Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak posláno:-))Valtice jsou taky moc krásný.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, těším se tam:-) Holky tak já dnes musím máknout a udělat konečně ten rozpis dne:-) to bude makačka, doufám, že na něco nezapomenu..... :-N A taky mám v plánu koupit nějaké ty záchranné pomůcky po alkoholu - máte někdo osobní zkušenost se samaritánem nebo antiethanolem?? Jako co je vlastně lepší?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emerald jsem ráda, že se fotečky líbily, až budu mít profi fotky, tak je hned dáme na naše webovky, s tím se počítá....ono není problém to zajistit, takovou tabuli, spíš jde o placení, hodně lidí do toho nehcce investovat, přitom když to vidíš v konečném výsledku, tak zrovna do tohoto se vyplatí investovat ;-) Děkuji, my jsme oznámka, jmenovky, svatební harmonogram i svatební noviny ladili do stejného motivu, tak aby se to hodilo, byla tam vždycky stejná fotka, i na obálce oznámení, byla to sice piplačka, ale stálo to za to :-) Já jsem na ty detaily ulítlá :-p Jinak já mám svoje vlasy, ale vím, že mi moje kadeřnice říkala, že tenhle účes už jednou česala slečně, co neměla tolik vlasů, taky s nějakým příčeskem a povedlo se...Je z Líšně, kdyby jsi ji chtěla vyzkoušet...Teď nevím, odkud jsi vlastně...Jsi vůbec z Brna nebo to máš z ruky? ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
browney: Jsi hodná, ale teď 10 dní před svatbou už nemám sílu zkoušet něco nového. vista: a ve kterých jsi konkrétně byla?? Hodně chválí salon pí. Damborské (je to v domě Omega na Svoboďáku) právě kvůli ochotě. Záleží fakt kde jsi všude byla....
Odpovědět
Profilova fotka
JO a Emerald, ty balonky nebyly jen pro děti, v pozdějších hodinách to helium začali dýchat dospělí a dělali šaškárny :-D Visto a co paní Damborská na Svoboďáku?
Odpovědět
Profilova fotka
browney: jojo ty detaily mám taky ráda, je to balzám pro oko, když pak vidíš všechno sladěné ;-) Ne že zrovna my bychom měli sladěno všechno, ale ráda se na to koukám u druhých a obdivuji :-N My jsme se sice taky docela snažili co se týče např. oznámení, jmenovek, krabiček na výslužky, teď doděláváme svatební noviny, ale už mám docela dost, když na to byl čas tak se to jakž takž dalo, ale právě ten čas je nejhorší, protože letí strašně rychle a každá takováto blbinka navíc je času mega žrout :-D Nejsem přímo z Brna, ale pracuji tu, takže tu jsem denně. Líšeň máš z Žabin docela zruky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
browney: jsme se dobře trefily s tím salonem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No balonkovou party jsem před lety taky zažila a byla to dost krutá prdel :-D Hrozně ráda na to vzpomínám :-N Jenže tenkrát jsme měli bombu přímo z Linde, takže nás to vyšlo max. na tisícovku - velikost tak na 150-200 balonků, dnes už se to tak snadno sehnat nedá....
Odpovědět
Profilova fotka
Já v Žabinách nebydlím...takže jsem to měla blízko...ale do práce to mám přes město....O tom mi ani nemuv, já když tvořila dva dny před svatbou ještě noviny, tak jsem z toho málem onemocněla....v PC bylo vše ok, poslala jsem to kamošovi na vytisknutí a on měl jiný program, tak se to celé rozskočilo, jsem myslela, že mě trefí, už jsem se s novinami loučila, nakonec to dobře dopadlo :-) Jak říkáš, staršný žrout času, jsem pak beremko ani nestíhala :-( To jo, trefily, nevím, odkud máš ty šaty, ale já jsem u paní Damborské byla spokojená úplně se vším, ochotou, cenou, přístupem...Můžu jen doporučovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo, já myslela, že tam někde i bydlíte... Já nemám šaty od pí. Damborské, když jsem tam byla, bylo tam hrozně narváno a já se tam pak už nedostala, protože jsem narazila na jiné na Masarykove ul. - salon Exclusive, ale spokojenost zatím moc vyjádřit nemohu, nenechaly mě mé šaty na mně vyfotit a to mi dooooost zkomplikovalo celé přípravy. Ovšem co pochválit musím, tak celkový přístup, práci a ochotu švadlen, které mi šily šaty na večer - z těch jsme fakt všichni doma paf. Ukázala jsem je i mému drahému, protože jsem to nevydržela a málem se rozbrečel jak ho to dostalo. Ale to nebylo v Brně, ale v Mikulově v Madoře. Švadleny tam i majitelka mají fakt můj hluboký obdiv.
Odpovědět
Profilova fotka
A jak to, že nemáš albíčko aspoň s příparavami?Abych se mohla mrknout? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dokonce mi i spešl koupila barvu látky, kterou jsem si přála ;-) Fakt tam byly hrozně hodné. Já ten kraj prostě můžu, všichni jsou tam takový jiní - hodní a milí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím, že musíš být spokojená, když byla paní tak hodná ;-) Tak se pochlub, nebo pošli mailíkem ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, Browneye - Peťo, gratuluji vám ke svatbě, moc ráda tu čtu, jak vše klaplo, a jak to mělo úspěch. ;-) Emerald - když jsem projížděla, kde by mi na MOravě ušili svatbní šaty, tak na 1. místě byl také Mikulov, ale ono je to někde bokem a mě tam v sobotu nic nejelo :-S let.přání jsme neměli, koupial jsem je babičce na zlatou svatbu, ale nešlo to pořádně zapálit, to hořící spadlo z toho drátku, na kterém to mělo držet a pak to neletělo moc nahoru, ale těsně nad zámkem (asi 3m nad střechami), který před asi 30 lety napůl vyhořel, takže jsem s mužem a sestřenkou běželi za balonem a modlili se, aby spadl někam mimo park a zámek ... spadl někde nad základní školou, hasiči tu noc nevyjeli, takže ok :-D Vista - já si taky nevybrala :-D Buď byly drahé, nebo bílé, nebo bez vlečky, bez šněrování, a když jsem si zkoušela ty "nej", tak byly "těžké jak kráva" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani děkuji moc ;-) Fakt vše klaplo úplně na jedničku ;-) Já bych se vdávala eštěěěěěěěěěěěěě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak létající přání mám už na poště, jsem zvědavá:-)) Blani to mi ani neříkej, teď se bojím, abychom je nehonili po celých Valticích:-))) Objednala jsem jich 30! K rozpisu dne jsem se samozřejmě ještě nedostala, teď upravujeme svatební noviny :-) a já pořád myslím na ty balonky..... Browney v kolik dopoledne vám to tam ten pán dal a do kolika hodin večer vám vydržely u stropu?? To helium přece vyprchává...... Jestli jsi mi to už psala tak promiň, asi jsem to přehlídla.... Máš naprostou pravdu, že s nima je to všechno o hodně slavnostnější a ještě dokonalejší - fakt paráda, nastávajícímu se taky hrozně líbí, ale říkal, že 100 už je moc :-N Šatky mám v obalu na věšáku a chodím na ně koukat x-) , ještě jsem si je nevyfotila....... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, v Marionnlaud (jestli to píšu správně), tak teď mají nějaké akce na řasenky - byla jsem tam včera náhodně, protože jsem už potřebovala novou a byla to první parfumerka, u které jsem si vzpomněla. Max Factor řasenky, co bývají za 289 nebo 329 mají za 199 - příjemné ;-) .Třeba se vám to některé bude hodit, co je používáte a nemáte ještě levnější zdroje :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Luc: Díky za info ;-) Emerald: Já jsem si taky myslela, že 100 ks je hodně, ale nakonec to na naši restauračku bylo akorát ;-) Pán přijel v 10 h dopoledne, protože jsem mu řekla, že to chci mít ve 12h nachystané, v 11,30 byl obřad...Sice jsem věděla, že dojedeme nejdřív po jedné, ale nechtěla jsem, aby se pletl číšníkům...Myslím, že mi říkal, že ty balonky vydrží 10-15 hodin...Já ještě v jednu v noci jsem je měla u stropu :-D ty, co zbyly teda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luc: díky za cenné info, max factor je jedna z mých oblíbených ;-) Browney: to vydrželo fakt dlouho :-) asi mu tedy písnu e-mail, díky moc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emerald: Možná by bylo lepší a rychlejší, kdyby jsi mu brnkla, aspoň se na všechno vyptáš, jak já ;-) A když řekneš, že se ti líbilo to, jak to teď dělal na naší svatbě, bude určitě hned vědět a taky si představí, co chceš....z mailu to nemusí pochopit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to máš pravdu, brnknu mu teda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fajn, pak dej vědět,jak jsi dopadla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emerald: Budeš kočka v těch šatičkách, fakt jsou moc krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jdu na vás juknout...jak se máte? Luc pokud ti to bude vyhovovat, tak bychom jsme se začátkem září domluvily na tu schůzku a jukly nějak na ty kytky, o ty na to? Určitě by to byla kytička pro mě...
Odpovědět
Profilova fotka
Janinko, samozřejmě, ráda Tě poznám ;-) . Jak by se Ti to hodilo, tak dej vědět a doladíme den ;-) . A jak zvládáš Ty? v IP máš mailíka na mě, nevím, jestli jsme Ti ho dávala ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Luci děkuji za mailíka :-) nějak to vymyslím a dám ti vědět dopředu... No zvládám to jak se dá...občas to na mě všechno dolehne a teprve si jaksi uvědomuju, co s vlastně doopravdy stalo, že to nebyl jen zlý sen :-( obzvláště teˇto na mě dolehlo, řešili jsme, kdo mě povede k oltáři...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :o)) Taky jsem od Brna, ikdyž bydlím v Praze :o)) Ale svatbu máme 26.6.2010 na zámku ve Valticích :o))
Odpovědět
Profilova fotka
rady007 - tak to začínáš opravdu s předstihem ;-) - to budeš mít teda vychytaný ;-) . Valtice jsou pěkný zámek.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?