Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
emerald - Děkuji... tyto nic moc co, ale je to asi tím, že už jsou hodně staré.... dá se to vyhledat nějak rychleji, než po jednom, nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jak probíhají přípravy? My máme již domluveny místo a vše je tam vyřízeny i na matrice...naštěstí...jsem ráda, že měli volno a je to tam krásné :-) v albu jsou nějaké fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no teď jsem narazila na nevěstu hannelle a úžasné.... co říkáš?? Měla krásné nejen fotky, ale úplně všechno :-) A hledala jsem to v diskusích - do hledáčku zadáš jen Vrzala, ony se nevěsty občas zmiňují kdo je fotil.....
Odpovědět
Profilova fotka
no my máme všechno tak nějak jen napůl, ale možná je to jen můj pocit, protože jsem nervózní, že by už mělo být všechno přesně nalajnováno a připraveno, abych si užila pár dní přes svatbou v klidu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Emerald no o nervozitě mi ani nemluv, včera jsme byli na matrice vypisovat papíry a já se ptala přítele, zda má školu střední s maturitou a to není ještě ani měsíc, co jsem mu byla na promoci :-D Ten můj z toho nemohl a paní matrikářka říkala, že v pohodě, že to je u nevěst normální....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je krutý...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Njn se mi to tam včera povedlo...si nedokážu ani představit jak budu nervozní ve svatební den :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když budeš nervózní takto vtipně, myslím, že to bude skvělá zábbava, horší by bylo, kdybychom byly nervózní - podrážděné a nepříjemné..... Máte moc hezké oznámení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janulev - to bude v pohodě, tam už po Tobě nebudou žádné oficiality chtít - jenom řekneš "ANO" a podepíšeš se jménem za svobodna a novým. To jsem tam váhala já, protože jsem zmatkovala, jestli se 2 x podepsat, nebo za svobodna jen hůlkovým. Nevím proč mě to napdalo. Pak se mě všichni ptali, co jsme tamnevěděla ;-) . Tak je fajn, že vám vyšlo to jak jste chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj tak pokud to vezmu tak legračně, tak to bude v pohodě...hlavně nebýt protivná Luc no právě, abych ze sebe vůbec vyblekotala to "ano" :-D a ještě mi paní ukazovala, kde se budu podepisovat...a hlavně, že je tam napsany manželka a bývalé příjmení, nebo tak něco a já povídám...pod tu manželku se podepíši svým původním jménem že?...no naprostá katastrofa...do toho se už přítel začal smát a říká, no já si tě tam ohlídám, budu muset jak tak vidím 8-)
Odpovědět
luc: já se podepisovala jen novým? =-) ale když jsme byli 3 dny před svatbou na průběhu obřadu za farářem, tak říkal, že má manžel odpovídat první a podepisovat se první... no a já, když jsem nervózní, tak vtipkuju, tak říkám, že je dobře, že chlap odpovídá první, protože když si to rozmyslí, tak se ženská neztrapňuje, že by ho chtěla... no farář mi na to zcela vážně řekl, že jestli si to chceme rozmyslet, že by to chtělo dřív, než v sobotu... :-D :-D :-D :-D a ve svatební den jsme měli drobné zpoždění a prý byl velmi nervózní :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Emerald děkuji :-) Natrix tak koukám, že jsi taky vtipálka :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-)to jsou kvalitní "jobovky" - to se docela těším, co se přihodí nám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janule a kde máte hostinu??
Odpovědět
emerald, janu :-D :-D :-D a to jsem pak ráno zjistila, že mám sražený šaty a tak... :-N :-D je to v albu v popisu... ;-) takže nevěšte hlavu, důležité je, vzít se, vše okolo je navíc ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sražený šaty ?? Jdu si to přečíst.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brďo, takže při vyzvednutí do nich na sto procent vlezu, i kdyby nebyl čas, protože tohle fakt zažít nechci!! :-. Jinak fotky od Zuzky Scharf jsou opravdu nádherné..... Na kolik hodin jste ji měli k dispozici? A asi to byla pálka co?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nevim, u nas jsem se podepisovala prvni ja a zmatena byla pani z matriky. Rekla mi at se podepisu starym a novym jmenem a manzelovi, ze oboji stejne,ale my si brali me jmeno a ona asi neposlouchala. Ja to napsala spravne, manzel ne. :-D Saty jsem si radsi v salonu zkousela nez jsem si je odnesla domu. K tem fotografum...Vrzala je pry dost drahy, osobne bych sla bud do Bigose nebo Zuzky Scharf. Taky Vokurek ze Znojma foti hezky.
Odpovědět
emeld - máš pravdu, hannelle má krásný fotky... no uvidíme petruzskaa - já moc moc chtěla Zuzku Scharf a pana Bigoše a taky Wagenknechta.. ale už jsou zadaní, plakala jsem dvě noci až přišel přítel s tím, že objednal Vrzalu, domluvili se na nižší ceně za méně fotek...
Odpovědět
emerald, byla od 8 ránoa si do čtyř a jel jí vlak, jinak by zůstala dýl. ;-) a zamlouvala jsem ji uším červenec 2008, takže za ceny, co platili 2008, takže to nebylo tak hrozné ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani tebou vyjmenované jsem chtěl taky, hned po p. Vokurkovi a myslím, že jsem kontaktovala i pana Salibu - ale už si to moc nepamatuju...., jenže v únoru když jsem je všechny kontaktovala, byli už všichni zadaní!! Taky jsem to obrečela a náhradu hledala měsíc. Jestli vám pan Vrzala udělal cenu, tak to máte super, protože jeho fotky jsou moooc krásné ;-) Jo Naty, loni byla cena asi fakt jiná skoro všude....
Odpovědět
emerald, ona Zuzka postupně mírně zdražuje, na každý rok má jiný ceník ;-) :-) někdy na podzim už měla nový ceník na rok 2009 a to o žádné krizi nikdo neměl tušení ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emerald hostinu budeme mít u mých rodičů...mají velký dům, takže to bude tam...jsme s nima tak domluveni...máma si domluví známkou, která umí dobře vařit a mezitím co budeme na obřadu, tak ona bude vařit...nikomu nevadí, že to nebude nikde v restauraci...na oběd totiž máme pozvanou pouze rodinu a babičky jsou rády, že nemusí nikam do restaurace, jsou už docela staré...a budeme rádi, když je dostaneme na ten obřad... Dneska jsem si domluvila i fotografa, který fotí dost často svatby na zámku ve Slavkově, takže to tam už zná...zítra mu to jen potvrdím, takže jsem mod ráda :-) A zítra jdu zkoušet do prvního salonu šaty, tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Ahojky janulev, kde máte svatbičku a kdy? Ve Slavkově venku nebo vevnitř? Měla to venku kamarádka a moc pěkný
Odpovědět
Profilova fotka
Janulko ahojky my máme svatbu vevnitř, v Rubensově sále, přece jen v říjnu už bude docela chladno :-) a svatbičku máme 10.10 v 11:30...
Odpovědět
Janulev - tak to budete mít určitě moc pěkný, ten sál je úžasný... hlavně ať ti vše vyjde...kdo vás fotí? A to jdeš na šaty až teď? Není už dost pozdě?
Odpovědět
Profilova fotka
No já myslím, že v říjnu až tolik svateb nebude, že už je to trochu "po hlavní sezóně" a navíc janulev psala, že se jí bude měnit asi konkekční velikost do svatby, takže si myslím, že to pozdě určitě není. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže zítra to bude mít za sebou selmice a hag. Večer budu motat pro selmici kytku, tak držte pěstičky ;-) . Květiny vypadají krásně, tak snad z toho něco vykouzlím.
Odpovědět
Ahoj holky, Luc - určitě bude kytka opět nádherná, jsi šikula. Doufám, že se pak holky pochlubí ;-) My jsme byli min.sobotu na svatbě v M.Branicích (obřad byl v KOunicích na úřadě) a pak byla tam hostina v hotelu na náměstí (jmenoval se .... Vinium Coli ?.... jsem to zapomněla, ale jediný hotel ve městě), fakt krása, výborné jídlo (předkm, polívka, hlavní chod), číšníci kmitali, jsem měla možnost tam být jako první (jsem tu svatbu fotila, už nikdy více focení svateb a hlavně ne s novým nedzkoušeným vybavením, bylk to děs :-N , ty lidi chvíli nepostojí :-D ), takže jsem tam došla když ještě manager hotelu udílel instrukce číšníkům a organizace perfektní. A pak byl přesun na zahradu ke kámošce (mužova kamarádka z kolejí) a tam byla grilovačka, ožíračka, atd. A hrála tam super kapaela, ženská zpívala fakt všechno.... i Tinu Turner, A. Lnagerovou a fakt úžasný hlas, a opět moje skleroza, se musím poptat M. jak se jmenovali, protože jsem si říkala, že je tu musím na BRM doporučit, že teda až se budu vdávat příště, tak si je pozvu. :-D :-D :-D Svatba byla česko anglická, i angláni zpívali a momc se jim to líbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Takže kytky pro Kristinu (selmici) jsou vyexpedované. Vyzvedávala je svědkyně, tak snad se budou líbit hlavně nevěstě. Hanka si deštník nevyzvedla, takže kdo máte zájem, mám inzerát na prodej (doufám, že ho zase nebudu někomu doma opatrovat 5 měsíců :-) ): http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?