Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Ahojte... tuta tutá-------tak jak bylo v Jysku? Pořídila jsi? Já viděla předevčirem v Brně tyl... metr 110,- a víc...a oka to mělo jak rybářskou síť... Hnus a tvrdý to bylo jak pletivo na králikárnu.... Jinak vše nej k MDŽ všem... Už se teším jak napíše luc.... jsem zvědavá jak blecha... Doufám jen, že to konečně tchýni a švagrové natřela :-D
Odpovědět
Ahoj, Tak jsem taky napnutá jak kšandy, jak Luc dopadla....tak snad se bro ozve. A ten Jysk by mě taky ajímal, dělám kamarádce výzdobu na červenobílou svatbu, tak ho potřebuju asi 10m, tak kdyyste některé v tom Jysky byla, tak dejte vědět, já doufám, že už mám před sebou posldní týden doma na neschopence, a za 7 dní jdu d práce, tak bych se tam hned stavila... Akortá mi došly červený a bílý mašličky na jmenovky, sestra občas dojde na návštěvu, tak se mi stavila po cestě v galanetrce a neměly :( Tak nemám do čeho píchnout, mezitím co spím nebo koukám na telku....je to jedna z věcí co se dá dělat v pelechu v teple :-D Brni - dnes je MDŽ? Tak to také přeji vše nej....a mausím napsat mamce, mají s tátou výročí svatby :-D
Odpovědět
ahoj, v Jysku na Vinohradech Tyl za 25 kaček neměly ale bílej.... tak jsme nic nekoupili (zlatý, modrý, cihlový není problém.....)... Vše nej k MDŽ, snad nedopadnete jako já.... Od svého nastávajícího jsem dostala 8 roliček toaletního papíru (s heřmánkovou parfemací) a kdybych si u pokladny nevzala kofilu tak jsem bez čokoládky...
Odpovědět
:-D :-D :-D Oni jsou asi vážně všichni stejní.... co si nevybrečíš nemáš :-D :-D :-D Brečet, brečet a ještě jednou brečet :-D Tak to díky za info... asi ten tyl přecejenom obědnám z netu... tam je to jejistější..... To jsou ty jejich reklamy. Dají něco do akce a nakonec to nemají vůbec....Asi si radši připlatím... Tak se mějte... papapa :-)
Odpovědět
Tuta - díky za info. Bych potřebovala asi 8 bílýho a 5 červenýho, tak asi zajedu do Kr.Pole...tam mi to přijde takové odlehlé, že tam moc lidí nechodí. Mě vystartoval M. do obchodu, ale určitě ne kvůli MDŽ, ale aby mi nakoupil jídlo a neumřela jsem tu hlady, když je v práci :-D A ani nic nečekám, 14 dní mi už vaří čaje, dělá jídla, atd, já jsem celá šťastná z toho. :-D
Odpovědět
tuta... tady většinou ten bílej nemají.. já ho taky kupovala pak v tescu v kr.poli.Tady n avinckách červenej a v tescu bílej.. Blani, no jo ono je jich více druhů,ale ztoho jak sou ty velký voka si udělej punčocháče :-D :-D :-D akorát ,že tě budou asi škrábat ,když tě tak baví něco furt šít a pod . dělat :-D :-D :-D
Odpovědět
Jsem tu napsala příspěvek a je pryč :-o Ten tyl beru jakýkoliv, my na autech měli záclonu a nikdo nic nepoznal :-D JInak došel M. a vytáhl balení (8 rolí) toal.papíru, prý dárek :-D :-D Ti chlapi jsou fakt stejní :-D Ale pak vytáhl 2 čokolády a 1 bombošku, vzpomněl si, zlatíčko moje.
Odpovědět
Ahoj holky, taky jsem zvědavá, jak luc dopadla. Jinak uřž mám týden práci, takže nestíhám... škla, práce, svatba... sranda :-) :-D Blani, kamarádka mi radila ještě, že v IKEA mají bílou záclonu, 3m na 2m (tu druhou míru si nepamatuju), za 99 Kč a nikdo to nepoznal, měli to jako výzdobu v kostele... ;-) :-)
Odpovědět
Blani: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
natrix tak to díky za radu..... hned tam zítra letím.... do kostela se to určo bude hodit.. :-D To je bezva .... moc díky za radu :-)
Odpovědět
Nat - tak to je přesně ta, o které jsem psala, že jsme ji měli na autě. Protože nám stačila na celý byt jen 1/4 té záclony (kromě ložnice mám holá okna, mě záclony, závěsy atd. hrozně vadí), tak zbytek jsem použila na auto. Ale tyl je určitě lepší. Ještě chci na kliky aut, atd. a ten tyl dobře drží tvar, ta záclona moc ne. A hlavně to není pro mě, tak chci aby se to fakt líbilo....
Odpovědět
hag, Blani: přesně, je to ideální do kostela :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
blanka.k:můžu se zeptat,pokud to není výrobní tajemství,jak se dá udělat ta tvá výzdoba na auto nevěsty,ty srdce?Díky Dana :-)
Odpovědět
Kloki - koupila jsem si polystyrenový základ (srdíčko), pak jsem ho omotala vínovým krepákem, který je k tomu přilepený, a pak jsem finální vrstvu omotala vínovým vlizelínem, a ta je přidělaná malikýma špendlíčkama (asi 2cm dlouhé), vždycky jsem to třeba 6x omotala a pak přišpendlila a občas jsem to vzala vínovou nití skrz :)A nití je to přišito i k té zácloně, kterou jsem použila místo tylu. Krepák i vlizelín byl nastříhán na asi 1cm široké proužky (cca 50cm dlouhé). A ty malinká srdíčka jsou vystřižená z krabice a omotána stejnou technikou. Jinak to hlavní polyst.srdce, přísavky a vlizelín jsem koupila na webu svatebni-dekorace. Potřebovala jsem ho asi jen 40x50cm, záclona mi zbyla doma, krepák stál myslím 9,-, takže fakt za hubičku. Akorát špenlíky je nutné hodně zatlačit aby nevylízala hlavička a neodřela lak na autě ;-)
Odpovědět
A klobouk pro ženicha mě vyšel na asi 30,- (2 přísavky a 2 stužky) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blanka.k:moc díky za tip,je to opravdu za hubičku,jen to zvládnout vyrobit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kloki, možná seženeš i některých květinářek. Co se týče tylu, tak já kupovala takové ty role, co mají v Jysku. Ale my měli smetanovou. Pamatuju, že však byl skladem i bílý...chodím jen do Tesca v Kr.Poli (mám to cestou domů z práce). U nás MDŽ nic, ale on Petr celkově není moc velký "slavič". Mám pocit, že by nejradši neslavil ani Vánoce. Ale užili jsme si dnes docela srandu...půjčili jsme si od našich zrcadlovku a fotili jsme si nějaké fotky...nejlepší akce byla nastavení samospouště, že si dáváme pusu...vždy to skončilo výbuchem smíchu. No a fotky naší Tenessy klasika - buď je otočená zády nebo tam je jen její zadek. :-D
Odpovědět
kurnik kde sou ty fotkýýýý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak zdravím už jako paní ;-) můžu napsat mladá ?:-D :-D . Nevíme kdo si v darech zarezervoval den bez deště, zatím jsme to z nikoho nedostali, ale povedlo se!!!! Den byl úžasný, svatbu každý (skoro - švagrová by asi pukla ;-), kdyby se k něčemu takovému snížila :-D ) chválil. Jsm byla dvoumetrová. Jak budu mít fotky, hned sem šoupnu. Ani jsme sem nestihla jít, až dnes. Dojetí na mě dolehlo až v neděli odpoledne, když odjeli poslední hosté - a to jsme si to zakázala, ale nějak jsem to neudržela :-D. Díky za držení palečků a přínosné rady. DÍK!!!! Jste berušky. Všechno vyšlo na jedničku, jen den po svatbě jsme se devěděli, že švagrová tam pomlouvala naše, moje kamarádky, Romanova nejbližší rodina tam měla debatní kroužek, ale co už. My jsme to tam pěkně rozjeli. Slibuju, že budu ostupně přihazovat fotky, ale od Skalky budou tak do 14 dnů. Naši v to frmolu a dojetí nestíhali fotit, jen pár fotek a videí až večer, tak něco stáhnu od kamarádů.
Odpovědět
luc: tak to je super, hlavně, že jste si to užili vy dva :-) I tak, kde za normálních okolností problémy nejsou se na svatbě často vyrojí, takže myslím, že na okolnosti to dopadlo výborně :-) Takže gratulace mladá paní :-D
Odpovědět
Holky, drahy ma dnes narozeniny ale doma bude az ve ctvrtek odpoledne....nemate jeste nejaky zajimavy napad cim ho prekvapit? Cim jste uz drahemu radost udelali? Darku dostane hromadu ale nejaky extra napad by to chtelo....co vy na to? Loni jsem mu nakoupila spoustu veci v jedne barve a poschovala po pokoji a on to musel hledat 8-)
Odpovědět
Jéé luc ahoooj... na Tebe čekám od soboty..... Tak dobrý den, Mladá paní.... :-D
Odpovědět
Luc tak to jsem ráda že jsi maximálně spokojená... A víš proč lidi pomoouvají? Ze závisti... To znamená, že švagrová musela asi uvnitř vařit, když tak pomlouvala..... :-D Jsem ráda, že Vám vyšlo počasí. Na to jak bylo pořád hnusně... :-( Ale všechno jaksepatří klaplo ze slečny je mládá paní... a já moc moc moc gratuluju... Mosílám hromadu štěstíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Luci, hrozně moc gratuluji a určitě nám sem dej pár fotek od kamarádů - pak je vyměníš za ty profi až je budete mít...jsme celé napnuté, jak ti to moc slušelo. ;-) A na příbuzné se vykašli...část mé rodiny se taky zrovna nepředvedla, ale co už. Hlavně, že jsme si to užili my. ;-) To počásko vám fakt super vyšlo. Já na tebe moc myslela a jak jsme byli s manželem venku se psem, tak jsem mu říkala, že se vdáváš a jaké máte štěstí s tím počasím. :-D selmice, já kupuji manželovi většinou praktické věci, co potřebuje a ani to nijak víc neřešíme. Letos dostane nové vázání na snb, protože to staré už nějak dosluhuje. A překvápko to asi bude, protože on je v červnu, takže asi nic z potřeb na zimní sporty očekávat nebude. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jste zaltý - díky za vaše přání!!! Počasí myslím, že opravdu vyšlo. Prý i to světlo bylo na focení příjemné, tak jsme byli rádi ;-) . Dneska si jdeme pro video z obřadu na zámečku - manžel vyměkl a koupil ho ;-) x-) :-D
Odpovědět
luc konečně :-D a zase žádné foto fňuk přesně tak nejhlavnější je,že ste byli vy dva spokojení !!! jo jinak to počasíčko .. já ráno stála na balkóně a říkám manželovi.. jedna tam vodnás (tím vždy myslím tyto stránky) má dneska svatbu, ještě ten vírt a bude to super.. a on hlásí :jí prší štěstí :-D ,podíval s ena mě ,jak s emračím a on hlásí dál : já vím,nám pršela teta se slzama vi´d :-D :-D :-D to jsme nevydržela a vy buchla smíchy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, manžel taky říkal, že jim fouká, ale jinak ok. :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Luci - mooooc gratuluju, přeji hodně štěstí v manžesltví, hlavně že jste si to užili vy 2. A už se moc těším na fotky ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak tu máte fotkyx, co nám poslal na ochutnávku fotograf. Vítr je tam opravdu zachycen :-D . Ty další dvě fotky jsme fotili u nás v práci v Teplárnách. Když jsme při schůzce s fotografem řekli ze srandy, že když bude zima, že se můžeme jet schovat do Teplárny, tak se toho chytil. :-D Vzbudili jsme tady pěkný rozruch a tchýně to prostě nechápe, proč jsme nejeli někam do parku - tak je to takové to naše blbnutí, které jsme si holt nenechali vzít :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?