Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Chce to vyležet! Já vím co mluvím - chodila jsme zase do práce, protože jsme tady měla povinnosti, které za mě nikdo neudělá (pravidelná roční hlášení) a teď chodím jako stará žebračka, jak mě bolí klouby. :-| Chtěla jsme to dělat doma, ale řekli mi, že jedině na dovolenou nebo na neschopenku, tak jsme na ně tady prskala, o víkendu se to pak snažila doležet, ale stojí to za prd. :-|
Odpovědět
holky co naša Helča? těhula se tady ani neukáže :-D Jinak Natrix- Silvi jak se těšíš? už se Vám to blíží :-D
Odpovědět
Peti, zrovna tady nakukuju, no těším a zároveň už začínám být nervózní, nějak se to rychle blíží...
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, vzhledem k tvé poctivé přípravě to musí vyjít na 1 s *. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, taky souhlasím s Peťou. Po svatbě jsme si řekli, že ty přípravy stály za to!
Odpovědět
Profilova fotka
Silva to má ještě 2 týdny, ale Zuhur teď půjde v sobotu za princeznu :-) - tam teď vrcholí přípravy!
Odpovědět
u nas je marod skoro kazdej, ja vul to prechodila a smrkam do ted (uz 14 dni), ale bouzel prace nepocka...a s tema nemocenskyma je to ted jeste vetsi pecka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, vzhledem k tomu, že Silva je tady už tak dlouho registrovaná a některé věci měla na svatbu doma dřív než třeba já (a to jsme teď v pátek měli už půl roku), takže no problem. Zuhur to má už za pár...těším se až nám tady napíše. Ten poslední týden byl hnus...nervičky. :-D
Odpovědět
ahoj holky. Potrebovala bych strasne moc pomoc. Jsem z kolina ale svatbu mame naplanovanou na hrade svojanov u Svitav. neznáte prosím z okolí nejakou dobrou vizazistku. Vubec to tam neznam a potrebuju sehnat nekoho, kdo ze me udela cloveka:) Straaasne moc dekuju :-)
Odpovědět
Ahoj holky! Poradite mi nejaky krasny misto na svatbu v Brne? Radnice, ktere znam mi neprijdou pekny... Driv jsem si myslela ze jednou to bude v Lisni, ale tam se mi to uz taky nelibi ani malicko... Tata vymyslel parnik, coz me maximalne nadchlo, ale oni letos nevyjedou... Chtela bych neco krasnyho, romantickyho a mozna neco neobvyklyho... Termín máme vymyšlený 19.9.2009
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky morche, my jsme taky plánovali jednu z variant svatbu na parníku, dokud jsme nezjistili, že letos nevyjíždí ;-) Druhá varianta byl zámecký park ve Slavkově a tam to klaplo ;-) Jen nevím, jak je to na Váš termín, to se myslím venku svatby už nedělají :-(
Odpovědět
Morche - a chceš přímo Brno nebo i blízké okolí? (nebo i daleké :-D ). Já jsem teda navštívila a mám i v albu fotky: Stará radnice Nová radnice Denisovy sady (tam se oddává na 2 místech) altánek pod Šilasem Terasa na Špilasu (pak se dá ještě vevnitř, ale tam jsem nebyla) letohrádek u BVV (nemám foto) Zámeček v Řečkovicích a spousta kostelů ;-) Holky, pěkně ležte a nic nepřecházejte, ať nejste doma na neshcopence X týdnů jako já :-N Dnes jsem prohcázela opět Domem pánů z lipé a fakt je to tam jak stvořeno k focení , krásné arkády, atd. takže Zuhur, fakt doporučuju, kdyby pršelo. Ale ono nebude, budeš mít kráásně.
Odpovědět
Článek se načítá
svatby se holky venku dělají,jen je menší problém v ochotě úředníků někoho domluvit,kdo Vás oddá ,-) my jsme vloni měli taky nápad dělat obřad na parníku..ale chtěli nehorázný peníze a ještě ktomu to měli udělané tak,že jeden týden to bylo v bystrckém sále na radnici a v jednom týdnu to bylo na parníku ... takže jsme se museli podle nich přizpůsobit. přes 5 tis. stál pouze parník(ten nejmenší) + nějaká výzdoba a to byli další min. 2tis. + občerstvení pro lidi,takže jen toto by nás vyšlo na 10tis. To jsme s erozhodli dát těch 10tis. raději do zábavy ,nebo něčeho jiného x-) a mezi náma v b\strci paní úřednice byla nepříjemná jak řiťka ]-(
Odpovědět
10t.? Tak to mě zas nepřijde tam moc :-N Když si odmyslím ženicha, který je na svatbě nejdůležitejší, tak pro mě bylo místo obřadu tak min.50% z celé svatby (jako důležitostí, ne penězma :-D ), pak 10% oblečení, 10% kde je hostina, atd. A co práce Peťo, jak to jde?
Odpovědět
holky, jste hodný, díky :-) dneska maminka dovezla 80 lahví vína, máme André, Vlašský ryzlink a Tramín červený :-) a taky mi dneska dorazilo to krajkové bolerko a je naprosto úžasné a krásné :-) a taky jsem si koupila bižu, kterou asi nepoužiju... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani 10tácu jen za to,že si tam řekneme ano? to mi připadá přehnaný a zybtečný ,-) a ještě ktomu mají podmínku, že jakmile opustíš lo´d ihned si tu výzdobu a pod. vše musíš odvést... Pořád čekáme Blani na výpovědi,je to hrozné,když máš chodit do práce a čekat,kdy ti řeknou příští měs. necho´dte, ale asi to vypadá ,že skončíme v červenci.všici se tam snažíme vydržet,aby jsme nepřišli o odstupné,ale co pak že ,-) natrix.. víš že ti Silvi docela i závidím :-D :-D :-D dokonce jsme zjistiliže letos 25.července- den,kdy mě požádal manža o ruku je sobota :-D vloni byl pátek,proto jsme to dali na 26... jsme taky mohli rok počkat :-D měl obavy,že bych si to rozmyslela :-D :-D :-D
Odpovědět
Brni, no vidíš, já zase chtěla až po škole a taky mě ukecal už teď... taky asi nechtěl, abych si to rozmyslela... ;-) :-)
Odpovědět
blanka.k: Ahoj Blani! Moc díky za odpověď a hlavně za fotky - hodně mi pomohly! Kočky nevíte jak je to se svatbami v kostele? Jde tam udělat "civilní" svatba? Díky za odpověď. Hanka
Odpovědět
morche: pokud kostel není vysvěcený, tak ano, jinak pochybuju, svatba v kostele - církevní obřad, prostředí, hudba, to vše má oslavovat boha. Dá se udělat církevní obřad bez mše, ale civilní těžko... to fakt jen v nevysvěcených prostorách...
Odpovědět
Kdesi tu byla diskuze o těch kostelech, prý je to čevený kostel a pak tam psali o Petrově,ale ten se mi teda nezdá :-N Když jsem tam byla před 2 lety fotit, normálně tam byl církevní obřad...teda byl tam kněz, atd. tak předpokládám, že byl církevní :-N A já ještě zapomněla na Zábrdovice, na Lazaretní, tam je nááááádherný veliký sál ;-) ,ale foto nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky obřadní síně v Zábrdovicích má v albu Zuhur a ten Letohrádek u BVV je letohrádek Mitrovských: http://www.letohradekbrno.cz/. Ještě pěkné svatby jsou a Arboretu na Lesné - taky venkovní obřad. 2 nevěsty tady měly svatbu v divadlech (Mahenovo a Hadivadlo), ale nevím, jestli tam někdo neměl z nich na to místo vazbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych se taky vdávala letos klidně...měla jsem taky počkat. Dokonce si taťka za pár dnů jde koupit nové auto a bude bílé. :-D
Odpovědět
luc1979: diky za odkaz - je to tam pekne, ale asi mi vic libi jina mista... Premyslim nad tou Mahenkou... Ale tam to bude asi drahe :-(
Odpovědět
Profilova fotka
morche, není zač ;-) - v albu máš pěkná místa na rozhodování ;-) .
Odpovědět
petruszkaa :-D :-D :-D :-D , to by bylo plno věcí jinak že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to zas nemůžete tak brát ;-) - třeba byste byly zas nespokojený s tím, že si vás nechce vzít ;-) :-D . Nemáte holky některá z vás zkušenosti s Lepicolem nebo s Psyllium? Já si včera koupila Lepicol prášek - dělá mi trochu problém to vypít - hrozně rychle to houstne a má to divnou pachuť :-p . Ale tak třeba to pomáhá ;-).
Odpovědět
Zuhur.. kdybys tu už nebyla ,-) tak hodně moc sluníčka a štěstíčka a pevné nervíky!!!! Luc a na co to jsou prášky?
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem si taky na Zuhur vzpomněla - taky hooodně sluníčka a pohodový celičký den!!!! ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to na zažívání (střeva).
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, dneska mi přišel odkaz na jedny stránky s výtvarnýma kurzama , tak jsme si na Tebe vzpomněla. Ale nevím, jestli je to to, o cos tady před časem měla zájem ;-) . Kdyžtak jukni: http://www.vytvarne-kurzy-ao.cz/. Dneska je ale krásné sluníčko!!!! Už aby bylo odpoledne!!!! ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?