Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Luc - nekoupila, já jsem tam nlezla. PLná skříň šatů, kam bych to dávala.... :-D Je to vedle Svatebního domu Ano (nalevo směrem na Svoboďák), jsou tam jedni Vietn., a pak vedle ti druzí, to jsou oni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani díky za popis :-D :-D , třeba jak půjdu příští týden "na lov" toho župánku, ale myslím, že tam budou mít jen pro štíhlounké - tak apoň ušetřím ;-) :-D Jinak z celebrity-svateb se mi vždycky líbili Kollerovi (fotbalista) - i ti už jsou ovšem jako manželé pasé ;-) .
Odpovědět
Luc- mám na tebe dotaz, jak se jmunuje to, co je na této kytce dole ohnuto (ten zelený list) a a kolik asi stojí list a stejný dotaz u toho "trčícího" zeleného dlouhého? ... http://galerie.albumfotek.cz/27119/?p... Jdeme za měsíc na svatbu, nevěsta zatím nedala vědět,c o chce jako dar, tak jí asi zas udělám něco podobného. Tu kutku jsem si nechala uvázat u našich za 120,-, ale kvůli tomu tam fakt nepojedu :-D Si říkám, že to zvládnu sama. Růže poznám....ale ten zbytek.
Odpovědět
Dobré ránko, příští pátek a sobotu je v Antroposu vstup do všech expozic a na přidružené výstavy zdarma ;-) Já toho využila včera, docela dobré ;-) Pro děti je super výstava o Darwinovi, je tam plno různých zvířátek atd.
Odpovědět
obět obnovuji téma sraz. Co udělat spíš nějakou procházku, většina má hafany, tak vzít zvířátka a jít třeba do Lužánek?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani - ty listy to je Aspidistra (stojí tak 10 až 15, podle květinářství) a to tenké je tráva "beargrass" (stává někde 1 Kč, někde prodávají svazečky, to je pak za míň). Do Antroposu se taky chystáme, snad bycghom si udělali stavební pauzu a vyrazíme :-). Ještě bychom chtěli jít na něco z té komplexní výstavy o baronu Trenckovi (toto období hodně zajímá manžela), ale tam je do listopadu ještě čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsme luxusně zmokli na koncertě Depeche Mode v Blavě, ale stálo to jako pokaždé za to! Ještěže jsme si v neděli večer na poslední chvíli skočili do Globusu pro pláštěnky (15 minut před zavíračkou). :-D Blani, byla bych pro, ale mám to zase narvané a venku je pořád chcanec, tak to vidím s prochajdou bledě. Prý má být hnusně ještě půlku léta. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak hlavně abys to neodmarodila. Náš kolega v práci jel v sobotu maraton na kolech (kolik toho ujedeš do 24 hodin), ujel nějaká 4 kola (loni za sucha jich ujel 13 za 24 hodin) a odpadl a nedorazil ještě do práce. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, my se pořádně oblékli a v autě se hned zase převlíkli do suchého, už jsme za ta léta vycvičení. Takže nachlazení asi nehrozí. Spíš jsem měla strach, že do rána nebudu mluvit z toho řvaní a zpívání, ale je to ok :-D Jen mě šíleně bolí nohy a to jdu večer na spinning, tam asi zdechnu. :-D
Odpovědět
jsem pro procházku, ale až se udělá trochu líp... jenom než bych dojela s mokrým psem z Lužánek (např) tak by z toho byl nemocnej. Doufám, že by stačilo, kdybych vzala jen jednoho, se třema busem nepojedu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, mám takový dotaz. Neviděly jste některá prodávat v Brně dámské holinky? Takové ty barevné. Díky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, v březnu jsme je viděla v Globusu, ale teď, jestli je tam mají, to nevím. Já si jich tenkrát všimla, protože jedny byly bílé s kytkama, že jsme je mohla mít na svatbu :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, vím, že jste to asi loni probíraly, ale nevím kdy... Kde jste sehnaly album s černýma listama? Fotečky už budu mít doma a nemám je kam dát... :-| díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak trochu by vybouchla kosmetička na líčení na příští týden v sobotu... :-( nemůžete mi prosím někoho doporučit???I když pochybuju že bude mít ještě někdo volno...Díky moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus Danu Nekvapilovou, ta líčila mě, viz fotky v albu - tel. je 728512570. Já byla maximálně spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miru - zkus koeximpo.cz (myslím, že odtamtud měla i Blanka).
Odpovědět
Profilova fotka
jé, luc, děkuju moc, jdu se kouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
miru, ještě lagoonfoto, fotoskoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, na fotoskoda jsem právě nic nenašla, psala jsem ta i dotaz a odepsali mi, že svatební s černýma listama nemají... Na lagoonfoto se hned jdu kouknout. Luc: tak na tom koeximpo by se dalo vybrat, děkuju Holky a ještě blbej dotaz, já takový ty obyč fotky dávám jen do zasouvacích alb nebo do samolepicích, tak vůbec nevím, jak fungují ty na fotorůžky... To se tam ty růžky lepí podle velikosti fotek a ty fotky se do toho zasunou nebo už tam ty růžky jsou??? A který se vám zdají lepší? Samolepicí, případně na samolepky nebo jsou lepší ty na ty fotorůžky. díky moc
Odpovědět
Ahoj holky, teda v Brně je hnusně :-p Mirusak - já mám z KOeximpa, nechtěla jsem klasické svatební (bílé se zlatým , srdíčkama, kytičkama, prstýnkama atd.), a jsem za klasická alba na fotorůžky. Mám dost velkou averzi k samolepícím. :-N Akorát fotorůžky jsou ok na kasické fotky 9x13, 10x15,na větší použít na rohy ty růžky a pak ještě třeba přidat 3 samolepící čtverečky, anebo mě kolega poradit úžasnu věc...oboustranou lepící pásku. Mám totiž album asi 33x35cm a v tom fotky 21x30 a já na každou vypatlala asi 20 těch čtverečků, ale vůbec to nedrželo :-N Jak byla fotka velká a silná, tak jak se trochu ohnula stránka, tak to prdlo a nedrželo :-p Takže kuila jsem pásku, objela okraje a pak ještě pás uprotřed a drží to a nehne se. ;-) Jinak ty samolepící třeba moc nedělají s víc listama, většinu jsou max. kolem 40 stran. A ty zasouvací mi přijdou naprd, že všechny fotky musí být bu´d naležato nebo nastojato a pak to otáčet... Ty fotorůžky dáš na fotku a pak to přilepíš na tu stránku jak a kam potřebuješ, naležato, nastojato,... ;-)
Odpovědět
janinka: mě líčila Pavla Přichystalová a velká spokojenost, když dáš do vyhledávače finalevisage, tak ji najdeš miru: ještě zkusit fotoobchody ve městě, já nakonec nekoupila alba z kategorie svatební, aby neměli bílé listy, stejně se mi ty ,,svatební" většinou nelíbí... a jsem jednoznačně za růžky, je s tím práce, ale ten výsledek :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mirusak, ještě existuje takové plastové lepítko - vypadá to stejně jako taková ta bělící páska jen je tam lepící páska, mají to v papírnictvích a je tam napsané, že je to na fotky - dá se to použít místo oboustrané lepící pásky. Blani, já album stále nemám - prostě takový jako máš ty v bílé je asi nerealizovatelná představa. ]-(
Odpovědět
Peti - to chápu, já chtěla dozlatova, prostě šampaň jak moje šaty :-D no to už vůůůbec nešlo. :-N Ale jsem úplně blbá, protože mi došlo až asi před několika měsíci, že jsem si měla to album nechat pošít látkou ze šatů,a že jí zbylo...protože mi máma stříhala vlečku, která byla dvojitá. Možná to tak ale nkonec dopadne, uvidíme, jak to bude vypadat, pořád to mám v hlavě, hned jsem volala mamce, co udělala s tou látkou, tak je u ní schovaná a čeká na mě :-D
Odpovědět
tady to nějak chátrá... jak se holky máte, co nového? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Silvi, já jsme momentálně na neschopence - pořád se nemůžu zbavit teploty a bolesti v krku, takže jsem dneska vyfásla antibiotika :-( :-p . Taky se koukám, že tady dlouho nikdo nic nanapsal, asi doma dovolených. Třeba Peťa brňanda tady nebyla dlouho. Dodělala jsem pro kamarádku jmenovky a vývazky na svatbu její sestřenky (po 70 kusech - takže jsem měla o zábavu postaráno ;-) ).
Odpovědět
Ahoj holky, já toho měla dost v práci a pak nějaký věci pro babičku (z fotek jsem dělala videklip, atd.), pak se potřebuju něco naučit, a když bylo volno delší dobu, tak jsem jela pryč... tak jsem o víkendu byla na zámku ve Slavkově a Bučovicích. Ve slavkově bylo tolik svateb, fakt děs. A místo mě vůbec nenadchlo. :-N Zámek krásný, ale to místo venku na obřad :-N A vevnitř 2 menší sály také nic extra, ale ten největší, ten byl super, ale říkali, že tam se moc neoddává, že je to drahé...tak jsem se koukala, venku to stojí 5500 a ten sál 7500. Ještě, že v sobotu nevěstm vyšlo počasí. My tam potkali 4 naráz! Ale jedna nevěsta byla moc krásná a moc hezké šaty :) A pak v Bučovicích byla taky svatba, ale jen jedna, venku, zámek není tak hezký, ale místo v parku mnohem hezčí než ve Slavkově... http://galerie.albumfotek.cz/25901/?p... Měla krásné autp, pak měli hostinu přímo na zámku, byli tam jediná svatba, takže to měli fakt moc hezké. Musím zkouknout alba ze sbotoy, jestli tam nebyla nějaká mísní nevěsta. Luc - ať je ti líp ;-) Nat - u nás nového nic, a co u vás? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, taky jsme byli v Bučovicích a zahrada se nám líbila taky mnohem víc. Byli jsme tam na jaře a i v létě, je to tam pěkné vždycky. Ještě se mi líbí zahrada i zámek v Buchlovicích. Antibiotika snad konečně zabírají, už je mi skoro dobře, už nejsem tak hrozně utahaná. Hurá!!!
Odpovědět
Blani, tak mě se Slavkov líbil, ale ne dost, abychom tam měli svatbu... ale ten sál, ten je super: http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php... a stálo nás to pakatel ;-) :-D :-D :-D a nevěstu jsme nepotkali žádnou :-) :-D Blani: u nás je hromada nových oken (viz modrá střecha) :-D a taky jsem dostala nabídku na práci, někdy od září, to akorát dodělám to, na čem dělám :-) je to na půl úvazku, abych to zvládala při škole a pak na celej :-) takže šrotím jazyky Luc, mrzí mě, že jsi nemocná (to už jsi ale hodně dlouho, co? ), dobře, že už je líp x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já vůbec nestíhám kvůli práci - vzali jsme 2 nové pobočky a já to mám na krku. Blani, tak to jste tam potkali určitě jedny naše známé - ti to měli v sobotu myslím ve 13 hodin. Oba jsou hrozní čahouni. :-D
Odpovědět
Silvi - jo, ten "hlavní" sál je nádherný, fakt krása, nějak nechápu, co na těch ostatních sálech má být hezkého, když ty stojí asi jen o 2000 míň než tento :-D Pak je ještě docela hezká ta kaple, ae tam neoddávají, protože ji opravuí. A prý je to odsvěcená kaple, už si to moc nepamatuji z výkladu, ale byla myslím za napol.válek znesvěcena , takže se tam přestaly dělat obřady, mše atd. a znovu už ji nikdo nevysvětil (nebo jak se tomu říká :-N) Vy jste hlavně chytli dobré datum, to tam asi moc svateb nemají Peťo - já si jen pamatuju jednu nevětsu "při těle" a hub. ženicha, pak 2 hubené a malé nevěsty, nikdo velký (což jsou pro mě všichni nad 170cm :-D tam nebyl :-D :-D :-D Luc- to je hlavní, že je ti lépe.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?