Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Petrus - souhlas s tebou, mě taky přijde květen nejkrásnější..., ale má pro mě jedinou, ale zásadní chybu, je tam na mě veeeeliká kosa :-D Já jsem toršku škodolibě ráda, že toho našeho vysněného 8.8. byla kosa a hnusně :-N a na jaře 6.6. bylo kolem 25st. a sluníčko :-D To si člověk fakt nevybere :-D :-D
Odpovědět
Peti ahojky,jak to stebou teda vypadá? máme jít jeden den s tchýní do města na stánky opět a tak sem si říkala,že bych tebe i to měmsto sfókla jedním vrzem . Ale pak sem si říkala,že to tahat všude sebou se mi nechce ;-) a tak sem si říkala,že bych s estavila za tebou do té práce,jak bych ráno jela ze své,teda pokud vní už budeš ,-) dyžtak mi do ip napiš co a jak ju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, v květnu je vždycky horko. Když si představím maturitu, dvoje státnice...všechno v květnu a vždy horko na padnutí. ;-) Peti, já počítám se zítřkem...třeba na chvíli v Tescu v Kr.Poli na jedno kafčo, co ty na to? Jdu ti napsat sms. ;-)
Odpovědět
Peti, my byly předloni na svatbě 5.5. a to byla kosa "jak prase".... fakt jsem nevěstu litovala. A do toho občas déšť. Prý se fotili 2 hodiny, ta musela být promrzlá na kost, měla jen lehoučké šaty na ramínka :-. Já si taky pamatuju na státnice, 29.6.2005 bylo 32 stupňů ve stínu, což v místnosti na jih, v 8.patře prosklené budovy super. Chlapům dokonce komise dovolila vysvléct saka, jaký byl hic. Já si vzala pod kostýmek takové nic moc tílko, a zkoušející na mě pořád, ať si to sako klidně sundám a mě bylo trapný říct, že pod tím mám nic moc tílko a podprdu, která seby bila do očí :-D Já nečekala, že mě budou nutit se vyslíkat, zapnuté to vypadalo moc hezky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já maturovala 1997, jedny státnice 2005, druhé 2008 - vše v květnu a vždy na zdechnutí. Navíc mám v květnu narozky a na oslavy je vždy taky pařák, takže soudím podle toho. Ale je pravda, že bych se přikláněla spíš ke konci měsíce. Na počátku bývá většinou nic moc počasí a pak se to zlomí na hrozné horko. ;-)
Odpovědět
Tak to jo, já si taky pamatuju, že v půlce července (na narozky) skoro nikdy nepršelo a bylo krásně :-D :-D :-D Takže až se budeme vdáavt příště, tak jedině v květnu, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jedine! Holky, kde maji papirove kosicky malinke na cukrovi? Litam po vsech certech a nikde nemaji.
Odpovědět
KLiasické jsem viděla normálně v papíráku u Wágenera. Takové ty o průměru cca 5 cm, jestli měli i jiné, nevím :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, dybys nesehnala, mám do zásoby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ty minikošíčky (2cm) jsem kupovala v drogerii v IBC (Příkop), ale podle zkušeností vím, že je musím kupovat už v září :-| . Taky jsem je viděla minulý týden v Tescu na Vídeňské.
Odpovědět
Profilova fotka
Sháním ty 2 cm, ale zatím bez úspěchu...asi to budeme mít letos bez košíčků... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska si jdeme pro prstýnky x-) . Jinak všem "vánočním cukrářkám" zdar k dílu! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky po dlouhé době ;-) já už jsem zvědavá jak 4.4. budu klepat kosu, no jo uvidíme. Tak může být příjemně teplo (tím nemyslím vedro) - prostě počasí neodhadnete :-(
Odpovědět
Ahoj, tak po nějaké době všechny zdravím, byla jsem dva týdny pracovně v cizině. Bohužel svatbu definitivně posouváme na jiný, zatím nedomluvený termín, protože operace je potvrzená a bez přítelových rodičů a v takové situaci se nechceme veselit. Kupodivu agentuře to nevadí, doporučuje nám duben nebo květen, tak jsem si tu četla vaše příspěvky o teple v květnu, tak to možná naplánujeme na májový termín. Peti, na co chceš tak maličké košíčky? Já jsem fanatik do pečení, tak budu ráda za nějaký nový recept (můžu poskytnout taky dobrý recept na pečené košíčky s bílou čokoládou a ořechy :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur, tak naseho 27.9. taky bylo chladneji, ale slunko svitilo a to bylo nejdulezitejsi. Jako neveste ti stejne zima nebude, jake to budou nervy;-) Mimochodem, splasila jsem kosicky: Tesco Bohunice - meli snad vsechny velikosti:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D tak holky, tak my budeme asi jako rampouši :-D . Ale to nevadí (mám kožíšek a ženich kabát, tak snad to přežijem :-N ), hlavně ať nelije, nebo není náledí, nemuselo by sněžit. Jinak nám to nevadí. Holt nebudeme mít romantiku v rozkvetlé zahradě, ale to nějak překousneme ;-) . Já ty minikošíčky používám na kuličky, vypadá to jako bonbony. JInak prstýnky a papíry na výrobu oznámení už jsou doma - jsem si dělala z ženicha srandu, že už nemůže vycouvat, že už je v tom moc peněz ;-) :-D .
Odpovědět
Zdravím všechny, byla jsem teď nějakou dobu "mimo", páč jsem byla v nemocnici s kolenem. Doma po příchodu samozřejmě spouš't nejvyššího kalibru - přítel nestíhá a byt podle toho vypadá :D. Včera jsem balila vánoční dárky, mám vše v cajku, mazel si dárky kupuje sám, takže toho naštěstí řešit nemusím.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, stačí když nebude pršet...na to focení to chvíli v kose vydržíš...já si říkala, že je mi jedno jestli nachladnu, po svatbě už je dost času na to to vyležet. ;-) Manžel dnes doma v poledne začíná malovat, tak snad to doma poznám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti a celý byt nebo jen část? To budete mít opravdu z gruntu poklizeno na svátky, to Ti nezávadím. :-. Zimu celkem snesu, ale hlavně déšť nebo sníh by být nemusel. A náledí kvůli autům - a vlastně i kvůli chůzi (asi hlavně mé :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, 2 místnosti po jedné barevné stěně (ostatní místnosti ani zdi ne) + v neděli nová sedačka a koberec - prostě bude to na ty svátky úplně nové, už se těším - snad to dopadne dobře. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to děláte tu červenou zeď? Jasan, že to bude super... Barevná zeď dycky tu místnost krásně osvěží... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Gábi - už jsi tu dlouho nebyla, co dělá křeček? Nezvlčil za ty dva týdny bez dozoru? :-D Pei - já taky chtěla vymalovat kousek stěny na vínovo, no, neprošlo to :) I když, manža bývá fort na služebkách, tak bych to stihla, ale to bylo snad jediný můj návrh, který se mu nelíbil, tak ať je po jeho. Ale chytám se na vymalování WC na žluto,ale zas nám nějak začalo téct stropem , teda zatím jen jednou, tak čekám na pořádný déšť či mráz, reklamaci, opravu aa až pak se do toho pustím. Pak mám vybrané žluté rámečky a do nich si nechám zarámovat velké modré fotky moře z naší svatebky :) Co jiného taky na WC, že? :-D Lollia - já nakoupila dárkové šeky do knihkupectví, ať si taky nakoupí sám :)
Odpovědět
blanka: tak takhle to udělám příští rok :D. Letos fakt nebyla inspirace, tak si koupil sám batoh s pitným systémem na lyže a lyžařské brýle - já si zase vybrala na netu parfémy, zaplatili jsme si to a bylo. Ještě má u mě knížku a koupím nám asi Aktivity 2 nebo Carcassone a peču na to :).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme zase začali psát dopisy Ježíškovi :-D . Tak ještě musím pro kilový hasičský přístroj do auta :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Čau baby, s cukrovím jsem zas moc nepohnula, ale máme vymalováno a skoro celý nový obývák, takže víkend pracovní, ale aspoň je ta práce vidět. Červená zeď v obýváku a modrá v ložnici vypadají super. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to budete mít o vánocích pěkný! Se pak budete zaslouženě kochat ;-) . Jinak taky mám pocit, že se letos nějak času nedostává. Ještě potřebuju do města pro nějaké dárečky, dodělat cukroví - chtělo by to volný den, jenomže ten si teď vzít nemůžu. Budu ráda, když budu mít volno mezi svátky :-x .
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak to já makám i mezi svátkama. Sice mám ve středu volno, ale už mám i tak ten den narvaný k prasknutí, že se k pečení nedostanu. Bych potřebovala, aby měl den 48 hodin. Ještěže aspoň ty dárky pitomý mám komplet. :-D
Odpovědět
ahoj holky, taky nějak nestíhám teďka před Vánocemi... tedy stíhám vše, krom beremka... :-N :-D lol: doporučuju Carcassone, dá se dát i ve dvou, kdežto aktivity jsou lepší ve více lidech ;-) :-) ty máme napsané ve svatebních listech ;-) :-) Peti: tak to budete mít teda vymašleno :-) Gábi: hlavně, aby operace dobře dopadla a rozkvetlý květen zní dobře ;-) :-)
Odpovědět
Ahojky Holčiny mojéééé ;-) tak mám cukroví nabalíno v krabicích a co mě spadlo,tak jessina rychle ukradla,stáhla uši ocas a valila stím cupitala ,neotočila se jako by tam nebyla dělala do obýváku ate´d mi tady leží po d stolem a děcka ona ták prdííííí a tak smrdííííí ,že to je hroznýýý :-D :-D :-D za to by s enestyděl žádný chlap :-D :-D :-D taky je mi líp s nemocí ,už aby bylo dobře po třech týdnech to je otřesný!! a jen mě blaží to,že jdu ještě v po. v út.do práce a pak už nééé pak až po novém rocéééé :-D :-D Peti ti musím napsat do ip, nebo se uřechtám ..
Odpovědět
Ahoj, já včera "pekla" - zas jak minulý týden datle plněné marcipánem a polité čokoládou, a marcipánové kuličky s mandlí a polité taky čokoládou. A dnes jsem "pekla" v Brněnce - asi 20 malých vanilkových rohlíčků za 29,- :-D A mám napečíno :-D Před 14 jsem v Brněnce pekla linecké, to bylo taky mňam. Skoro jak od maminky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?