Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Holky já sem si pro ty šaty byla na palackého, zastávku před semilasem a je to tam taky sv.salon ...ale na tuto paní co mě tam chuděrka s esnažila nasoukat do asi patery šaty, měla hlas,který dokázal tak povzbudit! A svatební šaty měla hezké ane drahé! a mám dojem,že ke svatebním půjčuje i na převlečení zdarma! nejsem si jistá,ale není to Ornela? nebo nějak tak... no jsem strašně zvědavá, jako v ceně je i večeře - asi jíst nebudu ,aby mi nepraskla šněrovačka :-D a tombola a na tom lístku je napsáno 950korun! děcka kdo by si toto koupil normální lístek na ples litr uf... se bojím,že nebudu umět tančit, ale jelikož mě tam nikdo nebude znát ,nebidi to řešit- teda doufám,že tam nikdo známej nebude :-D :-D :-D
Odpovědět
Brni -takže sis je půjčila? Ten salon znám, tam mě paní odehnala od svatebních šatů, že šaty do tanečních jsou na druhé straně :-N A taky mě "taktně" naznačila, že ať zapomenu,že budu mít vlečku použitou i jinde než v sále. Že venku v žádném případě. Právě jsem říkala, že chci jedině šatky s vlečkou a ona, že k tomu dávají zadarmo na převlečení druhé, tak jsem nějak prohodila, že chci být celý den v těch "lepších" a ona právě, že to nemůžu, že by se hned zničila vlečka.... :-N Ale jinak se mi tam ty šatky taky líbili, i ceny, i nap řístup bych se vprdla, ale tohle byl jeden z impulsů si šaty nechat ušít, měla jsem hrůzu ze zničení, i potom, co tu v nějaké diskuzi pár holek psalo, kolik platily na pokutách za malá ušpinění :-N A ty druhé šaty zdarma jsou jen k šatů z vlečkou (ale ty tam ají za ceny od 6000,-, fak tdocela levné), ale je to jen korzet a obyčejná sukně, jako nečekejte nic "nóbl", ale je to fajn nabídka. ;-)
Odpovědět
Blani já mám šatky z Ornely a výběr tam je opravdu super. Paní majitelka je sice dáma celkem rázná, ale to mi nevadilo - kdyžtak jsem si myslela své. Šatky mám s vlečkou - k nim opravdu půjčují převlek zdarma - taky jsem původně tvrdila, že chci zůstat v těch krásných celý večer, ale nakonec jsem si převlek vybrala. Bude se mi pak líp tancovat. Je to opravdu jen sukně s korzetem - šatky co se půjčují do tanečních, ale upřímně, já bych se večer bála, že mi rozjařený host polije "róbu" červeným vínem :-S Beru to tak, že když budu chtít zůstanu celou dobu ve svatebních, ale mají hodně širokou kruhovou spodničku, takže nevím jestli to vydržím.
Odpovědět
taky jsem kvůli tomu vlečku nechtěla. holky, co jste vlečku měly, co pak s ní? při sezení a tančení a tak? kamoška měla pujčené šaty z Belly a při obřadu je někdo šlápnoul a vlečka se natrhla. při tancovaní jí dorazili a byl z toho pak pěkný průšvih. stalo se to některé taky? kamoška chce jedině šaty s vlečkou, tak jestli jí to mám třeba rozmluvit. chtějí hodně tančit a tak. jinak jsem taky měla popůlnoční šaty k šatům svatebním zdarma. výběr z jednoduchého korzetu a sukně nebo jednoduché dlouhé šaty. :-)
Odpovědět
Nevím jestli u všech, ale u mých šatů se pak vlečka připne a vytvoří takového "honzíka" vypadá to pěkně a nezavazí.
Odpovědět
Pipa - já vydržela v šatech 16 hodin :-D a vlečka byla skoro pořád dole, i při tanci, mě se asi 3x odepla a něchtělo se mi to připínat :-D Nikdo mi na ni nešlapal atd. A až do půlnoci sem pod nimi měla i spodnici :-D Mě se to nechtělo sundat. Akorát ta vlečka byla z dvojitého materiálu, takže se to odlouplo (bylo to "přilepené") a vlečka pak byla dvojnásobně dlouhá :-D Ale třeba jsem si zkoušela šaty, ale většina byla hodně těžkých, tak jsem si nechala ušít taftové a nemělnla bych za nic na světě, váží přesně 1kg, jsou ze 3 vrstev (taft, nějaké podložení, a zas taft), vlečka 2x vrstva taftu a fakt jsem je nedokázala sudat. :-D Už se moc těším na pátek, až si je vezmu na ples. Bohužel to už bude vlečka ustřižená ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla celý den ve svatebních a byly s vlečkou. Byly tam zespod všelijaké mašličky, kterými se celé to "monstrum" vyšněrovalo nahoru, takže šaty byly pak dlouhé vpředu stejně jako vzadu - jen víc nadýchané.
Odpovědět
Profilova fotka
Přidala jsem vám jednu fotku do mého svatebního alba - tam to je trochu vidět. ;-)
Odpovědět
Tak to já nevím.. paníbyla v pohodě.... byla tam sní i nějaká slečna mladá a vzádu byla ještě jedna paní a ta když vylezla a promluvila,,koukala sem na ní pomalu s otevřenou pusou, že jí nevadilo,že tam stojím a zkouším šaty,-) Jinak jsem si právě vybrala šaty na svatbu předtím bez vlečky,abych vnich mohla bejt celý den a užít si to a ne se pak ztoho převlíkat ,-) aby bylo vidět,kdo je nevěsta a ne abych se ztratila mezi svatebčanama ,-) A jinak aji manželovi v půjčovně obleků řekl pán,že kdyby se stalo něco ,že by ho někdo polil,nečistit!a ot mi řekli i v salonu claudia , že to nemám čistit, že oni si to udělají a pod. a já teda vrátia šaty docela v brutálním stavu-jak bylo teplo a já se potila, všechny gumy a okraje byli černé :-D A můžu Vám osobně říct,že já měla otřesný zážitky ze salonama..jako že s i mě změřila od ucha k patě a řekla nadměrný velikosti nevedeme.. v jednom měli zase módu roztrhaný prostěradlo a na tom našitý cois-extravagantní a stejně měli jen do 44vel.taky otřesný a to stím kobercem ... ženy ;-) to je snad jasný,že na to nemáte stoupat v botách a kor,když vidíte,že ty ženský tam jsou přezutý ,-) to by vás sprdl každej ,-) To i včera- já si zkoušela ty společenský a musím ještě uznat,že teda svatební nic moc matroš,co sem jen viděla,ale dalo se tam vybrat ,-) a došel kluk s holkou a ani jeden si neočistil boty o rohožku !a teklo to tam znich jak prase a to si taky lidi neuvědomí,že ty rohožky tam nejsou jen tak pro okrasu ;-) A to bych třeba já jim něco řekla a paní mlčela ,-) já bych to nevydržela :-D A tak,jak sem šílela ze svat.šatama, včera když sem se viděla vtěch společ.děs a hrůza,ale vybírat sem si bohužel moc nemohla ....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, já plánuju bý celý večer ve svatebních. Ale jste mě dojuchaly, tak pro jistotu beru svoje večerní s sebou ;-) . Snad je nezašpiním víc než družičky ty svoje ;-) . Máme je ze stejného salonu, tak aby paní netrefil pak při vracení šlak, jakým čuňátkům to půjčila šaty. Snad to pak půjde vyprat. Staršně se na družičky těším, holky, těm to tak sluší, že každý zamáčkne slzu ;-( x-) - ta větší, čtyřletá, je v albu. Mám tam i svoje, když jsme tam byli, tak jsme se jim musle aukázat. No, nebudu tak hezká jako vy, ale co se dá dělat :-D :-D - co si ženich vybral, to bude mít ;-) :-D . JInak s tím kobercem a vyzouváním - obzvlášť v tomhle období - souhlasím. Možná proto, že to tam nikdo nedělá, tak je paní potom ráznější.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Peti, ať se Ti na plese líbí - budeš určitě kočka. Pak se vyfoť a šoupni sem fotku, ať se můžeme pokochat. A neřešte, že se ztrapníte. Určitě se budete chovat líp, než Ti v těchto akcích zběhlí, věř mi ;-) , se ještě budete divit, co některé dámičky kvůli jednohubkám n rautu dovedou ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já vracela šaty taky děsně fujtajblový. Černý a zapocený. Šaty na převlečení jsem měla, ale taťka mi je omylem odvezl domů, tak už se pro ně nejelo - přece si to za těch 9 litrů užiju, ne? Myslím, že ušpinění by měla zvládnout každá půjčovna a ne mít kolem toho kecy. Horší to je s roztržením - ty moje byly po nevěstě z 20.9. zničeně vespod tak, že paní Damborská říkala, že to ještě neviděla. Ale dala je do pořádku a na můj termín po tom nebylo ani památky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, já jí říkala, že na ně budu dávat pozor, ale ona se usmála, a říkala, že v našem termínu počítá, že dole budou asi ušpiněný a dost, že asi sucho nebude ;-) .
Odpovědět
Rozhodně nedoporučuji svatební studio DAMBORSKÁ! Z jejich strany totální nezájem. Když jsme vešli do salonu, zrovna si nějaká slečna zkoušela šaty, pozdravili jsme a odpovědi jsme se dočkali jen od slečny zkoušející šaty. Paní ve studiu jsem řekla, že bych si chtěla vybrat nějaké šaty a ta jen hodila rukou k pověšeným šatům na ramínku se slovy "ať si vyberu" (!?!?). Zeptala jsem se jí jestli nemají nějaký katalog (což je běžná věc a né se přehrabovat v pověšených šatech), na to zase rukou ukázala na sedačku se stolkem, že tam leží katalog. Katalog jedním slovem katastrofa! V katalogu jsou volně vložené fotky fůzných rozměru, takže je to hrozně nepřehledné a u většiny ani nemají uvedenou cenu. A některé šaty jsou na fotkách vyfocené jen od pasu nahoru, takže vůbec nevíte jak vypadá sukně šatů. Tolik chvály jsem na Damborskou slyšela, že jsem byla vážně v šoku a jejich chování k zákazníkovi je otřesné. Ještě podotknu, že jsem se po chvilce listování v "katalogu" s kamoškou zvedla a odešli jsme, samozřejmě si ani nevšimla, že jsme odešly. Nikomu toto studio nikdy nedoporučím.
Odpovědět
holky, moc díky za názory s vlečkami :-) já tedy s paní Damborskou taky nic moc zkušenosti. tehdy jsem se k ní objednávala a seděla jsem tam asi 3/4 hodiny, než mě vzali ke zkoušení. šatů tam má sice požehnaně, ovšem nedá se v nich moc vyznat. všude je asi něco ;-)
Odpovědět
pipa: a vlečka může být taky sundávací (tedy úplně odepínací) :-) Já mám dlouhou, ale nechám si tam udělat ty poutka, abych ji pak mohla vyvázat a nemusela se převlíkat :-)
Odpovědět
my sme byli ještě ve starém studiu,než s ep.Damborská přestěhovala do toho nového baráku a chovali se knám dost blbě,a to sem tam byla s manželem jen s ejuknout,aby sme věděli jaká je vůbec móda a jedna kolegyně mě tam doporučila. Pak sem v novém byla kvůli šatkům pro družičky, tak jak píše janis.g - posadila nás ke stolu stím,že se máme podívat a nebyli u toho ceny a ani si nevšimla,že sme odešli a to sem kdysi tady psala... že holce, jedné říkala jak jí to sluší,jaká je vtom nej a přitom jí ten typ šatů vůbec neseděl.. byla štíhlounká hezká krátkovlasá a vypadala jak v pytlu... Každý má hold jiné zkušenosti.. já jak blb kam sem přišla,slušně pozdravila ,optala se,jestli mají šaty na slony, a když mě čtyřikrát řekli,že nadměrné velikosti nevedou,už sem odmítla někam jít :-D bohužel pro ně je nadm.vel. už i 44 !myslím si,že nadměrná velikost by měla být od 50-52 vejš a ne 44-46! :-D
Odpovědět
Jo a vyfotím se v pátek ve spol. a dám pak semka chicht holký já s etak těším,to bude můj první ples :-D amyslím,že poslední chichcihi
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tam tedy byla spokojená. Kromě pí. Damborské jsem byla ještě v Claudii (byly tam 2 paní, jedna usměvavá a druhá otrávená - ta mě bohužel obsluhovala a tvářila se, že asi každou chvíli umře) fakt hrůza. Navíc mi přišlo vše na jedno kopyto (sukně a korzet). Pí. Damborská, když mě uviděla, tak hned věděla, co mám za velikost a ukázala mi šaty, co mi sednou. Zkusila jsem je a pak ještě milion dalších, jedny si zamluvila, pak jsem tam byla ještě 2x a pokaždé jsem zamluvené šaty změnila. Vždy ochota, nevadilo jí, že tam pořád chodím zkoušet. No a nakonec jsem se vdávala v těch, co mi doporučila jako první ONA! A nemyslím, že by mi neseděly nebo bych v nich vypadala jako v pytli. Byly to prostě ty pravé. :-D
Odpovědět
Peti proto říkám , nikdonení dokonalý a každý den nemůže mít dobrou náladu ,-) hold prostě je to o náhodě ,-) Jo jinak Blani jak si tady psala otom solárku ! Oni mají to udělané takto- např. koupíš si pernamentku za 600-máš 10% slevu na každé opalování a o víkendu myslím 15% 1200-20% v týdnu a o víkendu 30% 2500-30 a o víkendu 40% 5600-40% a o víkendu 50% a první opalování zdarma. A solárka mají dobrá,chodím tam už čtvrtým rokem.Mají dražší ty solárka za min. ale zase mě osobně stačí jít třeba 3xa jsem krásně opálená,mají tam i to bio-je to lepší střídat jednou klasika,jednou bio,mají i vertikální- že stojíš, to je dobré třeba pro mě,protože já když lehnu do toho solárka,mě se roztečou ty tuky a jak sem to už psala kdysi před svatbou,měla sem ty šrámy na zádech -vzpomínáš si? Jo jinak ty ceny těch pernamentek si přesně nepamatuji,protože já si vždy kupuji za těch dva a půl tis. a mám to na dva roky -někdy na míň,když chodí manžel se mnou ;-)
Odpovědět
ko aproč ti to píšu až dneska? neboť jsem tam včera byla a vzpoměla si na tebe ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte někdo o vizážistce nebo kosmetičce, co by nalíčila a nechtěla hned 1200, když řeknu, že chci zkusit nalíčení na svatbu? Volala jsme do dvou salonů, kde berou svatební líčení tak, že se zaplatí už jako zkouška a k tomu je to na svatbu v ceně. To se mi nechce dávat, když nevím, jak mě "zmalují". Nemáte někdo na někoho šikovného tip? Uvažuju, že bych se namalovala sama, ale chtěla bych vyzkoušet, jak by mě namaloval profík.
Odpovědět
holky, tak příští týden vyrážím s kamoškou na lovení svatebních šatů :-D fakt se těším ;-) nakonec se chce jít podívat do Kriss Bey, Sedm, Dream a Paulina. možná ještě Evanie. tak pak dám vědět, co bylo :-) brnanda - ples si pořádně užijte a hodně štěstí v tombole! no a nezapomeňte, že welcome drink si vzít musíte, ikdyž ho pak někde odložíte ;-) na některých rautech není v ceně pití, tak to chce mít s sebou pro jistotu penízky :-)
Odpovědět
luc1979..hele zkus si najít min.rok červen-červenec tady a já sem měla super vizážistku 200kč zkouška- já ji paj odmítla,ale jen ztoho důvodu,že sem zvyklá sama na sebe ,jako v líčení ,-) aale šla sem se vyfotit a mám krásnou fotku!a říkala mi,že na ten den bere 400kč. Ale já si nemohu ani za ni vzpomenout jak se jmenovala :-D ale byla dobrá.. jo vzpomínám si,že líčí oriflejmem- nebylo to špatné ,-) tu bych ti doporučila ;-) jinak sem byla ještě u jedné a to sem vypadala jak štětk* :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To byla asi pí. Malášková nebo tak nějak...hodně holek tady o ní píše.
Odpovědět
:-D :-D zkoušela sem najít debatu o líčení a nejde mi to pročítám si vletu staré povídání a vzpomínám si skoro na každou situaci,co sme tady vloni probírali... jsem na str.88 :-D a musím se jen a jen smát... kdo ví,kde skončila mar76,nebo diggi,nebo janoushek a pod...
Odpovědět
jojo peti máš pravdu ,-) to je ona :-D možná ještě chárlí by měla na ní telefon,jí taky malovala...
Odpovědět
pipa... moc děkuji ,-) já se hrozně těšínkuju :-D pak vám semka hodím foto a hnedka v sobotu písnu co a jak.. teda možná v neděli uvidím, v sobotu dojde moje mamka,protože manžel zítra má aji 30 ktomu ;-) a mamka na té velké oslavě nebyla vtom prosinci,tak příjde sobotu na chvíli chicht ,tak budu pospápavt dospávat pátek,budou mě bolet nožičkýý :-D a já se mocinky těšíímm
Odpovědět
Profilova fotka
O paní Maláškové se tady holky baví, takže doporučuji Lucce si zadat její jméno do vyhledávače...mělo by to nejspíš něco vyhodit. ;-)
Odpovědět
jsem našla super věcičky na svatební dorty.. toto za mě nikde nebylo :-( ... http://eshop.timidekor.cz/zbozi-156-c... jinak budu odsud si objednávat marcipán, pokud by ste někdo něco chtěl třeba mají krásné svatební dekorace :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?