Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
jo a oznamka máme, krabici mám na klíně a vreálu jsou mnohem hezčí, než na monitoru! :-) :-D Já mám takovou radost! jinak maminka taky objednala k narozeninám dort, takže na to testování máme dva a můžeme si pak vybrat, kde ho necháme udělat :-) ;-) :-D :-D :-D Roky jsem neměla dort vůbec a teď tohle :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petule, tak jsme ti to konecne poslali. Snad Petr nepopletl cislo uctu!;-) A s tim jmenem se netrap, kdyz jsme si ji brali od chovatelky, tak ji taky rikala zkracene Tessy, coz je krasne, ale vedle nasich uz jedna Tessy bydli, tak to by neslo. V prukaze puvodu ma Tenessy, tak jsme si to zkratili na Teny. Ale ja ji rikam stejne "vopico";-) Ivko, na to CT me poslal tatkuv kamos doktor, on je ale ORL:-) A co zmenit obvodaka?
Odpovědět
problém je ten,že to není můj lustr ,-) a je starý asi 3 -4roky :-|
Odpovědět
natrix.. já se pokusím to vyfotit a hodím to do alba... No už s enemůžu dočkat ,-) a musím koupit piškoty Elli :-D :-D Peti,super,hodní ,-) vážně za to jméno se omlouvám ,-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... tady je to,,co musím sehnat
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to mas fuk, ja si na tom nijak nezakladam s tim jmenem. Jdu zabalit darky.
Odpovědět
Peti, tak netuším, ale nějakej ten Baumax, bauhaus, svítidla...
Odpovědět
Peti.. mám dárky všechn yuž týden naskládaný na posteli v pokojíčku a nemůžu s ektomu dokonpat je zabalit :-D :-D Silvi...říkal sem si,že u baumaxu je na té hlavn obchod jens e svítidlama.. zkusím zítra ještě město a uvidím.Ale mco děkuji za rady od evšech,mě trefí jestli budu muset kupovat novej lustr ,-)
Odpovědět
dorty mám v albu x-) :-)
Odpovědět
já se tak blbě optám akdo má narozeniny? :-D jsou hezké,stěma pejskama chicht ale jsou tam jen dva a vy máte tři ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ženy, jak se máte v tento poslední víkend před Štědrým dnem?
Odpovědět
já nemůžu sehnat ty baně na ten lustr asi budu muset kupovat nový lustr ;-( :-D a co ty? máš napečíno?dárky zabalený?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, přeji všem kráné vánoce, hezky si odpočińte a kdybychom se "neviděly", tak do nového roku hodně lásky, štěstí a zdraví ;-) A vašim malíčkům a manželům taky :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
holky, přidávám se k Blance http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky všem brňandám a okolandám přeju pohodový Vánoce s kupou dárečků a rodinnou pohodou... Katka Řečkovice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ženy, já mám napečeno jen něco málo, doma bordel jak v tanku a jsem v práci. Už mi celé Vánoce lezou krkem, ale Vám všem ostatním je přeji co nejkrásnější... :-N
Odpovědět
Tak předem.. Vše nejlepší k narozeninám Natrix :-D ty jsi takové vánoční dítko coo ,že se snepochlubila chicht a já se ještě tak blbě ptala,-) jinak děkuji Blanka.k a Natrix za krásné e-mailové pohlednice svých miláčků x-) A všem též krásné vánoce,šťastný nový rok a ať je ten nový rok krásnější a lepší a pro ty,co s ebudou vdávat ;-) hodně štěstíčka, a žádné nervíky :-D
Odpovědět
Peti, tos tady neměla vykecat, já jsem schválně trochu mlžila, ale ty dorty jsem Vám chtěla ukázat ;-) :-) Ale děkuju :-) :-D
Odpovědět
Natrix - přidávám se ke gratulaci, hlavně hodně lásky ;-) Já včera upatlala zas nějaké nepečené cukroví, ale už zbývá asi 5 posledních kusů, byli jsme kouknout na dárek pro tchánovce a toť vše. Výzdobu mám jedinou a to věnec na dveřích, jinak doma vůbec není uklizeno, na výzodbu kašlu, už 14 dní má to , že přijdu z práce lehnu a furt se nějak nemůžu dostat z nějaké chřipajzny. A manža mi nedovolí vstát, tak se kvůli vánocům nestresuju :-D Takže doma prach na podlaze, chtěla by vysát, vytřít, umýt koupelnu, WC, uklidit noviny, co se všude válí,....
Odpovědět
Blani děkuju :-) A zdraví je důležitější... ;-) no a já se jdu konečně učit na tu zkoušku zítra... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny: pod stromeček balík zdraví, vzácný poklad, jak se praví, lásku, štěstí, žádné hádky, spokojenost, hezké svátky, radost, úspěch, pevný krok a pak šťastný nový rok! ;-) ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, právě že na CT tě jen tak někdo nepošle (ono to vyšetření stojí cca 35 tis. nebo kolik a kdyby tam poslali všechny, co bolí hlava, tak je pojišťovny sežerou :-) ) Jinak holčiny, já se taky připojuju s přáním krásných pohodových svátků a úspěšného zajímavého významného nového roku. Ať oboje vychází podle vašich představ! :-)
Odpovědět
Holky, díky za přání, Natrix - hdně štěstí u zkoušky Luc - je to Kytnerka v tvém albíčku???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pořád se nemůžu dokopat udělat taky nějaké vánoční přání - tak třeba vám 24.12. ode mne taky nějaké dorazí. A pokud ne, tak krásné Vánoce! A Silvě i narozky. Já pořád uklízím, do toho chodím do práce, blázinec. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, BLani, je to Kytnerka. Snad nám to vyjde všechno v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, doufám, že omluvíte, že i na vánoční přáníčko jsem použila svatební fotku (ale asi poslední možnost ji nějak využít). :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Milé dámy, všem vám přeji krásné a pohodové Vánoce, prožijte je podle svých představ pokud možno v klidu ;-) .
Odpovědět
Ahoj holky, do nového roku vám přeji splnění všech vašich přání, ať vám rok 2009 vyjde na 1 ;-)
Odpovědět
ahoj holky :-) Letos se vdávám :-) :-D A koukněte, tahle má dokonce o dvě víc, než já :, http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
A připojuji se k přáni, ať je nový rok lepší, než ten předchozí ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?