Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, taky sem nakupovala na pečení :-) Napsala sem seznam, co potřebuju a dala to manžovi, ať to do neděle nakoupí :-D To je dycky překvápko, co donese... :-D On některé věci moc nerozlišuje - třeba smetana sladká X zakysaná X na vaření :-D Jinak vám dám dobrý recept, jak rychle a levně zaplnit ledničku: u nás v Albertovi mají zlevněněné Pomelo, tak sem koupila tři :-) a hned je plná lednička :-D
Odpovědět
Ivi a zakolik mají pomelo ? My sme v pátek kupovali v cauflošu za 17,90kus :-D jela sem s mamkou a to máme vždycky jeden koš já si jich brala 5 ona taky 5 :-D tak si představ,jak na nás čuměli ty lidi :-D :-D
Odpovědět
Tak jsem dnes byla na Svoboďáku, no ten stromeček je chudáček takové tak trošku košťátko :). Medovina a trdelník supr, měli jsme tam i obveselení ve formy naprosto hysterické majitelky vedlejšího stánku, která ječela na obsluhu trdelníkostánku s takovou vervou, že ji málem na místě skolil infarkt :-D . Cukroví se u nás nepeče, neb naše postavy nyní nepatří k právě výstavním, naši také nepečou a tchýně mi nic nedá, takže letos to bude bez :).
Odpovědět
lollia... tak abych kvůli postavě neměla napečený :-D to bych nesměla ktomu ani čuchnout v obchoďáku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lolia - to vás obdivuju, jak jste k tomu přistoupili. Když mě to strašně baví a bez cukroví to pro nás nejsou vánoce :-N . Já peču pro naše, nás a letos i pro tchýni. Stejné dávky, jen to rozdělím na 3 hromádky. Stejně bude za chvíli svatební.
Odpovědět
Profilova fotka
Je, Lucka má nějakou novou zimní fotku. :-D Přesně souhlasím s holkama, bez cukroví by to nebyly Vánoce...a postava...tak nemusí se to sežrat všechno naráz, že. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jsem taky brňanda a budu se vdávat 6.6.09 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tady někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Mam na vas dotaz - ktera z vas zna spolecnost AWD?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ijenko :-) spol. AWD neznám,co to má být?
Odpovědět
Profilova fotka
ijenka, já to našla přes seznam...asi myslíš tu finanční společnost. Jééé, tam by bylo místo pro mně...nepíšou tam výjimečně nic o angličtině. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janinka22: finanční poradce petruszkaa: no skvěle,nechtěla by ses sejít? Jsou volné nějaké místa :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ijenka, líbí se mi to místo asistent ředitele, to jo, ale mně stejně nikdo nezaměstná, protože je mi skoro 30 a nemám ještě děti...to není vhodné pro kandidátky na místo.
Odpovědět
Profilova fotka
petruszkaa: a co si o tom pohovorit a treba udelat i financni poradenstvi?
Odpovědět
Profilova fotka
Petruszkaa: nezávazně samozrejme
Odpovědět
Profilova fotka
ijenka, ty jsi nějaký dealer...pardon, poradce??? Hm, tak to u mně nepochodíš...já s tím odmítla i dobrého kámoše. :-D Mně to hrozně vadí, když mi někdo něco nabízí...pokud mám o něco zájem, tak si řeknu. Vadí mi to i v obchodech, když se mě někdo 100x ptá. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruszka: financni konzultant :-) nic nenabizim,jen penize navic
Odpovědět
Profilova fotka
ani o tu praci nestojis?
Odpovědět
Profilova fotka
Já zatím práci mám...sice nic moc, ale mám slíbené lepší místo ve firmě, tak ještě chvíli budu vyčkávat...jen tak občas koukám po inzerátech, ale zatím se nikam nehrnu. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) U nás cukroví taky bude, pečeme s nastávajícím a nejvíc nás baví zdobit perníčky... :-) :-D Jinak hlásím, že se objevily moje bílé lodičky, které nikdo 2 roky neviděl... asi proto, že už jsem si koupila dvoje boty na svatbu (jedny už jsem prodala) :-p :-D Ale ty staré mě stejně tlačí, tak se jich asi pokusím zbavit ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ok
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, právě kvůli tomu zdobení perníčky nepeču...děsně se mi třepou ruce a kdyby je měl zdobit manžel, tak jsou dřív sežrané než nazdobené. :-D
Odpovědět
Peti, tak tos neviděla, jak se třepou ruce tomu mýmu, myslím, že úroveň zdobení jeho a dětí je srovnatelná, ale baví ho to a to je hlavní... no ale spořádáme toho taky dost... ;-) :-D Holky mám už týden trápení s oznámkem, respektive s obrázkem, který na něj chci... Tak mě napadá peti, jak jsi dávala odkaz na ty, jak od nich máš oznamko, tisknou i obrázky / fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tak to ti neřeknu, ale jejich ceny jsou super a myslím, že by neměl být problém se třeba domluvit na něčem jiném než mají v nabídce.
Odpovědět
Profilova fotka
Brni, tak v Albertovi to mají za víc (pochopitelně)... Ale já nakupuju tady, abych to nemusela tahat... :-) Mně taky moc chutná... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Irijenka - krásné datum, zrovna včera jsem doma říkala, že se mi to z těch rzných "hezkých" dat (8.8., 19.9., atd...) líbí nejvíc, tak manža, že prý proč to říkám až teď, že ještě mohl být svobodný :-D :-D
Odpovědět
Peti: dneska jsme objednali dort, tam co Vám pekli svatební, obrázek jsme neměli, ale budou na něm marcipánoví pejsci, tak jsem zvědavá :-) Cena super, tak snad bude opravdu tak dobrý :-) Blani: to je ale vtipálek :-) my se rozmýšleli mezi 6. 6. 2009 a 25. 4. 2009, vyhrálo 25. 4. (ještěže, 6. 6. má kde kdo) a stejně jsme to pak posunuli na 18. 4. 2009 :-N :-D Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že? ;-) :-D
Odpovědět
Mě hlavně napadlo, že my to chtěli v pátek a 6.6.09 je vlastně v sobotu :) takže to bychom se stejně nebrali...kdybychom se měli brát příští rok, tak si tipuju, že bychom vybrali 17.7. to mám narozky, to by se dobře pamatovalo :-D My taky původně nehctěli 6.6., ale nic jiného na nás už nezbylo :-D :-D :-D A kde si necháváte dělat ten dort?
Odpovědět
Blani ve sweet clubu na Lesnické... :-) amoc se na něj těším, už asi 10 let jsem neměla dort, tak jsem říkala, že bych na něho chtěla i svíčky :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tak snad budete spokojeni. My chteli datum 30.8.2008 nebo 20.9.2008. Ja byla spis pro to druhe. Nakonec jsem byla rada, ze byl volny az tyden pozdeji, protoze toho 20. byla neskutecna kosa a hnusne. Kdybych se vdavala 2009, tak bych chtela kveten, to byva hezky a taky mam narozeniny, je to lasky cas, atd. Povera v dnesni dobe uz neplati, tak co. Tento rok jsme volili srpen ci zari proto, abych to stihla nachystat, protoze pri zamestnani, dalkovem studiu a statnicim by to driv fakt asi neslo. Ted, kdyz chodim jen do prace, tak to je pohoda.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?