Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
No mamce se líbily i ty trojky, ale nakonec jsme se shodly, že pětky Ti sedí nejvíc. Vypadáš v nich štíhlounká a máš v nich super siluetu.. V těch trojkách bych váhala... Ale musíš se v nich hlavně cítit sama... ;-) ;-)
Odpovědět
Jo, dneska jsem koukala na svatební-dekorace....nebo svatebnídekorace.... na jedněch z těchto je hromada látek a tylů a myslím že za ok ceny..... mrkněte.... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, Petro - mě se líbíš v 5 a pak v 1 ;-) Hag - já měla tyl ze svatebni-dekorace na závoj a max.spokojenost. A byl i jemnější než koupený v látkách tady v Brně, a o polovinu levnější :-N JInak jsem byla v týdnu ve městě a všude plno slev, nevydržela jsem to avyzkoušela si pár šatek (vhodných na ples, oslavy,...), a jak se tu bavíte o těh punčochách...v Tesku mají teď slevněné krémové (spíš tmavější než smetanové) samodržky, atd. ;-)
Odpovědět
Peti, taky hlasuju pro č. 5 :-) ty jsou parádní :-) a punčochy v barvě šampaň seženeš určitě :-)
Odpovědět
Jejda, co jsem to zas napsala za hrubku :-N .... ještě jsem byla v Peek and Clop. a tam měli krásné modré plesovky slevněné na 900,- :-.
Odpovědět
lolilla... jojo máš pravdu kačka je super.. měla jsem tu čest se sní min.rok osobně seznámit ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme chtěli v pátek jít zapařit někam, kde se trsá...docela zážitek. Tak jsme vyrazili do Two Faces (dřív to tam bývalo super). No a tentokrát jsme byli neceni odejít, protože jsme tam byli jak důchodci!!! Většině lidí tam nebylo ani 20. Ještěže znovu otevřeli to Metro...tam už jsme se cítili ok - byli tam lidi okolo třicítky jako my. :-D Petro, mně se docela líbí i ty šaty č. 7. Číslo 5 taky. Ty trojky ne - na moje poměry jsou moc dortové. A hlavně hlasuji zásadně proti těm rukavičkááám! Já už jsem tady tím na beremese pomalu vyhlášená, ale příjde mi, že to odvádí zbytečně pozornost od zbytku nevěsty a hlavně, že je nevěsta jakoby měla zlomené obě dvě ruce. My měli svatbu ve stejném termínu jako vy, ale já si koupila punčochy tělové. Všechny světlé punčochy dělají příšerné nohy a ty tělovky nebyly vůbec poznat, že je mám.
Odpovědět
Profilova fotka
Petra8619 - Tak mně se právě líbí nejvíc líbí ty trojky a pak 5. Ale slušely Ti všechny! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale je fakt, že sukně je hodně zdobená. Záleží, co si vybereš. Já sama bych chtěla co nejjednodušší, ale přijdeš mi taková pěkná v 3 a 5. Půjdete ještě někam jinam nebo budeš vybírat z těchto? I tak jich je dost na vybírání, co?
Odpovědět
Petra8619: Jako jediná vyhlášená tady ,které neseděli žádné,ale žádné šaty :-D a jediná co jsem chtěla jít v žabkách a třičvrťákách ,ale bohužel mi to nebylo manželem dovoleno :-D ti můžu říct,že když už ztěchto šatů tak č.5 a č.7 zásadně bez rukavic a moc ti sluší ty smetanový. Ale bejt tebou,zajdu ještě někam jinam! Myslím si,že najdeš ještě hezčí a byla bys ještě spokojenější ;-)
Odpovědět
luc1979 a vůbec kde je foto líčení? a jak bylo??
Odpovědět
petra8619-taky se mi líbí šaty 5. ostatní jsou na můj vkus moc překombinované. zkusila bych ještě nějaký salon. můj názor ;-) holky, nevíte o nějaké šikovné kadeřnici na prodloužení vlasů? díky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pipa, já chodím ke kadeřnici na Lesnou (kadeřnictví Dada) a tam to dělají. Ale zkušenost s tím nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
Viděla jsme i na Maliňáku v salonu del verro, kam chodím, že slečně prodlužovali vlasy. Vyfotila si mě p. Malášková a slíbila že pošle fotku, zatím mi nic nedošlo. Já už se pak nefotila. Jen mi na můj vkus hodně nalíčila rty, v tom jsme se necítila, ale jinak pěkné. Shodli jsme se, že uděláme oči do zelena. Je to prima ženská.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, můžete mi poradit v Brně nějaké dobré květinářství, ženich bude spát na Lesné a svatbu máme na Kozí Horce, takže tak nějak zhruba na této trase pokud možno. Budu moc vděčná.
Odpovědět
Profilova fotka
andy, my brali květiny z květinářství Lucie na Lesné - je to vedle Lidlu, jak jsou ty rodinné domky napravo. ;-) Nikam jinam pro kytky nechodím, když potřebuji třeba na narozky, apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tímto zdravím všechny budoucí nevěstinky :-) Mám na Vás prosbičku. Rádi bychom se v létě s přítelem vzali někde venku...Máme domluvený termín ve Slavkově v zámeckém parku. Dobré je to, že v případě deště je možné se schovat do zámku. Jediné podobné místo mě ještě napadlo - a to Špilberk...ale nevím, jestli ten Slavkov není lepší...nebo napadá Vás ještě nějaké jiné pěkné místo?Máte zkušenosti? Já jen pro klid duše :-D Taky bych byla vděčná za nějaký opravdu dobrý kontakt na kameramana. Třeba jeho webovky, kde bych se mohla podívat na nějaké jeho ukázky. Líbí se mi videa, která začínají fotkami z dětství, pak fotky společného vztahu, a pak následuje svatba, je to moc pěkný, viděla jsem to před mnoha lety u jedné kamošky...díky ;-)
Odpovědět
browneye-Divišovy sady.je tam sloupová balustráda-moc hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli pana Májka (zadej do vyhledávače třeba na Seznamu: Jiří Májek a ono ti ho ve firmách určitě vyhodí). Fotky tam máme a video se všem moc líbí. ;-) Jen nevím jestli už nebude zadaný - jde docela na dračku.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za kontakt ;-) Fotografa máme, ale kameramana zatím nějakého dobrého nemůžu sehnat.
Odpovědět
browneye.. my sme měli jako první zamluvený datum na špilberku...jenže sme to zrušili a to ztohodle důvodu.. Obřad venku- musíš zajistit sezení, hudbu a stálo to 4tis. Pak nám řekli, že kdyby pršelo,je možné se tam někam schovat,ale za to chtěli už 7tisíc! ktomu vyřídit povolení na auta, aby lidi nešlapali nahoru pěcha, pak si zajistit oddávajícího- pokud někdo bude mít čas že ,-) a plus ještě za focení chtěji myslím,že 600kč.-jako že tam můžeš fotit pak sebe .. No akdyž sme to zkusili přes agenturu ,tak ta jen za to,že by nám přivezli a odvezli židle,hudbu,a maličké občerstvení tak si chtěli vzít 60tisíc! No to sme šli rovnou do kolen, takže jsme toto odmítli ztohoto důvodu ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
brnanda...děkuji za info...60tisíc za obřad teda taky dávat nebudu. O tom, že je to tam přes agenturu, jsem už slyšela...a nějak mě to nenadchlo...já si raději vše udělám sama a po svém...takže vidím, že ten Slavkov je asi zatím nejlepší volba...ale víš jak, člověk chce mít jistotu, že vybral nejlépe, jak mohl :-D a co ty, kde jsi měla svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
brnanda: Easywedding nabízejí židle s potady, slavobráno a květinovou výzdobu za 4500 kč. Přidedou, postaví, uklidí, odjedou. Je to i na jejich webu vyfocené. Browneye: Jestli budeš volat tomu Májkovi, tak si pospěš. Nevím jestli bude mít ještě na srpen volno, ale narazila jsem tu i na nevěsty, které si kvůli němu dokonce posunuli termín svatby. My už jsme s ním domluvení delší dobu.
Odpovědět
Profilova fotka
saxana2009: p.Májkovi jsem volala hned, ale má už obsazeno, tak jsem zkusila PELI video.Máte s nimi někdo zkušenost? Na webu vypadají jejich videa dobře a pán je ochotný...Saxi kolik chce p. Májek za celodenní natáčení?Já pro porovnání...
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že Brňandě je už to už fuk, kdo co na svatbu nabízí...Peti, ledaže byste si na výročí dali repete. :-D Peti, možná příští týden by ten srazík šel, ale ještě nic neslibuji. ;-)
Odpovědět
Browneye - ja jsem se s obradem venku zamerila spise na sever od Brna a dnes si to domluvila v RAjci Jestrebi. Velmi vstricna pani kastelanka i pani matrikarka. Kdyz bude uchazejicne, tak za obrad 2000 Kc, kdyz bude lit jak z konve, tak vevnitr (presun pry mozny i uprostred obradu, pac je to blizko salu) za cenu 5000. Predtim jsem zkousela Lysice, ale na matrice byli velice neochotni k obradu venku. Saxana 2009 - diky za tip, to neni vubec spatna cena.
Odpovědět
browney.. my to měli v Řečkovicích je to tam krásně opravený a vevnitř moc krásný...viz.foto.. saxana... no vidíš,toto nám tehdá nikdo nenabídnul :-D ale i tak.. 7tis. za obřad+5táců za toto,te´d někdo tam, má ještě občerstvení a dvacítka je hnedka v háji ;-) Peti však já si jednou splním tu svatbu u toho moře :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u skoro tchýně se včera řešilo, že jsme si vybrali špatný termín, že budeme mít škaredě - jako by si na jiný termín někdo mohl to počasí objednat ;-) . Nejlepší je to řešit teď, když už je všechno zařízené. :-p Termín už víme od srpna, s tím dosud problémy neměli. Nám je jedno, jaké bude počasí, hlavně aby se neženili čerti :-D , aby se nám po cestě neztráceli hosté a my si nezničili oblečení ještě před obřadem :-D . Dneska jsme se připomněla p. Maláškové s fotkama, tak snad mi je pošle a já je třeba tady ukážu - ať se taky něčemu zasmějete :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luc, ty máš snad tu moji tchýni :-D Ta měla taky "skvělé" poznámky - sice na jiné věci, ale ve výsledku to výjde na stejno. Teda, už se ti to blíží - tak už máte skoro vše hotovo, ne? ;-)
Odpovědět
Luc kašli na to, my sme nikoho neposlouchali a bylo to..byl to náš den ne jejich! pak si to budeš celej život vyčítat,žes je poslechla!já si třeba budu vyčítat,že sem poslechla manžela ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?