Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Brni, tak prej je to jenom vyšetření, krevní rozbory, max. odebrání vzorku, tak se nemáš bát... :-) Ono slovo patologie prý znamená nemoci, ne že se pitvá :-)
Odpovědět
x-) jáuž sem myslela,že ze mě budou někde tahat nějaký vzorky :-D už sem chtěla říct ,žetam nepůjdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte, jestli se dá na zámečku (nejspíš před zámečkem) házet rýže? Moje malá družička chce házet rýži. Vím, že někde to nedovolují, nevíte některá? Pořídila jsme jim bublifuk, ale nevím proč si vzala do hlavy, že "na tetu bude házet rýžu" :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D dej si do auta koště a lopatku a někoho pak zaúkoluj,že to ukliděj a máš to ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luc, my jsme házeli u těch schodů...však to mám v albu, takže žádné koště neberte...zbytečné. ;-)
Odpovědět
no zbytečné..to stebou nesouhlasím,protože někde je toopravdu zakázané a pak akorát nasere*e ty lidi tam a zbytečně ,-) Luc a nebo ať hází až před restaurací ,-) ať má malá radost a nebo víš co lístky z růží- budou se ti lépe vytahovat z vlasů :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky, ta bude nadšená. :-D Smetáček v autě máme, tak kdyžtak se zaúkoluje svědek :-D :-D .
Odpovědět
luc: a čím v zimě ometáte sníh? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, je to fakt zbytečné...vždyť my tam svatbu měli a nikdo s házením problém neměl, takže předpokládám, že se to za půl roku nezmění. Nemluvě o tom, že jsme se tam ještě před svatbou byli podívat a na zemi tam ležela rýže z nějakých svateb, co ten den byly. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Normálně tím smetáčkem - asi sis to špatně přečetla ;-)
Odpovědět
luc: no jo, jsem myslela, že jsi napsala nemáme.. :-N :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky příští týden jdu zkoušet šaty mega moc se těším, ale jak to bývá když se na něco těším tak se musí něco pokazit.... kamarádka mi nedojede a já nevím s kým tam jít. někdy mám chut i vzít přítele, abych měla jistotu že se mu pak budu líbit a neuteče mi v den svatební :-) ale je to fakt pech.nechci to kvůli kámošce odkládat... co myslíte budou mě fotit i v obchodě ty paní???
Odpovědět
Článek se načítá
petra: myslím, že když jim řekneš, tak by to neměl být problém ;-) :-) co jít s někým jiným (ono je dobré slyšet i jiný názor) třeba maminka, sestra...
Odpovědět
Profilova fotka
natrix to já nikoho nemám a nejlepší kolegyně v práci nemůžou... achojo.. no nic nějak si snad poradím i sama
Odpovědět
petra: určitě to zvládneš i sama :-) stejně si málokdo vybere hned napoprvé a v prvním salonu ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no napoprvé to určitě ne... ale jdu do sunny life a do evanie a tam si myslím že musím vybrat i kdybych nechtěla... jsem fakt zvědavá
Odpovědět
petra: tak doufám, že budou fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: to budou určitě... hodně ráda se inspiruji jinýma když vidím ostatní jak si zkouší šaty.je to úplně nebe a dudy oproti modelkám.... třeba šaty do kterých jsem se zamilovala jsem si myslela že na mě nebudou a ony světe div se jsou na velikost 44 což mám já... nebo aspon doufám že u svatebních šatů to není jinak.....
Odpovědět
petra: no ono kolikrát jak je to nafocený na modelkách, tak i když to pak mají na sobě štíhlý hezký holky, tak ty šaty jsou kolikrát k nepoznání... ;-) a kolikrát v tom holky pak vypadají líp, než modelíny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix:a ty se nechystáš na šaty...
Odpovědět
Peťuli to určitě zvládneš. Zrovna včera jsem si tím prošla. Měla jsem na papírku vypsaných 6 salonů předem vytypovaných z netu...Vůbec jsem se netěšila. Tušila jsem, že poběžím od jednoho k druhýmu spocená a naštvaná že mi nic nesedne. Nakonec bylo všechno úplně jinak. I přesto, že jsem se rozhodla do šatů vložit maximálně 7 tisíc, měla jsem s sebou maminku a sestru.. a všechny jsme měli vytypovaný podobný střih a sněhobílé šaty...a nakonec bylo všechno jinak....Kdyby mi ráno někdo řekl, že to bude jinak asi bych se mu smála ale... :-D Teď se směji já. Představy mé, maminky a sestry se rozplynuly v prvním salónu u paní Damborské... Náš výběr byl opravdu otřesný a sněhobílé šaty na mě vysely jako prostěradlo...Paní v Damborská na mě navlíkla smetanové a bylo rozhodnuto. Koukaly jsme s otevřenou pusou. Za hodinku v prvním salónu vybráno...šaty které jsem na internetu rezolutně odmítala, smetanovou taky,závoj jsem taky nechtěla a všichni mi to schválili, a cena 9.800,- :-D :-D :-D Takže... kdybych šla sama...tak by to bylo jedno. Paní Damborská má super vkus a přesně ví co na kterou postavu sedí...První šaty co mi vybrala jsem si odnesla, maminka se sestrou z nich byly nadšené a já taky...Takže .. nevěš hlavu... Když zajdeš někam kde se vyznají...určitě jim můžeš důvěřovat....Zlom Vazík a hodně štěstí při výběru... ;-) 8-) Jinak Přítele s sebou neber. Není nic krásnějšího než vyrazit chlapovi dech...to se málokteré a málokdy podaří... Tak si to nech na den D až budeš komplet dokonalá... :-) Tak jak v ten den ,už se na Tebe v životě dívat nebude....Užij si to....Papapa
Odpovědět
petra8619: já mám taky všechny okolo všude, jen né v Brně, aby se mnou šli zkoušet.. dnes jsem byla v Ornele a bez ženské rady to fakt není ono.. kdyby jsi chtěla, můžeme jít spolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hag:gratuluju... taky bych chtěla aby mi šaty vyrazily dech. já bych chtěla dát maximálně 10 tisíc. to je fakt strop tak doufám že to nebude víc... a chtěla bych taky bílé..no uvidíme uvidíme...... jofiel: tak to ti věřím.. děkuji že ses nabídla.. ale já se rozhodla to zrušit a počkat až bude mít čas... přece jenom je to nej kámoška a na její názor si počkám, ale díky.... ale kdybys chtěla příště ženskou s sebou a já měla čas se m ti plně k dispozici....
Odpovědět
petra: já už je mám... :-) ale u mě to bylo dost netradiční, svatební šaty jsem si zkusila jen tak mimochodem, nechtěla jsem kruhovou spodnici a vlečku, nechtěla jsem bílé (ideálně meruňkové, capuccino), mám smetanové (což je skoro bílá), mám kruhovou spodnici a vlečku, když jsem je měla na sobě, tak jsem prostě věděla, že to jsou ony... ;-) :-) A byly úplně nové, nepoužité. :-) A na tom mi hodně záleželo, nechtěla jsem šaty po někom. ;-) :-)
Odpovědět
ahoj holkýý! tak jsme dnes s kamoškou taky vyrazly :-) nakonec to nebylo žádné pobíhání po salonech, protože kamoška se rozhodla šaty koupit nebo si je nechat ušít. tak ani nemám žádné salónové novinky :-D vybrala si moc hezké šatičky. mám je v albiku ;-) řeknu vám, jdu jen za svědkyňi, ale užívam si to snad ještě víc, než svoji svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to mě nevadí když budou po někom hlavně aby nebyly poškozené.... škoda že nemáš někde jejich fotečku.... no nic jdu se koukat na úsměv mony lisy. snad to bude dobré
Odpovědět
petra: já si je chtěla nechat, a chtěla jsem nové, pokud by to bylo možné a nakonec se to povedlo :-) taky jsem zjistila, že módní návrhářka by mi je ušila do 10 tis. kč, podle toho, kolik a jaké by se spotřebovalo látky, takže bych nedala srovnatelnou částku za půjčení ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě právě překvapuje že to ušití je tak levné...ale nechce se mi věřit že by ušila třeba takové jaké se mi líbí (mám je v albu) právě do těch desti tisíc...ale je fakt že bych potom nevěděla co s nimi
Odpovědět
my se na to ušití taky ptaly. kamoška si šaty asi nakonec objedná. ty její stojí kolem 11tisíc, což je téměř půjčovné. já bych tedy tolik peněz za zapůjčení nedala :-|
Odpovědět
petra: mně to tak řekla, s tím, že záleží na kvalitě a množství látky, když je jí nějak hodně, tak to naroste... ale nakonec jsem ráda, že jsem vybrala hotové šaty, které jsem věděla, jak finálně vypadají, nevím, co bch dělala, kdyby se mi ušily šaty na míru a pak se mi nelíbily... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?