Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Nám třeba říkal kameraman, že se mu zdála naše obyčejná svatba lepší než jedna honosná, co taky točil (selmice ví, kterou myslím) a pevně doufám, že to myslel upřímně a nebylo to jen proto, že jsme byli jeho zákazníci. :-D Ono je to skutečně hlavně o tom, jak si to člověk zorganizuje než o tom, co si zaplatí. Tím se nechci přiklánět na ničí stranu (ani k hag ani k saxaně). Je to jen můj názor...věřím, že si obě tu svou pěkně užijete. ;-)
Odpovědět
jj vim. je to fakt...na vasi svatbe nebyla nuda a bylo porad co tocit podle toho video taky vypadalo...jaky to bylo na svatbe nemuzu posoudit.... nam se libila vase svatba protoze bude asi hodne podobna jak ta nase. navic jste si to organizovali sami coz je podle me lepsi..ale muj nazor....
Odpovědět
Profilova fotka
A kdo vám natáčel ? My oběhli snad všechny kameramany v Brně i okolí, tak třeba budu vědět. ;-) Pevně věřím, že hosté se bavit budou. Raději bych taky chtěla menší svatbu abych měla všechny na očích a mohla si s každým alespoň chvilku popovídat, ale u nás to bohužel nejde. Rodiče od přítele peníze řešit nemusí a chtěli pozvat hodně lidí, protože u nich se všechno v rodině slaví ve velkém stylu a vzájemně se zvou. Svatba jejich syna nemůže být vyjímkou. Ale upřímně mě tolik lidí zase tak moc nevadí. Alespoň se trochu víc poznáme. Nebereme to jako nějakou komedii. Prostě nás jen bude hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
selmice, právě...člověk pak má příjemný pocit z dobře odvedené práce. ;-) U nás se pořád něco dělo, že jsme ani vše nestihli - třeba létající přání jsme vypustili až 28.9. jen s mou rodinou ze Slovenska...nějak jsme zapomněli. Snad jediné, co mi na videu chybí je, když nám kámoška zpívala s kapelou (její Voda živá je lepší jak originál), ale to už bylo docela hooodně pozdě a pan kameraman tam už nebyl - ale to je naše chyba, že jsme ji nedonutili dřív. :-D Naštěstí mi to natočil taťka. Takže záběry sice nic moc, ale máme to doma. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
saxana, už jsme to probírali jinde, takže víš, kdo to točil...p. Májek.
Odpovědět
Profilova fotka
Petruška, a jo vlastně. Promiň. Já si ty nicky tady moc nepamatuji a už jsem zapoměla že jsme si psali.
Odpovědět
Profilova fotka
Létající přání ? Co to má být ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Letající přání - takové létajcí lampiony (letajiciprani.cz) - my sjme to taky měli a bylo to super :-) (My sme celkově měli spoustu věcí, co Peťa, asi tím, že sme to furt řešily společně :-D) Ono je to těžko, každý jsme jiná povaha a každému vyhovuje něco jiného... Tak je to se vším... My bysme prostě 14 tis. za fotografa a kameramana nedali a ani bysme na něho neměli. Stejně tak bych nedala 10 tis. za šaty, ptotože mi na tom nezáleží... A s tím kameramanem - my jsme doma kameru neměli a nějak mi to nechybí... Radši se dívám na fotky, to video mi prostě nepřirostlo k srdci... nevím proč. Svatební teda máme, ale klidně bych se obešla...
Odpovědět
Profilova fotka
Selmice: já jsem látku kupovala na netu, myslím, že to byly svatebni-dekorace... Tyly mají i v Brně v prodejnách s látkama, ale ty mi přijdou takové tvrdé... Jinak ten střih je ovál, rovné, jenom konce jsou do obloučku. Pak to přehneš 40cm od toho jednoho kraje a přiděláš hřebínek (já jsem to trochu složila přes sebe a přilepila tavnou pistolí, ale určitě bude držet i lepidlo) a to je vše... Ale být tebou, tak si zkusím, jak vypadáš v dlouhém závoji, ne každému sluší...
Odpovědět
Profilova fotka
V Jysku mají dobré tyly...ale nevím, zda je to dostatečná velikost. Měli různé barvy...my to kupovali na auto (něco jako záclona, ale jemnější).
Odpovědět
Profilova fotka
S tím Jyskem jsi mi teda kápla do noty :-| Prosím Tě, kde mají v Brně prodejnu ??? Oni měli prodejnu v Olympii a my tam koupili zahradní posezení. Židle se nám úplně rozpadli. Když jsme je byli v létě reklamovat, tak tu prodejnu v Olympii mezi tím zrušili :-( Normálně tam byla prázdná hala. Bylo to až úplně na konci Olympie za Askem :-( Ještě je to v záruce, tak jsem dofala že nám je vymění za jiné a nebo vrátí peníze. Víš na které jsou ulici ? Asi se jen přestěhovali.
Odpovědět
Profilova fotka
saxana, asi jako s tím létajícím přáním...není nic jednoduššího než zadat třeba na Seznamu do vyhledávače. Jysků je v Brně několik (btw. adresa je jysk.cz). :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no ja dnes byla omrknout tyl na josefske (kousek od orfei) a byl fakt takovej tvrdej, ale nasla sem tam nejakej kazovej za 30 asi 2m tak ten prijde na auto :-) a pak myslim ze je to atlas(bilej se stribrnyma kytkama) - 3,40 m za 60 kc/m na ubrus na obrad - budeme to mit venku a kdyz ne tady tak na hostinu se urcite hodit bude...tak jeste ten tyl na zavoj....no musim to nekde vyzkouset....ale kde kdyz saty si nechavam sit...ze bych jen prisla do salonu a rekla - hele zensky pucte me dlouhej zavoj chci se na sebe podivat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
selmice, tak si někde zkus i šaty a k tomu závoj...kvůli tomu závoji to stojí za tu otravu s převlíkáním. :-D
Odpovědět
holky ten jysk mají ty tyly metr čzyřicet široký ...tenkrát jsem ho taky kupovala ;-) a ktomu v akci s 50% slevou metr za 35korunek ,-)
Odpovědět
malyprcek... že by :-D ona by stejně lítala jako minule jak trotl okolo něho chudáčka malýho a tahala ho za kapucku :-D to ju bohužel ještě neopustilo :-D
Odpovědět
Jysk je už rok na Vinohrdadech. Zastávka Bzenecká.... Je to místo starý samoobsluhy
Odpovědět
taky jsem kupovala ten ,,tyl" v JYSKu hezky v akci, 5 m délky, šířka 1,40 (nebo 1,60 už nevím) za 100 Kč :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojte x-) k té honosné svatbě.....je to pravda že je to o vkusu. Každý na to máme jiný názor.saxano,pokud chtěli rodiče velkou svatbu a vám to vyhovuje tak je to super. Někdy se ty názory s rodiči malinko míchají a pak je z toho problém. Jinak p. Májek doporučuji....co jsem z jeho prací viděla je super. Ale my se videa vzdáme. Tuším že prcek tu psal, že raději fotky. Musím souhlasit.Já videu moc nefandím. Možná je to proto, že koukat na video je o malinko víc časově náročnější než koukat na fotky. :-) Ale vážne ani já toho nejsem fanda. Digitální fotografie mě ničí. Asi jsem staromódní, ale foto na cd, které se přehraji na dvd nebo na Pc je moje smrt. Papír je papír. Ale každého vkus. Jinak někdo tu psal, že kupoval tyl v Jisku i na auto. Nevím jak to vyjde tam finančně, ale super materiály mají i na netu na: svatebnídekorace. Jaké chcete barvy , materiály, po postavičky na dort. Ještě se v těch cenách neorientuju, ale myslím si že kdo chce malinko ušetřit tak si tam za pár korunek může navymýšlet hromadu nesmyslů od ubrousků po kamínky a jiné. Tak tam jukněte....
Odpovědět
jinak asi nebudou konkurovat cenám tylu v Jysku... :-D
Odpovědět
Jak se dneska máte? Něco nového? Mě chtěl včera jden nestyda líbat,dal mi pusu do zadní části auta... 8-( Mazec.....Tak jsem celá rozčarovaná volala mému a on se smál, že mě trefil pěkně a že na tom ještě od pojišťovny vyděláme... Tak nevím .... :-) takže místo zařizování svatby jdu vyřizovat auto... mazec...Jinak dnes je pěkně hnusně. Tak zůstante v teplíčku. Peťulo snad jsi neumřela. Jak jsi na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem! Můj taťka včera taky boural...nějaká ženská mu nedala přednost...škoda od oka 140 tisíc. Já kupovala ten tyl v Jysku asi za 150 Kč...v Králově Poli v Tescu. Barva nám skvěle ladila ke stužkám atd.
Odpovědět
Ahojík holky... Tak mám vyšetření endokrinologie za sebou,ale....teda oni tomu tak říkají,já bych vyšetření značila za něco jiného... povím vám to svýma slovama jo ... Došla sem tam, vypsali mi kartu,posadila sem se a doktorka si začala vypisovat do pc.. nemoci , zvláštnosti vmém životě a pod.No a proč jsem taková podle ní?.. asi takto.. Každý má jiný názor v dnešní době na to,co je a co není pro něho zdravé jídlo. Nestačí 3x týdně chodit do posilovny, pro mě posilovna není,ale potřebuju hubnout ,takže spining stepaerobic, aerobic atd nejméně 3x týdně.- to mi asi paní doktorka nezaplatí že?! A mám tam jako chodit kdy? po práci? v šest v osm večer? haha Nekouřím,skoro nepiju,ani skoro nejím ! i tak to nestačí! její verze je asi taková,že jeden je štíhlej,druhej tlustej,za to slovo jsem jí poděkovala. Když sem s eoptala,proč před dvěma lety jsem zhodila 14kilo a proč od září mám tady 17kg na sobě nedokázala mi odpovědět! pak mi ještě řekla,že jestli jsem nebyla ve stresu a nebo ba zase naopak v pohodě! ve stresu jsem byla před dvěma lety skrz babičku a rodiné problémy a v pohodě se snažím bejt tady od prosince a je to taky špatně! :-( Takže sem jí řekla,že podle ní od pohledu jsem teda v pořádku!takže začnu s easi přecpávat,což se dá asi naučit lehce že a příjdu za í,až budu opravdu tlustá ,aby měla důvod mi dávat tady půlhodinové přednášky otom,jak mám začít navštěvovat poradny stop obezitě a pod. a přitom mi nezodpověděla jako ostatní otázku ,proč se toto s mým tělem děje!Proč mi váha kolísá až o 4kg sem tam pořád a proč vlastně tělo od září nabralo 17kilo!A proč nemůžu bejt jako ostatní štíhlá! Ze všeho sem byla akorát vytočená a jen sem se tudíž dozvěděla, že podle prohmatání a její oka zhlédnutí mého těla to ze štítné žlázy není,že je vpořádku. A tak si sestřička nabrala ampule krve a že do dvou třech týdnů mi dojdou domů výsledky. a pak se člověk nemá rozčilovat. ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to je mi líto, že jsi takhle dopadla. A jediný závěr byl nějak zhubnout a budeš v pořádku? Ono to přece může být od hormonů, i když není zvětšená štítná žláza, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Něco o těch kurzech (rady, jídelníčky, recepty) najdeš na www.istob.cz - tak až Ti povolí ten vztek, tak se tam zkus mrknout, třeba Ti tam nějaká rada k něčemu bude. Snad mi za to nebudeš nadávat :-| . Podívej, při nejhorším to není jediná endokrinologie. Třeba T poradí něco i na gynekologii. Uvidíš, jak bude rozbor krve. Ony ty hormonální rozbory fakt trvají dlouho. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra jdu na zkoušku svatebního líčení k p. Maláškové, tak jsme zvědavá. pro jistotu si s sebou beru svoji řasenku, protože z Oriflame nemám s řasenkou dobré zkušenosti. Tak uvidím, třeba se sama sobě budu i líbit :-)
Odpovědět
luc1979: uži si to u pí. Maláškové je mkoc šikovná.....
Odpovědět
Profilova fotka
tuta - díky. Koukala jsemtk Tobě do alba, moc Ti to sluší - jenomže Ty máš řasy jako Holywoodská star ;-) . Fakt pěkné líčení. A vydrželo Ti to pěkné aspoň pár hodin?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak na papíry, za slušné ceny (velké formáty, i za poplatek nařežou, jak budete potřebovat) Ti můžu doporučit obchod. Taky jsme si tam kupovali papíry na naše oznámení.
Odpovědět
Profilova fotka
Petruszko, a taťkovi se doufám nic nestalo? :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?