Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky moc - já tady věčně narážím na p. Schlosserovou. Já se juknu po p. Maláškové. Jo Peti, ty věci jsou nádherné - taky budu píct na sobotu dort, ale protože máme rozestavěnou obývákovou stěnu, protože jsme tam objevili plíseň, tak jmse ji celou posouvali, tak to bude asi jenom ovocný dort, protože zdobit jej takhle krásně jej nezvládnu a ještě k tomu naklidit a navařit oběd pro 8 lidí (mám pozvané oboje rodiče, budoucí švagrovou a babičku na narozky). I tak mám co dělat, tak držte palečky, ať to stihnu. Snad se mi dneska podaří jít malinko dřív z práce. Peťo hezky si ten ples užij!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky chtěla jsem se zeptat zda některá z vás má zkušennosti se salonem exclusive a evanie. a myslíte si že mi bude stačit hodinka na zkušení šatů jo a taky se nevím jak se budou tvářit když tam přijdu zkoušet šaty a pak odejdu protože chci si to promyslet. nebude jim to vydit?
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo,já byla v obou salonech,v Exclusivu byla paní moc milá,ochotná,zkoušela jsem asi troje šaty,dvoje byly moc hezké a jedny dokonce favoritky (ale vybrala jsem nakonec jinde). Nesmí se tam ale fotit,což je velká škoda!!! V Evanie jsem zkoušela jen jedny - ten výběr nebyl nic pro mě,ale každému se líbí něco jiného,obsluha už nic moc...fotit se může. Vůbec nevadí,že si šaty budeš zkoušet a žádný si hned nevybereš-oni jsou na to zvyklí,je jasný že se musíš rozhodnout. Já byla v pěti salonech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janinka22:děkuji moc za odpověď a jak jim to říct. víš jako že si to ještě musím rozmyslet. vůbec nevím jak na to
Odpovědět
Profilova fotka
a kde jsi nakonec vybrala....
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, koukala jsem do tvého alba a vidím, že máš podobný typ šatů, co jsem zvolila já. A líčení je úplně super! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: děkuji za pochvalu líčení :-) no tyhle šaty mi prostě vyrazily dech,když jsem je oblíkla :-D San Patrick-Paladium z kolekce 2009 :-) Peti - druhá :-) není zač,až dozkoušíš,tak prostě řekni,že zatím děkuješ,to stačí! Oni prostě ví,že se nevěsta hned nerozhodne,to vyplyne vždy ze situace,neboj se toho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, San Patrick je dle mého asi nej! A kolekce na tento rok je prostě úžasná! Docela mě mrzí, že ta 2008 nebyla taková bomba.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se právě taky nejvíš líbí šaty san patrick :-) máme stejný vkus,já si půjčila šaty u paní Damborské na nám. Svobody. Sice to bylo dražší než jinde,ale myslím,že ty šaty za to fakt stojí!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, však já je měla taky od ní, ale to tady asi všichni ví, protože to tady neustále vyhlašuji. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem tam byla spokojená,ale četla jsem tu i kritiku na tento salon, tak nevím...Peti, když si od ní měla taky šaty,prosím tě, neměla jsi s ničím ohledně šatů problém? Já mám jen obavy ze znečištění šatů - je hezký že ve smlouvě mají,že když je nevratně poškodíš,tak je zaplatíš (červené víno,propálení,roztržení mimo šev),ale člověk nikdy neví co se stane, i když bude sebevíc opatrnější! Mám z toho docela obavy,pak platit kdoví kolik za šaty! Nevíš jestli se to nedá nějak pojistit či co?
Odpovědět
Profilova fotka
jani, to líčení je vážně super - moc Ti to sluší ;-) . Já se objednala na zkoušku k paní maláškové, tak uvidíme jaká je kouzelnice, aby ze mě udělala fešandu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luc1979: děkuji. Já byla taky u pí. Maláškové ;-) je šikulka
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, já když jsem to vracela, tak tam nebyla zrovna pí. Damborská, ale ta její starší kolegyně. Ona ten obal jen do půlky otevřela a to bylo vše. Ještě jsem říkala manželovi, že pokud by záda těch šatů tam vůbec nebyly, tak to nikdo nezjistí. Jinak moje šaty byly úplně černý (dole a švy) a zrovna nevoněly (byla jsem v nich od 9 hodin ráno asi do 4 hodin ráno). :-D Prostě bez problémů. Já si dávala bacha, abych je hlavně neroztrhla, ale tomu ušpinění se prostě nevyhne žádná nevěsta.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, Peti, takový klasický ušpinění je logický, tomu se nedá zabránit nikdy, já spíš myslela když se šatům stane něco co nejde vyčistit nebo navrátit do původního stavu... Ale asi teda na to až tak nedbají,možná se tím jen chrání před nevěstami "ráznějšího" typu, které by byly schopné šaty zničit :-D Taky mám v plánu je mít od začátku do konce-za ty prachy se toho musí využít 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, pokud byste některá měla zájem, přenechám vám zálohu na šaty v solónu Pronuptia v Brně.Záloha je 1500 nechala bych vám ji za polovičku. Zamluvila jsem si tam šaty a pak jsem ještě objevila jiné. Pokud máte zájem, písněte mi prosím do IP. Díky a pěkný večer :-)
Odpovědět
Ták jsem namalovaná do hněda a vypadám jak nějaká vyretušovaná modelka :-D samo ,že jen v ksichtě :-D te´d s enasoukat ještě do těch spol. šatů a můžeme jít už za chvíli :-D už za chvíli ... boha já mám žalůdek na vodě :-D :-D jdu na svůj první větší ples :-D nebo druhý první byl na dědině :-D
Odpovědět
Holky, nemáte některá zkušenost s hojením jizev po operaci? Ve smyslu čím jste to mazaly, či podstoupily laser atd?
Odpovědět
lolia.. aloe vera -ale přímo takový ten kaktus si na to dávej .. tu rostlinu teda myslím,ne kupovanou v láhvi ,-) hodně to zesvětlá jizvičky ,-)
Odpovědět
Ahojky ,-) tak ples máme za sebou a dneska jdeme na další do Intru- na brufen párty :-D :-D Dala sem Vám nějaké fotečky,ale jsou jedna je špatně vyfocená ... nám se totiž na fo´táku urvala packa,co drží baterky a od tý doby občas kvalita fotky je brutální.. musíme počkat na ježíška :-D No,ale mě holky bolej nohy :-D :-D chvíli hráli melody mejkrs nebo jak se to píše, Havelka se ani neukázal blb jeden-což teda nás dost naštvalo,a chvíli no chvíli hodinu hrál borec z kiss hády Petr Zakopal jako disku -vážně bomba ve společenských šatech tančit na M. Davida třeba že :-D ikdyž bych měla bejt už zvyklá ze svatebních,tak nejsme už sem to zapoměla :-D No,ale nejkrásnější na fotkách je Jessí..ta viděla,že se oblíkáme, pořád ke mě čuchala, si říkala,že nemám rifle,tak kam jdu a ju necháváme doma :-D a úplně bezvadně se zapojila sama do fotografování,čehož sme si všimli až dneska ,když sme hodili fotky do pc :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Brnanda: tééééééééééda ty jsi ale byla na plese kóča!!! Moc ti to seklo, šaty perfektní, vlasy a makeup jakbysmet ............ ale nad šatkami slintám úplně nejvíce, vypadáš v nich super a barva ti moc jde :).
Odpovědět
sem byla jak selka.. ale víte co vám musím říct! všiici měli šaty červený a nebo černý! jedna jediná modrozelený jako by tyrkys a myslím,že sem zahlídla tak dvě v hnědým a jednu v šedý barvě! A já sem na tu červenou to je moje barva,ale byla sem ráda,že tu červenou měli obsazenou a že sme ju neměla ,-)
Odpovědět
Ale kulový, ty selko 8-) . To je teď ta červená tak in? No je fakt, že mi taky sluší :D.
Odpovědět
já červenou miluju mám všechno vtěch barvcáh krom šatů teda :-D měla sem i do svatby červené vlasy už deset snad let a od svatby mám teda černé,ale zas epřejdu do červena, chybí mi to ,-) ale jak te´d je všude...nesnáším když sou všici stejní a kor když sem stejná já jak všici tfuj
Odpovědět
Profilova fotka
brnando:šaty ti sekly,zajímavá barva a střih,nebyla jsi tam aspoň jako "sestra v triku" všechny v červené. ;-)
Odpovědět
:-N děkuji pěkně prosím ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petule, ale fakticky supeeer!;-)
Odpovědět
Mamka akorát odešla, byli tady snad nejdýl,co tady bydlíme ;-) no a všechno se snědlo, vypilo a pod.za což sem ráda,že jen s eumejou talíře atd.. a taky říkala,že ty šaty jsou hezký a že je to příjemná změna,nebo´t si nedokázala celkově představit čokoládové šaty. :-)
Odpovědět
brnanda, mooc hezke! jsem opravdu rada, ze jsi si ples uzila :-)
Odpovědět
Peti, taky se musím přidat, no kóča :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?