Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Peti: co to máte za pračku? To je nějakej přestavěnej tank? :-) Super, že jste s videem spokojení. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Silvi, je to AEG Electrolux (pračka se sušičkou dohromady) - tak moc jsem ji chtěla a je tam nějaká vadná hadice, ach jo. ;-) Ale video je fakt super. :-D
Odpovědět
Peti: a už jste ji teda reklamovali? To naštve, když něco tolik chceš a pak to stojí za houby... Akorát si uvědomuju - to mu trvalo 4 měsíce, to video? A můžu se zeptat, na kolik Vás to vyšlo?
Odpovědět
Profilova fotka
Dovezli nám tu pračku v pátek, testovali jsme to v sobotu, takže dnes to budeme řešit (docela už se mi kupí prádlo!). Za video jsme platili 6500 (+ cestovné). Trvalo to 3 měsíce (bylo hotové už před Silvestrem, ale my byli na horách). P. Májek nás však předem upozorňoval, že to bude cca 3 měsíce trvat, že má toho hodně (a pak byl taky ve špitále), takže jsme o tom byli předem informováni. Ale fakt to stálo za to. ;-)
Odpovědět
Tak to jo, když Vám o tom řekl předem... Já tady narazila na slečnu, co má svatbu 2 hodiny před náma ve stejným kostele a má pana Májka, tak jsem si říkala, že kdyby ho měli jen na obřad, že bych se s ním taky domluvila, i když jsem video nejdřív nechtěla, ale asi ho budou mít na celý den... no uvidím, až se mi slečna ozve :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, to bude asi určitě na celý den...oni i kameramani a fotografové tomu dávají přednost, když je ta práce celý den. Já jsem ráda, že jsme video měli - viděla jsem spoustu věcí, o kterých ani nevím (třeba příprava ženicha). ;-)
Odpovědět
Peti: no já si to taky myslím, že to bude na celý den... Petra Brňanda měla taky pana Májka? Ještě musím mrknout, koho měla Blanka, už si to nepamatuju... Taky nám známý přislíbil štědrý příspěvek na hostinu, takže bychom si to mohli snad i dovolit... Ale asi bych teda musela sehnat někoho jinýho... Vy jste se chystali každý jinde?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nevím, koho měla Peťa, ale Blanka (mám pocit) video neměla (???). Já se chystala u našich a ženich u nás doma - ono je to jen přes ulici teda, takže to nebylo nijak komplikované. ;-)
Odpovědět
Peti, Blanka video měla, viděla jsem ho ;-) :-) Já si říkala, jak to zvládl, že natočil Tvoje přípravy i ženichovy... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to pardon, tak asi jiná nevěsta neměla...mně už to vše nějak motá. :-D Já byla u kadeřnice a líčit se mimo domov, takže to zachycené není, ale oblíkání obou zvládl. ;-)
Odpovědět
Peti: to je v pohodě, mně už se to taky motá ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nám bude pan Májek natáčet teď v pátek. Jedna nevěsta ho tady pěkně setřela, ale my jsme si ověřili reference ještě u dalších asi sedmi nevěst kterým on točil a všechny jsou moc spokojené. Já bych pochopila že mu to dýl trvalo když byl v nemocnici. Ti dobří toho mají asi fakt hodně a tohle se může stát každému. Nevím co v tom bylo, my se na všem předem domluvili a bezvadně jsme si s ním popovídali. Je to příjemný chlapík a ty videa co nám ukazoval jsou úžasná. Zjistila jsem ale zajímavou věc. Pan Májek točí i pro svatební agentury v Brně. Paní se většinou dušovali, že cena v jejich agentuře je úplně stejná jako když si objednáme toho samého kameramana sami, že mají spolu nějakou dohodu. Jenže my zjistli, že agentura si k jeho ceně přiráží 3500 kč navíc. :-) Nechtěli nám říct od koho to video je, ale nám to bylo hned jasné, protože on má nezaměnitelný styl a i stejný obal. Takže nakonec jsme se na agenturu vybodli a domluvili se přímo s ním a tím hodně ušetřili. Proto co můžete, tak si zajistěte sami. Ty agentury mají šílené ceny. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
johankak, ta nevěsta mě taky vyplašila, ale byl to planý poplach - video je skutečně skvělé. My taky prvně uvažovali nad agenturou, ale nakonec jsem ráda, že jsme si žádnou nebrali...člověk má pak lepší pocit, když si vše zařídí sám, a že se něco nepovede - to nakonec nikdo nepozná. ;-)
Odpovědět
Peti: navíc ona to klidně může zvrtat i agentura, že? ... :-N :-D
Odpovědět
Ahoj holky, my měli video jen z obřadu, ale "do nás" z Hané :-D ,ale příště bych si nechala natočit vše a i profifotografku na celý den,ale to už je jedno... Pana Májka tu mělo hrozně moc nevěst, jedna se fakt dost ozvala, ale nedivím se, další 2 si také v jiných diszkuzích hodně stěžovaly, ale asi nemají žaludek to napsat přímo do té dizkuze, takže já to tu nechci rozebírat, které to byly, ale byly opradu dost nasr.... Ale s kvalitou byly docela spokojené, to zas jo, což je ve výsledku asi nejdůkležitěší, ale.... ;-) Já ho neznám ,takže nevím, ale vím, že ta nevěsta nebyla jediná, ale jediná se ozvala "veřejně" :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ja ho nechci nejak hajit, ale otazkou je, zda skutecne bylo co tocit...? Ale pravdu znaji jen oni. Zbytek IP.
Odpovědět
holky a nenapadá Vás někdo, kdo natočí rozumné video za slušný peníz?
Odpovědět
Profilova fotka
Blanko, my jsme se o tom s panem Májkem také bavili. Udělala jsem si na to celé vlastní názor. On je hodně obsazovaný kameraman protože to umí a dělá to už dlouho. Proto je tu i hodně nevěst co ho měli. Jenže když se mu náhodou něco stane a nestihne termín, tak je najednou ten špatnej. :-| Nechci se ho zastávat, ale co jsem tu četla, tak je to asi hodně nevděčná profese. Ale jak jsi psala, nevěsty byli spokojené a to je asi hlavní. Věřím že budeme spokojení také.
Odpovědět
Profilova fotka
Natrix, podívej se na netu. Možná bude trochu problém ten slušný peníz. Hlavně v Brně jsou ty ceny hrozně přemrštěný.
Odpovědět
Johanka - jé, já až teď koukala, že to máš "za pár". Tak to držím palce, ať vydrží aspoň ten sníh, ať nemáte blátivo ;-) A hlvaně ať se to povede podle vašich představ.
Odpovědět
johankak: já vím, proto se ptám... a proto mám taky fotografku z ČB a i s cestou mě vyjde levněji, než někdo z Brna... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Blani. Copak sníh asi vydrží. Jen by nemuselo tak mrznout. :-) Natrix: Jo někde jsem četla že máš tu Zuzku Shaft nebo jak se jmenuje. U fotografů jsou velké rozdíly v cenách. U dobrých kameramanů zase až tak moc ne. Bude to asi tím, že jejich vybavení je mnohonásobně dražší. Jedna nevěsta tu někde psala, že pan Májek sebou nevozí jen jednu brašnu, ale má v autě plný kufr různých věcí od stativů, světel, různých baterií až po záložní kameru protože prý nikdy neví do jakého prostředí se dostane a co všechno bude k natáčení potřebovat. Je to supr a je na tom vidět že tu práci bere vážně. Fotograf to má v tomto směru jednodužší. Až si někoho seženeš, tak si hlavně nech ukázat nějaké video. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že rozdíly v kvalitě jsou obrovské.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale myslím, že i ta Zuzka brzy zjistí že je levná a že si může vzít víc peněz. Jenže to už budeš mít po svatbě, takže se Tě to netýká :-) Co jsem se dívala na její web, tak má docela plno.
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, je spatny, ze kameramanu je tady docela malo, tak proto to je tak drahe vetsinou. Mozna sehnat nekoho, kdo je kreativni a ma to jako konicka. Ale kde ho hledat? Zuzka urcite brzy cenove pritvrdi, byznys se ji dobre rozjizdi a ma talent a ten se ceni. Treba muj dalsi oblibenec p. Bigos se pry jen focenim nezivi, takze neni to cela jeho obziva, ale proste kvalitni veci nejsou za pusu.
Odpovědět
Profilova fotka
Bigoš má taky pěkné fotky, ale cenově patří k těm dražším. Ti kameramani co to mají jako koníčka zase mají levné kamerky, protože kvalitní by se jim asi nezaplatila. Je to takový začarovaný kruh a člověk si musí uvědomit co vlastně hledá a kolik na to má peněz. Pěkné fotky má i Kamil Saliba z Brna. Ceny ale nevím. Myslím že budou podobné jako u Bigoše.
Odpovědět
Máte pravdu, ta Zuzka je fakt levná. jóó, kdybych se mohla vdávat znovu, tak jedině ji :-D :-D :-D No,příště :-D :-D Jsem byla ve čtvrtek kupovat nějaké dárky kamarádce do porodnice a tolik slev všude... jak u ťamanů, tak v tesku, tak ve Vaňkovce, člvěk šel jen po ulici všude takový slevy, ještě, že jsem spěchala a nedošla až na konec Vańkovky do Peeku, z 14 dní jdu na ples, já bych si tam snad nějaký šatky koupila :-D :-D Takto to "odnesly" svatební šaty, šly o víkendu "pod kudlu", dala jsem je mamince, aby vypárala a odstřihla vlečku, že půjdu v nich :-( Ale na druhou stranu, pak už je z ruky nedám a zůstanou mi, ty už prodávat nebudu :-D Už jsme si doma dělali srandu, že čekají na sestru, ale ta do nich musí min 15 kg přibrat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
johanka, u Saliby mi vadi, ze ma vsechny fotky na jedno brdo. Sice krasne, ale meni se tam jen ti lidi a mista - tak to nejak vnimam ja. Koho budete mit vy? A co nervicky. blani, s tim Peekem jeste pockej, zacinaji se slevami az 14.1., dnes mi to doslo postou;-)
Odpovědět
Peti - jo??? No já se tam teď stejně nedostanu, asi až za 14 dní, furt sedím u pc a rýsuju , ani do obchodu pro rohlíky to nestíhám, já teď aspoň ušetřím :-D :-D Musím si zakázat tam jít, tam mají takový výběr šatiček :-D :-D :-D Kdybych aspoň chodila 10x ročně na ples, ale já tak 2x :-D Ale už přemýšlím v čem půjdu babičce a dědovi na oslavu narozek, mají velký "mejdlo" v zámku, jak jsem měli svatbu a druhá babi mají zlatou svatbu, tak možná si něco méně nákladného pořídím, však to se nezkazí, že jo? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj kočénky :-) Nějak jsem se poslední dobou usadila na koníkovi, tak doufám, že mi odpustíte :-N :-D Jinak vidím, že se tu probírá foto a video. Tak kdybys Silvi třebas chtěla, tak my měli pana Dvořáčka a byli s ním moc spokojení. Dokonce i tyto stránky jsem mu ukázala a už si sem dal reklamu ;-) Je s Nýrova, což je tak necelou hodinku od Brna - směr Svitavy, byli jsme u něj na prohlídnutí pár ukázek a byli rozhodnutí. S námi pak byl celý den a opravdu si ten celý den i řídil. Manžel hlavně tvrdí, že byl strašně rád, že mu třeba při předávání kytiček byl i psychicky nápomocen :-D Dobře si i porozuměl s naším fotografem a musím říct, že to byla dvojka k pohledání. Naši svatební hosté si mysleli, že se znají ;-) Byla s nimi opravdu bezvadná spolupráce. x-) Kdybys silvi chtěla kontakt, tak napiš IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?