Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli byste mi někdo nemohly poradit dobrou nehtařku v Brně, nejlépe v centru? Chtěla jsem si udělat až na svatbu gelovky, ale rozhoduju se, že bych si je nechala udělat už teď. Možná jen potáhnout svoje nehty gelem (bez tipu) - uvidím. Jestli někam chodíte a jste spokojené, tak prosím poraďte (a taky kolik platíte). :-) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Petruško, my budeme mít na foto pana Ryšavého z Mikulova. On už fotí spoustu let při zaměstnání. Fotil kamarádce a moc se nám to líbilo. :-) Jo a díky za zprávu v IP. Vidím to stejně jako Ty. Lidi jsou různí. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
johanka, tak toho neznám, takže se těším na vaše fotečky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady se o něm nikde nepíše. Je hodně dobrých fotografů, jen se o nich moc neví. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to janinka22 - ahoj, já jsem objednaná k panu Milenu Simeonovi - studio Nely v Brně na Kozí ul. Už jsem u něj byla když byl ještě v nail expertu, je vážně dobrý, není tedy nijak zvlášt citlivý (co do zacházení s pilníkem), ale takové nehty jaké vykouzlil na mých minipackách - no paráda!! Navíc poradí jaké nehty na jaké ruce (zda gel, akryl či porcelán), není to zas tak jedno jak jsem si myslela. Cena je malinko vyšší než jinde /já platila 750Kč/, ale nehty mi vydržely dlouho a vůbec se neoškrabaly.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že odkaz na web mi smázli, no tak neva, tak si pak když tak napište, kdo by chtěl kontakt na kameramana. Bopik - v nail expertu jsem taky párkrát byla, není to tam špatný. Jo a cena 750 od Soni není tak moc, jsem slyšela že nehty od něj začínaj na tisícovce a víc. Jinak u těch holek většinou platím přes 500 a to jsou začátečnice. Takže pokud ten rozdíl není až takovej, tak proč nezajít k mistru republiky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za tip. Dívala jsem se na stránky nail expertu i studia nely. U toho studia Nely nechápu,jestli ty sumy co tam mají chtějí za modeláž-to by byla teda pálka... :-o jinak nail expert je taková střední cenová bych řekla...to bych zkusila..takže říkáte že i ty holčiny jsou tam šikovný??? Nebo musím jít k mistrovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janinka22 - "mistr" tě nevezme, bere už jen svoje zákaznice, takže proto jsem tenkrát šla k "vícemistrovi" :-p Simeonovi. :-p Ty 2000Kč co myslíš, to je za kurz, za modeláž je to kolem 1000Kč. I tak je to dost :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Aha,tak to máš pravdu,je to dost,tak snad budou šikovný i v tom nail expertu ty holčiny-teda jestli ty ceny na netu mají platný.... Jinak nevím kam jít,nehty dělají na každým kroku,ale bůh ví jak,proto bych radši někam šla po doporučení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janinka22- no mě dělal jednu ruku Simeon a druhou mu pomáhala ta jiná nehtařka.. jeho nehty supr, hrál si s každým půlmilimetrem, ona flákla lepidlo, šup nehet, ufiknout a hotovo. Když to on pak viděl, musela to celý předělat, nebyl vůbec spokojenej, koukal na to ze všech možných i nemožných světových stran. Nakonec ji poslal pryč a dodělal to sám. Byla jsem u něj celkově přes 4hodiny!!! a to mi dělal jen franc.zdobení, takže nic náročného. Dal si fakt záležet. Je fakt že moje nehty mají rozměry 10ti leté holky a navíc moc roztřepené, tak se snažil aby to vůbec drželo (proto mi nedal gel ale akryl a porcelán).
Odpovědět
Profilova fotka
Aha,to je síla,takže tě dost odflákla...no oni se s tím asi málokde piplou...já mám taky úzké nehty.Nejlíp si s tím asi vyhraje ten koho to baví,když to někdo dělá jen pro výdělek,tak je mu to fuk a nafláká to tam jak píšeš...ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, 4 hodiny? Tak to bych se zbláznila. By mě zdřevěněl zadek :-D Já tam byla u pár holčin a umí to. Toho bych se nebála. A hlavně pokud si s něčím neví rady, tak zavolají mistra a ten běží na pomoc :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte, zkuste Milena, Je super i když to není pan mistr, je to určitě vicemistr. Chodila jsem k němu několik let a půjdu znovu.
Odpovědět
Ahojky, potřebuju děvčátka boubelátka poradit.. jdeme 23.ledna na ples do hotelu Internacionál -jsem dneska na Petrově vyhrála lístky :-D jenže mám obavy,že tam je to nóbl a že tam asi chodí všici v róbách že???? mám obavy ,že se dost ztrapním,když půjdu vtom,jako vždycky spol. kalhoty a halenka.. Nebyla ste tam někdo někdy? neslyšeli ste otom jak s etam chodí ?? prosím prosím o radu x-) jinak Vám musím požalovat, jak lumpačí Jessí... včera sme měli intimní chvilku a měli přivřené dveře a najednou zničeho nic mě cosi prolítlo pod rukou a začalo volizovat ksichtík a já tak zařvala ,jak sem se lekla, že manža se lek mě a Jessiny,že bylo po intimní chvilce :-D :-D pak sem se musela řechtat jak trdlo a pak sem byla nanštvaná :-D :-D :-D :-D šlo se spát. Se budeme asi muset zavírat ,jak se zavírají rodiče před dětima :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Peti: a co je to za ples? jinak na plesy a kór do intru bych si teda asi vzala dlouhé šaty... k Jessí jenom: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brnanda, my jsme na plese v Internationalu jednou byli. myslim, ze tam maji jeden ples, tak by to mohl byt ten stejny :-) zadne prilis velke roby se tam nekonly. spis bych si ale na tvem miste sla pujcit nejake satky nebo je koupila. v halence a kalhotech se to vazne moc nehodi. meli byste obdrzet i pozvanku, na ktere my jsme meli vhodnou barvu obleceni. uzasny byl raut. to bylo dobrot! hudba vyborna. byli tam jakoby salonky a v kazdem jiny druh hudby. krapet nas tedy vyvedl z miry pocet Nemcu, kteri se take zucastnili. ti byli jako prasatka v chlivku-s prominutim. oni ten ples maji nejak v cene zajezdu nebo tak neco. tak si to uzijte!
Odpovědět
brnanda: šla bych v dlouhých šatech :). Btw mám podobný dotaz - nikdy jsem nebyla v Janáčkově divadle a jdeme s mazlem na Labutí jezero - takové černé zavinovací šatečky (jednoduché) pod kolena a střevíčky - šlo by? natrix: mám prosbičku, poslala bys mi prosím kontakt na cukrárnu, odkud budeš mít dortík? Začínám shánět kontakty a tak bych je ráda prubla na narozeniny, posléze snad i na den D :). Jinak máme za sebou první oficiální sedánek s panem farářem, bylo to skvělé, je to opravdu moderní a osvícený muž. Také jsme složili zálohu na hostinu, dnes jsem také zuřivě bookovala bratrova kamaráda - kameramana s výhružkou, že mu budu psát připomínací sms každý měsíc (je to takový rozevlátý bohém, který na mě asi moc myslet nebude) :D, objednala pár blbinek (vývazky, létající lampion, magnetky na ledničku a tak) a vytipovala oznamko/pozvánka ke stolu/jmenovka na stůl + napsala jsem si o vzorek, abych si to ochmatala :).
Odpovědět
lolia.. to já byla a šla sem v sukýnce černé, podpatky halenka kabelečka,vše bylo ok. paolin jenže já nenosím šaty :-D to je můj problém a na mě šaty nikde nemají uf Ale říkala sem si,že tedy dobrá,že bych šla v sukni a v halenečce,ale nemám zase ktomu černé boty uf a bude tam O. Havellka- takže vlastně on hraje sving apod.ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Brni, zkus třeba v Centrumu, třeba budeš přkvapená - já si nemyslím, že bys měla mít problém sehnat na sebe šaty - vždyť svatební Ti tolik slušely ;-) . Taky záleží jakou suknia halenku - myslím, že by to šlo i tak, ale jestli by to vypadalo jako vedoucí knihovny, tak to radši nee ;-) :-D . Jinak už jsme dodělali oznamka včetně obálek a začínáme rozdávat, dneska koupím známky a rozšlu je. Myslím, že se nám to docela zdařilo. Jak stáhnu fotky, tak sem šoupnu. Tento týden půjdeme objednávat dorty. Pros rodiče bych chtěla dorty s našema fotkama. Akorát tam dělají s obyčejnýma fotkama (to jedlé foto bychom si museli nechat udělat). Nemáte někdo zkušenost, že by tam byla obyč fotka? Přijde mi to dost nepraktické to před krájením patlat a odstraňovat fotku. To jedlé foto má v tomto směru výhody. Nemáte někdo kontakt na cukrárnu, kde ho v Brně dělají? Našla jsme na netu kontakt, že pošlou poštou, ale neznám je. Tak to zkusím poslat a u vidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luc: nebudes mit cukrovi nahodou z cukrarny z Malomeric??
Odpovědět
Profilova fotka
Lidu ahoj, cukroví jo, to je už objednané, ale dorty odjinud, ty se mi líbí z Líšně. Měli jsme od nich narozeninový,a byl dobrý. Vy jste měli všechno z Maloměřic?
Odpovědět
Luc1979 :-D :-D :-D :-D :-D te´d jsi mě dostala .. vedoucí knihovny možná vypadá líp v těchto věcech,než já :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste se rozepsaly. Peti, já na plesy budu používat mé nepoužité popůlnočky, ale pokud bych je neměla, tak bych skutečně zkusila nějakou půjčovnu. ;-) K té intimní chvilce...toto se nám stalo asi předloni na horách...najednou mi po nohách lítá pes...chtěla se taky pomazlit. Doma to je v pohodě - ve dveřích je zátarasa, ale musíme přes ni vždy hodit oblečení, protože jinak máme diváky. :-D lollia, ty hadry budou v pohodě - dnes chodí lidi (i do Janáčkova) i v riflích (což se mi teda vůbec nelíbí). Já tam osobně chodím v kostýmku s hezkou halenkou. ;-) Ta cukrárna je Sweet club v Černých Polích (jsou i na webu) - tip tady kdysi hodila Peťa-Brňanda a já jsem jí za to moc vděčná, protože svatební dortíky byly moc mňam. ;-)
Odpovědět
ahojky :-) lollia: akorát nemají žádnej katalog, takže je dobrý přijít s obrázkem ;-) :-) ale já chtěla jen dva marcipánové pejsky a potahovaný marcipánem, nechala jsem to na nich a byla jsem spokojená (foto v albu)
Odpovědět
Profilova fotka
bopik a charlie: děkuji holky za názory,jsem objednaná na pátek odpoledne do nailexpertu-ke komu to mi neřekli,tak uvidíme-pak napíšu jak jsem dopadla a jak jsem spokojená ;-)
Odpovědět
brnanda a myslis, ze by nemeli ani v nejake pujcovne? treba Star nebo v salonech? nejaky korzet? jestli mas kalhoty, tak korzet by k nim byl supr ;-) ja si obcas pujcuju v salonu v Zabinach. ale nevim, jestli ho nezrusili. Havelka je uuzasnej! kdyz jsme byli na Metropolitnim plese, tak tam hral. nic lepsiho jsme zatim nezazili ;-) on je proste skvelej a na jeho hudbu se da bezva blbnout. stridal se z Beatles revival a uplne je rozvalcoval ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla na Havelkovi asi předloni v Janáčkově a taky se mi to moc líbilo...štvalo mě, že se tam sedí...pěkně to "tepalo". ;-)
Odpovědět
Ježíš já sem hloupá já mám korzet ,co sem si koupila ,když s eměl ženit kamarád a nakonec neženil .. pipa si mi ho připoměla :-D jdu to zksuit hodit na sebe.
Odpovědět
no vidis! super! vsem jim to tam natres ;-)
Odpovědět
tak nikam nejdu já se do ničeho nevlezu a vtom kkorzetu vypadám jako kdyby ste mě chtěli narvat do skulinky pro 4leté dítě a já dospělá ne a ne tam vlíst.. Já už nevím,co ze sebou dělat, sice jsem dostala za úkol se objednat do sv.anny k mudr judr cosi ,nebo´t s emi zbláznil metabolismus a musím se štítnou žlízou,to ani nevím kam mám jít!Se za chvíli nevlezu do dveří ani .. 4měsíce 14kilo nahoře :-( kaýdej mi akorát říká z doktorů " no není něco v pořádku" ale doteď mi není nikdo schopen říct co není v pořádku!!!! jako bych byla slepá nebo já nevím ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?