Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
luc1979:líčení je pěkný,takový přirozený,rtěnku ti stejně slíbe manžel a pak přející svatebčané :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D kloki díky :-D - když ona právě zůstává mimo ty rty i pak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jestli se chcete pokochat, tak jsme založila album slavných z fotek, co jsem za čas nasbírala kvůli svatebním kytkám, aby měli holky z čeho vybírat, když ode mě chtějí svatební kytici.
Odpovědět
Profilova fotka
sorry - opravovala jsem větu a zapomněla na "y" - se stydím |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dotaz - rozbalovaly jste na svatební hostině dary nebo ne? Naše mamka zná, že se dary nechávají na místě, odkud je svatba, že se nemají nosit na hostinu, druhá strana je zase zvyklá rozbalovat při čtení přáníček. Jak jste na tom byli vy? Já bych rozbalovala na hostině.
Odpovědět
luc1979 : to album je super...diky moc za nej. ja ani nevim kdy se davaji ty dary....uz doma? na obrade? Na hostine??? ja bych je nerozbalovala ten den vubec...az po svatbe....
Odpovědět
Profilova fotka
luc1979: Ahojky,je to asi podle různých krajů...Sestřenka je od Pardubic a dary, co ji nosili známí domů než se jelo na obřad, tam nechala a rozbalovala až druhý den...Co jsem byla ale na všech ostatních svatbách, tak se rozbalovaly dary při čtení přáníček na hostině...Myslím, že záleží na Vás, jak se rozhodnete....nikdo by Vám do toho neměl mluvit, je to přece jen Váš den ;-)
Odpovědět
navic dokazete si predstavit jak na hostine ukazujete kolik kdo dal penez? A nebo jeee to je krasny mixer...kolikaty uz? Dyt by to bylo pekne trapny....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u kamarádky i sestřenky se peníze, pokud tam byly, tak se schovávaly. My máme svatební listy a vícekrát se nám sejde max. povlečení nebo ručníky. Teda aspoň doufám ;-) :-D . Akorát třeba něco bude velké (sušák na prádlo) a možná by bylo praktičtější se s ním nestěhovat. Ještě to promyslíme. Necháme asi rozhodnutí na ženichovi - a pak to nebude na mně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, my jsme na hostinu nic nevozili, co jsme dostali předtím a co jsme dostali tam, tak jsme nerozbalovali. Jen jsme četli přáníčka. Ono by se to blbě převáželo. Dary jsme si rozbalili až sami s manželem druhý den v klidu doma.
Odpovědět
Ahojte...... Brnando....tak to zkus s tím maškarním jako já. Mrkni se mi do alba z příprav Maškarní. Mám sto chutí tohle schovat pod závoj... To by byl šok... :-D Nevím ale, jestli by se neotřásal kostel v základech :-D
Odpovědět
Jofi, my to budeme mít v restauraci ve Šlapanicích....Jmenuje se to přesně. Pivnice na Brněnské....Taky se tomu říká restaurace chaloupka....Není to nic luxusního, ale je to tam ve dřevě a je to moc pěké.. Taky žádná chudoba. My budeme mít do 30 ti lidí a je to akorát... Kdyby bylo víc, tak nám k tomu uzavřou ještě část restaurace... Z věnku teď nic moc... V létě je to tam obrostlé jako v džungli zelení, takže se dá....Výborně tam vaří a paní majitelka je super a příjemná.... Obsluha asi ta...jak se chováš ty k nim, tak se chovají oni k Tobě. Taťka tam měl před vánoci firemní večírek a super. I muzika se tam vejde....Na můj vkus akorát. Doufám že nemáš stejný termín jako já. 1.8. už je plno.... ;-) Jinak jestli míváš cestu kolem Slatiny tak se tam zkuste stavit na večeři. Aspoň to zhodnotíš...A aspoň se v tom svatebním autíčku trošku povozíš. Ze slatiny je to tak 3 Km. Hned na kraji Šlapanic za benzinkou...Mě to do vkusu pasovalo... Ženich to ještě sice neviděl, ale už je vše RESERVE, tak má tak trošku smůlu.... 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty jo Hani, ta maska je super!!
Odpovědět
Ale jdi ty... tak vypadám po ránu.... :-D Normálka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My sme chtěli peníze, ale stejně se nám sešlo pár darů... Někteří to dali už u nás při předávání nevěsty někteří až na hostině...Bylo to asi 5 dárků, tak jsem je rozbalili... Ti lidi na co čekali :-) Ale zas jsme nešetli přáníčka (většinou jsou v tom prachy, je to trapné to vytahovat... To jsme si přečetli až na svatebce)...
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme poprosili svědky a ti před čtením přáníček prachy v rožku hospody z přáníček vytahali a dali je bokem (odnesli je na pokoj), aby se to tam neválelo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem to čtení přáníček moc nechtěla, bála jsem se, že půlka bude stejných (nakonec nebylo kupodivu ani jedno :-) ), jestli tam nebude něco osobního a přijde mi to takové nudné, trvá to dlouho (když jich je hodně), teď musíš čést všechny, protože ti lidi tam sedí a čekají na to svoje, musí to číst někdo, aby to mělo aspoň trochu úroveň (žádný dislektik, nebo to někdo přehrká a ty tam marně hledáš ten rým :-) )... My sme jich měli fakt hodně, tak kolem stovky, tak jsme je dali do krabice a pak si je četli na svatebce a říkali sme jůůů, kolik nám dali, ti sou hodní :-) A nejlepší jsou takové přáníčka, které najdeš třeba až o mnoho měsíců později, třeba zapadlé v kufru auta nebo zapomenuté obálky v saku... :-D Pokud ale někdo dá dárek až na hostině, tak se rozbalování nevyhneš, chca nechca...
Odpovědět
Luccy - vítej Luc - tak máš na svědomí můj uslintaný monitor...můj oblíbenec Šebrle :-D :-D :-D A my jsme teda přáníčka nečetli a dary nerozbalovali. Čtení přání jsem zažila na jedné svatbě a nuda :-N , a dary jsme dostávali většinou doma, aspoň jsme se o ně nemuseli bát, a robalovat to a tvářit se, jééééé, super modrý porcelán :-N (i když jsme měli senzam darů)...a hlavně, kamarád nám dal malinký balíček a babička byla zavědavá co tam je protože ostatní byly spíš velké....no i my jsme po svatbě museli pohledat na webu s eroti.pomůckami jak se to používá :-D :-D Už ani nevím, co jsem babičce řekla, že tam bylo :-D A taky něco když se rozbalilo, tak to pak zas pořádně zabalit a přenášet.... Nejlepší byl obraz 1,5m, který jsme chtěli a kamarádka z Brna ho musela dovézt k rodičům, nemohla mi ho prostě předat v Brně, prý kvůkli srandě, jak ho povezeme vlakama a šalinou :-D Tak v motoráčku bylo prázdno a v rychlíku jsme zabrali prázdné kupéčko :-D :-D :-D Všichni koukali, nechali jsem na tom i ty svatební mašle atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My to asi nakonec taky nebudeme přetahovat jako kočka koťata. Třeba už vidím jak se tam casnujeme se sušákem na prádlo... :-D Jen se ještě musíme opatrně jedněch hostů zeptat, jestli se nebudou cítit uraženě, že ani nechceme rozbalit ty jejich dary přede všema, ale až po svatbě doma. Přáníčka ale číst budeme, aspoň se ukáže, kolik jich bude stejných :-D . Jinak včera jsem se vrhla na ty nasbírané podklady do svatebních novin a světe div se, dala jsme je do večera dohromady. Máme 24 stran, to je myslím až až, ne? Šupla bych je sem, ale musím se zamyslet, jak z toho udělat obrázky :-N - jestli to s tou svojí programovou vybaveností vůbec zvládnu :-N . Dostala jsem včera od ženicha za to obrovskou pochvalu, tak jsem povyrostla ;-) :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak pokud máte manžela jako já, tak čtení přáníček není nuda. Četli nám je svědci a vzhledem k tomu, že dost přáníček bylo ve slovenštině, tak to byla docela sranda, moc jim to nešlo. No a do toho jsme já a hlavně můj muž ty přáníčka všelijak komentovali a křičeli "děkujemeee", takže to nuda fakt nebyla. :-D Luc, jsi šikulka. Já s tím taky zápasila a nakonec to dopadlo.
Odpovědět
Ahojyk holky, pěkný víkend přeji ,-) luc1979.. konečně jsi dala fotku ,-) dívala sem s eaž teď,protože jsem od rána do večera v práci -já mám takvý dojem,že nikdo doma snad neuklízí,že si každej už bere firmu na úklid :-D tojsou dneska tak lidi líní to je hrozný :-D Jinak to líčení je pěkný ,-) ,ale uvidíš,že ve finále bude výraznější a vydrží dýl ,-) takové ty dražší výrobky p.M. používá až ve finále ,-) ale myslím si,že jsi spokojená nebo ne?
Odpovědět
*tam mělo bejt ahojky ne ahojyk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, s překlepama se netrap - taky mívám rychlejší některé prsty a pak jsou z toho zmrveninky x-) . Ve středu jdu k paní Maláškové na kosmetiku a tam se s ní zkusím domluvit na trošku jiném stylu. Tak pak uvidím. Miláčkovi se to taky zdálo, že to mohlo vypadat trochu jinak. Moje budoucí švagrová nad vším ohrnuje nos a už teď se mě snaží ve všem shodit. Sama se objednala taky na kosmetiku, abych prý viděla, jak to má vypadat. A komentuje snad úplně všechno, jak by to mělo být. Ale to je jiná písnička. Dělám, že mě to nevadí, přece jí nebudu dělat radost, že se tím trápím, ne ;-) Ukončím to tím, že až ona se bude vdávat, že si to může udělat po svém a teď že si ten čumák hodlám nabít já sama po svém a ne po jejím. ;-)
Odpovědět
Ahojkyyyyyyyyyyy vykašli se na švagrovou...... třeba se asi nikdy vdávat nebude...když je tak nafrněná.....užívej si příprav a prď na ni....papapapa Hanka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
O to se snažím, díky Hani ;-) - jen se až někdy divím, proč pořád musí se mnou soutěžit. Třeba když mám naklizeno, tak to shazuje ve smyslu, že ona je hodně zaměstnaná, a že na to prostě nemá čas a že umyje nádobí 1x do týdne. Je to s ní někdy hooodně těžký. Občas má názory jak 15ka, přitom jí bude v červnu 35.
Odpovědět
Luc vyprdni se na ni..... Řekni jí že je čuně když umyje nádobí jednou týdně.... K pí. Maláškové se budu objednávat na kosmetiku na příští týden, ještě mi kamarádka domluvila jednu kamarádku, která maluje s Mary Key, tak to vyzkouším a stejná kamarádka mi domluvila i kadeřnici... No ale do 3 týdnů odjíždím do lázní a vrátím se těsně před svatbou, tak jen marně přemýšlím co ještě nemám domluvené...
Odpovědět
Profilova fotka
tuta - na jednu stranu aspoň vypadneš od toho frmolu kolem svatby, na druhou stranu chápu, že se snažíš všechno zařídit teď, ať to mš v klidu. Tak hlavně, ať Ti ty lázně pomůžou.
Odpovědět
Luc1979..vážně mi to něco připomíná :-D :-D můžeš s eklidně juknut na stránky kolem min. roku 26-28.7 2008 ,myslím,že s ehodně zasměješ,až si přečteš náš den ;-)
Odpovědět
Ještě ktomu mi dneska Jesska rozervala 350 korun papírovejch ,takže doma byla mela.. tak na kousíčky ste peníze ještě neviděli :-D Museli sme to s manželem slepit a že to zítra vymmění z banky .. už vím,proč nemám ráda puzzle!
Odpovědět
Profilova fotka
Tos mi připomněla, že jednou dědovi sežralo prase půl peněženky a měl v ní něco kolem 450 Kčs - bylo to někdy v r.1987, což nebylo až tak málo peněz :-) - do smíchu mu fakt nebylo :-D - zvířátka umí někdy udělat "radost" - tak snad vám to bez problémů vymění
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?