Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D Blani vidíš jak si na to vyzrála :-D :-D my si doma necháváme vždycky tak dva talířky pro návštěvy a nechceme to doma ani vidět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já včera dodělala poslední cukroví. Odpoledne ho dovezu našim a dám tchýni a je to z krku. Dneska jdeme objednat, ale to už až svatební ;-) . Blani, kolegyně u nás v práci taky miluje marcipán a měla by nejradši všechno z něj :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé marcipán! :-D Ahoj holky, včera jsme ještě dodělávali nábytek a upekli 2 druhy. Ale pořád mám plno těst v lednici, je třeba slepit linecké...budu ráda, když to o víkendu dorazím. Jinak mi manžel pomáhal a dělal vanilkové rohlíčky. Takže nakonec nemáme rohlíčky, ale spíš rohlíky. :-| Dnes se jdu ostříhat - zítra máme firemní večírek a o víkendu besídku s kamarády, tak snad tam budu hezkááá. :-D
Odpovědět
No tak jsem nakonec vyměkla a udělali jsme s mazlem cosi jako vanilkové rohlíčky a linecké :-) . Dohromady je toho slabé kilo a víc toho nebudeme dělat :). Také jsem pokročila s kostelem, dnes jsem volala do toho, kam dle trvalého bydliště patřím a zařizovala propuštění - pouze bylo nutno dvakrát panu faráři zopakovat, aby to nevyklopil naší zapřísáhlé kostelnici (babičce), která je s panem farářem jedna ruka. V ten moment by to věděla celá rodina :-D . Jinak se celý den nesl ve znamení lítání po doktorech. Nechápu objednávání, když mne místo 11:00 vezmou až 12:45 a doktor, za kterým jdu, ani není v ambulanci :-( .
Odpovědět
Peti: my taky dělali vanilkové rohlíčky a museli jsme každý dělat ,,svůj" plech - Alešek totiž takly dělal spíš rohlíky... ;-) :-) :-D
Odpovědět
Mám kvám dotaz.. neberte to nějak zle ju ,-) ale chtěla jsem se Vás optat... my sme v mé práci a rodina vybrali pár korunek na to,aby sme koupili piškoty pejskům do bystrckého útulku,které používají na léky a i jako pamlsek.Bohužel,nebo bohudík tam krměj pejsky kvalitníma granulema k9,ale bohužel na to as enemáme,aby sme jim nakoupili pytle těchto granulí a tak by sme rádi s naší Jessí jim udělali radost i těm novým přírustkům pejskům,co tam te´d jsou samý štěňata,který lidi vyhazují ludr* jedny http://www.mpb.cz/utulek-pro-zvirata/... a aspoň jim dovezli spousty piškotků . No a chtěla jsem se optat,jestli by ste někdo třeba i dvacetikorunkou nepřidal nám na další piškotky ;-) Né aby ste na mě tady začali křičet,nebo tak něco jako můj slavnej brácha mi napsal ,že na něčí popd nikomu nic dávat nebude,což sem nepochopila že sem popud,to nevím,ale vím,že sem ráda ,že máme odtam jessí a že s eo ní a pejsky ostatní tam krásně starají a tak by sme rádi jim udělali vánoční nadílku... já vím,mě taky nikdo nic nedává ,ale když ti pejsci za tonemůžou.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo, úplně jsem se lekla, jak jsi napsala, že to používají na léky - v prvním okamžiku jsem vyrozuměla, že využívají ty pejsky nazkoušení léků :-x x-) . To víš, po ránu. Já se domluvím doma, že bychom nějakou stovku poslali na ten účet (ten je asi na všechyn brněnské útulky, ne?). Jinak miláček už si zvyknul, že mám občas tendence spasit svět x-) :-D . On posílá na vodící psy, já když je ve městě nějaká sbírka, tak skoro vždycky dávám, a máme adoptovaného chlapečka na dálku. Ty sumy nás nespasí, i když si nemůžeme vyskakovat, tak si nežijeme od výplaty k výplatě a třeba to někomu pomůže. Kdyby to dal každý, tak by to určitě pomohlo. Třeba je to špatný názor, ale jiná už nebudu :-N . Peti, já Tě chápu. ;-)
Odpovědět
Já bych na ony psíky klidně přispěla - jak na to?
Odpovědět
Profilova fotka
lolia: odklikni odkaz o d Peti, najdi v bočí liště Sbírka pro útulek a tam máš napsané, že můžeš přímo zaplatit tam nebo poslat peníze na účet, který je tam uvedený. ;-)
Odpovědět
tak sem byla v Cauflošu a už za vybrané penízky jsme s mamkou nakoupili piškoty.. 40 sáčků těch velkých 240g. sme koupili piškotů - 4 plné bedýnky ty papírové chicht ,potkala mě sousedka ze spoda,taky pejskařka- a že mi večer piškoty donese chicht z práce Kamila ta taky že donese ,no my tam pojedeme vážně jak ježíšci chicht už s ena to těším,n hlavně,že si zase pobrečím ,-) Luc a lolia .. to je účet jen toho bystrckého.. já nikam jinam nechci dávat,protože kociánka je v katastrofálním stavu a bystrckej je hezkej.. mají kvalitní stravu k9, a ty piškotky oni jim na to nebo do toho dávají léky, paní mi to říkala,když sem si před dvěma měsíci šla pro Jessí :-) Chci pak večer Jessinku obskládat těma piškotama a vyfotit :-D vytáhnu aji tu čepičku ježíškovskou a zkusím ju nějak naaranžovat,jestli ale bude držet že ;-) lolia.. bu´dto přispěj rovnou na ten účet,nebo pošli třeba 50kč na můj a jelikož jsem ještě dostala 100kč od kamarádky,tak po práci ještě zajedu nakoupit piškoty, tak klidně 4balíčky koupím za tebe ,-) kdybys chtěla..
Odpovědět
Holky děkuji, jsem já to slepýš :). Jak přijde mazel domů, tak se s ním poradím, jak jim co nejlépe přispět, vzhledem k tomu, že mají i kočičky, tak určitě neodolá - dám vám vědět, co jsme vykoumali :).
Odpovědět
:-D no jo i kočičky si zaslouží ,-) lolia ..kdybyste viděli.. oni tam mají kocoura, má na recepci své křeslo, svoje misečky s vodou a granulkama.. no řeknu tik,že jak se vzbudil,když sme s mamkou čekali až nám jessí donesou, měla sem zněho respekt jak prase,on byl ,teda je velkej jak pes ane jak kocour a ty tesáky, .. já s ekoček nebojím,ale toto bylo kočkovitý pase malý :-D :-D byl hrozně krásnej,šedostříbrnej, bílý nádherný zuby a on ani neotevřel kolikrát oči a dával najevo,že tam je,že ho budíme :-D byli sme zněho vpozoru vobě dvě chichi
Odpovědět
Článek se načítá
Kočičák frajer :D............no, my jsme stejně včera mluvili o tom, komu dát letos peníze a zvířátkům jsme ještě nikdy nedávali, takže si také svůj díl zaslouží :).
Odpovědět
my sme taky nikdy nedali,jen sme vždycky mleli hubou na prázdno jak já říkávám ,-) tak sem to vzala do svých ruk a je to krásný pocit,ikdyž člověk dá blbou stovku, víš,že pomůže.
Odpovědět
My jsme vždycky dávali na dětský domov a na červený kříž, takže letos jsou na řadě zvířátka, ale kdyby jsi sem nenapsala, tak bych váhala - tohle je dobrá volba :). Jen nevím, zda koupit krmivo nebo poslat peníze :). Chtěla bych dát něco přímo kočičákům :).
Odpovědět
Brňanda: tak děkuji za tip, už jsem s útulkem mluvila :)..............tak jsme se s mazlem domluvili, že tam v pondělí zajedeme s nějakým obnosem + nakoupíme kočičákům nějaké mlsy, když pejsci jsou už vybaveni piškotky.
Odpovědět
superrrr ste hodní ,-) tak máme 45pytlíků, ještě jsem dostala 200kč od holek, tak zajdu nakoupit ještě dneska a ho´dte mi do ip vaše mejly,kdo chcete poslat,co jessí nafotila, jako ježíšek pro útulek :-D semka to nemůžu dát,stejně by to hnedka smazali ,-) Holky mám dotaz.. od peti tady je Tessy a nebo Tenesy??pejsáček. Já tam totiž podepisuju lidičky aji s pejskama,kdo jako tam přispěl a já si nemůžu uvědomit,jak se přesně jmenuje ,-)
Odpovědět
tak jsme doma.. byli nadšení a ještě sme dneska dokupovávali 30 sáčků piškotů ,-) takže celkem sme jich odevzdali 80! není to skvělý ,-) Příští rok se těšíme už na to,až něco zase takového krásného podnikenem a budu to muset vyhlásit asi dřív a né týden před vánocema ,-) pokusím se dát foto do alba tady,ale myslím,že to hnedka vymažou ,-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, já myslím, že je to Tenessy... Peti a půjdeš tam ještě? Že bych ti taky něco hodila dom... :-) Korunky nebo piškotky :-) Neboj, nesmažou, by sme jim vynadaly :-D Napiš pod to Pro holky, prosím nemazat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) To je skvělé! Musí mít radost, když jim tohle donese jejich odchovanka :-) Já mám doma teda jenom Opavia...
Odpovědět
ahojky,tak příští rok ju ,-) pošlu ti i psaní na e-mail ,-) no tak mě asi Peťka zdrbe,protože sem tam napslaa Tessy :-D ale já ji psala i smsku, neodpověděla mi..
Odpovědět
no jo,ale já ho nemám e-mail ;-)
Odpovědět
lolia a představ si,že kocoura si někdo vzal :-) protože byla miska pryč na recepci s vodou a granulkama, tak sem se ptala toho vrátnýho,jako že kde je a on,že je pryč ,že si ho někdo vzal :-)
Odpovědět
Brnanda: jé to je super zpráva :)..........já to pochopila tak, že ten kočičák je domácí pán. Pokud to byl jejich "klient", je super, že našel nový domov :). Je moc pěkné, co jste pro hafáky udělali, budou mít alespoň v tomto smyslu šťastnější Vánoce x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak máme konečně páteček. Dnes jsem byla na CT a hlava mě od nádoru nebolí, žádný nemám, tak jsem ráda. ;-) Teď mě ještě čeká neurlogie, zda to je od zad. Peti, promiň, včera jsem měla mobil v bundě a neslyšela jsem sms, zjistila jsem to až ve 23,30, tak jsem už nechtěla tak pozdě psát. Moje hafina je Tenessy, ale neva. ;-)
Odpovědět
My se taky rozhodli, že pošleme penízky na účet, ať pořídí, co potřebují :-) Psala jsem to Peťce - třeba na očkování, operace atd., ... :-) oni ví určitě nejlép, co potřebují :-) Peti: tak snad to bude dobré :-) Dneska jsme vyzvedávali dort a vypadá úplně úžasně, už se na něj těším :-) A maminka mi zrovna volala, že oznamka má konečně po tom martyriu v krabici v autě! Juchůůůůůůů!!! :-D
Odpovědět
Silvíí takže už máte oznámko? super! až se uvidíme,musíš mi ukázat chicht Peti za malou s eomlouvám , spletla jsem jméno a teď s emi špatně píše,protože mi jesska leží na klávesnici :-D to budeš mít od zad,uvidíš já mám migrény a bolesti hlavy i třeba 8 dní vkuse, od krční páteře,pak nevím,kam tou hlavoupraštit chvílema. Holka potřebuju radu!!! Rozbila sem dva kusy z lustru jako ty baňky z neprůhledného skla jsou a já nevím,kam jít abych koupila nové .. spíše je dokoupila :-( poradíte mi kam jít?? lolia.. já si to myslela taky,když tam měl misky s granulema a pod.. ale asi se někomu líbila nebo odešel někam sám ..určo za chvíli budou mít dalšího -)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, a kdo tě na to CT poslal? Obvoďák? A cos mu řekla, aby tě tam poslal? :-) Mně taky bolívá hlava (prakticky furt, jen různé intenzity), ale nikam mě nechtěl poslat... Prý je to od stresu ve škole (ha ha, takovou havaj, jak mám teď sem neměla ani ve školce :-) ) nebo od krční páteře (a s tím mě nikam nepošlou, páč mamka je fyzioterapeut) Brni, asi bych zkusila Hornbachy nebo Obi apod. Tam toho mívají hodně... Ale záleží, jak je to strarý lustr... A kdes ho kupovala?
Odpovědět
Peti: jasně, že ukážu :-) musíme se domluvit :-) už konečně :-) v pondělí mám zkoušku a pak jsou hned Vánoce, ale pak mám zkouškové, tak se domluvíme :-) Ellie už je velká, musíš ji zkontrolovat :-) Kde jsi koupila ten lustr? Ty baňky jsou nějaké klasické, nebo netypické? Jestli klasické, zkusila bych kdejaké osvětlení, nebo tam, kde jste ho koupili... ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?