Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Holky, potřebuju radu. Nějak mě ty blbosti jako svatební noviny chttly, tak dělám jednak noviny jedněm prarodičům a druhým dělám ke zlaté svatbě "vysvědčení". Tak bych chtěla poradit, nějaké předměty, co tam napsat, zatím mám toto, ale chci to napsat nějak vtipněj: http://www.beremese.cz/album/album.ph... . Předem díky za rady.
Odpovědět
Nikdo z tebe idiot* nedela,jen jsem te na zacatku opravila-nevedela jsem,ze se to nesmi nebo spis ze se te to tak dotkne a hlavne nechapu proc to hrotis do takovych extremu 8-( psala jsem jen ze sve zkusenosti,s K2 pracuji uz nekolik let,v Gostolu ju driv nemeli,ale OPRAVDU už ji ted maji,byla jsem tam minuly tyden.Preji ti pekny zbytek vikendu a pro me je tato diskuse ponauceni,za dobrotu na zebrotu |-|
Odpovědět
jofi: to spíš někde na kraji Brna nebo okolí, fakt teda nějaká chata nebo potom asi nějaký Sokolovny a tak, jenže to už jsou zase dost velký prostory... osobně bych asi zkusila pohledat tu chatu...
Odpovědět
Blani, to vysvědčení je super nápad, já bych tam možná přidala třeba nějaký koníček, takhle to trošku vypadá, že hodnotíš jenom ,,práci", ale jinak fakt super :-)
Odpovědět
Blani jsi šikulka,já si tehdá zaplatila jednu holčinu odsud,která mi je vytvořila :-D já bych to tak krásně jak to máš ty neudělala.. berusa15-- hele,já měla radost,že jsem tu hmotu dostala koupit, na staré osadě mi řekli min. týden,že ju nemají a paní mi řekla ,že ju ani eměli,že mají jen ty pasty na kvítka apod. a ty musíš hnedka s etady začít povišovat,že stím pracuješ už jak dlouho a pod. i timidekor mi řekl,že oto zájem nikdy nebyl,tak to nebrali.a máš pravdu,ty mi za to nestojíš,aby se člověk nechal vytočit kvůli malé radosti a že se to líbí.
Odpovědět
Brni, my na novinách pracujeme, aktivně se toho ujal můj muž ;-) :-) Tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Ale strašně se mi líbí ta část Blančiných novin, kde má řešení bytové otázky :-) :-D
Odpovědět
Holky, dík. Aspoň trochu využiju znalosti ze školy a práce :-D Už mám ty na oslavu narozek skoro hotové. A Rod.kroniku jako fotoknihu už mám od vánoce doma, jen ji hezky zabalit. Jo a přelepit první stranu, já napsala babičce špatné datum narození :-N A k té zlaté svatbě drhých prarodičů dostanou ty vysvědčení (na známkách se musím dohodnout s mamkou, ta je zná líp, co komu jde a co ne) a jako dárek jsem chtěla taky fotoknihu, ale přestalo se mi to lííbit, takže to udělám jako klasické album.
Odpovědět
Blani, Tobě se přestaly líbit fotoknihy? =-) Jo a Ty jsi měla smetanové šaty, že? Ten tyl tam mají jen bílý, nebo šampaň, smetanový ne, Ty jsi kupovala ten šampaň? Aby nebyl moc tmavý...
Odpovědět
Jojo, měla jsem nebílé šaty, ani nevím, jak bych to nazvala, dala mi vybrat 4 různé odstíny smetanové, šampaň nebo jak je všechny nazvat, tak jsem si vybrala to nejtmavší,ale pokud vedle mě nestála sestra v bílé halence tak to na první pohled moc nešlo poznat :-D A ten tyl byl teda ten šampaň, ještě kuknu na jejich web, ale myslím že jo. A fotoknihy - nelíbí se mi kvalita Fotolabu.
Odpovědět
Blani, já tomu říkám v tomto sledu: bílá - smetanová - šampaň, a já mám smetanové, ta šampaň je tmavší, tak právě nevím... no ještě se podívám po městě :-) Ale díky za tip :-)
Odpovědět
Nat - ono to tak je, smetanová je světleší než šampaň, ale co já vím, co přesně jsou ty moje šaty, spíš tmavá smetanová, protože co jsem si zkoušela v salonech, tak ty jejich smetanové fakt skoro nebyly k rozeznání od bílé. A ty moje třeba venku na slunci vypadaly hodně bíle, ale zas vevnitř to bylo poznat dost. I to vypadá, že má M. bílou košili, ale je to jeden z X odstínů smetanové, které nám dali vybrat , když jsme kupovali košili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! K těm restoškám - my měli svatbu v Žebětínském dvoře, tak třeba to zkuste tam, sice to není centrum, ale však nejedete šalinou (my měli taky obřad až v Líšni). Jak tady padl dotaz na ty masky. My jsme měli Silvestra maškarního. Já byla za Karkulku a manžel za vílu Amálku (ano, čtete dobře) - měl velký úspěch. :-D Blani, já mám 2 poukázky na ty fotoknihy do konce března...no myslíš, že jsem se k tomu aspoň na chvíli dostala??? Chci si udělat jednu psí a druhou ještě uvidím. Peti, vypadá ten to krásně - hned mám chuť na sladké. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Petruš - no já mám ty poukázky 3 :-N Ale tak se je budu snažit prodat tady v bazaru, aby se mi aspoň něco vrátilo z těch knih, co jsem udělala.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já je teda využiju, když už je mám - myslím, že už jindy se k nim nedostanu. Měla jsem původně 4 - 2 jsem dala švagrové, jednu si udělám psí, ale tu další fakt nevím. My se nějak moc nefotíme. Ale teď jsem si stáhla návod k našemu foťáku (ten náš je totiž samozřejmě v angličtině) a zkusím se s ním trošku skamarádit - jedeme na hory, tak třeba tam něco nafotím. :-D
Odpovědět
Peti,jenže za karkulku de starosta :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak jsem do alba šupla fotku ze zkoušky líčení - hlavně nesledujte účes :-( - přes den jsme namokla, pak jsme byla sesponkovaná - jindy to bývá trošinku lepší :-N . Ale asi se půjdu domluvit ještě na jednu zkoušku, zatím mi to většina zdrbla, stíny i rtěnku. Takže asi zkusíme něco jiného. Přesvědčují mě, že když si namaluju oči sama,že to vypadá líp. Tak nevím, ještě se asi s ní zkusím domluvit jak tam půjdu na kosmetiku.
Odpovědět
Profilova fotka
Bůani, ty Tvoje noviny jsou úžasné. Jednou jsme dělala taky vysvědčení, rodičům ke stříbrné svatbě, ale dělala jsem si jako formulář sama, ale neměla jsme tam takový vodotisk, jako je na opravdovém vysvědčení. Tvoje je bezva. Odkud jej máš? Dávám typy na předměty (píšu ty, co tam nemáš): snášenlivost, nakupování v supermarketech (to je ale podobné tomu tahání nákupů, i když je to o něčem trochu jiném ;-) ), věrnost, plnění přání, poučování.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, mně se to líčení docela líbí...možná očka by mohly být výraznější, protože pusa taky není nijak řvavá. Hele a nemůže tě nalíčit tak, jak chceš ty? Já sice na zkoušce byla, ale moc se mi to nelíbilo a další jsem už nestihla. Takže ráno před svatbou jsem tam přišla a říkám: chci nalíčit tak a tak a jedině těmito barvami (ukázala jsem jí barvy v paletce). Sice jsem byla překvapená, že mě má kosmetička nevyhodila, ale nakonec to bylo bezva. Vysvědčení jsem kupovala někde na netu...myslím, že jedno stálo cca 16 Kč. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ted v sobotu jsme měli svatební hostinu v Žebětínském dvoře. Rozhodně NEDOPORUČUJI, děs a bída. Naslibovali hory doly a nebylo skoro nic. Slíbili k dispozici servírku, tu jsem pořádně viděla až jsem po půlnoci udělala ostudu že hosté čekají 45min na pivo atd. Porce malé, předkrm byla broskev plněná kuřecím salátkem - salát byl jen v tom dolíku po pecce.. Hrůza. Ve vedlejším salonku slavili 50tiny a měli na švédském stole sekanou - no a když o 2hodiny později nesly švédské stoly nám, šupli tam i jejich sekanou!!!!! Vzhledem k našim protestům ji tedy stáhli, bůh ví jestli si je ale nezapočítali. Švédský stůl stál přes 12tis a nebylo tam skoro nic!!!! To že v novomanželském apartmá protíkal záchod, tudíž se nedalo jít na záchod, protože pořádně nesplachoval, tu už asi ani rozvádět nebudu. Našlo by se ještě několik dalších výtek, ale toto myslím stačí. ŽEBĚTÍNSKÝ DVŮR NEBRAT!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
bopik - to jste měli smůlu. To je mi líto. My jsme taky nechtěli Žebětínský dvůr, protože jsme tam měli oslavu narozenin babičky a tchána dohromady a protože tam byli ten den ještě 2 svatby a další oslava + normální provoz, tak to bylo na obsluze znát, že nestíhá a asi nestíhali ani kuchaři. Bylo nám to líto, protože když tam není souběžně více náročnějších akcí, tak to tam bylo fajn. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, taky mi právěty oči přišly nevýrazné, i když byly ty stíny docela tmavé. Právě bych to chtěla ještě jednou zkusit, protože to zase vydrželo dlouho a já nevím, jak budu mít ten den pevnou ruku ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme to tam měli v září, takže kromě nás tam byly ještě 2 svatby a nikdo to z hostů ani nepoznal...někteří z toho docela byli vyjevení, když zahlédli jinou nevěstu venku. Spokojenost a servírku jsme měli úžasnou (myslím, že se jmenovala Blanka - starší, štíhlá, vlnité tmavé dlouhé vlasy). Ani nebyl problém sehnat alkohol, který nemají v nabídce a hosté se dožadovali (Absolut vodka), za chvíli ji měli. Luci, tak to udělej jak já - nadiktuj si barvičky a uvidíš, jak se s tím ta paní popere. Pokud je profík, tak to zvládne - přece zákazník náš pán. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to tak asi udělám. Jen mi je to líto, ona byla tak z té zelené nadšená... :-N Asi záleží také třeba jaká byla v Žebětíně směna - stát se to může všude. Já jenom doufám, že nějaké případné nesrovnalosti nebudou moc velké, aby nám nezkazili den. :-x ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, to máš jak s tou diskuzí ohledně p. Májka. Jedna negativní reakce a všichni ostatní přitom spokojenost. Sto lidí - sto chutí, však to znáš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, ale protože tam byla velká část lidí, co budou i na svatbě, tak jsme to vyřadili z výběru míst hned. Já třeba argumentovala, že svatby si budou hledět víc, ale ženich to tam už nechtěl riskovat. ;-)
Odpovědět
Luc - vysvědčení jsem dělala sama :-D Nomrálně jsem si z webu stáhla klasické vysvědčení jako obrázek, dala jako podklad do Corelu a obkreslovala čáru po čáře :-D A pak stáhla nějaký státní znak, hodně ho zesvětlila a dala do šeda a dala pod to...akorát ty "lístečky" co jsou na vysvědčení okolo jsem zatím nesehnala, možná si je nakreslím taky ručně :-D A líčení si mi líbí, jednoduché, co komu přijde divného na té rtěnce? No možná je to tím, že tohle je přesně můj styl barvy, taková jemná....a v létě používám do růžova lesky, atd. Já jsem si taky malovala řasy sama svou řasenkou, to jediné zvládám, ale zbytek jsem nechala na kosmetičce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani díky za radu. Já si dělala zase formulář v Excelu, ale neměl ten vodoznak. Nějak mě nenapadlo to udělat čb :-N . Ta rtěnka je ve skutečnosti výraznější, na fotkách se to trochu zkreslilo, tak možná proto. A taky to udělal jako že mi zvětšuje rty, že to nebylo obtáhlé konturou na okraji rtů, ale trochu přes. Tak uvidím.
Odpovědět
jofi: kamaradka meli oslavu v hajence v Blucine - jestli to neni moc z ruky od Brna pro Vas..., je to tam pekne, dal by se tam delat myslim i obrad venku, prostor na to je. Prespat se tam neda, jedine pokud by se dalo domluvit stanovane. Jinak s nicim zkusenosti nemam vlastni, kde by se dalo na chate neco usporadat.
Odpovědět
Profilova fotka
Rtenku ma Lucka dobrou, spis ty ocka by chtely pritvrdit! A na ruzovou mi nesahejte!:-) Ja nosim ruzovou rtenku, lesk i stiny!;-)
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se přidat?? Taky jsem brněnská nevěsta, i když tohoto času bydlící v Praze. :-D Ale termín máme 5.9. 2009 v Lysicích na zámku a už se nám pomalu ale jistě rozjíždí ostatní přípravy. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?