Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
blani a i holky diky za gratulacky :-) jeste porad jsme z toho v takove fain euforii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, moc děkuji za pochvalu - se červenám x-) . Byla jsem trochu nervózní, aby vám vše pěkně vydrželo, protože bylo docela vedro, ale vypadalo to, že jo. Tak hlavně, že se Ti to líbilo ;-) . Já taky, když viděla kytku, tak jsme nevěděla, jestli se mám koukat na ni, nebo na ženicha :-D ;-) . Blani a uvidíme nějakou ukázku Tvé svatební práce?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky by mne zajimalo, jaka je Blanka svatebni fotografka?
Odpovědět
Holky, uvidíte, teď jdu upravovat poslední fota z grilovačky a večerní párty, ale je jich moc, ale nic extra nečekejte, mě se chtělo brečet, když jsem je viděla :-N jsem totiž fakt blbá. Jsem si koupila v pátek před svatbou nový objektiv (měla jsem ho vyhlídnutý dlouho, tak jsem to uspíšila, abych měla čím fotit, mám 2, které dělají podobné fotky, ale musí se měnit, každý se hodí na jinou vzdálenost a to u obřadu fakt nejde a pak jeden, který je hodně specifický), a pak mám asi měsíc nový blesk. ten byl odzkoušený na zámku v letovicích, kde na automatiku fotil naprosto super. Jenže na obřadu to nějak nevycházelo, 2/3 fotek neostrý, tmavý , jenže já nefotila do JPG, ale do spec.formátu, který je hrozně veliký, takže se to hrozně dlouho ukládá, takže jsem jak obvykle neviděla náhledy a fotila dál aniž bych tušila, jak to pořádně vyšlo. :-N A taky je potřeba vždy tyto fotky složitě převádět a upravovat, takže fakt radost. Naštěstí se mi konečně podařilo naistalovat Photoshop, který toho fakt dost zachránil :-N Ale zatím můžu dát nějaká fota sem jako inspiraci - samozřejmě ne nevěstu, ale třeba kytičku měla krásnou, Lucce pro inspiraci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani a kde ji uvidím? Napíšeš kytka - já slintám jak psi od I.P.Pavlova :-D - a v albech příprav jsem ji neviděla. - už se těším. A určitě to nebude tak hrozný, jak píšeš. Jen jsi měla trochu jinou představu - ty jsou někdy hrozný. Já vím, když si namyslím nějakou kytku a udělám ji trochu jinak něž v představách ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to jsme objevila na netu. Morbidní nápad na dárek?? :-D http://www.nabytekriha.cz/bytovy-naby... - o něčem takovém, ale na párátka mluvila kamarádka, že to chtěla ke svatbě jako dar :-D , ale nekoupili jsme to :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Lucko to je krutý :-D ale je to taky pěkně mastný! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Luci, to je náhodou moc pěkný. My nože chtěli, ale nikdo nám je doposud nedal, tak musíme pižlat těma stoletýma tupýma. :-D Blani, tak jsem dnes vyzvedla album. Je krásný a velký jako kráva...prvně jsem šla zkusit jestli se mi vůbec vleze do skříně. Tak a teď bude další rok trvat než ho naplním. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, právě kvůli té ceně, ten stojánek na párátka stál nějak 1200, tak jsme jí radši koupili něco jiného, co taky chtěla ;-) . U těch nožů mi jen trochu vadí, že nevíš jaká je to ocel na těch nožích. Peti, můžu doporučit kuchyňské nože Fiskars a koupit i s tím jejich brouskem (ten se dá koupit levně v IKEA - je to úplně ten stejný, ale za úplně jinou cenu :-D ). Jsou krásně ostré, i dlouho to ostří vydrží a tím brouskem pěkně přebrousíš i staré, třeba i méně kvalitní nože. Jde to objednat přes internet, pevný obchod je ve Svitavách, přímo Fiskars, nebo lze koupit i v Brně v dom. potřebách, nebo se Ti zeptám doma, kde to byl manžel kupovat (někde v obchodě s noži, pán mu tam ty naše i objednával a vyšly furt levněji než třeba na Masarykové).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přišla jsem se na vás juknout, alespoň na chvíli... Luci tak svatba vypadá že bude, takže na těch kytičkách se určitě nějak domluvíme...ale necháme to někdy na září, pokud nevadí...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak pokud se bavíte o Fiskars, mám skvělý tip :-) V Kr. Poli je zastavárna a tam mají obrovské 2 stojany plné všech možných věcí od Fiskars - vše fungl |nové!!! A ceny oproti normálním kšeftům luxusní. Chodím tam kupovat levné výměnné nástavce/žiletky do gillette - taky nové. Mají tam strašně moc levných blbinek - nových! jako třeba tužkové baterky, kafe, atd. Akorát tam mají polední pauzu 2 hodiny! Což já právě nejvíc věcí oblítávám právě v poledne ;-) Tak kdyby vám to někomu bodlo a nevíte, kde to tam je, písněte do IP, adresu nevím, musela bych vám to popsat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, to víš že nevadí, stačí i koncem září ;-) . Jak se Ti to bude hodit. Optarujte se.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci, my chteli Fiskars - co taky jineho, ze. Tak snad na Vanoce. Emerld, tak za kradene veci snad ani moc penez chtit nemuzou. Jinak jsem se holky vratila v noci z koncertu Madonny a musim konstatovat, ze veskery kulturni zazitek prebiji zklamani z absolutne nezvladnute organizace akce takovych rozmeru.
Odpovědět
Ahoj holky, Peti - holky z jiné diskuse taky psaly,. že Madona hrůza :-N My taky máme 3 nože Fiskars a super. Tak nějak už asi rok přemýšlím nad nějakým stojánkem. Ten z toho odkazu je naprosto super, ten červený bych brala. Kdyby byl tak za poloviční cenu bez nožů, tak do něj jdu, ten nemá chybu. :-D Luc - já mám teď nový notes a neměla jsem tu všechny programy, ale jdu na to, a hodím, kytku do alba ;-)
Odpovědět
Tak tady je pár fotek z kamarádčiny svatby - její kytka a výzdoba aut ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Měla miloučkou kytku a pěkně vyzdobený auta - a nafocený to máš opravdu moc pěkně, tak nešil ;-)!
Odpovědět
Čau Blani, to je normální, že jsou fotky nedoostřený (lepší než přeostřený jpg)... Ta úprava ve photoshopu není až tak složitá a nebudeš mít přeostřený fotky... Přeji hezký prázdniny Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, fotečky máš moc krásný!
Odpovědět
Profilova fotka
No Peťo, co je a není kradený, můžeme my dvě těžko předvídat, takže tvůj závěr je opravdu dost odvážný.... Jen jsem chtěla dát tip na obchod pro každého kdo nemá na vyhazování a přeje si značkovou věc za lepších podmínek. Co se týče toho bazaru a věcí od Fiskars, spíš má majitel dobré konexe. Pochybuju, že z kradených věcí poskládá originál dvoumetrový stojany narvaný zbožím..... Šlo jen o tip, někomu se může hodit. Chodím tam 2 roky na doporučení kamarádky a jsem ráda, že o tom kšeftu vím. Toť vše. Luci, tak jsem si dnes vzpomněla, že budu ještě fotit zkoušku účesu, :-N Snad to nějak zmáknu s partnerovým foťákem. Stejně si říkám, že v pondělí ještě radši brnknu paní co dělá věnečky pro družičky, jestli už je třeba nemá hotové, že bych ti je přece jen hodila, aby se ti ta kytička na ně lépe tvořila, tak se třeba ještě ten příští týden uvidíme;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To by bylo fajn, protože bych věděla, jak jsou tlusté a podle toho to tomu přizpůsobila. Moc by to pomohlo. Ale i kdyby to nešlo, tak bych to udělala tak, že byste to na to přivázali tenčí organzovou stuhou.
Odpovědět
Profilova fotka
Byli jste se někdo podívat v sobotu na Švédy v Brně?
Odpovědět
Profilova fotka
Mimochodem - Petrám všechno nejlepší k dnešním jmeninám!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak on ten koncert nebyl tak špatný sám o sobě...minule to se zpěvem byla skutečně větší havárka, ale 3hodiny ve frontě nas..... i toho největšího flegmatika. Ta kytička kamarádky je krásná. emerald, neříkám, že všechny věci jsou kradené, ale v těchto prodejnách se tyto věci prostě prodávají. Nebo myslíš, že mají lepšího dodovatele Gilette než třeba hypermarkety??? Běž se zeptat třeba do Vaňkovky, jak se tam krade. Já se tady nechci dohadovat, protože mi to je v podstatě fuk, ale prostě to tak je. Luci, víkend jsem trávila mimo Brno - byli jsme s manželem na Summer of Love a pořádně jsme si zařádili na techno jako za starých časů...jen jsem utahaná ještě dnes. A děkuji za přáníčko! ;-) Ostatním Petrám taky vše nej nej nej...hlavně Peti-Brňanděěěěěě! ;-)
Odpovědět
taky přeju Petrám vše nej :-) x-) x-) Peti, Vy jste teda pěkně akční :-D my pro změnu vytvořili pár překážek na agility trénujeme na zahradě, minulej týden jsme byli poprvé cvičit agility na cvičáku pejsky to chytlo, tak musíme taky... :-D :-D :-D včera byl manžel v práci, tak jsem běhala se všema třema, no po hodině jsem měla dost... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tak to je fajn - agility se mi hrozně líbí. A to baví všechny členy smečky?
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo taky se nechci dohadovat, jen se mě to docela osobně dotklo, když jsi to tak zpatra napsala, že za kradený věci moc peněz chtít nemůžou. Takové nepodložené úvahy nemám ráda;-) Připouštím, že třeba u té drogerie se to stát může, ale můj příspěvek byl hlavně o zboží Fiskars, o kterém jste se tu bavily. A do diskuse o cenách drogerie v hypermarketech se vůbec nechci pouštět, protože když koupím cokoliv "značkového"(od zubního kartáčku signal, přes pěnu na holení gilette až po prací prášek ariel) v jakémkoliv hypermarketu, tak tu stejnou věc seženu v normální drogerii kousek od Semilasa za výrazně nižší cenu:-) Tam to asi taky nebude o "krádeži" ;-) Je to o přístupu obchodník - cena - zákazník. Hypermarkety mají zákazníka, nemusí ceny drogerie držet u země. Také se s přáním připojuji, vše nej nej k dnešním jmeninám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi ani jsem se ti nepochlubila, že kytičku mám již zařízenou - tady přes Lucku ;-) a hudbu jsme nakonec vzali DJ. S tou hudbou nad tím už radši nepřemýšlím, prostě to bylo na poslední chvilku, tak jsme rádi, že vůbec něco máme :-) A taky by mě zajímalo, jestli to baví všechny hafany ? Peťo a ty jsi z Kuřima?? Můj nastávající je z Kuřima x-)
Odpovědět
Profilova fotka
emerald, prostě jsem se díky práci už setkala s tím, že mi byly nabízeny kradené věci jako parfémy, oblečení, atd. A ty pak končí v zastavárnách a podobných kšeftech. Z Kuřimi jsem, ale jen posledních pár let, co jsme tady koupili nemovitost, předtím celý život Brno, takže tady znám jen sousedy - taky přistěhovalce. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co máte doma vojenské nadšence, včera jsme viděla plakátek na akci 22.8. v Letovicích Bagration 1944 (pozvánka: http://kvh-pt.cz/bagration/index.php?...) - nějaká rekonstrukce bitvy. Třeba tím někoho doma nadchnete ;-) .
Odpovědět
holky, hafany jsme vzali sebou jen dva ze tří na cvičák a ty to bavilo oba, doma jsme to zkoušeli se všema třema, ale Bella vzala parkur tak 4x a stačilo, tu to moc nebere, radši si vždycky počkala za překážkou na Ellie a zakousla se jí do ucha nebo něčeho, to se jí líbilo víc... :-D :-D :-D ale měla nějaký problémy s hladinama hormonů, byla pořád taková unavená a na falešnou březost nám trpí, tak proto si myslím, že ji to nebere, jinak je to baví moc. :-) x-) x-) emerald: tak to je super, že máš kytičku :-) a DJ bude třeba taky v pohodě :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?