Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
morche kdykoliv kromě po. a čtvrtka ,-)
Odpovědět
Brni - díky za nabídku, ale v 17:00 já ještě makám :-D A zítra si mi vrací kolega z dovči a kdoví, jak to teď zas bude....Fuj, mě se nechce do práce, ty 3 týdny byly super. Silvi - mám cca 31x36cm, 80 stran ;-)
Odpovědět
blani díky moc... za rady... ty jsi snad kosmetička? a Brňando Tobě taky... díky moc.... můžete mi jen říct cot o používáte za značky a jaké odstíny...? Vím že toho chci moc, ale už jsem koupila asi šest druhů růžových stínů a ani jedny mi nesedly, ať stály 300 nebo 30 Kč....jedny byly málo, druhé se moc leskly. Nesnáším ve stínech třpytky, to pak vypadám jak ku... :-D To ke mě nesedí. tak už mám ves tínech asi litr a všechny putují mé 13tileté sestře... :-D A co make up? Používáte? Něco co se nerozbrečí i se mnou... Jinak na linky to mám fígl.. jak píšete, dělám si je na horním víčku od prostředka směrem ven. Ale tužka se mi rozmazává, asi jsem nenašla tu správnou a fix nesnáším...a tekuté se drolí... Tak si je dělám černýma stínama a když přetáhnu moc, tak to setřu shora špejlí do uší.... Stány se mi nerozmažou ani po dvou dnech a nejlíp to vypadá když si ty linky namaluju a pak odlíčím a zůstane tam minimum.. Druhej den je to zázrak. Takže to s odličováním očí moc nepřeháním... jen tak trošku... a každej druhej den pořádně... Asi to dopadne tak, že se budu muset nalíčit den před svatbou a pak se odlíčit... a bude to tak akorát... :-D
Odpovědět
Hag - kosmetička??? kdepááák :-D Spíš jen dobře vím, co dokáže foťák, jak občas dokáže zkreslit, jinak líčení vůbec nerozumím. Právě taky mám růžové stíny - světlý jsou nic moc, takový naprd, nevýrazný, tak používám akorát tu druhou půlku, kde je takový "echt" růzžový zářivý, ale zas nosím brýle, to je podobné jak u foťáku, taky je potřeba přitvrdit, protože to za brýlama dost zanikne :-D A značky stínů....mám od všeho něco. Mám určitě Rimmel, Yves Roche a pak mám nějaké levnější z drogerie, já se maluju tak 2x do měsíce, takže mi stačí stíny za 150,- ;-) a vydrží mi roky :-D Na svatbu jsem se teda nechala nalíčit od profesionálky, protože s tím válčím i normálně, teprve nedávno jsem si koupila svůj 1. makeup :-D Protože už mě akné fakt rozčiluje. Ta mě namalovala Mary Kay (snad to píšu správně) a drželo to. akorát oči řasenkou (Max Factor) jsem si namalovala sama, mám voděodolnou na kontaktní čočky, tu vždycky večer drhnu mýdlem (už bych si konečně mohla koupit nějaký odličovač :-D :-D ), s tím se dá i plavat a je to ok ;-)
Odpovědět
Teď se koukám, jsem se přepsala, v předminulém příspěvku mělo být 3 dny a ne týdny...abyste si, holky, nemyslely, že jsem si 3 týdny válela šunky....kéžby :-(
Odpovědět
:-D to by nám tak scházelo, aby jsme si válely šunky... ;-) to nám asi nehrozí... Jinak s tím odličovačem můžu vřele doporučit z avonu cca 89,- Kč... je to make up remover-perfect wear a nemá chybu. voděodolnou řasenku sundá hravě... je to jakási elmulze napůl voda napůl olej. Lahvička má sice jen 50ml....tojsem se až lekla... ale mám ho půl roku...předtím jsem to taky drhla mýdlem, ale nebylo to ono. A obyčejné odličovače byly na nic. Drhla jsem to až mi řasy padaly a stejně jsem to neodlíčila... Jinak díky za radu...tak já budu zkoušet dál... ale už mě to zkoušení stínů vážně štve... než najdu ty ok, tak to asi bude stát víc jak prstýnky :-D :-p Tak dobrou já jdu spát... Zítra kočky... A dík Blani
Odpovědět
Profilova fotka
Bonjour madames et mademoiselles!! :-D :-D :-D :-D Tak jsme ze svatební cesty zpět. Bylo nádherně, i když zrovna v Paříži jsme trochu zmokli :-) . Ale kde už je romantičtější procházka v dešti, ne? ;-) :-D x-) ¨ Blani, přišla by sis na své - ty zámky na Loiře, kde jsme byli, jsou úžasné. Holk,y kdo můžete poznávací zájezdy, tak vřele doporučuju našetřit a vyrazit!! JInak odličovač mám z Yves Rocher (taky je dvoufázový a tu voděodolnou řasenku Max Factor taky zvládá). Jinak na ty voděodolné je potřeba něco mastného na odlíčení a tyto dvoufázové odličovače jsou prima. Jinak já třeba používám jen pudrové stíny, protože mastné se mi sjedou v jednu nepěknou linku. Ale taky mám různý arsenál a kupodivu i některé úplně za pár kaček mám nejoblíbenější a vydrží mi v pohodě celý den.
Odpovědět
Ahoj, tak jsem po dlouhé době tu. Měly jsme trošku posvatební víkend, i když jsme se nakonec spali doma.... Fotky samo ještě nemám.... Ale dnes se do toho pustím, Peti zajdeme někdy na kafe, aspoň doufám, napíš kdy máš čas, já můžu téměř furt....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, víkend byl náročný, ale super. V pátek jsem byla s kámoškou na spinningu (poprvé v životě a moc mě to chytlo) a pak jsme byli na chalupě a dost jsme si mákli na zahradě, ale i když jsem zničená, tak jsem spokojená. morche, ty šaty jsou super. Blani, já používám pod stíny podklad od LR Cosmetics. Je to sice děsná vydřidušská firma, ale toto je fakt skvělá věc. Stíny mám ráda buď Astor nebo Yves Rocher. hag, pod make-up je super podklad od Lancome, ale stojí balík - dá se použít i podklad od Dermacol (ten je do stovky). Já kupuju make-upy pro mastnou pleť, abych se neleskla. Dřív jsem používala Magie-matte od Lancome, ale ten už neprodávají, tak jsem přešla na True-stay od Clinique a taky není špatný. ;-) Silvi, já objednala album od Walther a je ještě větší jak to Blančino (34,5 x 43 cm myslím), ale zatím čekám. Snad bude vypadat dobře. ;-)
Odpovědět
Holky kdybyste některá chtěla ten voděodolný odličovač tak mám myslím 1 nebo 2 doma (Oriflame), tak Vám ho můžu za pozvání na kafčo dát... :-) Co se týká stínů, tak těch mám doma taky mraky (vůbec máme doma mraky Oriflame, normální člověk si to množství ani nedokáže představit :-) ) a líčím se většinou hodně výrazně a myslím, že i bez podkladu je to ok... ale je fakt, že když smíchám pěnové stíny (něco jako krémové ale nedělá to ty slité linky a po chvíli to zachne) s klasickýma stínama tak se barvička zvýzarní - nanesu pěnové a přes ne pudrové... Hag: můžu ti nějaké svoje půjčit na vyzkoušení a pak si je buď můžeš zase půjčit na svatbu nebo si koupíš svoje, kdybys teda měla zájem...
Odpovědět
morche to jsi strašně hodná.. ale já jsem teď s časem na tom bledě. Kupujeme byt, takže hromada lítání a papírování, do toho svatba a ještě teď máme s přítelem tolik zákazníků, že nestíháme vozit zboží. Takže se v Brně skoro neukážu a když, tak bez šance byť na to kafčo. Šak se zeptej Luc...pro deštník si jedu už měsíc a půl :-N Ale ještě jsem neprubla variantu dvě. Smíchat všechny růžové co mám doma dohromady a třeba z toho něco vyčaruju... :-o Petruszka... tak to je marný boj. Já jsem si navykla na ty svoje laciné značky a podklad vůbec nepoužívám... ani nevím, k čemu je to dobré... maximálně krém od Loreálu :-N V těch značkách co píšeš se vůbec neorientuju... já používám spíš mastné make upy. Mám docela suchou pleť. Na normální nošení ok, ale na fotkách jsem jedna olejová skvrna... A když to přepudruju, tak na fotkách ok, ale na živo si připadám jak buchta posypaná cukrem. Asi bych si měla koupit něco dražšího a neřešit makeupy za 300. V tom asi bude ten problém... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hag, tak jde o to, že make-up déle vydrží s tím podkladem. A ten podklad pod stíny od LR zas pomůže, aby se tam neudělal na víčku ten proužek. Hele, já nepoužívám jen dražší značky - třeba tužku na oči mám nejradši od Miss Sporty. Ale u těch make-upů i pudrů jsem vyzkoušela, že se vyplatí investovat. Však když to člověk nechce nosit denně, tak no problem, ale na tu svatbu třeba... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
PeTi to seženu v lékárně? Nebo kde to mají? V Dm asi težko že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hag, tak lepší kosmetiku seženeš v parfumérkách. Fakt dobrý je ten Clinique a není přehnaně drahý jako třeba Dior (ceny okolo 700 Kč). Záleží jestli se chceš líčit sama. Pokud si na to najmeš profesionálku, tak to asi není třeba řešit. Já právě nevěděla jestli se nechám líčit (první zkouška nebyla podle mých představ), tak jsem si našla nějaké diskuze ohledně líčidel a něco jsem koupila...a zjistila jsem, že to je lepší než třeba Max Factor, apod., které jsem do té doby používala, takže to od té doby používám už i na běžné líčení. ;-)
Odpovědět
Tak díky moc.... nechám nastávajícího vydýchat max 14 dní a půjdu to sehnat... Teď jsem ho ždímala na čokolácu do čokofontánky, spodní prádlo(i když je pro něj :-) ) aj. Tak tomu dím čas. Musím být diplomat :-D Já se hodně bojím měnit make up, protože mě stálo dost peněz, než jsem trefila odstín na můj gzichtík. Všechny ty make upy jsou do oranžova a mě to nejde k pleti... Tak se toho bojím. Ale dám na Tebe a zkusím mrknout do Douglesu a dám vědt jak jsem dopadla... díky moc... Pá... dneska už si asi dáme padla a pljdem s drahým domůůů... Tak se loučím... Mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem si minulý týden jeden make-up kupovala a prodavačka čučela jak tele, že nechci oranžový, ale spíš růžový. :-D Tak mizím domů. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, potrebuji radu! Tip na nejakou hospudku se salonkem pro 10-15 lidi, kde maji dlouho otevreno nebo na misto, kde se da venku udelat akcicka u ohne. Potrebuji to na narozky, Zlobice neklapla. :-S
Odpovědět
Peti,ale máš recht.. mě každej v drogerkách a pod. připadá,že každej make-up je do oranžova! Já sem vážně moc spokojená stím,jak sme kupovali spolu! apka teda s oriflamem od nich mám též mejkap a super. Ale víš co sem zadrbala ;-) potřebovala bych letos ten clinique o číslo světlejší :-D já byla vážně hodně na svatbu opálená chicht
Odpovědět
Peti já teda všechno co znám je s otvíračkou max do půlnoci a většinou jen do 11...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak kup něco světlejšího a tento si nechej na léto až se opálíš. ;-) Mně se u toho Clinique líbí, že hodně kryje. ;-)
Odpovědět
a zase jsem tu s propagací Sherwoodu, dá se to tam domluvit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti a mají webovky? ;-)
Odpovědět
tuta: Sherwood je dobry - jestli myslis v medlankach.... ty jsi odtud?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zatím se nám nejvíc zamlouvá Taverna Johna Silvera. Je to sice trochu pajzl, ale pro ten můj účel ideální. Ten Sherwood neznám, to bych musela jít očíhnout - webovky jsem nenašla. morche, to je někde na Vinckách, ne?
Odpovědět
Peti to prave nevim, tady kousek je taky jedna co se tak nejak jmenuje a je to tam super...
Odpovědět
Peti, manžel koupil album 34,5 x 36 cm, ale má bílý listy... chápete to? to koupí jenom chlap... :-p jenže stálo dost peněz (o to by ani tak nešlo, ale je to jeho výběr a já nemůžu říct, že je úplně blbý... není, jen mi vadí, že má bílý listy... a taky bych radši obdélníkový, to je tak, když ho pustím samotnýho...) no jinak včera jsme vybrali konečně fotky a necháme je udělat a pak snad udělám i alba...
Odpovědět
jinak jak řešíte kosmetiku, tak s Oriflame mám jen špatný zkušenosti... jo a Peti, Clinique dobře kryje? Tak to se jdu hned mrknout na netu... :-D
Odpovědět
Ahoj holky, Silvi -neboj, já mám doma 3 svatební alba :-D Já vždycky něco viděla koupila a za měsíc se mi strašně přestalo líbit :-D
Odpovědět
Blani, jenže my děláme alba rodičům, sourozencům a dvěma babičkám, takže 3000 za alba a 2000 za fotky... tak se mi nechce kupovat jiné album, jen proto, že tohle se mi úplně nelíbí... :-(
Odpovědět
Já dala za alba a fotky cca 7400,- :-N 2x rodiče, 4x prarodiče, a pak fotky pro svědkyni a kamarádku. 4000,- bylo jen to naše album s fotkama
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?