Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Můžu přítomné vdané paní poprosit o pár tipů :)? 1. cukroví + koláčky 2. kadeřnice 3. vizážistka 4. nehtařka Toto stále nemám ošéfované :). Ve čtvrtek jdu na šaty, jsem zvědavá, původně jsem je chtěla koupit, ale po sobotě na to kašlu :). Zkoušela jsem si krásné krajkové šaty 38/40, podle mne to byla 40tka, ale byly mi opravdu větší. Na to, že bych ráda sundala ještě něco málo, tak to prostě nesedělo..........škoda jich, byly opravdu krásné. Druhé šaty byly podle mne kopie originálu, bylo to znát na materiálu, ale nevypadaly zle. Bohužel byly na zip a přes prsa se to prostě nedalo zapnout :). Výsledkem byla projetá nádrž a šaty žádné :)))).
Odpovědět
Lollia - mám zkušenost akorát s Rozprýmem v Líšni - viděla a jedla jsem 2 "narozeninové" marcipánové dorty a chutnaly skvěle a pak nějaké 2 kousky cukroví, dobrota, počítám, že svatební mají stejné kvality. Zbytek neporadím, neznám :-( Akorár mám 3 špatné zkušenosti s cukrárnou Pusinka v Medlánkách :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to nebudu moct já - pojedeme na svatební cestu ;-) . Jinak tuta - velikananánská gratulace! Silvi, ty fotky jsou úžasné ;-) . Lolia - my měli cukroví od Kunců z Maloměřic a dorty z Rozprýmu. Nehty mi dělala švagrová a malovala jsme se sama. Kadeřnici mám v salonu DelVero na Maliňáku.
Odpovědět
lol: 1. koláčky pekárna Taranza, Hustopeče, 3 Kč/ks (ale nevím, jestli to pro tebe není daleko), cukroví od paní z Otnic, dorty taktéž a trubičky, výborné, jestli chceš kontakt, napíšu (foto v albu co už máme, kdybys chtěla, dám Ti odkazy co z toho bylo od ní), jinak super dort sweetclub na Lesnické, nakonec jsme ho tam ale nenechali dělat, abychom nejeli na tolik míst... 2. kadeřnice paní Hanka, Starobrněnská ulice, tuším studio 13, češe i doma v Křenovicích, ale dělá 2 dny v týdnu z mateřské, kontakt na vyžádání ;-) :-) 3. Pavla Přichystalová, já byla nadšená wéwéwé.finalevisage.cézet 4. jestli myslíš na gelové nehty, netuším...
Odpovědět
Holky děkuji moc za tipy, nat, zaujaly mne koláčky (prosím prosím kontakt, také na cukroví či trubičky a také na paní Hanku, prostě na vše :D. Měla jsi svatbu tip top, takže beru vše :)))).
Odpovědět
lol: máš to v IP :-)
Odpovědět
Natrix, moc děkuji, vše obvolám ..... paní vizážistce už jsem poslala předběžnou objednávku, původně jsem si nebyla vizážistkou jista, ale co jsem viděla tvoje fotky, bylo vymalováno :). Naprosto tápu v množství, kolik koláčků, cukroví atd :-(
Odpovědět
butt: Ahoj. omlouvam se, ale pusobilo to na me jako ze se mi snazis ublizit protoze jsem uplne hloupa... Opravdu se ze srdce omlouvam, kdyz jsi mi vysvetlila jak jsi to myslela... Fotku v civilu bych mozna nekde najit mohla... Blani: Ahoj. Dekuji moc, je to tam pekne, ale myslim ze uz mam definitivne vybrany Spilas... Dnes to jdu potvrdit na matriku (uz se mi klepou kolena :-( ) PS:netrefila netrefila :-) Zkus druhy pokus :-) Tuta : taky moc moc gratuluju! jankabr: dekuji za podporu... I kdyz jsme ted meli tyden ve znameni hadek, tak pokracuju a myslim ze i kdyz jsme se dohadovali nekdy hodne osklive, tak se to nasmerovalo spravnym smerem - dnes jdeme spolecne vybrat a koupit prstynky a to jsem s tim vyrukovala asi tak pul hodky po vcerejsi odpoledni hadce :-) Takze myslim ze to jeho vahani opravdu prameni jen z jeho strachu (ktery jak jsem pochopila je chlapu absolutne normalni v tehle panicke podobe :-) ). Proc by prece sel tak ochotne kupovat prstynky za takove prachy kdyby to nemyslel vazne, ne? Mimochodem mame stejne datum... Peti: ja vim nadelam, ale kazdej jsme nastavenej jinak a ja to nastaveni mela proste driv nez vetsina lidi v dnesni dobe... myslim tim, ze jsem nastavena tak nejak jako moji rodice, kteri v mym veku uz meli davno me i mladsiho brachu... Dalsi vec proc s vekem nadelam je ten ze vypadam hodne mledsi nez jsem (soude dle reakce okoli) - v 15ti mi lidi hadali 12, kolem 18ti se to nejak prehouplo na 16 (coz bylo zpusobeno tim ze jsem hodne chodila na brigady a ty sly az od 16ti), tech 16 mi hadaji nekdy i ted... Ale nedavno mi nekdo hadal 18 to bylo uz aspon fajn... Kazdopadne kdyz jsem jeste zacatkem ledna sla sem tam koupit muzi cigara (porad do same trafiky na Semilasse), tak po me pani chtela vzdycky obcanku (vzpominam kdyz mi melo byt 25 asi za 2 nebo 3 tydny, tak jsem ji rikala "Ale me uz opravdu bude 25" a ona na to "no tak mi ukazte tu obcanku" :-) proste mi to vubec neverila a kdyz jukla na datum narozeni na obcance tak me snad podezrivala ze je falesnapodle tech pohledu... a i kdyz jsem tam tou dobou chodila hodne casto, vzdycky ji chtela videt)... No a kdyz lidi nepredpokladaji ze mi je tolik kolik mi je ta mysli si ze mi je 16, tak se ke mne jako k 16lete chovaji... A to uz nastve... Myslim ze bych od mnoha lidi zaslouzila trochu ucty jako kazdy jiny dospely clovek (a i k tem nedospelym by se nemuseli chovat jak k vonucim :-( )
Odpovědět
Blani myslela jsi Pusinku co je na Semilasse (Kr. Pole)? Nebo snad maji jeste jednu v Medlankach? No to by byla fakt hruza... Bydlim 2 bloky od Semilassa takze to jedina cukrarna pobliz... Jit tam na zmrzku v lete by jeste slo... Ale zakusky? Mno kdyz se trefi dobrej den tak super... Ale běda když trefíš špatnej... jednou jsme si tam sli sednout na romanticke kaficko s dortikem a co se nestalo - zakusek byl plesnivy... Takze se pripojuju k Tobe FAKT PUSINKU NA SEMILASSE NEDOPORUCUJU (a jestli jich maji vic tak pro jistotu zadnou...)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak toho 1.5. by to jako šlo, ale musíme se přesunout někam na okraj města mimo centrum. ;-) lollia, my jsme měli koláčky taky z Hustopečí, takže možná stejný zdroj jako Natrix (domlouvala mi to mamka, tak nevím jméno). Vzhled mi dělali v kadeřnictví a na kosmetice na Brožíkové, nehty švagrová, ale já neměla umělé. ;-)
Odpovědět
Ahoj Holky, tak teda já sem asi jediná,kdo neví,co 1.5 má ve městě bejt :-D :-D :-D :-D Pusinku na semilasu taky nedoporučuji hnus blé nebrat ;-) a hrozná neochota morche jé tak stím nenadělej a už řekni kolik ti je proboha :-D
Odpovědět
Ahoj, Peti - zas má dělnická str. a podobný výkvěty sraz v Brně a budou pochodovat městem.... :-p Morche - teda, ty jsi tajemná, jak hrad v Karpatech :-D .... tak 37??? Ne, dělám si prd....takže druhý pokus (a poslední 30,5 roku :-D :-D ) A myselela jsem Pusinku v Medlánkách, ale je to ta samá firma jako na Sem., ale nevím, jestli si to tady paní vyrábí nebo dováží od Sem. Každopádně ze 4 návštěv 3x staré zákusky :-N A gratuluji k prstýnkům, to fakt nevypadá, že by chtěl couvnout ;-) Tak snad mu to vydrží ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Hmmm............ty Hustopeče zní dobře :). Kolega z Vysočiny mi dohodil jejich pekárnu, kde mají svatební koláčky za 2,50, zkusím všechny zdroje :). Mám možná hloupý dotaz, ale jsou svatební koláčky jen tvarohové nebo se dělají i s jinou náplní? Ad nehty: myslela jsem normální manikérku, umělé nehty nechci, nehodí se to ke mně :). Řešíme auto, protože jezdíme třídvéřovou Corsou a ta nepřipadá v úvahu :). Napadl nás veterán - bílý kabriolet, ale kolegyně tvrdí, že je to blbost, že budu rozcuchaná atd. Tak nevím :-|
Odpovědět
lol: konkrétně z těch Hustopeč jsme měli makové, tvarohové, povidlové a ořechové... ;-) :-)
Odpovědět
Nat, tak to se může Vysočina jít zahrabat, tam asi dělají jen tvarohové :)
Odpovědět
lol: :-D :-D :-D ale tvarohový jsou nejlepší x-)
Odpovědět
lollia - zalezi jak to mate daleko na obrad...... ja bych to asi nebrala.
Odpovědět
Silvi - ta fotka, co jsi teď přidala....ta je nádherná!!! :-p úplně tady slintám
Odpovědět
Blani, děkuju, tu jedinou mám v CB i barevné verzi, ale CB je hezčí :-) je tam odkaz na veškeré fotky :-)
Odpovědět
nat: já jsem pro ořechové :D.............tvarohové jsou klasika, ale je dobré mít povícero druhů :) selmice: daleko to není, po Brně max. 7 minut do kostela, pak tedy 20 do restauračky. Je fakt, že je to na jízdu trošku nepraktické, ale ta romantika a pěkná dekorace na focení :).
Odpovědět
Nat: tvoje supr trupr fotografka je na můj termín volná ............ a když jsem ji loni v listopadu chtěla, byla obsazená, já se picnu :-|
Odpovědět
Silvi - ty fotky už jsem hnedle projela.... tady ta je moc krásná, tam seš teda fakt kočka.... http://www.aurelis-moravia.cz/multime... ;-)
Odpovědět
blanka.k: souhlas, tato mne také dostala :)
Odpovědět
lol: a už máš někoho jinýho? No oni snoubenci zrušili svatbu (i termín 1.8. se uvolnil, ale nevím, jak je to s ním teď) jeden t nich se měla vdávat kamarádka, ale rozešli se a má jiného...
Odpovědět
nat: právě že už od listopadu mám zamluvenou fotografku. A teď mi to šrotuje hlavou, protože jsem Zuzku strašně chtěla. Na druhou stranu mi přijde nefér to rušit naší fotografc e :-(
Odpovědět
Blani, mně se strašně líbí ještě tahle: http://www.aurelis-moravia.cz/multime... a pak jak se tam s manželem smějeme s těma pampeluchama :-) lol: hm, tak to je blbý... na druhou stranu skoro 4 měsíce dopředu by to nebylo tak hrozné zrušit, jako týden před...
Odpovědět
Lol - ruš a na nic nekoukej!!! Já takto přemýšlela někdy na přelomu rooku a taky mi to přišlo blbé. A pár týdnů před svatbu bylo už na výměnu pozdě. A te´d je to věc, která mě štve nejvíc, to bych na svatbě změnila jako první ;-)
Odpovědět
Smlouvu nemáme, ale stejně .... Na druhou stranu, Zuzku jsem si opravdu moc přála ]-( .
Odpovědět
Lol - další šance nebude ;-) Teď nebo nikdy, svatba je jen jedna... ;-) (nebo max. 2, nebo 3 za život :-D )
Odpovědět
Blanka: ty pokušitelko :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?