Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Blani, tak to taky neporadím, já si nechávám spravovat boty v Hustopečích nebo Židlochovicích... Peti, nakonec jsme nestíhali, tak jsme je vyfotili jen mezi dveřma, na žádné fotce nejsou všichni a strašněs e mrmlili... když jsme chtěli fotit kolem kostela, tak se rozpršelo, tak jsme jeli na oběd a než jsme dojeli těch 8 km, tak přestalo, naštěstí my jsme se fotili předtím v tom Slůavkově na zámku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji pani Natrix! Ja na tebe myslela cely den. Tak uz z tech mistnich stalic jsme vsechny vdane. ;-) Blani, ja spravuji v Tescu v Kr. Poli a ty nejdrazsi mi vzdy vydrzely hafo dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jeste jsem se chtela zeptat jestli nemate email na Katchen nektera? Pokud ano, tak prosim Ip. Silvi, gratulacku do alba pridam az budu surfovat z pc a ne na mobilu. Ale krasne...moc vam to seklo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, myslela jsme na vás od pátku, kdy takstrašně lilo. V sobotu jsme byli s našima na obědě, tak jsme pak říkala, že se to nakonec umoudřilo a bude vám svítit sluníčko ;-) . Moc pěkné fotky máte.
Odpovědět
Peti, díky :-) Luc, Tobě taky, to počasí bylo objednané :-) já to říkala pořád, že to bude dobré, že bude pěkněa pokud bude pršet, tak až to nebude vadit... jen byl malý deštíček po obřadu, takže jsme nevyfotili skupinky, jen s maminkama a babičkama, což mě mrzí... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, vždycky se něco nestihne, to je život. A malý deštík je ok...to vám pršelo to štěstí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, nějaká opravna je na Pekařské (jak je ta bagetána) - hcodí tam kolegyně. Já naposled nechala ve Sparu na Cejlu a je to dobré (ale byl to ten širší podpatek). Jinak nevím, ale dobrý oprvář obuvi býval na Příční (spojnice Bratislavské a Milady Horákové) - ale nevím, jestli ještě funguje. ;-)
Odpovědět
Peti: ten deštík pršelo štěstí, nevadilo mi to :-) kdybych věděla, že přestane za 10 minut, tak bychom počkali...
Odpovědět
Takže už by jsme mohli udělat sedánek mladých paniček ne ? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Si piš Peťule... ;-)
Odpovědět
No samo :-) :-D :-D :-D už se ho můžu taky zúčastnit :-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, ty jsi mohla i předtím, ty už jsi tady inventář. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Peti: :-D :-D :-D ale teď už jsem i mladá panička x-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, teď máš splněno na 100%. :-D Já mám dneska totální KOPR, asi se v práci k ničemu nedonutím. Btw. dnes máme s Petrem výročí 7let od našeho prvního setkání...jsem zvědavá jestli na to nezapomene. :-S
Odpovědět
KOPR ma vic lidi dnes :-) pridavam se do klubu...bude to tim ze zitra odjizdime na sluzebku s vecernim parenim az do patku :-) no tak snad si Peti vzpomene.... 7 let je uz slusny na zapamatovani :-) a kdyz ne tak se stejne nic nedeje ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
selmice, tak dostane prostě sprďáka. :-D
Odpovědět
no tak to je u vas normalni ne? :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D chudák :-D :-D a cos mu koupila ty??? počkej,třeba tě mile překvapí!!!! holky a jedete někam příští pátek? vten den je ten státní svátek jo 1.5 je, že by sme zašli někam odpo na kafíčko a pod.?sice nevím kam,ale někam do klidu hlavně,kde si můžeme vklidu popovídat a pod.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, neboj, já pro něj dáreček v plánu mám - cestou z práce mu ho koupím. ;-) Sraz ok - já jsem vždy pro Vaňkovku, protože se tam dá v klidu zaparkovat. A třeba tam u Husy už budou mít i zahrádečku. ;-)
Odpovědět
Peti tak jako minule jo :-D hrozná obsluha ve vaňkovce :-D :-D ty ale víš jak sme seděli v tescu-taky to tam nebylo špatný ,-) a nebo blíž někde pro Silvu,je z tuřan a v tuřanech je taky určo hezká restaurace -babička tam měla vždycky srazíky ze základkou he
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak já se s vámi tady loučím asi na hodně dlouho. ze svatby sešlo... chjo... mějte se fajně v manželském životě, zasnoubeným at to vyjde podle přání a představ... no prostě hodně štěstí.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ale do Tuřan to mám zase já šíleně daleko. Co se týče Vaňkovky, tak jsem tam už byla od toho našeho srázku asi 5x a vždy pohoda...prostě nějaké to střevo se vždycky najde, že. ;-) Petra, co se stalo? Však se dočkáš a třeba brzy. Ale mrzí mě to. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nemusí tě to mrzet protože já jsem štastně zamilovaná do jiného který mi otevřel oči i srdce. uvědomila jsem si že bývalý mě nemiloval. když jsem mu všechno řekla tak řekl jenom tak jo... žádné emoce nic... no jo to sou ty cesty v životě...
Odpovědět
Profilova fotka
Petra8619 - tak rozchod asi nepotěší, ale aspoň jste na to přišli ještě relativně včas - tak třeba to tentokrát opravdu vyjde a budete spolu šťastní a ty pak tady zase za nějaký čas budeš shánět, nervačit - prostě těšit se na svatbu! ;-) ;-) ;-) :-D
Odpovědět
Petruszkaa... tak jo tedáááá noooo :-D ale zaři´d sluníčko,ať je teplo chichichichi petra8619... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petra, ok ;-) Peti, ale ja nejsem panbuh, to si me s nekym asi petes. :-D
Odpovědět
ahoj holky... ja vam tak zavidim ze vam to vyslo... Mne to asi nejde soude dle aktualni situace... Pritel jednou rika ano 19.9., pak ze ne pak ze nevi jestli se mnou vubec bude treba za rok... a ukrutne se kvuli svatbe hadame... uz na to nemam a porad jen rvu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
morche - co je to za přístup, že říká, že neví, jestli s Tebou za rok bude? No, možná by bylo lepší to asi spíš odložit až si budete oba 100% jisti, že to chcete. Nikdo se nemá do ničeho nutit. Vypusť to zatím z hlavy a třeba se to ustálí samo a přítel na to přijde sám, že s Tebou chce strávit zbytek života nebo se to vyřeší jinak :-( . Pevné nervy!
Odpovědět
Luci, já mám pocit, že už nemám čas čekat... Moje biologický hodiny jsou nastavený holt jinak než mi osud přeje a já se bojím, že mi už ujel vlak... Už to nedokážu odkládat a neřešit :-(
Odpovědět
Ahoj holky, Petra - to mě mrzí, ale zas je dobře, že sis to uvědomila včas a už máš novou lásku, to je super, držím palce, ať to tntokrát vyjde. Morche - možná se teď lekl, netlačíš na něj třeba moc se sv.přípravama? Chlapi většino utřeba nemají rádi, když jim furt ukazuješ kytky, barvy ubrousků, atd....to mě teda jen napadlo jako možnost, nevím, jak to u vás je. Ale jinak souhlas s Luc, dokud je čas než pak litovat ;-) 1.5. klidně dojdu (jestli teda můžu) kamkoliv, kam jede MHD a dá se rozumně dojít pěšky :-D Snad nebudu nemocná, já jsem furt teď nějaká hotová :-N Včerejším dnem jsme s M. vkročili do jubilejního 10. roku společného života, no, šli jsme na véču,ale jinak prd, nedostala jsem ani čokoládku :-S Takže nějaké datum seznámení, to u nás nehrozí oslavovat tuplem. Já jsem koupila už před měsícem jako dárek perličkovou masáž do vany a včera abych nedošla sprázdnou, jsem nechala konečně udělat cedulku na dveře, že už jsme teda ta rodina :-D :-D :-D Včera jsem byla na BVV na stavebním veletrhu a pak jsem ještě zaběhla vedle na Letohrádek Mitrovských, je tam výstava revizit z Arabely, no, hlavně mě zajímalo, jaký to tam je. Na netu měli, že kolem poledne je kvůli obřadu zavřeno, tak jsem hned vyzpovídala chlapa u vstupenek, kde se přesně oddává :-D A pak jsem se ještě prošla kole kláštěra na Mendláku, bylo tak náádherně :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?