Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Jo a ta obuv u Maliňáku má ty bílé sandálky za 99,- :-. Dnes jsme zas šli okolo ;-)
Odpovědět
Nat - no jo, máš pravdu... :-D Kytička je fakt krásná. Včera jsem byla na Slovensku na odborné exkurzi (Trenčín, Čachtice, atd) a narazila na svatbu a další 3 vyzdobené kostely po svatbě, tak jsem to vyfotila, hned ta první výzdoba auta se mi moc líbila. Jsem si počkala, až se bude nevěsta fotit a tajně fotila :-D Nevím, jestli to tak bývá i u nás, ale ty kostely měly myrtou (svázanou bílu stužkou) ozdobeny veškeré madla na schodištích v okolí kostela, pak i ty vstupní portály (asi nějakýma hřebíčkama přiděláno), všechny mžíže, atd. vypadalo to fakt dobře. A pak klasicky vnitřek
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, některé kostely to zdobí samy, když mají svatbu, ale tady většinou je to v rukou svatebčanů, když chtějí vyzdobit kostel, tak z jejich zdrojů. Holky, díky za pochvalu - se budu červenat ;-) x-)
Odpovědět
Me by spis zajimalo kdo pak ty ozdoby uklizi po obradu???? Jinak holky..... 8 tydnu trvalo udelani prstynku...a jsme bohuzel zklamani :-( Dostali jsme je uz takove poskrabane, ma to nejaky divny barvy, a u pritelova prstynku je v cervenem zlate skvrnka od asi bileho zlata (snazila se to pred nama jeste prelestit a stejne to nezmizlo) - a pritele to poradne "stve", rikali jsme si ze to nechame nekym prohlednout a pak to jeste vyreklamujeme - aspon tu tecku :-( u data to mame asi od rytce poskrabane z vnitrni strany ty hrany :-(. Jinak ja jsem s prstynkem celkem spokojena. Ale prusvih je, ze proste priteli se uz ted nelibi a tak ma o duvod vic proc ho nenosit ]-( Jinak v patek jsme byli v kine na Andele a dablove (teda aspon myslim ze se to tak jmenuje - porkacovani sifry mistra leonarda) a super - vsem doporucuju! A jinac jsme o vikendu konecne dokoncili oznameni (teda delali jsme ho ve 3 grafickych programech, protoze ani s jednim neumime a tak kde se ktera funkce prvni nasla tak tam jsme ji pouzili) ale nemam ho tu v praci tak nemuzu pridat do alba. Prstynky taky nemam nafoceny :-( Nejake rady od vas co s nima?
Odpovědět
u nás jsou paní, který se starají o výzdobu kostela, tak jsme se s nima domluvili, ale taky jsme pak dali víc na kostel, jinak Blani, na Slovensku je přeci jen víc věřících a tak, tak možná proto i ta výzdoba je taková bohatší...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já když jsme dělala kamarádce výzdobu v kostele, tak nám paní, co tam uklízí i pan farář řekli, že hned po obřadu se to musí poklidit. Takže jsme to s Romanem honem sbírali.
Odpovědět
Profilova fotka
selmice - a proč jstze se to nepokusili vyreklamovat hned - aspoň to poškrábání? I když je fakt, že pokud ho budeš nosit na ruce pořád, při všech pracech, tak se malým škrábáncům taky neubráníš, jako my. Ale zase když jsou nové. Od koho je máte?
Odpovědět
Ta pani se jmenuje Havrankova a ma to v Bystrci - doporucila mi ji tu jedna nevesta na beremku ze je to jeji sestra. Me stve ze je to poskrabany a jeste sme to nemeli na ruce.... jinak je mi jasny ze se to za chvili poskrabe. My jsme ji hned rekli ze je tam nejaky kaz ze se nam to nezda a ona ze to prelesti - tak to prelestila a byl tam porad tak rikala ze je to tema odleskama v mistnosti ze na svetle to vypada jinak - tak jsme se mrkli pak venku a je to tam samozrejme porad. Proste tecka bileho zlata v cervenym ktera tam nema co delat. poskrabani jsem si ja nevsimla ale pritel a je to spis jen na jeho prstynku nad datem. no necham to prohlidnout a pak to pojedu vyreklamovat - tu tecku urcite. jen se bojim jak dlouho to bude trvat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme byli taky reklamovat prstýnky, ale nebyl s tím vůbec problém. Všimli jsme si toho až doma, že v mém je kousíček, co odpadl z pájky. Ale paní zlatnice nám to do pár dnů spravila - jen my měli tu výhodu, že ji dobře zná můj taťka. Zas na druhou stranu - do srpna je času dost. My prstýnky řešili až během září a 27. jsme to měli. :-D
Odpovědět
ZVU VÁS NA AKCI,CO POŘÁDÁ ŠVAGROVÁ... 30.5 od 14hod. je v Krumvíři akce - Den dětí . Budou tam stánky, skákací hrad, kolotoče a vše,co patří ke dni dětí. I něco pro pány- šermířské vystoupení a samo i stánek s občertsvením - pivečko, papáníčko,ale i nealko pro šoféry ,-) Tak ne aby jste seděli doma a dojeďte ,-) je to 30minutek za Brnem
Odpovědět
Ahoj, tak den dětí zase nezvládneme, pro změnu slaví narozky naši a můj drahý chrápající (zrovna teď) manžílek....
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, my budeme taky "pařit" na dětském dni, co pořádají teplárny v areálu Policie u Riviery - bereme naši malou družičku. Už se těším, až nám ji zase budou některé kolegyně přivlastňovat ;-) - ale nám to vůbec nevadí :-D . Tak taky přeju, ať nám i vám ;-) vyjde počasí - má se prudko ochladit, tak hlavně, aby to nepropršelo. Selmice - Vyreklamovat to zkuste, třeba se to dá spravit v dílně - do srpna je ještě hodně času. Však ona by vám řekla, za jak dlouho to bude hotové, pak se můžete rozhodovat dál.
Odpovědět
Článek se načítá
Diky za rady. zkusim to, jeste se tam dostat... mas pravdu ze do sprna casu dost ale fakt nemam rada veci na posledni chvili :-| snad bude pani v pohode....
Odpovědět
Profilova fotka
Ja teda na Den deti nikam nejdu. Stacilo mi kolik jich zas ted behalo na hristi u baraku. My valime v sobotu na svatbu, to zas bude narocny vikend. :-D
Odpovědět
Luc no stím počasím mi povídej ,-) doufám,že bude pěkně, mám stát ze stopkama u skákacího hradu :-D :-D abych tam nestála celej den pak sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak pak povoláš kdyžtak manžela a budeš to stopovat jemu :-D . No já myslím, že někdo přijde. My před 3 lety dělali dětský den, byla kosa, občas pršelo, ale rodiče vzali děti, že jich tam bylo jako smetí. Ale pršet by vážně nemuselo. Petruszko, tak to tam pěkně rozjeďte! Tak ybch šla na nějakou svatbu - u nás zatím nic v dohledu ;-) .
Odpovědět
selmice: my máme zásnubní prstýnky z červenýho zlata a asi po roce se tam taky udělal takovej tenoučkej bílej proužek - tak jsme to šli reklamovat (on se teda ohladil i mat, takže ten taky) a bez problémů nám to spravili... jen jsem pochopila, že mat se asi oleští vždycky, jen je otázka, za jak dlouho a spravovat to nemá cenu... ale jak dlouho to trvalo už nevím... myslím týden...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, počasí má být nic moc, tak snad se umoudří - svatba je venku. Holky, nemáte tip na nějaký svatební dar? Oni sice chtějí peníze, ale rádi bychom jim k tomu dali ještě nějakou blbinku a ne jen ty prachy do obálky - to je nuda. :-D Silvi, mat se oleští a lesk zase časem zmizí. To si člověk nevybere. Drží jen taková ta "hrubá" úprava.
Odpovědět
Profilova fotka
Petru, tak pokud chceš jen jako blbinu - když jsme byla na svatbě kamarádky, tak dostala dózu na sůl a na cukr. U toho pak byly přidělané cedulky: u soli nad zlato a u cukru na sladký život. Na jiné svatbě jsme viděli, že dostali balíček na svatební noc: v krabičce byla petržel, trocha pepře, celer, nakládané mušle - s návodem na použití (trocha pepře, ať se vzepře. Petržel, aby dlouho vydržel, celer a mušle jako afrodiziaka) :-) . Nebo pak jestli jsou vinaři, tak nějaké dobré víno, pěkně zabalit - třeba jako ženicha a nevěstu. Jináč mě nic nenapadá ;-) . Taky podle toho, jaké mají zájmy, nebo práci.
Odpovědět
Profilova fotka
Říkala jsem si, že jim třeba objednám takovou tu rostlinu - vypěstuj si sám. Nebo puzzle. Možná to víno by šlo...to se hodí vždycky, že. ;-) Prostě by to neměl být lapač prachu. :-D
Odpovědět
Peti, když nám opravovali ten mat, tak tam dali ten hrubý a už se olešťuje taky a zlatník, co nám dělal snubáky říkal, že se oleští každý mat, jen je otázka, za jak dlouho.. takže snubáky máme kombinaci -lesk -mat, ale tak, aby to bylo hezké i když se to oleští... tip na dar: dostali jsme malou červenou krabičku ve tvaru srdíčka z lepenky a v ní byly do ruličky smotaný prachy a střípek a na kamínku namalovanej čtyřlístek, vkusně a vtipně darovaný peníze a přitom s citem vymyšlené :-) ;-) nebo kamarádka dala prasátko pokladničku, v tom peníze a k tomu kladívko s ozdobnou stuhou :-)
Odpovědět
AHoj holky, Peti - my dostali z těch malých darů různé společenské hry (to se neztratí) a pak erotický dárek a bonusově k tomu poukaz do Erotic city :-D Ještě, že jsem to rozbalovali až doma...napřed úlek a pak výbuch smíchu :-D Selmice - určitě to reklamujte ;-)
Odpovědět
selmice: urcite to reklamujte a ja bych to i vratila a zkusila stesti jinde - tohle se mi vubec nezda jako dobre sluzby :-( Jinak juknete - mam v albu konecne hotový oznámka.... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
morche - pěkné. Máte stejná vyseknutá srdíčka, jako jsme dělali my ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, jinak peníze jdou zabalit na různý způsob, aby to nebylo jen v obálce, jak psala Silva.
Odpovědět
Holky prosím poradíte nějaký dobrý salon v Brně kde se dá fotit? Díky
Odpovědět
Peti,nebo my sme dostali vyšší flašu a vní ruličky 50-100a 200 a na zašpuntovaný, zalitý voskem a na etiketě napsaný ang. svatební peníze ,rok výroby a pod..taky to bylo pěkný a vtipný ,-) Blani, jsi mi připoměla stím poukazem,jak ste s ezačali smát.. ani nevím proč,ale napaldo mě, že koupím dvd na stánku nějaké s * pro dospělé.. koupila sem 2ks,ale tak ,ale tak dlouho sme se u údajného P*filmu nezasmáli... to bylo český péčko,ale ti češi jsou vážně véčka :-D :-D ty kecy,co u toho měli ,kde s eto natáčelo venku u sconta normálně vojížd**i ženskou, milion sto blbých keců ,no já se smála ještě v posteli a manžel taky a žádná intim chvilka nebyla :-D :-D :-D
Odpovědět
my dostali od ségry a toho jejího dva pytlíky - žlutý a modrý - plný padesátikorun.... Velký překvápko, a od našich dvaslony - jeden byl ženich a druhý nevěsta;
Odpovědět
pristi tyden to dame jedne pani aby to prohledla a rekla co dal - je taky zlatnice. ma segra mi dala kontakt na ni prilis pozde.... tak ted ma pani sanci.... reklamovat to pujdu....jen proste kdybych to chtela vratit tak v tom mam pres 2g vlastniho zlata tak to z ni jako dostanu jak? =-)
Odpovědět
selmice: proč hned vracet? Hlavně vrátit to můžeš až po třetí stejné vadě po reklamaci, ne? Takže bych to normálně reklamovala...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?