Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
holky, 1.5. klidně může být sraz a ta Vaňkovka taky dobrý, dobře mi to odtam jede celkem ;-) :-) a už možná budu mít i fotečky :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady to je samá krize, teeeda. ]-( Blani, tak u nás ani ta véča nebyla, ale co můžu chtít po chlapovi, že. Silvi, super. Jen ti ty fotky asi budeme závidět, já určitě. ;-)
Odpovědět
Blani my ještě právě nemáme vůbec nic zařízeného (matriku, restauračku, šaty) a ani seznam hostů ještě nemáme (hlavně z jeho strany, tam to ani nevědí, naši to už vědí a tak s přípravama přímo šíli....)... Takže jsem z toho hodně nervózní a bojím se, aby se to stihlo... Obzvlášť když on stále neví jestli letos nebo příští rok (za rok už bych to čekání asi nevydržela psychicky)... ale aspoň jsem z něj dostala, že vzít si mě fakt chce...
Odpovědět
Ahojte holky... Peti- nic si z toho nedělej. Já ne to přišla taky málem až před svatbou a předchozí vztah jsem ukončovala dva roky...Stálo mě to 7 let života a teď jsem jen šťastná.... Morche.. já bych to na chviličku přestala řešit...S nastavájícím spolu ještě nejsme ani tři roky. Nejdřív to odkládal, ale když jsem mu řekla, že letos vychází naše datum seznámení na sobotu, že by to bylo pěkné se vzít na tříleté výročí, tak se snažil to přesunout na další rok, že to prý bude 1.srpna neděle, že to můžeme taky... Ale nakonec do toho vlezly ještě jeho třicátiny, tak se taky zamyslel, že už mu roky letí...pak se zamyslel nad tím, že když si neudělá čas letos, tak že nikdy.. Tak jsem ho nechala malinko dýchat, moc to s ním neřešila, jako správný diplomat jsem si počkala na chviličku kdy má na mě čas a hóóódně dobrou náladu a už to bylo...Vyčkej správnou chviličku...oni jsou chlapi divní. mají v hlavě různé myšlenkové pochody, o kterých mi ani netušíme.. Musíme vyčkat na chvíli, kdy mají klid, plně se nám věnují a mají hóóódně dobrou náladu a pak to vždycky klapne...A pak už není cesty zpět... :-D Nedřív z toho můj přítel byl malinko na nervy, ale když jsem mu řekla, že všechno zařídím a po něm chci jen vybrat prstýnky a oblek, tak to šlo...Teď už se dokonce i těší... Takže asi funguje, že všechno má svůj šas... Holky tak držím palečky a přeji hodně štěstí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
morche, já nevím, to váhá tak se vším? To by mi asi vadilo. My jsme to loni po zimě taky chtěli zas odložit na další rok, ale můj taťka nám řekl, že už bychom se fakt měli vzít, když jsme spolu tak dlouho a šel na matriku se zeptat na volné termíny - postavil nás pak před hotovou věc. :-D Asi se mě už chtěl zbavit nebo co. ;-)
Odpovědět
u nás to bylo tak, že manžel se chtěl ženit a já chtěla počkat, až dodělám školu, ale pak jsem si to rozmyslela a vzali jsme se už teď... ale i když chtěl, tak se do příprav moc nehrnul, ale když jsem ho pak donutila se zapojit, tak zjistil, že ho to baví a docela i pomáhal (hlavně, když měl něco vyřídit po telefonu) a asi 3 dny před svatbou ocenil, co mě to stálo usílí a času vše připravit a poděkoval mi... no a na svatbě se všem líbilo a byli spokojení, takže to dopadlo suprově... :-)
Odpovědět
Pořád mi všichni radí, že mu mám dát čas... ale oni zbyvají už jen 4 a kus měsíce... Na to, že zařízené není nic se mi nezda, že máme čas... Ráda bych mu ho dala, ale řešíme to už od ledna... Kolik víc má chtít? Já chci vše zařídit v klidu a ne vzít to, co na nás zbyde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
morche - trošku vidím problém, že tlačíš na ten konkrétní letošní termín. Je to pro Tebe nějak významné datum? Raději se na to moc neupínej, třeba vyberete lepší datum, které bude vyhovovat vám oběma. Třeba se mu do toho prostě letos nechce. Vždyť ta svatba není nejdůležitější - hlavní je, aby věděl, že už chce být jen s Tebou. Jestli i v tom váhá, tak já za sebe bych dala ruce pryč. Ale neupínej se k tomu datu - budeš jedině naštvaná, že to nejde podle nějakého plánu. Já taky nepotřebovala svatbu, ale manžel chtěl, nejradši nahonem :-D :-D - tak jsme pak dali datum společně a vyhovovalo to všem.
Odpovědět
Luci ja se na to datum upla proto ze se chci vdat letos (od lonskyho dubna se mi zda ze uz cekam dost dlouho na spravny termin) a chci nejpozdeji v zari aby bylo jeste aspon trochu pekne... No a 19.9. budeme spolu 4,5 roku a navic to je sudy teden, ktery potrebujeme... Takze jsem se upla i kdyz puvodne jsem byla uz loni zamilovana do 8.8.... Cekat do pristiho roku by znamenalo jeste rok a 2 mesice, protoze to pro me pripada v uvahu az cerven... A to uz opravdu nechci ani trochu! Navic se uz citim stara na zakladani rodiny, coz je dalsi duvod proc nechci cekat :-( PROSTE MI BIJOU BIOLOGICKY HODINY JAK O ZAVOD :-(
Odpovědět
Ahoj kocky! Pridala jsem do galerie nejake oznamka a par dalsich drobnosti... Tak juknete jestli Vas to zajima...
Odpovědět
morche - a kolik ti je ze se citis tak stara? (to je netaktni co? :-D) myslim totiz ze 4,5 roku neni zase takova doba aby se svatba hrotila podtlakem navic pokud to je iniciativa zejmena z tve strany tak ho akorat stves si myslim..
Odpovědět
ahojte, normalne sem nechodim, ted jsem sem ze zvedavosti zabrousila...a teda nestacim koukat :-D morche:taky by me zajimalo, kolik ti je, na fotkach vypadas mlade ;-) myslim, ze uhanet chlapa ke svatbe je to nejhorsi co muzes udelat a ty ho normalne uhanis :-D ja bych snad ze svatby ani nemohla mit radost, kdyz bych vdele, ze jsem do toho chlapa natlacila..a chtit se nutne vdavat jen kvuli tomu, ze mam pocit, ze mi bijou biologocky hodiny...ja nevim, asi jsem naivni, ale tohle mi pripadne jako hodne blbej duvod ke snatku;-)
Odpovědět
Článek se načítá
morche:doufam teda, ze sneses mou drzost a neurazis se ;-)
Odpovědět
Hele holky udelame soutez o to, ktera z Vas uhodne muj vek - zacina mi to pripadat jako prima zabava... A tu ktera se trefi zvu na kafe, berete? :-)
Odpovědět
morche tak nam ukaz nejakou jinou svou fotku nez jen ty v satech ;-)
Odpovědět
butt: no promin, ze te moje uvaha rozhorcila... Proste to chci ve spravnem poradi, napred svatbu a potom rodinu... Jine poradi mi nepripada spravne... Jinak jsem se mozna spatne vyjadrila, muj muz samozrejme svatbu chce taky, ale vzhledem k tomu, ze se toho boji jako temer kazdy muz, porad se to snazi oddalovat - uz pres rok... ;-(
Odpovědět
morche:vsak ja nemam nic proti tomu poradi ;-) jen mam proste dojem, ze kdyz ce chce chlap fakt zenit, tak to vypada trosku jinak, nez co ty popisujes ;-) a pro me by proste bylo pod uroven se ho doprosovat, aby si me vzal :-D a planovat svtabu, bez toho, ze by on jasne rekl tehdy a tehdy si te vemu...
Odpovědět
butt: mno jestli se me snazis nastvat nebo tak neco, tak vubec nemusis, myslim ze me fakt nerozhazis... ;-) Kazdopadne se nikoho nedoprosuju, jen je ten muj trosku moula, ale o to vic ho miluju... Ale ty vypadas, ze mas problem :-)
Odpovědět
morche::-D :-D :-D :-D jasny muj smysl zivota je totiz urazet cizi lidi na netu :-D :-D :-D nechtela jsem te ani urazit, ani rozhazet.jen proste rikam svuj nazor ;-)pokud ti to tak prislo, tak se omlouvam :-) prisla sis sem postezovat, co ze trapi a co prozivas, kazdej tady na to reaguje tim, co si mysli, co by delal na tvym miste apod., jen to treba rikaji zaobaleneji nez ja ;-) moje sdeleni smerovalo k tomu, ze bych se v tve situaci chovala jinak nez ty.to samozrejme neznamena, ze mam pravdu, ze muj nazor je jedinej spravnej a ze to delas spatne.ale od toho je prece diskuze, abychom kazdej mohli vyjadrit svuj nazor, ne? :-) tvou situaci ti rozhodne nezavidim a nepreju ;-) naopak drzim palce, at ti vse vyjde ;-) ale sorry jen kvuli tomu, ze ti uprimne reknu, co si myslim o tom, ze delas, neznamena, ze mam problem :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
morche:mozna mas pravdu v tom, ze muj problem je, ze jsem necitliva ;-) nejsi v pekne situaci a ja jsem ju se svym odstupem, kt mam komenovala necitlive..tak se ti za to omlouvam, opravdu jsem to tak nechtela :-) ber to proste jen doporuceni, jestli by se za takovych oklonosti nemela svatba dobre zvazit a pockat, az zenich prijde s rozhodnym slovem ;-)
Odpovědět
Dobré ráno tak už jsem paní.... Včera to byla paráda....
Odpovědět
tuta: gratulace :-) a proběhlo všechno bez problémů?
Odpovědět
tuta no aaááá dál?? jen napíšeš dobré ráno bla bla a co nějakou fotečku? :-D dneska holky bylo svateb okolo nás to tady troubilo až sem tiše záviděla chichichi jinak smím se morche zeptat? jsi mladší než manžel? pokud ano ,je ti 28 pokud jsi starší ,jelikož píšeš ,že manželovi -echt budoucímu muži bude 30let, tak ti je 32... víc ti nebude ;-) Jo a jinak sem se schávlně podívala na tvé foto a jen mimo ten věk.. ty šaty jak jsou vyfocené zezadu stím jak jsou ti vidět kalhotky ty vado toto mít na svatbu bez toho klínku jít rovnou navostri ne :-D :-D to by byl úlet :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, Morche - a jak jste se domlouvali v tom loňském dubnu, že se teda vezmete? Normálně tě požádal o ruku (sám od sebe), nebo jste se nějak o tom začali bavit? Mě by třeba o něj přišlo nefér couvání pokud by tě sám od sebe požádal (bez předhcozího nějakého "uhánění"),....tak by mě jen zajímalo, co tomu předcházelo :-D Jinak k věku - 27 let a 2 měsíce :-D :-D :-D můj tip :-D Tak sraz by byl super, už se na vás holky moc těším Nat - ty fotky jsou super, normálně, já když tady vidím ty krásný albíčka, tak jediný co mě teď na naší svatbě štve nejvíc jsou ty fotky, že jsem si včas nezmluvila taky Zuzku nebo Vokurka :-D :-D :-D :-D No holt příště :-D :-D :-D
Odpovědět
jo a úplně jsem zapomněla: Tuta - gratulace největší, už se těším na podrobnosti. ;-) Morche - ještě jsem udělala pár foteček v týdnu Letohrádku Mitrovských, tak moc svateb nebývá a je to tam hezké, až je stáhnu, tak je zase hodím do alba ;-)
Odpovědět
Tak, tady jsou slibovaná fota Letohrádku, nemám te´d čas to házet sem: http://galerie.albumfotek.cz/25861/ Foceno je to v pozdějším čase, do 2 tam jinak krásně svítí sluníčko,tady už se to fotilo proti němu, já tam šla z veletrhu a v lodičkách a opalující slečny na mě škaredě koukaly, když jsem si v lodičkách a minisukni klekala do trávy a fotila je :-D Teda ne je, ale ten letohrádek, ale kdo ví, jak to vypadalo, 2 se zvedly a šly pryč :-N A ve 12 tam byla prý svatba, to jim to počasí a sluníčko vyšlo na 1. Prý se oddává hned v té vtupní hale (s tou divokou květ.výmalbou) anebo v zrcadlovém sále, ale moc lidí se tam nevleze, a kromě zrcadel tam nic moc není :-N Anebo před letohrádkem venku, když je hezky. Kousek od tam je krásný areál kláštera na focení po obřadu, ani jsem netušila, že je to tam tak krásně upravené. http://galerie.albumfotek.cz/25862/ Dnes a zítra je Den ot.dveří v kasárnách v Řečkovicích, takže kdo je technicky laděn nebo jeho polovička, tak doporučuju, já jsem z toho byla nadšená, já tyhle akce miluju: http://galerie.albumfotek.cz/25883/
Odpovědět
morche - vracim se trosku ke starsi poznamce (24.4.) protoze se presne vidim v tom, co popisujes. U mne uz byly vsechny kamosky vdane, s tim mym uz jsme 2,5 roku spolu (coz samozrejme neni moc, treba oproti 10ti letům, viď Blani ;-) ), ale na lidi naseho veku uz to neni ani malo - navic tim, ze jsme spolu uz temer od zacatku bydleli, jsme meli sanci se poznat lepe. No a tak jsem logicky pri kazde seberomantictejsi prilezitosti cekala na tu zadost o ruku, ovsem nestalo se :-( A tak jsem odjela do ciziny (poslali mne tam z prace) a tam jednoho osamoceneho vecera sesmolila dopis (tedy spise email), jake ze to mam pocity (nikdy jsem neumela rikat do oci veci, co se mne naprimo dotykaly, hned slzim, prestavam myslet a nic kloudneho ze mne nevypadne) - tak jsme sice u psani toho emailu slzela, ale vypsala jsem vse, co mne tizi - ze uz si pripadam dost stara na to, abychom meli miminko a ze uz dlouho cekam na svatbu a tak. A svete div se, odpovedel, ze pry nic nebrani tomu, abychom se letos vzali. No vyrazil mi dech poradne, ale na nic jsem necekala a hned z ciziny zacala zarizovat svatbu :-D Z cehoz pouceni vyplyva - tedy alespon pro mne - ze chlapum nerozumim a asi tezko nekdy budu, ze nekdy je potreba vzit si je na paskal a rict jim, co chci na rovinu a ze vzdycky se vyplati vyzkouset neco, co sice vypada bezvychodne, ale nakonec treba zafunguje. Ja bych asi byt tebou pokracovala v chystani svatby, normalne mu ty papiry predlozila s tim, ze ten termin, cos vybrala je fakt skvely a ze se nemusi bat, protoze ty se o vsechny ty nudne zalezitosti postaras. ;-) Myslis, ze by to u vas mohlo zafungovat?
Odpovědět
Profilova fotka
tuta, grtuluji a nahod fotky at muzeme gratulovat. morche, ty s tim vekem nejak nadelas. Ja se vdavala a bylo mi 29 a pul, vztah 6 a pul. Manzel sice je trosku mladsi, nejak se do toho teda nehrnul, ale nedelal takove caviky. Spis se mu nechtelo do tech priprav. Holky, na ten sraz musime zmenit bud misto nebo termin. 1.5.asi nebude Vankovka moc bezpecna.
Odpovědět
Peti, to máš pravdu, navrhla bych změnu termínu raději, jenže teď do středy nemůžu, 2.5. jsem pryč, neděle se mi nehodí a od 4. - 6.5. jsem na pitomé povinné exkurzi... :-p ]-( takže navrhujte vy :-) jo a vím, že už se to tu řešilo, ale kde je lepší a výhodnější koupit alba na fotky ? Net nebo nějaké foto prodejny?
Odpovědět
Ahoj holky, 1.5. nebude asi centrum vůbec bezpečné :-D :-D Tak co týden nato? 8.5.? Silvi - záleží jaký hcceš. Já mám teda zkouklý klas.alba na "fotorůžky", kupovala jsem rodičům od firmy Poldom, asi 20x30cm, cca 25 smetanových stran, a "obal" byl dozlatova, tkové jednodušší. a na jednom bylo "okýnko" na fotku. Stálo kolem 200-300,- a už nevím, kde jsem je sehnala , ale největší výběr tehdy měli ve Fotexu na Rašínově (hned u zast.4, vedle je galanterie, a pak o kousek dál, na Jakubském nám. na rohu a pak když půjdete tou zadní ulicí na moravák, tak vedle Čebudu na rohu je taky fotoateliér, tak tam taky něco měli. A občas dostanou zboží ve Wágneru, ale to jak kdy. A pak na Úvoze Sláma. Jo a jedno jsem koupila na Husitské u zastávky 1. A to "naše" jsem si musela objednat přes net, protože to mi rovnou všude řekli, že takovéto nemají :-D Mám Henzo 30x35cm, 80 stran, černé listy (to byla podmínka), a hlavně jsem typ, že nemám ráda výšivky, prstýnky, zlatý písmo atd., takže album je takové vínové imitace kůže. A objednávala jsem je přes web firmy koeximpo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?