Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Peti - ty máš narozky? Takové ty kulaté? Tak to se přidávám a blahopřeji, ať se ti všechno splní ;-) A zpívat nebudu, neumím to a kdybych se o to pokusila, tak utíká zvěř z přilehlých medláneckých lesů :-D A koho dnes uvidím na muz.noci?
Odpovědět
Blani děkuji za ibfo ,-) úplně sem ti zapoměla odepsat na tu smsku,neboť jsem byla na srazu ze zk ,-) no y bychom rádi do technickýho šly ,-) ale kdo ví jak to zase opět dopadne.. rádi bychom se dívali večer na ten český film,to zbožňujeme ten filmeček chicht ikdyž ho máme na dvd,tak i tak.. no echt
Odpovědět
Peti - ahoj. Však tam mají až do půlnoci. Já to plánuju: 18-18:30 Červený kostel, 19-20 hvězdárna, 20:30-21:30 Vaňkovka (galerie), 22:00-24:00 Technické muzeum :-D Takže pa, za chvíli mizím na šalinu. ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak jsem zpět. Před 11 jsem dojela k Tech.muzeu, obrátila se na podpatku a šla k Semilassu na tramvaj :-p Fronta jak za komančů na banány :-N Ale jinak super.... ;-)
Odpovědět
Ahoj, Potruszko přeji taky s malým zpožděním k narozkám hlavně zdravíčko....
Odpovědět
Dobré ráno všem, Můj nejnovější úlovek... výprodej za 185,- :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Blanka.k.............nádhera :), jak je vysoký podpatek?
Odpovědět
Lol - dost (8cm?) a jsou to jehly :-D Do práce jak dělané... :-D Jsem si je koupila, ale teda nevím, kam je budu nosit, ale mě se tak líbily :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani: jsou překrásný, jako popůlnočky by neměly chybu :.... prozradíš zdroj :-D ?
Odpovědět
Lol - Tesco - jejich výrobek F&F ;-) Měli i v této barvě (je to zlatá, ale taková chladná, něco jako zlato-stříbrná :-D ) lodičky na nižším (cca 6cm?) podpatku taky nějak kolem 250,- . Ale já to kuovala, když měli 30%slevu na vše, nevím,jestli to ještě mají. Ale i za 250,- super.
Odpovědět
Ahojky holky. Mám na vás prosbu švagrová by se chtěla příští rok vdávat a shání v okolí Brna nějaké prostranství kde by mohla mít svatbu venku. Nevíte o něčem? Děkuji moc za rady
Odpovědět
No neke :-o . Vypadají naprosto luxusně vymazleně :-o . Jdu na lov do Blažka a zkusím pak polovit i boty :-D . Nyní se klidím na halušky, pěkný den všem 8-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Lol - jen je to v sekci "neznačkové" boty - vlevo vzadu, ne v Renu, abys nebloudila ;-) Měli tam i krásný balerínky, takové bíé, "krajkové", taky jak na svatbu dlné, kdo nemá rád podpatky. Marti - a myslíš svatbu venku jako obřad, hostinu nebo oboje dohromady?
Odpovědět
no jen obřad hostinu budou mít ve vnitř
Odpovědět
- letohrádek Mitrovských - oddávají na terase - altán pod Špilasem - kolonáda v Denis.sadech - zahrada pod Petrovem - špilas - má několik teras na obřad Kdyžtak všechno mám nafoeno tady: http://www.beremese.cz/album/album.ph... , ale kolik to stojí netuším, ale počítám od 3000,- výš. to bude...
Odpovědět
díky moc já jí ten odkaz pošlu a ať se mrkne mají sice ještě čas,ale začínáme přemýšlet a pomalu zjišťovat co a jak tak moc děkuju za radu
Odpovědět
Blani, byli jsme v Tescu v Krpoli, kde měli poslední černé a poslední zlatostříbrné (dokonce obojí v mé velikosti), ale byly za 270,-..............stejně jsem je vzala, mám s nimi sice o půl metru víc než přítel :-D , ale jsou supersexy a pořád za dobrou cenu.
Odpovědět
Dnes jsme pořídili příteli oblek v Blažkoví - záááááááázrak, je totiž poměrně malý (172 cm) a přitom má ramena jako stěhovák :-D . K tomu jsme vybrali pásek, který normálně stojí 2000,- zdarma :). Spokojenost.
Odpovědět
Lol - tak to gratuluji k nákupu ;-) Máš pravdu,a si ty boty stály tak nějak... byla sleva 30% což je z těch 270,- cca 180,- , za který jsem je měla já.
Odpovědět
Blanka: a děkuji za tip ;-) .
Odpovědět
Blani vážně botky jsou krásný !ktvým štíhlým nožičkám jako dělaný na zakázku ,-) tuta... škoda,že ste to dneska nestihli ,-) čoveče přemejšlela sem celéodpoledne,že si snad koupím kolečkový ,ale dvě a dvě a budu jezdit s Jesskou tady u akátek :-D
Odpovědět
Lol - nemáš vůbec za co. A jaké teda máš? Ty sandále jak mám já nebo lodičky? ;-) Brni - mám obavu, jak je budu nosit, ony jsou totiž užší a toršku mě tlačí. Já si je zkoušela na punčochy, tak to tam vklouzlo, ale dnes jsem se v nich chtěla projít o bytě a teda nic moc. Já mám totiž nohu docela tlustou (jako chodidlo), tak uvidíme :-N
Odpovědět
Blanka: sandálky, lodičky v KrPoli vůbec neměli =-) . Doufám, že se v nich naučím chodit, asi je jen použiju na dekorativní sezení po půlnoci k šatičkám a pak je už nikdy nepoužiju :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dekuji moc za krasna pranicka. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady netrpělivě vyhlížím, jestli sem dá ta nevěsta album, a jestli mě zdrbne s kytkou nebo ne ;-) . Ale při předávání se tvářila, že se jí líbí, tak uvidím :-N . Snad jsem se jí trefila do vkusu a kytička vydržela přepravu.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani botky jsou krásné, ale měla bych asi taky problém, že by mi nohu sedřely, že bych v nich mohla jen sedět ;-) . Mám vysoký nárt, takže mám problém s botama a dost mě jich odře nohu. Ale nádherné jsou. Navíc já bych už na takovém podpatku měla závratě a vyvrklý kotník - ale nemusím to řešit, lavně bych byla vyšší než manžel, takže o nich ani nemusím uvažovat. Ale na nožkách to obdivuju. ;-)
Odpovědět
Ahoj, botky jsou krásný... Škoda, že nemůžu mít ani centimetrový podpatek :-( . Peti dvě a dvě brusličky? Ty by musely být mini, a byla by to hezká komedie... U babičky byla dobrá svatební komedie (naše video kterak jsem neuměla navlíct ženichovi prsten a kterak nevěsta po úsilí s prstenem zapoměla políbit ženicha :-) ) Už vím, proč nemá smysl šeřit na kameramanovi......
Odpovědět
Ahoj... tak jsem byla zase cely vikend bez internetu :-( A ani na tu muzejni noc jsme nesli :-( Celou sobotu jsme tchanovi rekultivovali zahradu :-( na zahrade o 100m2 mel 2 vetsi borovice a dalsi 4 kere jalovcu a tuji... misto travy poust... Tak jsme to vykaceli (zbyly jim tuje co maji misto plutu - taky strasny...), teda muz kacel a ja nosila vetve pred dum :-) a nakonec jsme se pokusili o inovaci travniku, ale jestli to budou zalivat tak jak doted tak to je stejne marnej boj... No a vcera taky zadna bomba :-( Ta muzejni noc me celkem mrzi - chtela jsem desne na hvezdarnu :-( Jedine pozitivum vikendu bylo, ze jsme vcera vecer konecne oznamili pritelovym rodicum ze se budeme brat - doted nemeli ani paru a ja uz mam zarizene temer vse :-) Ale pritel z toho byl tak na prasky ze se z toho vzpamatovava jeste ted :-( Ale nevim vlastne proc (jakoby se jim to bal rict), probehlo to dost v pohode... Snad si svagr sezene jeste letenku z londyna co nebude stat milion (dnes jsem divala a do brna uz nejsou a do Blavy a Vidne kolem 5000-15000,- :-( ) Blani ty boty jsou prepichovy! Jen ja neumim chodit na vysokych a tenkych podpatkach natoz na jehlach :-( Ale brala bych je hned...
Odpovědět
morche - tak to bud klidna - my sme ted ls pritelem eteli s Ryanair Brno - Londyn a zpet za 2500 oba....staci sledovat jejich stranky a vychytat kdy jsou letenky jen za letistni poplatky....
Odpovědět
ryanair neznam.... juknu... kdyby to bylo tak levne tak bych se za svagrem mohla i podivat.... teda az po svatbe - pred ni nenasetrim :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?