Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
luc1979 kd emáš foto od Maláškové?
Odpovědět
ženy ,dneska mi došla poštou hmota K2 - víte jak jsou ty moderní dorty "americký" v bílé podobě.. a takové ty vytlačované vzory apod.. to všechnos e dělá touto hmotou a nemá to chybu! jakmile ten dort dodělám,dám foto,ať se můžete juknout ,-) Teď sme byli s Jessí venku a je tam šílená kosa a vítr tfuj ! Tak já jdu pokračovat ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... sjeďte dolů a jukněte na dortík ,-)
Odpovědět
Tyyyy jo, ten je luxusní :). Co to je za hmotu?
Odpovědět
Peti: vypadá parádně :-) A jak to chutná ta hmota?
Odpovědět
holky fondán je to bílé,co máte na věnečku nahoře a nebo to tmavé,co máte na větrníku .. to je jen obarvený ,-) No a jen s emusí trochu osladit,ale to musím doladit ,-) Škoda,že tato hmota s eknám nedostala už dávno,je to novinka v čr a bohužel až letos je ot u nás..
Odpovědět
Ahoj holky, doufám že vám nebude vadit malá změna tématu, možná už to tu bylo rozebíráno, ale nechce se mi probírat všema stránkama. Nevíte o nějaké fajn restauraci v Brně, kam bych nacpala 26 lidí z rodiny na oběd? Děkujú :)
Odpovědět
Ahoj, my budemem mit hostinu v Havane v Lisni, perfektni personal na vsem se da domluvit, jen ot chce mit predstavu kolik ma obed stat na osobu a co vam tak chutna a jeden z majitelu vam v pohode na to sestavi navrh. 26 lidi by se veslo asi bud do atria nebo do predni casti restaurace, je mozne to nejak prehradit at mate soukromi. Je to tam moc pekne a nejlepsi nejmilejsi obsluha. (My mame na obed 23 lidi a bude v atriu (prostredni cast restaurace) a na veceri-raut bude 30 mozna i vic lidi a to se presouvame do predni casti restaurace, kde se da i tancovat a je tam male podium.
Odpovědět
děkuju za návrh :) my plánujem jen teda samotný oběd pro rodinu a večer se pak přesunem někam za kamarády...nějak se nám nepodařilo skloubit tyhle dvě skupiny lidí dohromady...
Odpovědět
kac: myslím že s počtem 26 lidí si můžeš dost vybírat, takže bysmožná mohla napsat i lokalitu, kde by to mělo / mohlo být. Super je třeba Cola transport, ale to jsou Chrlice - úplně na jihu Brna a věděla bych i o dalších (my máme 70 lidí, to byl větší oříšek), ale bylo by dobrý vědět aspoň třeba směr, nebo část Brna, kde by to asi mělo být... ;-) :-)
Odpovědět
jsem ráda,že se Vám dortík líbíl ,-) to člověka zahřej eu srdíčka ,-) havana je zbytečně drahá,jen na oběd ,-) k1,nebo sandonoriko,a pod.. holky, musíte mi poradit..máme jít 28.2 na maškarní ples.. musíme vymslet nějaké masky :-D potřebuju od vás moc moc návrhů,takže pište pište :-D :-D
Odpovědět
Peti: my bychom taky měli jít na ples, aby se Alešek naučil tančit... jmenuje se to Šílený ples a tématika oblečení tedy stejná... :-N :-D nějak mám dojem, že ten námořní byl lepší... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no...spíš asi blíž středu Brna...svatba by snad měla být na špilberku...
Odpovědět
Brnanda-K2 a fondan je uplne neco jineho a K2 je u nas nejmene 4 roky :-D
Odpovědět
kac: kolik to bude asi aut? Jak moc parkovacích míst?
Odpovědět
nat: tak osm, devet max.
Odpovědět
k2- je hmota skoro stejná jako fondán,pokud sem to dobře pochopila a fondán je fondán.V k2 je i fondán. A ukaž mi cukrárnu,kde toto ztýto hmoty dělají dorty? žádnou teda neznám ani jsem neviděla nikde foto.. max.jne ti,co s eopravdu specializují na výrobu moderních dortů. ;-)
Odpovědět
kac: Hospůdka Pod hradem na Údolní, Plzeňka v Interkontinentalu a i na Špiláku přímo by měla být restaurace, ale ta asi bude drahá... to je celkem poblíž...
Odpovědět
Ja se nepotrebuji dohadovat 8-) jen jsem napsala co je pravda a myslela jsem to v dobrym :-D kdyz pises,ze je to fondan co se dava na venecky...a pak,ze K2 je tu teprve rok,pokud vim fondan je tu uz x let,tak to pak nejak nesedi :-S Z K2 dela plno lidi i ruzne vyrobny a nemusi se zbyvat jen vybobou modernich dortu,staci chodit na ruzny seminare,treba od Fialy a to by ses divila kolik je potahovacich hmot ;-) jo jinak dortik se ti moc povedl x-) a videla jsi posledni cislo casopisu Knihovnicku receptu,to byla pastva pro oci.Preji pekny den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brnanda:jsem absolutní antitalent na pečení a cokoliv s tím spojené,tak se zeptám jako amatér,kolem dortu a nahoře na té "mašle" byl vzor-srdce a ornamenty,to se nějak vypichuje nebo jak?Vypadá to strašně hezky,líbil se mi ten dort,že nemá ty krémovy krucánky atd. :-)
Odpovědět
Brni - teda, jsi fakt šikulka, mňam.... ;-) Kdyby jste, holky, viděly, jak jsme s mamkou pekly náš svatební dort. V malým to bylo na zkoušku docela ok, ale pak na tom velkým ho potáhnout marcipánem :-N On měl být jen celý smetanový bez ozdob, ale hrany byly takové nečisté, tak jsme vykrájely srdíčka a ty hrany tím zadělaly :-N
Odpovědět
berusa15... jelikož jsem 11let ze školy a nevěnuju se tomu,jen dorty popř. vánoční cukroví, knihovničku odebírám pravidelně,ale jen sladký když tam je, nechodím na žádný semináře a pod. a s fialou nemám nic společného,neboť u něho nakupují lidi,co se tomu věnují.A ty všelijaké pasty apod. byli už za mě,ale např. to že napíšu že ta hmota je s fondánem ,je to tam napsaný,takže nevím,oco ti jde.. víš,já hrozně miluju takový lidi,jako seš asi ty..když zněčeho máš radost,a kor,že sem to sehnala aspoň u timidekoru po internetu ,protože v brně tuto hmotu na prodej namejá ani na proti zábrdkám ne!fakt takový lidi zbožňuju. kloki.. nene je to kulatý dort a jukni s epřímo tady ,mají těch vypichovátek -patchworku nejvíc.. http://www.shop.csgostol.cz/katalog-d... jnak právě tato firma sídlí v brně a můžeš si tam kdykoliv zajít nakoupit ,-) jen tu hmotu nemají...tu mí timidekor,ale myslím,že ti určotě ráda tady poradí berusa12,která se tomu asi věnuje den co den ;-) kloki právě že já tomu říkám ty moderní dorty "americký" že nemá na sobě ten krém nic.. není to prostě klasika ,ani kousek marcipánu nic. blanka.k vidíš jaký jste byli šikulky i laici si dokážou poradit a udělat zničeho krásný dort :-)
Odpovědět
echt pardon,berusa15, nějak mi ujeli prsty na číslách ;-)
Odpovědět
Blani, Ty jsi kupovala tyl na závoj, že? kde jsi ho koupila? Já totiž koketuju s myšlenkou pořídit tohle: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
v Zabrdkach ji maji a kg stoji kolem 130kc :-), u Fialy ti ji taky prodaji,jen pro tvou informaci at usetris,za postovny :-D
Odpovědět
Nat - koupila jsem ho přes svatebni-dekorace za asi 50 nebo 60,- za metr (š.140), takže mě ten můj závooj vyšel na asi 150,-, a za 7,- tam měli hřebínek, pokud se dobře pamatuju. Akorát ta piplačka to k tomu hřebenu přidělat :-N A měly jsme to s mámou na zemi natažené a mamka to stříhala na ty "patra" závoje a táta došel, znáte chlapy, na čokoládu nestoupnou, tak si na to stoupl, máma na něj řvala, že mi stojí na závoji (on byl na světlém koberci), tak táta, že co má, že nic nevidí, a udělal na tom ještě na patě otočku ;-( ;-( ;-( Málem mě trefilo.... To bolerko je krásné....nebude ti v tom ale zima? :-N
Odpovědět
Blani, no maminka by mi ho zkusila ušít, pokud bychom sehnaly krajku podobnou, jako mám na šatech, což nebude lehké... a buď bych si půjčila ještě saténové podšité fleecem, do kostela (protože v té krajce bych zmrzla), nebo by maminka ušila něco takového: http://cgi.ebay.com/IVORY-FAUX-FUR-BO...
Odpovědět
no já mám zase problém někam nacpat 20 lidí ( buď je to salonek pro 15 nebo 80 lidí :( ) ale už se něco rýsuje.. ale taky se mi nepodařilo skloubit dvě skupiny svatebčanů.. nevíte o místě, kde by se navečer vlezlo 30 lidí, popř. dalo by se tam přespat, vzít si vlastní alkohol a jídlo ( nějaká chata, kemp, myslivna.. nevím) neporadíte? Už jsem zoufalá :(
Odpovědět
berusa15.. to je zajímavé,že mi paní po tel a při objednávání řekla,že ji nemají a už vůbec ne za 130korun a na svých stránkách ju taky nemají tak nedělje ze mě blbečka a pokud ccheš akorát vysí*at tady, jdi se bodnout
Odpovědět
berusa15- Fondánová hmota K2 je krásně bílá a připravená k potahování dortu nebo modelování tvarovaných ozdob. Toto balení hmoty K2 vystačí na potažení dortu o průměru cca 22 cm. Trvanlivost cca 5 měsíců. Modelovací hmota K2 pochází z Maďarska. Fondánová hmota 680g bílá připravená k potahování dortu nebo modelování tvarovaných ozdob. Toto balení vystačí na potažení dortu o průměru cca 20 cm. Trvanlivost 12 měsíců toto je skopírované od timidekoru a doufám,že už dáš pokoj a přestaneš ze mě dělat idiot*
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?