Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Jinak jsem bez práce , dneska nám to řekli oficiálně,ikdyž na papíru to ještě nemám a nevědí přesný datuma,el do prázdnin hold tradá 11let tam dělám a jsou tam i delší dobu ženský a buch. Takže si začnu hledat něco jinýho,teda bych chtěla znova ten úklid, protože už když dělám na ten žl,tak a´t už..
Odpovědět
Peti, takl to mě mrzí.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak to mě taky mrzí. Já jsem do dneška hledala nového zaměstnance, ale právě mi šéf řekl, že v rámci úspor to asi zrušíme. Ale je to jiný obor. ;-)
Odpovědět
Peti víš co..ale já nechci ani měnit obor, mě tato práce baví, jsem ráda,že si mě lidi vyžádají znova a pod.. a hlavně jsem pánem svýho času a mám někdy i 15tis. měs. a jsme skoro pořád doma!-no spíše volno než doma echt..ale Chápeš co tím myslím.... Nikdy jsme bez práce nebyla,od 14let makám pořád 2-3 zaměstnání naráz,takže vtom problém nevidím...ale je mi to hrozně líto a smutno ztoho,že to takto hrozně dopadá ...
Odpovědět
Luc: to naše tchýně rovnou příteli oznámila (po sdělení, že bude svatba), že s tím rozhodně nesouhlasí a že z rodiny nikdo nepřijde. Velice fér k příteli.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak dnes jsem si zamluvila ty šatky trojky.... sukýnka je krásně nadýchaná jako peřinka.připadám si jako princezna... a to sem chtěla...
Odpovědět
petra: tak hlavně, že jsi se rozhodla a cítíš se dobře :-) to je nejdůležitější :-)
Odpovědět
petra8619 ..vážně nechceš zkusit ještě jiné ??? lollia a výsledek ?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, já ti to místo jako nenabízela...jen jsem tak konstatovala. ;-) Já se tady snažila, rozjednala jsem si už 2 zájemkyně a dnes jsem se dozvěděla, že to je k ničemu. :-| Petra, no vzhledem k tomu, že je teprve únor a svatbu máš až v září - já si šaty šla zamlouvat myslím začátkem dubna a do svatby jsem to ještě měnila 2x. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V těch trojkách jsi ve výrazu vypadal nejspokojeněji ;-) . No, ale nikde není psané, že nedopadneš jako Petrus a nezměníš to. Ale jestli jsou vysněné, tak proč, že? Peti, s prací je mi to líto. Propouští se všude :-( . Ale tak jestli chceš se stále věnovat úklidu, tak lidi budou dělat binec pořád a této profese bude vždy třeba. Zas jestli jsi měla pořád více zaměstnání, tak budeš mít na chvíli aspoň oddych silám. Neboj, to zvládnete. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jankabr: Do Jestřebí jsme jezdili na tábor :-) Já ještě jako děcko :-D Dali jsme se tam dohromady s manželem :-D Nelamte tu Petru 8619 furt! :-) Že si má jít zkusít ještě jiné... Jako by jí ty vybrané neslušely... Jí se to líbí! Z Petruzsky si vůbec neber příklad, to je známá zoufalkyně a její vybírání šatů si dodnes připomíná celé BRMS :-D Brni, to mě mrzí s tou prací... Ale ty si silná povaha, určitě to zvládneš. Umíš se otáčet a je na tebe spoleh, toho si lidi cení. Určitě bryz něco seženeš... Kdybych o něčem věděla, dám echo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Ivčoooo! :-p Hlavně, že jsem dobře vybrala, tak co. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Petruszkaa - pamatuješ si ještě, kolik Tě stál ten smetanový papír na svatební noviny?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, byl to docela boj s tím papírem. My koupili balík u Vagnera...byl trošku dražší, ale pohoda. Jenže pak nám to nějak nevyšlo a potřebovali jsme další. Jenže u Vagnera už ho neměli a jinde taky ne v tomto odstínu. Byla jsem docela zoufalá - už jsem ho chtěla koupit v copycentru (cena by vyšla na cca 700 Kč). Ale pak jsme zkusili zajít do Makra a vyřešilo se to. Takže pokud chcete jakýkoliv barevný papír, tak si určitě zajeď tam - mají všechny barvy a cena myslím do 300 Kč. ;-) Jinak ty papíry můžeš mít v této barvě buď ve vanilce nebo krému (my měli to druhé, vanilka byla víc do žluta, ale taky pěkná - tu měli i v obchodech sem tam). ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, Brni - s prací je mi to líto :( Luc - vidím, že příbuzní jsou fakt skoro všichni stejní :-N Petra - hlavně, že se v nich cítíš ok. Já si zkoušela jedny krásné krajkové, ale jen jsem je na sebe dala, tak jsem mysella, že se uškrabu (a to mám jinak k§ži docela dost odolnou) a paní, že co bych chtěla, že je to pravá pořádná francouzzká (něbo španělská?) krajka... :-N ...no díky, to radši šaty od ´tamanů :-D
Odpovědět
Brnanda: s největší pravděpodobností nepůjde, stejně její dcera a její rodina. Možná tchýnin manžel. Jejich boj.
Odpovědět
Ahojky ženy ,-) lollia.. já vím,že to člověka šíleně se*e,..by ti mohli povídat tady holky, jaký sme měli boj my ,ikdyž ne takový boj s tchýní,jako se sestrou manžela. Ve finále to podělali lidi,u kterých by sme to nečekali :-D :-D jinak jsem dneska dostala výsledky z endokrinologie. ... Vůbec se vtom nevyznám ,jediné co sem pochopilo je přesně toto: obesita,toto nechápu-susp PCOS nevím,co to znamená, hypercholesterolémie,hypertriglyceridémie. Omezit živočišné tuky- maso skoro nejím!jinak nevím,včem ty živočišný tuky jsou... gynekoliogická anamnéza: nedoporučuji IVF vzhledem k Leiden ,mutaci to je vše,co jsem pochopila ztoho.... což mají smůlu, já si za svým půjdu i kdybych měla při porodu umřít, prostě něco po mě musí zůstat! Je mi jasné,že neotěhotním min. do prázdnin,protože jsou te´d nervy jak stou prací a pod. Takže sem si dala vklidu skleničku vína,což mě hendka položilo,protože jsem měla dneska fofr a vůbec nejedla :-N
Odpovědět
Brnanda: máš Leiden. mutaci? Jinak budu hádat - švagrová hysterka :D?
Odpovědět
jo mám.. i leidena, i mutaciktomu, co nejde s leidenem dohromady. to už vím od svých 17let.. ;-) proto mám problémy co s etýče s těh.a pod. hysterka .. kupodivu s ete´d nějak mění,ale předtím taková byla.. sem si kvůli ní musela aji změnit tel.číslo po sedmi letech! a dokonce mě dostala i k psychologovi !manžel ten se psychicky sesypal tak,že sem netušila ani jak ho to tenkrát vzalo!
Odpovědět
a všechno začalo před svatbou teda ještě, ono to bylo od začátku našeho vztahu,ale otřesné to bylo před svatbou a po svatbě !
Odpovědět
jdu koukat na růžovku dobrou a pěkný večer
Odpovědět
Peti, živočišný tuky jsou v sádle a másle, smetanách a tak a víc Ti bohužel neporadím... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
brnanda: proč bych měla??? určitě jsou někde i krásnější ale prostě já se do těhle na první pohled zamilovala... a nechci dopadnou jak se říká, kdo vybírá, přebere... věřím v lásku na první pohled ;-) nebo si myslíš že nejsou pěkné?
Odpovědět
tak toje fajn a dobře petra8619,že ses do nich zamilovala :-D to já tenkrát taky,a pak když sem byla na zkoušce sem tady probrečela celej den :-D :-D :-D :-D :-D už vím,co je to PCO...je to syndrom gynekologicko-endokrinní, souvisí s obezitou, vlastně způsobuje obezitu a poté dalším přibíráním se zhoršuje. Jinak v kombinaci s leidenskou mutací je to horší. Já se vážně nemůžu dozvídat nějaké normální krásný věci vážně...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti a co pro Tebe teď z toho vyplývá za léčbu? To bude navrhovat ten endokrinolog nebo gynekolog? Přeju hodně štěstí. (nevím který smajlík je s povzbudivým výrazem ;-) ) Živočišné tuky jsou v mléce, mléčných výrobcích ještě, ne? Takže asi méně tučné sýry, to mě jen tak napadá. Tak třeba Ti poradí a dají nějaký nástin jídelníčku na té endokrinologii. Držím palečky, ať Ti poradí k lepšímu.
Odpovědět
Ahoj Peti 8919. Určitě nepřebírej.... Já se zamilovala na první pohled a hromadu lidí mi schválilo super výběr... A už nikde nekoukám... Pak to člověk mění a má s tím víc starostí jak radostí... Když se v nich cítíš super, tak to tak nech. Rozhodně Ti sluší....To máš jak já s botkama. Hodiny na internetu, nemohla jsem si vybrat...Nakonec jsem koupila lodičky okolo pětikila v Deichmanu...Stačil mi jeden pohled a věděla jsem, že jsou to ty pravé..... A za 4 minuty byly moje... Nelituju, ale taky už po žádných nekoukám... Co kdyby náhodou někde měli hezčí... Jsem spokojená s tím co mám a to nadmíru... Tak hlavu vzhůru a stůj si za svým.... ;-) :-D A pamatuj, že budeš tak krásná, jak se budeš cítit.... Když se budeš cítit v gumákách skvěle, budou Ti i slušet.... ;-) myšleno obrazně.... :-D Pa pa... Jo a co tchýně??? Už je v klidu???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně páááteček. Jak se chystáte se svými drahými polovičkami oslavit "Valdu"??? ;-) Peti, prostě ve všem ze zvířat něco z těch tuků bude...musíš sledovat popisky...mělo by to tam být uvedeno. Co se týče masa, tak ono záleží, jaké to maso je...určitě v drůbežím nebude skoro nic oproti tučnému vepřovému. A zase nejíst maso úplně není ok - tělo se připravuje o spoustu látek, které musíš pak složitě doplňovat jinak. Možná by nebylo špatné zajít k nějakému odborníkovi na stravování, aby ti pomohl s jídelníčkem. Věřím, že to bude ok. :-D
Odpovědět
Peti: můj drahý bude zítra v práci, takže žádná oslava nebude :-) já Valdu moc nemusím... :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, my taky nějak ne (manžel to bojkotuje), ale když to vyšlo tentokrát na sobotu, tak jsem ho pozvala na ten žvanec - to se chytí vždycky: Valda neValda - aspoň si uděláme pěkný večer. Mám zas migrénu, ach jo. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My taky neslavíme Valentýna, máme svátek zamilovaných každý den :-D . Jinak máme výročí seznámení týden před, což nám oběma přijde jako hezčí datum, je jenom naše ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?