 14měs. za chvíli snáma bude už rok,což znamená,že naše roční výročí sme neslavili,protože vždycky se oba dva tak snažíme ,že s epohádáme :-D takže já už nic neslavím :-D pak sme měli 16.9 čtyři roky výročí,jenže to sem odmítla už slavit vloni,protože 16.9 2008 umřela Betynka a to já nikdy nerozdýchám,děti nemáme a kdo ví,jak to vůbec snáma dopadne no a tudíž sem ráda,že mám tu prácu,že chodím až domů odpoledne, že se člověk vážně jen vysprchuje,nají podívá na něco v tv a jde spát.no tak takto sem to dopadla ,-) A ktomu si hledám nové zaměstnání, i na 4hod. protože nás na fakultě převzala úklidovka, od 1.10 a vzali nám úplně všechno! od 10dní dovolené,co sme mívali jako ve školství navíc, po starvenky a peníze.Takže za 5500 chtějí po nás,aby sme tam byli 6,5hod. Svin* jedni úklidoví! No takže vidíš Silvi,že vážně není o čem psát ,-) Já si dojdu vás vždycky dočíst ,vím,že ste zdraví, že jste byli na výstavě ,-) což gratuluji též! jak sem byla na hřbitově,chtěla sem i napsat,ale byla sem tam brzo ráno už v sedm hodin v sobotu a tak sem nechtěla rušit ,-) děláme tam nový hrob-nejhorší boje a rozbroje jsou totiž s rodinou ]-( bohužel pořád dokolečka... Petruszkaa.. ktomu roku gratuluji ,-)
Odpovědět
Ahoj Peti (Brni) - to mě mrzí s prací, držím palce, a´t brzo to nějak dobře vyřešíš a jsi spokojená. Jess je už u vás rok? Mě to přijde jak pár měsíců, co jsme to tu řešily... to fakt hrozně letí :-. My jsme takjy výročí neslavili, každý jsme byli na výletě někde jinde, takže jsme si ho užili bez sebe. A nebylo to špatný :-D Jediný co mě napadá příští rok, že kdyby se bublina narodila o pár dní dřív, tak by to mohlo vyjít na naše 10. výročí, by se to hezky pamatovalo , to by byl dáreček :-D A jak jsem psala, bublina s pindíkem by byla ideální, to bychom oba chtěli, ale tak hlavně abyt o bylo zdravé. No a za mě můžu říct, že i kdyby se zadařila druhá bublina s pindíkem, tak pro mě ideál. Peťo (petrusz) - gratuluji k výročí! Silvi - gratuluji k šikovným pejskům ;-) Venku je celý týden tak nádherně, možná zkusím zavolat mudr., jestli by mi nedala aspoň 2 hod. denně vycházky. Abych si mohla dojít pro čerstvé pečivo a když bude hezky tak posedět tady k rybníku...
Odpovědět
Blani no jo letí to ,-) počkej až se ti nějaký ten pindík narodí :-D a pak budeš jen koukat jak ten čas letí ,-) Mě nedávno mamka řekla,že se jí zdálo jak mi vyměňovala pleny a jak nesnášela to žehlení jich a najednou za dva roky mám třicet let :-D že to je šílený,že ona bude mít za chvíli padesátku ,-) No jo 17.10bude u nás rok už ..a bude slavit už druhé vánoce snáma ty jooo to je hrozný :-D :-D
Odpovědět
jo a hlavně ať jsi ok a užívej si volna a klidečku,ikdyž asi doma je to vopruz furt vi´d ,-) za chvíli budeš moct ven na procházky,když nebude pindík v bříšku zlobit ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky. Peti a ty hlavu vzhůru...nějak z toho, co píšeš, cítím depku a to je škoda, když je venku tak krásně. :-)
Odpovědět
Ahojky, no spíše takoví ten každodení stereotip ,-) a te´d aj ty nervy stou prácou,protože si nemůžu dovolit zůstat bez zaměstnání ,když máme hypošku a pod ,-) a někdy to na člověka padne neříkám,že ne ,-)
Odpovědět
V 08:34 mi došla tatto smska dneska.. sem si toho nevšimla ,-) Ahoj jmenuji se David H...,měřím 49cm a vážím 3040g a narodil jsem se včera v 18h.mamince a tatínkovi . Toto mi poslala Ivča-maly prcek :-D x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brdo, tem to vyslo. Ivka mela taky vcera vyroci! Presne na den!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peti (brnando), to je super, že se tu taky ukážeš!!!! Ivči to vyšlo krásně. Teď asi budu Blanču provokovat - my odjeli na víkend na Šumavu, sice jen na jeden den, pak jsme jeli k babičce o Plzně, to bylo plánované, ale manžel rozhodl, že potřebujeme relax, že vyrazíme i jen na tu sobotu (pátekk večer do neděle do rána). Byli jsme na samotě u Kašperských hor a pohádka, počasí nádherné, jsme si to užili ;-) . Jen malinko mi zkazilo, že tam byl jeden hodně nevychovaný hrubosrstý jezevčík, a jak jsme šli kolem penzionu v lese, tak vyběhl a gřofl mě do nohy. Naštěstí jen přes rifle a pak už útočil jen na botasku. Jsem spíš byla vydivočená že MĚ kousl pes, je to jen škráblé. Pan majitel říkal, že to bohužel není poprvé, že se vždycky podhrabe a pak se něco semele. Ale pak jsem si říkala, že naštěstí se pustil do mě, protože asi 15 minut potom tam přišla rodinka s 2 malýma pindíkama (asi 2 a 5 let), to by dopadlo hůř. Je tam krásně, ale nedoporučím to s dětmi, bohužel.
Odpovědět
Profilova fotka
My byli loni 14dnu na Sumave a taky doporucuji. Hrady a zamky nadhera. Ale musi vyjit pocasko.
Odpovědět
Ahoj, gratuluji Ivce k malému, to je krásné, tak hlavně ať jsou zdraví. ;-) Luc - úplně si to živě představuju podle tvého popisu, těch pár posledních dní bylo oopravdu super. My dnes zažili hrůzné čekání u mudr, mám nějaké zdr.problémy, obvodní už strašila kontrakcemi, naštěstí mimčo je v pořádku, akorát já mám možná chycené slepé střevo, zítra jdu na krev a další vyšetření, tak jsem zvědavá, já klidně pod kudlu půjdu, hlavně aby bublina byla ok. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blanči, tak třeba je to jen podrážděné. Sestřence to rozháněli, byla dva dny v nemocnici a pak se vše uklidnilo. Byla ale tehdy ve 4. měsíci. Neboj, vše dopadne dobře! ;-)
Odpovědět
Ahoj ženy,tak máme reprofit za sebou a povím vám,že kdybych mohal vrátit čas, udělala bych to a dneska měla klidně 5dětí,ale bez injekcí,stimulací a hlavně zadarmo !!!a ne si kupovat za otřesný peníze vlastní dítě!!!! Jinak reprofit je krásnej,všici milý příjemní ,usměvavý a paní doktr.úplně skvělá!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Ivce gratuluji k narození malého :-) hlavně, aby byli oba dva zdraví... BLani třeba to ješřtě přejde a pod kudlu nebudeš muset jít... Brnando tak hlavně, aby bylo vše v pořádku a vyšlo to :-) POkud chcete, mi se dneska povedlo konečně nahrát video...http://www.youtube.com/watch?v=OxYlv0varTc
Odpovědět
janulev... jé to je krásný video ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?