Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
luc: díky, jsi moc hodná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, když si necháváte dělat fotky a chcete různé formáty, dáváte to na CD rozdělené ve složkách podle formátů, které z těch fotek budete chtít udělat nebo se vypíše k tomu jako písemná objednávka, kde se uvedou čísla (názvy souborů) a vypíše kolik a jaké formáty fotek? Vždycky jsme objednávali naráz jen jeden formát, tak jsme v tomhle neposkvrněná ;-) :-D . Díky za radu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Silvi, tak kdybys tu už nebyla (asi toho teď bude hodně a trochu blázinec), tak držím palečky - určitě to bude skvělý mejdan. ;-) Luci, já objednávám většinou on-line a tam si u každé fotky formát vybereš. Přes CD nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, díky. Podívám se jim na stránky a asi to udělám taky tak ;-).
Odpovědět
holky, první vrstva vymalováno, jedeme objíždět a vyzvedávat šaty a cukroví... :-D :-D :-D
Odpovědět
Luci já sem byla ve vaňkovce a dala sem jim vše do složek a jako název složky jsem napsala 10x15 třebas. a jen jim řekla,že chci vše jednou , nebo byla složka popsaná- 10x15 vše dvakrát. No a vše udělali bezproblémů do druhýho dne ,-) Silvi již za dva dny :-D štengruju že chichi
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, to jako ještě malujete??? By mě kleplo. Luci, ale ta Vaňkovka jde i online (mně to příjde i jednodušší). Blanka říkala, že právě tam dělají slušné fotky. Je to wewewetečkaazfototečkacezet. ;-)
Odpovědět
Peti: jojo, dneska jsme ještě malovali... :-D zrovna jsme dochystali výslužky, strašný... a urazila jsem si na tom kus krásně nově upravených dvou nehtů... ]-( ]-( ]-( před svatbou mě to dost štve, snad mi to zítra opraví...
Odpovědět
Profilova fotka
Právě to nám doporučil Skalka, že si u nich nechává dělat fotky, ale na pobočce na rohu České. Takže včera jsme namýšlela, jak komu jakou velikost a dneska to nasážu do objednávky - jako registrovaná mám 10% slevu, což potěší ;-) . Silvi, neboj, to Ti určitě opraví. Tak ještě jednou tfuj, tfuj - ať to všechno vyjde!!!!
Odpovědět
luc: jenže mi je dělala v Židlochovicích, sice tam jedeme, ale nevím, jestli bude mít čas...
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že na nevěstu, by si ho udělat mohla ;-) . Když ne, tak někam zajdeš při nejhorším v Brně.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně by teda kleplo, kdybychom těsně předtím ještě malovali. Chtěla jsem aspoň umýt okna a ani na to se čas nenašel. Ale stejně to nikomu nevadilo. Takže ještě jednou hodně štěstíčka a ať se vše povede. Těším se na fotečky od Zuzky. ;-) Luci, na České jsou prý ještě lepší, ale zas je to tam špatné s parkingem,takže pro mně je vhodnější Vaňkovka.
Odpovědět
Článek se načítá
nechapu jak nekdo muze pred svatbou stihat jeste malovat.... no to bych nedelala ani omylem :-) mas muj obdiv :-)
Odpovědět
selmice: bylo to potřeba ;-) :-) :-D :-D :-D nehtíky spraveny, v albu je foto, zatím špatné zase musíme jet...
Odpovědět
potreba protoze to bude videt na kamere? :-)
Odpovědět
Silvi, já ti tak závidím, že už to budeš mít za sebou... já mám před sebou ještě 5 měísců dohadování se s rodiči o tom jaký chci šaty, kde chci svatbu, koho pozvat (resp koho tam nechci) apod. a to mě teda pěkně štve. Chtěla bych se těšit a užívat si to... Držím palečky ať vám vše vyjde perfektně a taky se už těším na fotky. PS:to malování mě teda dostalo ;-)
Odpovědět
Silvi tak ještě jednou oficiálně :-D :-D :-D tfuj tfuj tfuj hodně štěstíííííí a moc sluníčka zítra!!!
Odpovědět
sel: kameru nemáme :-N :-D bylo to potřeba, abych vyšla z baráku s čistejma šatama, rekonstruujeme a barák podle toho vypadá... ;-) jste hodný holky :-) do alba jsem přihodila pár foteček, mám tam i šatky na převlečení
Odpovědět
Nat: tak ať vám dnes vše klapne podle představ, užiješ si svůj svatební den v pohodě a klidu :). Počasí zatím přeje ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, Silvi - držím ti palce, od rána na tebe myslím, že vám krásně svítí sluníčko, občas nějaký ten mráček, ale fakt počasí skoro na jedničku. Na to ,jak strašili.... ;-) Morche - nejlepší je si vše zařídit sám a rodinu postavit před hotovou věc. U koho jsem věděla, že bude brblat, tomu jsem detaily nesdělovala, naopak moje mamka byla docela zvědavá a v konečné fázi byla ze všeho nadšená, takže té jsem ráda vše ukázala (protože ženichovi jsem nemohla, že :-D) U nás hodně lidí brblalo skoro kvůli všemu - proč je obřad tam a ne jidne, a nakonec na to dodnes vzpomínají, proč mám vlečku, a že se závoje nenosí, proč nebude večeře, ale raut.... prostě u příprav se jim furt něco nezdálo, ale po svatbě ani necekli, když to viděli "naživo" ;-) Anebo radši už drželi hub.... ústa, čert ví :-D Jak se tu bavíte o těch fotkách - já vždycky dávám vše na CD do složek nazvaných podle formátů. Ale poslední dobou to posílám přes web, jelikož ten ateliér kde vyvolávám, má hodně velký slevy přes net na větší objemy. Jinak teď do konce měsíce má zas AZ foto (jsou an České, ve Vaňkovce) akci na A4 foto ze 70,- na 29,- ;-) A platí to jak přes net tak i přímo na fotky donesené na pobočku. ;-) Jen co se týká těch fotopapírů - na České mají Fuji - barvy jsou trochu vyblitější. V KOdaku ve Vaňkovce mají Kodak papír, který má zářivý barvičky, ale barvy ksichtíků mají trochu do oranžova. :-N Ale já tam jdu teď vyvolávat čb fotky a pak barevné z dovolené, takže mě to nevadí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vcerejsi pocasko bomba! Teplota akorat a uzasne mraky. Vsadim se, ze nam ted novomanzele lezi v postylce, prohlizi si prstynky a rikaji si, jaky to byl super mejdan. Blani, u nas zas nikdo nechapal, proc nemam zavoj a proc mame noviny a cokoladky. A taky jedna znama mi ohrnula nos nad botama...klasicke nebyly, ale ja ty spicate bych na sebe fakt nedala. :-D
Odpovědět
Peťo - ahoj ;-) Houby ležžení v postýlce, už tu přidává fotky. :-D To je krásný, jak na nás Silva myslí a hned nás tu , zvědavý baby, potěší fotkama ;-) A i dnešní počasíčko, to se fakt povedlo ;-) Takže Silv - ještě jednou gratulace největší, už se moc těším na fotky od paní Z.S., kdybych se vdávala znovu, tak by byla jedna z mála, které bych oslovila ;-) Zuhur - včera jsme byli v Lužánkách, tak jsem si na tebe vzpomněla :-D Bylo tam nádherně
Odpovědět
holky, děkuju, že jste na nás mysleli, byla to paráda, krásné, sice pár katastrof (paní v salonu mi při praní srazila šaty a já to zjistila včera při oblékaní, že byly celé posunuté a divné, všila malou vsadku, tak jsme ji vypárávaly, no 2 hodiny před svatbou adrenalin, nakonec jsme to zvládly tak, že kdo nevěděl, nepoznal, že něco není v pořádku...) pak mi tatínek těsně před obřadem s drátem a kombinačkama spravoval spodnici (rozpojené kruhy)no to se poštěstí málokomu :-) počasí vyšlo skvěle, po obřadu, když nás vysvobodili hasiči s tím, co na nás vymysleli nám sprchl takový krátký deštíček, jak prší štěstí, focení na zámku teda bylo v poklusu, ale snad nějaké fotky budou pěkné... i lidé u kterých jsem to nečekala nám to chválili, hostiinu, výzdobu, všichni se bavili... :-)
Odpovědět
Hlavně, že to všechno dobře dopadlo. Věřím, že to musel být šok, ale za pár týdnů se tomu budeš smát ;-) Já se teda trochu smála, jak jsem to četla, protože úplně vidím mého tátu. Mu třeba upadl u modráků knoflík, tak vzal drát a zavázal to drátem, atd. :-D Občas fakt Pat a Mat :-D Holky, nevíte, kde je nějaký levný obuvník? Já si koupila nový boty, po 3 vycházkách mám podpatek totálně sešlapaný a i vepředu normálně podrážku!!! S reklamací mě vyhodili, že podpatek se nereklamuje, že to je pspotřební zboží (že i kdyby se rozpadnul při prvním kroku, tak mám smůlu) a vepředu ošoupaný je z mýho chození, že asi blbě chodím :-( Tak jsem nasraná , protože vím, že teď do těch bot budu muset vrazit pár set, abych v nich mohla chodit....
Odpovědět
blani, mě naštěstí humor neopouštěl, sama se divím, že jsem byla relativně dost klidná...
Odpovědět
Natrix chichi hlavně,že vám se to líbilo!!!!!!a co focení s hafanama???
Odpovědět
Profilova fotka
blanka.k: Vím, že opravna obuvi je ve Starým Lískovci u Osové, ale přesné ceny nevím, nebyla jsem tam osobně...
Odpovědět
Rockosicer - díky za tip, bohužel to je pro mě dost z ruky, pro mě je ideál centrum a sever Brna a otevíračka min. do 18:00 :( Jsem si nechala asi 3x vyměňovat podpatek ve Vaňkovce a podobných centrech,a le to jsou pálky, abych dávala 2x do roka 150,- za nový podpatky se mi fakt nechce. Kdyby aspoň vydržely :( Jenže já nosím jedině sukně, takže mám hodně "lodiček" a kozaček a hroznou spotřebu podpatků :(
Odpovědět
Profilova fotka
A na internetu se nedá nic jiného najít?
Odpovědět
ale ano, ale spíš bych chtěla nějaké osobní doporučení, že bych tam rovnou vzala víc párů na opravu :-D Loni jsem byla myslím v Tesku v nějakým tom koutku, co dělají klíče a opravují boty, a boty umatlaný od lepidla, podpatek se ošoupal za pár dní.... :( Nebo všechno vyházím a nakoupím v podhcodu u ťamanů, protože podpatek vydrží stejně a za cenu nového si koupím rovnou nová boty. :-D :-D :-D Nebo si koupím tenisky :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?