Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
luc1979.. já vím, jenže mám takovou práci,že už nemám sílu někam chodit na nějaké kurzy obezity. jiank si vem i foťák ,-) a vem si klidně i své stíny, co chceš,paní Malášková je hodně komunikativní ,-) jen mě tenkrát zdrbala za t obočí moje :-D mám v obočí mezeru od dětství mi to neroste-nehoda na kole a tak si to domalovávám , a mám tenčí obočí neměla sem nikdy obočí jak modelky.. jéje jsem si poslechla :-D Já jsem po čase zjistila,že nejen z mejkapem od oriflejmu jsem lesklá jak psí kulky :-D ale mám i ohodně drahý make-up i pudr-jsme byli s petruszkaa -s Peťkou i v ohodně dražších obchůdkách x-) ,ale já si právě po těchto zkušenostech s dražšími firmami vzpoměla i na ten mejkap z oriflejmu -jsem se totiž šla fotit rovnou na op a pod. no a já jdu dneska v půl čtrvté k p.Maláškové :-D :-D :-D si onjednat mejkap a pudr,sčím mě tehdámalovala,protože ona si mě normálně dokonce pamatuje :-D :-D :-D do telefonu mi říkala, vy ste taková ta vysmátá že s krátkejma vlasama že :-D :-D no tak takto si mě lidi pamatují to je úchylný vážně :-D :-D
Odpovědět
brnando vykašli se na to. Ja zase můžu jíst od rána do večera a nepřiberu ani kilčo. Jediný efekt který to má, je šílená celulitida na zadku a stehnech i přes to, že mám velikost 36. Takže už to neřeším. Mimo to, kdo to má jak se říká v krvi, tak se může na hlavu stavět a sportovat jak chce, stejně to neshodí, jen to zpevní. Takže oběm zůstane, váha taky, možná i větší, jen se to ve finále netřepe. Jednu takovou podobnou kamarádku mám. Sportem akorát z tuku udělala svaly a na kila měla ještě víc a velikost pořád stejná. Když už nepomůže ani nadměrný příjem tekutin, tak si myslím, že to člověk má v genech. Jinak jsem koukala do alba a moc Ti to tam sluší. A manžel tě asi miluje tak jak jsi ne? Tak co řešíš? Hlavu vzhůru a pokud testík vyjde v pohodě a jsi zdravá tak na to kašli.....Hodně štěstí Hanka ;-)
Odpovědět
petruszkaa: Tak hlavně že je taťka celej. U mě to nebylo tak hrozný. Autíčko jezdí, tak to můžu vyřizovat za pochodu. Ale stejně... je to pech. Nakonec ta paní kvůli které jsem byla nabouraná ujela, protože neměla povinné ručení a ten chudák co mě naboural ze zadu kvůli ní dostal body a pokutu.... Takže zase na to dojel chudák co skoro za nic nemohl...A policajty viník který ujel bez pojistky vůbec nezajímal...Ťak si říkám jakej je to na tom světě binec.....Ale aspoň mi to pojišťovna zaplatí... :-) snad :-( Mám krásný tuning na zadku... :-p tak přemýšlím, že se přihlásím do nějakýho tuning klubu než to zpravím... :-D :-D :-D
Odpovědět
to luc1979: byla jsem tam dopoledne, pusa nevydržela kafe a oběd, zbytek jsem odličovala v 10 večer a drželo to všecko... Pí. Maláškoví říkala, že až to bude naostro použije ještě nějaký extra fixační pudr a lepší řasenku a dá mi vzorek rtěnky (pro případné opravy)... Kontury na rtech mi vydržela jen spodní línka až do odličování
Odpovědět
hag,to je od tebe milé,ale asi to bude problém další,co brání otěhotnět víš.. proto mě to tak vytáčí,že nikdo nedokáže říct proč a co se děje s mým tělem..
Odpovědět
tuta.. já to taky tak měla..taky mi vloni říkala,že má fiksační pudr a pod.. ono je to drahé a ona ho na zkoušky nepoužívá víš ,-)
Odpovědět
a nebo nesnáším,když mi někdo maluje ty řasy a řasy jsou spojené a slepené já bychza to zabíjela :-D :-D :-D :-D :-D :-D taky si všude sem brávala řasenku svoji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,můžu se zeptat,kde má p. Malášková kosmetiku?Zatím nevím co budu se sebou dělat,běžně se moc nemaluju,jen občas tužka na oči mi postačí.Kadeřnici taky zatím nemám,někde v kadeřnictví nedělají svatební účesy,už jsem se někde ptala a prý jen stříhají,barví atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťa - brnanda by vám potvrdila, že na líčení jsem blázen...no každopádně na můj lesk jedině pěnový make-up od Lancome a pudr Stay Matte do Clinique. Na svatbě jsem se stejně musela přepudrovávat. Co se týče té nehody...to je asi teď nějaká móda nemít povinné ručení - ta ženská ho taky neměla. Naštěstí má taťka havarijku, tak by to mělo být ok. Nic se mu nestalo...i auto nevypadá tak zle (jen lehce utržené světlo a promáčknutý plech). Ta cena je šílená, ale ono to je tím autem (viz naše svatební auto, to je ono), tam stojí balík i škrábaneček. :-S Já mít takové auto, tak ani nespím. :-D
Odpovědět
ahoj holky :-) no s povinným ručením mám taky zážitek, nevím, jestli jsem to tu psala, nebo ne, ale neměla jsem ho zaplacený, jenže ne proto, že bych nechtěla, ale že jsem se přestěhovala a zapoměla přehlásit adresu na auto. Takže loni bylo auto bez ručení (naštěstí se s ním skoro nejezdilo) a pak mi došel dopis z magistrátu, že mám teda v té věci podat vysvětlení... No okamžitě jsem zaplatila nedoplatek 1614 Kč a uzavřela novou smlouvu. Na magistrátu jsme to s paní pořešili a tím, že je to vyřízené. A ejhle, došel mi platební rozkaz na víc než 10 tisíc - chtěli těch 1614 Kč a zbytek byl právník a soudní výlohy a tak... Naštěstí to právník napsal o den později, než jsme ten nedoplatek zaplatili, ale přeci jen, když člověk vidí co se děje, tak jsem měla obavu, aby to nějak nechtěli vymáhat nebo něco. Takže dneska jsem byla fakt ráda, když došel dopis, že to berou zpět a je to v pořádku (jsem samozřejmě podala hned odpor) No ale zajímavý je, že od 5.1. 2007 mám nový bydliště, ale údajně jsem na tom starým někdy v červnu 2007 převzala dopis. :-p
Odpovědět
Tak mi Petruzsko ještě napiš, že ho nabourala červená alfa romeo a já padnu :-D Dokonce jsem si napsala i značku. Ale však ony si to slečny zaplatí...Tatkovi dá pojišťovna 150 tisíc a ona to bude splícet jak mourovatá. O těch dílech mi to vykládej. Já mám s audinou stejný problém. :-D Když kupuju běžné věci tak vím kam jít levně. Ale tady si to nechám napočítat od likvidátora za plné ceny v originále....Třeba na tom ještě něco ušetřím na svatbu :-D :-D :-D :-N
Odpovědět
tady je binec nehoráznej....hold žijeme v ČR.. :-p Co máš z toho.... Někteří umí dokonce poslat dopis že Ti odvrtají za 14 dní zámky v domě když něco neuhradíš a pošlou to normálním dopisem a to ještě na adresu kde vůbec nemáě trvalý pobyt. A to podotýkám, žádné do vlastních rukou nebo doporučeně. V normální směšné obálce....Tací jsou exekutoři soudy a jiné u nás.. mazec.. To co se doslýchám od známých je vážně šílený...kdybych těchto věcí nebyla svědkem, tak jim snad ani nevěřím... :-o
Odpovědět
Článek se načítá
No jo ,-) Peťka je stejný "matěj" jak já ,-) je to mje krevní skupina a ráda jsem sní nakupovala a zkoušela stíny a pod.ale nejvíc mě pomohla v make-upu ,-) jinak Luc1979 kdy jdeš zítra za paní Maláškovou? a ještě mám pro Vás nabídku... vyvsvětlím.. Skoukla jsem u p. Maláškové katalog z oriflejmu a můžu říct,že ho mají možná dokonce i hezčí , ikdyž jsem zvyklá na avon tady 14let,tak jsem do toho oriflejmu šla,neboť oni nemají podmínku,že musíš objednávat pokaždé,že musíš mít určité částky,že musíš prostě něco mít,abys nevypadla a pod.. Mají na všechno 30% slevy! můžeš mít objednávku za 500kč a ztoho dostaneš 30% slevu! ... už mi po tom šáhla sousedčina holka,nabídla jsem jí ,že ji budu dávat 15% slevu a 20% slevu nad 1000kč , když si něco objedná -nebo bude mít objednávku. řekla hnedka jo. Nabídnu to komukoliv ,kdo chce,protože chci si taky něco objednat ztoho ,ale nemám zájem pokaždé něco objednávat ,-) takže kdybys chtěla,můžeš mít 20% slevu na výrobky z oriflejmu ,-) nebo na celkovou objednávku ,-) např. Make-up stojí 199korun te´d je v akci a když odečteš % stojí kolem +-160korun! což je úžasný s porovnáním s avonem,kde si musela mít objednávku nad 10 200korun,abys 30% měla slevu ! takže mě to nadchlo a kmému podivu,já sem potřebovala jednu rtěnku a všici jednu dobu dělali oriflejm a najednou nikdo,ale nikdo okolo mě nikdo oriflejm nedělá! ,-) Co vy na to??? pokud byste měla některá zájem, písněte mi do ip nebo na e-mail ;-) já budu spokojená,že si můžu kdykoliv objednat ,protože to nebude pravidelně,jsme přece jen závislák na avonu ,-) a i jiných výrobcích a vy budte spokojené,že dostanete takovouhle velkou slevičku ,kterou Vám nikde nikdo nedá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě zase nabourali na jaře v Brně u Makra. Nějaký děda zajížděl na parkoviště a nedal mi přednost v jízdě. Škoda 85 tis. Nejlepší bylo, že ten děda to auto koupil svému synovi a jel přímo z autosalonu. Najel asi jen 5 km a už boural. To byla radost. Navíc měl povinné ručení u České podnikatelské. Žádný servis nechce mít s touto pojišťovnou nic společného, protože prý neplní závazky a vše jim trvá hrozně dlouho. Takže opravu jsem si musela zaplatit sama a pak jsem čekala skoro 7 měsíců na proplacení. A to mají ze zákona měsíc na vyřízení pojistné události po obdržení všech dokladů. Likvidátor se přijel na auto podívat asi za týden, ale to proplacení byla katastrofa. Už jsem myslela že ty peníze neuvidím. Otec jim pak pohrozil že si najme právníka a bude to vymáhat soudně. Do třech dnů pak byli peníze na účtě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hag, italske auto to sice bylo, ale Fiat Marea, takze ten byl na pomalu odpis a bylo to u Prerova. Sranda je, ze ja, mati i manzel mame taky Fiony, ale ne takove vraky:-) Jinak ja uz byla naborena 2x - vzdy jsem v tom byla nevinne a vzdy, kdyz jsem mela auto 2 roky. Tak doufam, ze se to nebude zas opakovat - toto auto mam teprve rok. Petule, stejne je lepsi si ty sminky nekde vyzkouset, ja tem katalogum nefandim. Holky, uz jste nektera zkousela ta rasenku s efektem umelych ras od Max Eactor?
Odpovědět
Peti,tady je právě super, že si je vyzkoušet můžou všici -na proti slovanu mají ten svůj obchůdek ;-) ale stíny jsou lepší dražší je lepší do nich více investovat ;-) než mít na očích nějaké otoky a pod. to mi tak nějak připomíná, nezavítáš někdy s emnou zas en akafčo? že by sme zajeli do hypernovy- je tam velikánský obchod sephora a mají tuze moc moc moc firmiček a krásných odstínů stínůůů :-D :-D
Odpovědět
tu řasenku tady u nás nemají ,ani v DM- a tu co jsem si kupovala na svatbu tu voděodolnou, už ju mám takovvou,že ju musím pod teplou vodou rozpouštět :-D ale byla super,za necelý dvě stovky,ale super ;-) taky jsme se o ní tady radili jeslti si vzpomínáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to je nejaka novinka od Max Factor. Ja ted rasenku mam, ale treba priste bych ji brala, ale jen pokud je dobra;-) Srazik nevim, nejak toho mam ted moc - dodelavam vykazy jeste za lonsky rok a posledni tyden v unoru valim na hory...kdyztak pisnu sms nebo icq pokud bych stihala. Ale ja ted probrala vsechno obleceni a boty a prodavam to na aukru, takze az se toho zbavim, tak ta Olympia zni lakave. Chtela bych nejake hezke rifle...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, dneska jdu k p. Maláškové na 15.hodinu. To mě asi taky zdrbe za obočí, protože mám od poloviny světlounký a řiďounký, skoro nic, jenomže nastřelovat to asi nejde :-D , takže taky domalovávám. Jsme zvyklá, že je do mě vyrýváno, tak to snad přežiju - holt vypadám jak vypadám ;-) :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D ale jinak je príma baba ona ,-) vidíš ajá ji tvrdila,že máš jít dopoledne :-D :-D :-D tak se pak ozvy,že jsi to ty,až budeš u ní,počkej jak se začne smát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D a co jsi jí napovídala, že se bude smát :-N :-D :-D :-D .
Odpovědět
né to sem myslela,jako že se začne smát, když slyší moje jméno ,-) ..prosím tě sem ti psala,jak si mě skoro tady třičtvrtě roku pamatuje ne ..ta vysmátá a krátkovlasá,na vás se nedá zapomenout :-D :-D :-D Dneska sme se taky nařechtali :-D jinak ona dělá i kosmetiku a má ji za kolem 4stovek ,-)
Odpovědět
Luc1979 pak písni jak jsi dopadla a ukáá fotoo :-)
Odpovědět
Dnes jsme byli s mazlem vyzvednout vývazky, magnetky, lampion a podobné zbytečné blbůstky a poté jsme šli do pizzerie na obídek. Tak si debužírujeme a vedeme vzrušené diskuze (jako obvykle) a najednou mne průhledem zaujme atraktivní blondýnka se sympatickým týpkem, kteří jdou tamtéž. No byla to Katka z Nové Tchýně (shodou okolností jsme je před pár dny zabukovali na naši svatbu) s panem manželem. Svět je malý, Brno přímo vesnice a Katka+manžel obrovští sympaťáci, kteří se hned tak nevidí :).
Odpovědět
Profilova fotka
ahojyk holky...koukněte mi do alba a napište mi názor na moje šatky... užasný zážitek... první čtyři v sunny life...moc hodná a ochotná paní.. zbylé 3 v Evanie... takové uspěchané...
Odpovědět
Líbí se mi páté, šesté a sedmé, ty první čtyři ani ne :). Zbývající troje jsou super a seknou Ti :).
Odpovědět
ahoj, mi se libi ctvrte a pate.
Odpovědět
Ahoj Peťi, tak s kým jsi nakonec byla vybírat? Já bych volila 5. 5 , 5 a ještě jednou pět. I moje mamka to zkoukla a hlasuje 5 :-D Ty Ti sedí, dělají pěknou postavu a ta barvička Ti jde k pleti. Jsou super... Utíkej je zamluvit.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no šla jsem s mojí svědkyní a nejlepší kámoškou v jednom.. .nakonec přijela mrška jedna... holky daly jste mi mega brouka do hlavy. ani jedné z vás se nelíbí trojky? těm fandím nejvíc... no ty pětky jsou takové obyčejné ... no vidím že to bude těžší než sem si myslela
Odpovědět
Profilova fotka
a pokud bych měla sampan šaty poradte jaké punčošky. vyrábí se i v šampan barvě??? v září muže být zima
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?