Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi byla 1 fotka smazaná, ale souvisela se svatnou, tak nevím. Už se nám to krátí. Už mám nervózu velkou. Včera jsme ještě udělali tu chybu, že jsme šli k Romanovým rodičům, kde jsme byla znervózněna úplně, od švagrové mi byla jako bonus sraženo sebevědomí, takže jsme v noci docela špatně spala. Trochu se bojím, že ve svatební den budou ještě "milejší", ale třeba to bude naopak a vyberou si to dopředu. ;-)
Odpovědět
Luc1979... ten svatební den je jen VÁŠ!nesmíš si ho nechat zkazit,ikdyž ti povím,že je to strašně těžké,ale vtu chvíli uvidíš,kolik máš okolo sebe lidí,co tě podrží až tě to překvapí ,-) !!!!!!a to doslova!!!mě můžeš věřit,protože bych toto neříkala jen tak ze srandy ,-) užili sme si v náš den své a nikdy na toto nezapomenu ,ale i na ty lidi,kteří tě podrží a kteří byli při nás ,snámi a užívali si,jako my.... jen někteří zapoměli,že jsou na svatbě a mysleli si,že jsou na debatním kroužku :-D :-D :-D
Odpovědět
dobré ráno, Žirafka skončila? :-( Myslím, že svou práci dělala super. Luc - neboj. Já se bála jak bbude na svatbu reagovat máma (ona byla vždy pro a dávala to dostatečně najevo) a nakonec byla ta nej... hodně mi pomohla s přípravama blbostí okolo, napekla, atd. a přijd mi, že od té doby máme docela dobrý vztah, úplně otočení o 90° oproti dřívějšku ;-) A jak píše Brni - debatní kroužek mi dokázal kazit svatbu, takže i když tě budou lidi sr....štvát, tak se bavte sami a na ně kašlete, jak píše Brni - je to váš den ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím návrat - přežili jsme to ve zdraví, počasí vyšlo na 1 s *. A byly tam 3m sněhu. ;-) Musela jsem si hned upravit album příprav...taky jsem nesplňovala pravidla. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak jste si to aspoň užili! Kolega se vrátil a říkal, že měli pořád mlhu a stále přisypávalo, takže sněhové podmínky nic moc. Včera jsme se skoro pohádali, protože mi bylo "vysvětleno", že budu vypadat hrozně na fotkách, ale že je to naše svatba. Tak jsme přisvědčila, že v tom má pravdu, tak práskla dveřmi. Nemůže pochopit, že se necítím, když vypadám jinak, že chci být taková jako normálně, jak jsou na mě všichni zvyklí, žádné experimenty, že jsme to vždycky neschvalovala, že nevěsta vypadá ve svatební den úplně jinak než běžně. Tak samo, budu mít úplně jiný účes, dlouhé bílé šaty, ale aspoň v obličejí chci být upravená, ale svá. Navíc je to i ženichovo přání, že se mu od kosmetičky to moc nelíbí - a to je přece nejdůležitější, ne? ;-) Pak jsme ještě domlouvali, že musí vyjet z domů nejpozději 10:20, aby podle našich plánů přivezli ženicha k nevěstě, tak se nám vysmáli, že se to nedá naplánovat, a že se vyjede, až bude vše hotové, že se musí nachystat. Takže pro náš klid pojede ženich asi naším autem, které původně mělo jen čekat u místa hostiny a noclehu. Sestra, maminka a teta se budou chystat déle než nevěsta :-) - aby mě nakonec ještě v tom chumlu krasavic poznali ;-) :-D :-D. Já doufám, že debatní kroužek bude ode mě aspoň v uctivé vzdálenosti, a že je třeba neuslyším ani já, ženich nebo naši - jinak možná bude ostuda :-. :-D
Odpovědět
luc to jsi udělala úplně super a odpovídej to vždycky!!! .. ty máš pravdu ,my klid.. uvdíš,jak bude ještě víc naštvaná! Ano, ať jede budouví manžel radši takto,protože budete mít klid a nebudete muset poslouchat nějaké pindy a mimochodem ..musí to bejt naplánovaný! ikdyž se to zdrží,tonevadí,ale musí bejt plán kdy máte vyrazit a pod.!protože pak by ste tam nedorazili nikdy :-D Akorát tě znervózňuje! Já s etaky pak malovala sama,protože jsem zvyklá na jiné malování!je to vaše svatba,ne ničí jiná a tak s emusíte vy dva líbit sami sobě a cítit se dobře! Podívej,já s enechala ukecat,že nevěsta má mít dlouhé krásné nehtíky..tak blbka sem si nechala je udělat večer před svatbou- vnoci sme je pak stříhali a asi 4 měsíce než s emi dali dohromady sem trpěla,jak s emi lámali a pod.a tady petruzska s ena nějaké kecy vybodla a nehty si nenechala dělat ,protože i manžel nechtěl a byli spokojení i tak.. tím sem chtěla říct,že každej nejde podle toho co se musí a nemusí!ale každej normální chce to,včem se bude a cítí dobře !a hlavně,aby se vten den líbilas manželovi na ostatních nezáleží!!!!!!!
Odpovědět
jo abejt tebou už se do svatby sněmu nescházej! máš všechno nachystané,domluvené a pod.. ano?..myslím,že ano.. jen si vyzvedni pak šaty, nachystej manželovi věci a už si užívejte předsvatební pohody... ikdyž na mě toto taky neplatilo,ale vím,jaké to je když nervačí tě rodina ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my měli na dovči na počásko štěstí, bylo krásně celý týden (jen mám debilně opálený ksicht od helmy - na boku zaříznuté). Vlastně jen první den bylo pod mrakem, ale nesněžilo ani nebyla mlha. Mimochodem, byli jsme kousek od Aviana, kde je americká letecká základna (tak nám často nad hlavou kroužily stíhačky) a hrozně mě překvapilo, jak ta základna vypadá - úplně jiný svět. Americké baráčky, káry a většina obyvatel černoši. Docela sranda, když vidíte černochy, jak jezdí na snowboardech - není to zrovna u nás běžné. :-D Luc, já dostala taky sprďáka, že nechci vzít tchýni a manželovu sestru-svědkyni k mé kadeřnici. Ale řekla jsem mu, že to prostě nejde, že by to nestihla, tak jim manžel domluvil jinou kadeřnici. Mimochodem, vypadali potom dle mého úsudku stejně jako předtím. A co se týče líčení, tak jsem kosmetičce řekla, že chci růžovou, černou a šedou barvu a prostě přes to nejede vlak. No a pak jsem byla spokojená. Měla jsem trošku strach, protože to bylo bez další zkoušky, ale povedlo se jí to. Peti, možná příští týden srazík??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdy jste si vezli cukroví a dorty do restaurace? My chceme den předem, ale tchýně mě straší, že nám polovinu cukroví rozkradou :-( , že to tam máme dovézt až v sobotu ráno. Jak jste to měli vy?
Odpovědět
petruzska .. nekecééj vážně ? :-D vždycky se mnou můžeš počítat :-D ale prosím ,mám příští tejden jen pátek volnej a ještě středu teda prozatím ,-) luc1979... den předem večer sme to tam vezli aby i mohli nachystat stoly ráno a bylo vše ok. že si někdo vezme nějaké to kilo cukroví nám bylo ukradený ,-) sem ti psala neposlouchej tu tvoji tchýni a dělejte si to jak uznáte za vhodný .. woe bych chtěla vidět,jak budeš v sobotu lítat okolo sebe a ještě se sladkým do hospody? no promiň... v pátek večer to krásně tam vodvezte všechno, řejněte si jak to chcete mít nazdobené,dejte si tam vklidu kafíčko,pak se rozlučte a krásně se vyspinkejte na ten váš den Dé! :-)
Odpovědět
jsem ani nevěděla Pe´tule,že jsi na horách :-D no tak budeš muset nosit rolák,aby ti opálený obličej vynikl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hallo! Luci, my taky den předem. Fakt dobrý kecy, to je jak u nás - jen témata se liší. Peti, to jsou dny, kdy se mi to moc nehodí - uvidím podle práce...písnu ICQ kdyžtak. K tomu opálení...hele, víš, že já jsem běloba, takže to není skoro vůbec vidět, jen mám pár pih na nose, které mám stejně zamakeupované.:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, Peti - to je super, že jste si hory užili. Hlavně, že ji celá ;-) Luc - my si stoly chystali ve čtvrtek ráno a dovezli tak i cukroví a dort, akorát ráno před obřadem se tak dovezlo víno a koláčky (protože to bylo hotoové až večer před svatbou)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ale mám těžký absťák...už od pondělí trápím manžela, že bych šla jezdit. :-D
Odpovědět
Tak to se ti nedivím, já mám už 9.den neschopenku, pro mě dnes byl svátek jít 2km k doktorce a do lékárny :-D Už jsem nějaká přeležená :-D
Odpovědět
Ahojky holky.... :-D Ještě se někdy nechám zaměstnat. Jen co jsem sehnala práci, už nevím, kde mi hlava stojí... Jestli mi nebylo líp v domácnosti... :-( Asi se na to brzy vyprdnu :-D ... Jinak co se týče fotek, tak to jsem taky schytala... Takřka všechno jsem musela smazat aco jsem nesmazala bylo smazáno... Jak jsem vám do albíčka ukládala ty fotky netopýra z maškarního, tak už jsou fuč... Jako kdyby o něco šlo... :-( Ale neváhala jsem, nařídila mamce, ať vybalí krabice a tři hoďky jsem fotila všechno co mám, abych v albu vůbec něco měla.... Takže jsem s nima za jeden den vyběhla :-D Luc... já už se Ti dívím, že máš na to nervy... Ta tvá švagrová je s prominutím na poslání do pr.... Nevím jak to mají ostatní, ale bylo nám řečeno, že na hostinu se stejně veze jen krabice koláčů a menší krabice cukroví...Na té toho moc nerozkradou... Stejně se krájí dort a všichni budou mít sladkého až nad hlavu... Mimo to , tam můžeš dovéz menší krabičku cukroví pro obsluhující ať si ji rozdělí a pak nikdo nebude mít potřebu to užírat....Zase to tchýně dramatyzuje...Už ji chci vidět, jak v sobotu, místo holiče a oblékání poletí do restaurace s cukrovím Jaj, nemáš to lehké, ale už to budeě mít brzy za sebou... :-D
Odpovědět
Jinak nervašení je koukám všude stejný... Já už jsem docela v pohodě, ale už mě začíná lézt na nervy okolí... Někdy jsem docela výbušná, když pořád slyším, jestli už máme to či ono. Jak bych se měla jít podívat do kostela na nějakou svatbu ať vím jak to probíhá a podobně....Nějak to bude.... Nakonec stejně každá svatba probíhá jinak... :-D ... Holky ještě bych potřebovala radu... Když píšu do alba nějaký text, tak se mi to všechno hází pořád za sebe do nepřehledného půlkilometrového odstavce.. Chtěla jsem to oddělit mezerou, nejde to...Když to oddělím tečkama, tak se nikdy nemůžu trefit ... no mazec.. jsem z toho hotová... Chtěla jsem to udělat malinko přehledné pod sebe... Když tam napíšu půlmetrový odstavec jako teď sem :-D Nikdo to nebude číst :-(
Odpovědět
Hag - my jsme těch krabic cukroví měli na hostině docela dost. Ale jak píšeš, dávala se malá výslužka i obsluze, DJ, atd. takže vše bylo ok. Kdbyste viděli, jaké byly reference na to naše místo :-N (odmítají občas obsluhovat, jídlo nic moc,....) Když tam měla babi zlatou svatbu, tak jídlo fakt nedobré, pak při domluvě nám dali vybrat - na stolu buď hnědé nebo zelené "pivní" ubrusy, pořád nutili polívku a společné krmení a svíčkovou, ale myslím, že jsme ji dali dost najevo, že my jsme zákazníci a chceme to jinak, fakt jsem se toho bála, ale dopadlo to na 1, obsluha i jídlo. :-D A s tím textem - funguje to na principu HTML ;-) Takže třeba odstavec (další řádek) se dělá výrazem BR, který se dá do hranatých závorek
Odpovědět
Tak jak funguje HTML fakt netuším...ani kdet o najít.. :-D Ale s BR asi vystačím... Moc díky
Odpovědět
Profilova fotka
hag, hlavně to dej do těch špičatých závorek (přepni na anglickou klavesnici a je to jako ? a : ). K tomu cukroví...u nás všichni zbouchli právě cukroví a dorty skoro nikdo nežral. :-D Ono hrozně záleží, jakou mají svatebčané zrovna ten den chuť...někteří to prý nejí a tam jim to pomalu teklo ušima. Prostě trochu toho a trochu toho. Ono asi stejně něco dojde, ale tak si dají něco jiného a basta. :-D Mně hrozili smazáním glitterů. Tak jsem je stihla rychle odstranit, protože by mi to odstranili vše a jeden prý tam může být. Tak jsem nechala jen počitadla.
Odpovědět
:o) Už jsem si zadala do vyhledívače zkratky HTML...protože na tom našem úžasném noťasu neumí ani technik přepnout na angl. klávesnici a já nevím ani jak se píše plusko.... Takže si hohledám na netu a pak to kopčím do textu přes ctrl...No mazec... Špičatá závorka byl nadlidský výkon, ale nakonec jsem naznala že rychlejsí je ctrl c :-D Nevím co jim na těch glitterech vadilo... Někdy opravdu nechápu souvislosti... :-( ......Ale my si vždycky nějak poradíme..Však jsme ženský a ty umí s ledasčím vydr..t :-D
Odpovědět
Luc
Odpovědět
jé sem to omylem odklikla :-D tak ještě jednou.. Luc Držím palečkýýýýý ať hlavně přestane pršet a těším se na fotečkýýýýýýý x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luc, taky držím palce ať vše klapne na 1 s *. Počasí zatím nic moc, ale musíme doufat, že se to zlepší - hlavně, aby nepršelo. ;-)
Odpovědět
Tak Luc už tomá za sebou.... ta se má.... Docela jí závidím... Já si ještě 4 a půl měsíce počkám :-( Tak luc honem nám pisni, jak to všechno dopadlo... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no my sukroví povezem určitě v pátek. v sobotu určitě nebudu myslet ještě na nějaké cukroví apod... nevím proč by to měli krást.... aspon neznám nikoho kdo by měl takovou zkušennost
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme dojeli domů..jsme zmožení jak prase Neteř měla 7narozeniny, měla dom akamarády ..tudíž sme dělali 7 dětem oslavu,blbosti snimi a pod. Já sem totálně ko Ale byl to krásný den dneska,jsem spokojená ,-) Ale dětičky nechci tejden ani vidět :-D :-D :-D :-D :-D docela Luc závidím,dokonce přestalo i pršet :-D hnedka bych si to zvopákla ,-) ale samozřejmě s mím manželem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem cely den myslela na Lucku. Ti se ted pekne veseli a konecne je ta nervozita pryc! Hlavne jsem rada, ze se to pocasi umoudrilo po tom uplakanem tydnu.
Odpovědět
Tak přeji Lucce hodně štěstí a snad se všechno povedlo tak jak mělo..... Já jsem na víkend doma (zítra zkusíme jít do Jysku mrknout na tyl).... A půjdu konečně mrknout na konečný návrh šatů (něco jsem viděla minulý týden ale nebylo to hotové)... Jen doufat, že v lázních o moc nezhubnu a nezformuje se mi jinak postava......
Odpovědět
Holkýý.. vše nej k MDŽ :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?