Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, pořád sháním nějakého DJ i s karaoke? Neměla jste některá nějakého dobrého, co udělá zábavu na svatbě a mohla by jste doporučit? ;-) Já snad nikoho neseženu :-(
Odpovědět
katchen by ti poradila...ale bohuzel uz sem chodit nesmi...taky bych ti poradila ale ty co mame na svatbu a videli jsme je hrat na svatbe tak koukam do jejich kalendare uz maji plno.... nikoho jineho s karaoke neznam. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Selmice: Nevím proč, poradila už hodně nevěstám :-( Však admin si tady maže co chce a hlavně podle nálady ]-( to fakt nechápu...Vůbec mě nenapadlo, že to bude takový boj někoho sehnat :-( a to už se snažím tak dlouho, mám pocit, že na ten náš termín snad ani nikoho už neseženu :-(
Odpovědět
Zkusím se Ti poptat, jednoho jsem kdysi znala, taky jsem ho chtěla, ale nevím, jestli mám na ty lidi ještě kontakty,, už jsou to dva roky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hag: Děkuji, už jsem z toho shánění úplně vyřízená...Nejdřív jsem měla radost, jak mi vše vychází, co se týče zařizování, pak přišel na řadu DJ a bylo po radosti :-(
Odpovědět
Někdy je to hnus. Já jsem ještě nedávno měla na hostinu 20 lidí.... A měla jsem radost a svatý klid. Teď už jsem na 43 lidech a všechno je špatně. Musím dokupovat krabičky na vyslužky, aj. Už jsem si myslela, že to mám z krku, ale teď na novo doobědnat vývazky, dekoraci na stůl a prostě všechno od začátku. Nejhorší je, že polovinu věcí už nemají... Je to masakr.. Docela mě to přestává bavit.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
petra, my brali 20l červného + 20l bílého a nakonec nám ještě zbylo. Plus 6 lahví na výslužky. browneye, my jsme měli kapelu s karaoke. Chtěla jsem taky DJ, ale našla jsem jen jednoho člověka a ten měl na náš termín už plno. Takže vůbec nevím, jak hraje. Pošlu ti jeho webovky v IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Petruszkaa: Děkuji, no jak jsem psala v IP, už jsem ho zkoušela, bohužel se tom uuž nevěnuje... :-( To je teda síla někoho sehnat...Já DJ mít musím, jinak neuspokojím všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme taky nakonec kvůli špuntovnému brali víno z restaurace. Nedovedli jsme odhadnout, kolik se toho vypije a předpokládali jsme, že se to v té naší sestavě ani nemůže vyplatit. Víno bylo z Velkých Pavlovic, to jsme se ptali, tak jsme to nechali tak. Katka sem nesmí chodit radit ani přes IP? To mi nepřijde správný. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tady je to nějaký přísný poslední dobou...vymazali mi i Tenessy z alba příprav, i když byla ve svatebním. ]-( browneye, leda zkusit nějakého dj, co hraje v klubech, ale nejsem si jistá zas tím karaoke. :-S
Odpovědět
Petra - my jsme měli 40l na 40 lidí, nakonec pilo cca 30 lidí (zbytek abstinetni nebo nemocní) - a vypilo se 15l bílého a 5 červeného. A pak jsem měli 3 l slivky, ta padla a pak si lidi chodili na bar, ale jelikož jsme medostali účtenku, tak nevíme, kolik se tam toho vypilo. Jinak jsme platili 80,- špuntovné za litr slivovice a myslím 30,- nebo 50,- za litr vína. Víno jsme měli přímood vinaře z V.Bílovic jako svatební dar, ale i jinak bychom si ho od něj zaplatili, hlavně pražáci ho chválili :-D No a slivka zas bodla lidem ze Slovácka a Hané, ta byla zas zadarmo domácí od mého taťky :-D A s pitím jsem to měli tak, že byl bar, kde se nalévaly panáky, byly tam brabůrky atd., ale to stejně nikdo moc nejedl, a vedle byla vitrína s chlazeným nealkem v 2 a 3,33 dl, před hstinou se všechno spočítalo, stejně tak po hostině a rodíl se zaplatil. Každý se mohl obsluhovat sám, max. poprotis o nalití panáků, čistou skleničku nebo si lidi nechácvali míchat nějaké koktejly.
Odpovědět
Petuli to máš pravdu... zrovna včera jsem měla rozvášněné dopisování s karkulkou... Založila jsem nové téma pro ženicha na oblek, V Brně nebo Hodoníne... Mám totiž docela problém sehnat něco pěkného... Ona mi to zamkla a byl šlus... Pak mi tam napsala ať se naučím používat vyhledávač a vyplivla mi tam asi tři odkazy na staré témata.. Ale 2-3 roky staré informace mě moc nezajímají.. Firmy se mění, nefungují a informace a rady nejsou moc aktuální... Tak nevím.. tak si mám asi na.rat... :-( Je to vážně hustý,,,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hag, my koupili oblek v OP Prostejov v Hatich ve Freeportu. Byl tam lepsi vyber jak v Brne. Ale my chteli teda klasicky tmavy. Byl to novy model a stal jen 4litry.
Odpovědět
Tak to díky za radu....to je super cena... já jsem chtěla frak, ale vzhledem k tomu, že můj je prcek, tak by v tom vypadal jak motýl Emanuel... :-) Takže spíš smoking dole otevřený... ještě nevím... Díky za typ
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, Hatě muzu jen doporucit...a s tema odkazama to chapu..hlavne kdyz se chces na nekoho aktualne na neco zeptat a on uz sem davno nechodi, ze...
Odpovědět
no někdy je to jejich řádění mazec... však jsem na ni nebyla milá... ale nakonec jsme se nějak pochopily navzájem.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hag, my jsme chteli tu svatbu spis takovou normalni, pohodovou, takze zadne fraky nebo bile obleky neprichazely v uvahu. Navic takto se to i zuzitkuje dal a muze v nem do divadla nebo na ples;-)
Odpovědět
ahojky hag zkus salon eveli hod to do vyhledávače , šijí oblek na míru i s vestičkou za 5,5tis do měsíce je hotový a padl jako ulitý
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji holky za dobré typy. jen jaksi nechápu to špuntovné... co to je? protě nejlepší bude se zeptat na kolik by vyšlo víno u vinaře a kolik v restaraci a doufám že 20 litrů bílého a 10 litrů červeného plus mínus něco na výslužky.
Odpovědět
Protože máš vlastní pití, tak tím samozřejmě restauračka přichází o peníze, takže si to takto vynahrazuje ;-) Prostě ti dovolí vlastní pití, ale za každý litr jim zaplatíš "poplatek", aby z toho taky něco měli :-N Jinak co vím, tak kolegové vozí víno z jihu (vve větších barelech, ne nalahvované) kolem 35-40,- za litr. My jsme ji taky měli v 10l barelech a ony z toho vždycky doplňovaly skleněné džbánky, které byly na stolech.
Odpovědět
Profilova fotka
aha... no že mě to nenapadlo... no to je fakt... no takže je toho hodně co ještě nevím já nikdy na svatbě nebyla a vůbec nevím jak to chodí... acho jo... jsem totálně zaostalá
Odpovědět
ahoj, do alba jsem dala saty, co jsem si vybrala - co vy na to?
Odpovědět
ahoj, mě se nejvíc líbí ty předposlední ;-) S těma hladkýma saténovýma jsem měla zkušenost, že na tom byla každá nedokonalst postavy vidět, jak nesedly na 100%, tak taky na nich byl každý záhyb hroně vidět. :-N
Odpovědět
ahoj holky :-) my máme víno od strejdy ze Znojma, má vynikající a prodá nám ho za symbolických 30 nebo 40 Kč za litr :-) On by nám ho i dal, ale potřebujeme ho moc (tak 50 litrů a chceme to nalahvované, ve džbáncích na stole je problém s chlazením atd.) a každý dostane taky lahev k výslužce, takže vlastně ho budeme potřebovat ještě víc...
Odpovědět
blanka - tys na to moje album koukla jeste drive, nez jsem ho aktualizovala - ted uz tam mam i ty svoje koupene satky ;-) jsou vlastne taky hladke, ale treba se ty nedokonalosti postavy nejak zamaskuji na fotkach 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jankabr - prosím Tě, o jakých nedokonalostech mluvíš???? :-) Šatky jsou zajímavé tou prostříhávanou výšivkou. Zase trochu něco jiného ;-) .
Odpovědět
Ahoj holky. S dovolením nebo spíš bez x-) se přidávám do vaší debaty. Vdávám se 13. 6. v Brně Zábrdovicích. Chtěla jsem vás poprosit o zkušenosti se svatebním oznámením. Chceme úplně jednoduché a nabídka je tak veliká, že se nemůžu nějak rozhodnout.
Odpovědět
Profilova fotka
ciknori, my meli od Stloukalu z Rajce, maji i eshop. Taky jsme chteli jednoduche bez kocaru s konma, apod.;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciknori, my si ho dělali sami. Bylo skládané. Myslím, že výběr je tak veliký, že nebudeš vědět kam dřív s očima ;-) .
Odpovědět
Je, díky za reakce... :-) No, právě že těch nabídek je tolik, že už nevím kam s očima, každopádně, díky za tipy. Chci se vyhnout holubičkám, ale zas to nemusí vypadat jak parte. Nějak jsem nevěděla jak dlouho dopředu se má všechno připravovat :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?