Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
luc: moc Vám to oběma slušelo, a Ty jsi byla opravdu krásná nevěsta, líbí se mi, že to líčení bylo takové přirozené :-) A náhodou, fotky z teplárny se mi líbí, jsou originální a máte k tomu místu vztah ;-) :-) jinak já včera byla na zkoušce účesu, tak mrkněte do alba Co už máme a kritizujte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Nat: díky, moc Ti to sluší. Jen mi přijde možná trochu škoda schovávat tak krásné vlasy pod závojem ;-) . S tím dortem se zkus zeptat v Rozprýmu. Oni tam udělají cokoliv i podle fotky. Nejen to, co tam mají vyfocené. My ho sice rozkrájeli až po svatbě odjíždějícím hostům, ale všichni si jej pochvalovali. Za optání nic nedáš. Nebo by vám ho třeba upekla Peťa - vždyť ten její růžovobílý byl taky nádherný. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A já už tam šoupla gratulaci. Luci, moc vám to seklo a kytka i místo na focení jsou úúúúúžasné. ;-)
Odpovědět
natrix.. já si taky myslím a říkám to každé,že dlouhé vlasy akor,když je budeš mít takto rozpuštěné s enamjí schovávat pod závojem,ale ukazovat!!!! vždyť je máš moc krásné!!! Luc1979.. nejraději bych tě objala,ale to nejde že :-D a proč? za to,že sis to nenechala zkazit a že ste si to užili!!!!!!!!! hihi takjsem se zasnila,kdyby sme měli jít my fotit do manželové práci ke strojům v ZKL a nebo k počítači kněmu do kanclu :-D a nebo ještě lepší ke mě na fakultu k mopu a ke kýblu :-D :-D :-D :-D :-D Vážně originální :-D :-D :-D je super,že vás to napadlo !,neboť máte určo fotky vklidu a bez větru a nemmáte červené nosy z venku ,-) nebylo dvakrát teplo že ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, máme asi i ty s červeným nosem, když jsme se pak po hostině fotili se skupinkami venku před restaurací ;-) :-D . Fotili jsme se i u počítače :-D :-D - tchýně to nemůže rozdýchat, naši se ohromě baví, že jsme šašci :-D. Ale i na klasiku u zrcadla došlo ;-) .
Odpovědět
Luc - mě se ty Teplárny moc líbí. U nás v práci se taky nedá fotit, ale kdybychom zůstali v Praze, tak tam M. pracuje v objektu, v kterém se natáčely upoutávky na ten disk.pořad s Jílkovou , jak stojí na proskleném schodišti, mají tam prosklené výtahy, atd. http://www.danube.cz/cz/onas/ To bych se asi odhodlala na to vylízt, jinak jsem jela výtahem se zavřenýma očima, protože jak jsou kulatý, tak jak to jede, tak to všechno zkresluje a mě se chtělo zvracet, a pak mě vedl jak slepce po těch lávkách, protože mám pan.hrůzu z výšek :-D Ale focení by tam taky bylo super. A za Kytnerku mám radost, také tam ráda chodím, tak je super, že vám to všechno hezky vyšlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
luc :-D :-D docela bych s ebavila u toho,jak ta druhá strana té tvé "nové" rodiny byla v řiti ze všeho :-D :-D Blani ,ty bys nemohla bydlet v americe někde ve výškové budově v 60 patře co :-D kdo by ti umejval okna? na mě holky něco leze,ale chlap to není :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už nevím, kdo to tady chtěl pokořit ty html kódy, ale dávám sem užitečnou "kuchařku", tahák na html kódy: http://www.jakpsatweb.cz/titulek.html (tak třeba to bude někomu k užitku, kdo se s tím setkává poprvé). Já si říkala, že to tu mají holky moc hezky rozčleněné, tak jsme si to našla a pohrála si s tím - a ono to šlo :-) :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, v té budově, jak jsi sem dávala odkaz, se mi plete, že se tady v té jakoby prosklené chodbě někdo tady na beremku fotili. To by bylo bezva. My aspoň budememít na co vzpomínat - jak mě tu chlapi nepoznávali :-D , nebo jak se vždycky zabodli v kroku a čučeli, co tam dělá nevěsta :-D :-D . Snad navečer hodím pár fotek z oslavy.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdybyste některá "svatbuočekávající" chtěla, tak prodávám se slevou nepoužitý velký bílý deštník (v záruce, koupen letos v únoru). Vejde se pod něj pár. Mám inzerát v rubrice ostatní. Kupovali jsme ho v prodejně s děštníky, není to žádný reklamní šmejd. Měli jsme ho v záloze, počasí se nad námi naštěstí slitovalo ;-) . Kdyžtak písněte do IP.
Odpovědět
Brni - já neumývám okna ani doma, kromě těch co vedou na terasu :-D Jednou jsme jeli v práci zaměřovat hasičkou zbrojnici a tam byla taková ta věž na sušení hadic, tak jsem se dole zhrozila, a kolega musel nahoru sám :-D M. se snažil moji fóbii překonat tzv. šokovou terapií, takže napřed mě donutil vylézt na Petřín, nahoru to šlo, ale dolů jsem šla připosr...., muel jít přede mnu , abych neviděla dolů, a dole jsem na lavičce sebou sekla. Podruhé mě vzal na Matějskou na ruské kolo, tak jsem řvala, když tu kabinku ještě roztočil a tím to skončilo, jsem nenapravitelná :-D Naštěstí fóbii z pavouků a klíšťat se nesnažil napravit :-D Luc - už se těším na další fotky. Jsem ukazovala M. vaše fotky z hostiny a jestli pozná, kde to je. A on, že Kytnerka, ale že to nepoznal pole baru , ale té sevírky. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jé Luc, to je paráda.... Ať už se jde tchýně bodnout, aspoň máte originální foto. Je to super. Byla jsi tam jak panenka... Make up Ti nakonec někdo dělal, nebo sama? Jinak dík za rady n html... to asi bylo pro mě. Já jsem to tady nedávno řešila, byla jsem z toho zmatená jaK lesní včela... Po deštníku bych sáhla hned, ale nejsem si jistá. Nebudu mít bílé šaty ale smetanu... Ale pochybuju že seženu smetanový deštník. Jsem říkala, že kdyby náhodou pršelo, tak kuopím jeden černý a jeden smetanový na foto. Fotit totiž budem venku... Bůh ví jak bude v srpnu... :-( Ještě jednou gratuluju, a chválím...Byla jsi kočka... Pa Hanka :-)
Odpovědět
taky diky za html kody..... musim se to konecne naucit!
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli půjčený deštník z půjčovny - asi typ, co má Lucka (velký, bílý). hag, a ani nevadilo, že není stejný jako šaty. Bylo mi totiž řečeno, že pokud si deštník pořídíme, tak bude určitě hezky a taky bylo. Nám to vyšlo s počáskem asi jako Lucce - celý týden hnusně a v sobotu najednou hezky. Takže deštník pořídit určitě§ Peti, v mrakodrapech se snad okna nemyjou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem dnes tak náhodou nahlédla do svého alba z příprav a zjistila jsem, že mi tady při těch čistkách smazali Tenessy...přitom tam měla v culíku smetanovou mašličku, kterou jsem speciálně objednávala na svatbu a růžičku na krku. ]-( Ještěže teď mi to už je celkem fuk.
Odpovědět
Nevím o co tu komu jde. Smažou na co přijdou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Muzu se pridat? Sem taky z Brna (i kdyz sem se prestehovala do Znojma), ale svatbu budu mit doma v Brne.... 1) shanim nejaky dobry typ na kosmeticku a kadernici - levna, dobra, nejlepe na jednom miste:-) 2) je v Brne nejaky obchod (v Kr.Poli?) kde sezenu organzu a vlizelin, ci jste to kupovali pres net? 3) nema nektera z vas zkusenosti s ebay? Preji krasne pripravy na svatby!!!!
Odpovědět
Dangala - ahoj, vítej. 1), 3) nemám zkušenosti 2) objednávala jsem přes web svatebni-dekorace, ale zrovna teď je v Jysku akce organza za 25,- a metr (š.myslím 140). tady se sice psalo , že je to tyl, ale na jiném webu holky říkaly, že je to organza (akorát není v těch pásech cca 50cm, ale jako klasická metráž), takže pokud ti nedělá problém to nastříhat na 3 pruhy a obšít na storji, tak je to cena za hubičku ;-)
Odpovědět
Peti to já nevím :-D ale snad to musí někdo občas umejvat néééé :-D :-D
Odpovědět
Na vyšších budovách se dělělají nahoře na střeše pomocné konstrukce, za které se pak věší lávky, ze kterých se okna umývají. Jelikož naše fakulta měla 14 pater, tak jsem to viděla i na vlastní oči.... blééééé :-D A hodně budov (hlavně moderních) má neotvíravá okna, takže by to zevnitř ani nešlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, jak píše Blanka...však to znáš z těch "emérickejch" bijáků. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, na těch fotkách stejně smetanová vypadá bíle. Já měla smetanové šaty. U inzerátu na deštník jsme šoupli i foto, že se tam vejdte dva :-D :-D . Jinak malovala jsem se nakonec sama. Metr organzy (šíře cca 40 cm á 25 Kč /m) v bílé mají u Měnínské brány v galannterii.
Odpovědět
Holkýýý, něco jsem objevila..... mrkněte na http://pronajemfontan.cz/prodej_domac... dokonce mají růžovou :-( Tak teď z toho svého Mickey mouse nejsem moc nadšená.... Cena od 1290,- a mají skladem...
Odpovědět
Profilova fotka
Vypada to dost zajimave!
Odpovědět
Ty ceny jsou docela v poho. Hledala jsem čokoládu do fontánky a vyjelo mi tohle... Přitom když jsem chtěla koupit fontánku a zadávala jsem do vyhledávače čoko fontána, tak mi tyhle stránky vůbec nevyskočily. Až jsem si ji kopupila jinde a sháněla čokoládu, tak jsem našla tohle... Ceny jsou docela zajímavé. Jak na pronájem, tak na koupi...
Odpovědět
Čokofontánu jsem viděla za cenu kolem 1100,-(před rokem) v některém z inetových obchodů, které majjí výdejnu v Brně, ale už nevím, kde to bylo (mall, bilezbozi, vltava,....něco takového). A MIckeyho mají v Datartu.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme uvažovali o půjčení čokofontány, ale pak jsme to nějak vypustli. Jídla tam bylo nadbytek i tak :-D . Necháme si to na nějakou oslavu jako překvápko, aby hosté neměli strach z pošpinění šatů :-D . To byly mé největší obavy, že bych si šla vzít jednou jahodu a pak chodila s pokecanými šaty jako mimino :-D :-D. Ale myslím, že je to fajn zpestření. Ale nelitujeme, hosté evěděli o co přišli, tak co :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky o víkendu jsem byli na návštěvě u přítelových rodičů a zase mám prouka v hlavě. kolik litrů vína objednat na svatbu pro 25 lidí?? plus na výslužky. máte zkušennosti. poradte
Odpovědět
Jé Peti, tak to Ti vůbec neporadím. Já když jsem se byla ptát v restauračce kde to budeme mít, tak mi řekli, že budou chtít za každou naši láhev špuntovné. A když spočítám nákup vína plus špuntovné, tak to vyjde hodně blízko jejich ceně za láhev... Tak jsme se rozhodli, že to uděláme jiným stylem... že by to stejně nemělo smysl...U nás to stejně skoro nikdo nepije.. Celá rodina a známí jsou pijani Ferneta a tvrdého... Tak jsme jim řekli, ať nám do rožku na stůl dají lampu Ferneta, Tullamorky, martiny, flašu vína aj... Každý si pak nalije na co bude mít chuť a když se něco dopije tak přinesou další láhev.... Pivo, nealko a ostatní bude na obsluze. Vzali jsme si příklad ze sestřenčiné svatby... Jednak máš přehled kolik flaší se vypilo a nemůžou tě natáhnout. Stejně to natáhnou na jobědě, rautu, pivu nealku atd... A jednak nebudou muset hosté stát frontu a čekat dlouho na pití... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?