Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Peťo, a ty bydlíš přímo v Kuřimi nebo někde u ní? Vím, že v Malhostovicích u K. se právě u nás v práci dělají furt nějaký studie pro X investorů, a v Kuřimi stojí od šéfa navržená školka, ta se mi moc líbí :-D Já jsem fakt ráda, že máme sice furt nějaké reklamace, ale jen co se týkají řemeslnických prací, projekt i stavba je ok, vše pořádně zatepleno, nejsou tu tepelné mosty, atd. Akorát stačí aby nějaký ukrajinec špatně navařil hydroizolaci na trubku a už nám to teklo. A trvalo to, než přišli, kudy k nám teče. 3x přeizolovaly celou střechu nad našim bytem a furt na jednom místě teklo než na to přišli :-N A když teklo z terasy, tak nám chlápek ze stavby říkal, že nám pošle někoho ještě ten den (byl pátek), že o víkendu tak jsou akorát cizinci, a ti stojí za prd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, primo v Kurimi nad Lidlem, jak je to nove sidliste Dily za sv. Janem. Ten gigant se ma stavet na Zahori - to je smerem k tomu lesu a kopci, jak je prumyslova zona (kus za Tycem). Jen by me zajimalo, jak to maji v planu s takovym poctem obyvatel, kdyz tu kazdy vikend jsou kolony az do Ceske. Jestli je to ta skolka u sokolovny, tak ta je brutus dobra. Jen je skoda, ze tam neni temer zadna zahrada. My nejake reklamace taky nemame. Jen se nam oloupaly parapety. A oni nam to znovu natreli, coz me pekne vytocilo. Tady v baraku je kazdy liny a neinvestoval by korunu, takze ostatni jsou spokojeni. Ja bych si to natrela radsi sama necim kvalitnim. Samozrejme, ze se to na jednom okne zacina zas loupat.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak to je fakt lepší počkat, jestli se to neprojeví i v jiných místech bytu. Půjdete se v pátek podívat na rozsvěcení stromečku na Svoboďáku? Tedy jestli se tomu, co tam letos stojí dá říkat stromek - jedlička chuďounká :-) .
Odpovědět
Peťo - my máme naštěstí parapety "krásné" plastové :-D , ty se snad loupat nezačnou. Já si právě říkala, jestli nebydlíš na těch Dílech u Malhostovic, co furt vidím v práci :-D A ta školka je u sokolovny, vevnitř to mají děcka úplně super, všude dřevo, veliká okna,.... když to srovnám se školkou, do které jsme chodili s Martinem :-D Luc - a v kolik to je? Ale asi ne, bude tam lidí a někde se mačkat. Spíš jsem se tam chtěla vypravit to vyfotit, ale to až někdy kolem 22:00 aby mi nelezli před stativ lidi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Plastove parapety zvenku? To se dela? Ja myslela, ze venku plech - uvnitr samozrejme mame plast. My bydlime za Lidlem, tady se to sidliste primo jmenuje Dily za sv. Janem. Je fajn, ze je tu vic tech domku nez bytovek.
Odpovědět
A jo, zvenku, já myslela, že máte zevnitř dřevěný parapet :-D Já totiž dneska v práci řešila vnitřní parapety, tak jsem nějaká poblblá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, my máme uvnitř plast stejně jako okna. Ale ty venkovní nenechali pořádně zoxidovat a natřeli to hned, takže se to samozřejmě oloupalo. Tak jsem si to chtěla natřít něčím lepším - kvalitním sama a oni mi to zas natřeli nějakým haj...! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Stromek na Svoboďáku se bude rozsvěcovat v pátek v 17 hodin. Aspoň tak to bylo napsáno na stránkách Brna ;-) . Peti, u tety to bylo stejně - natřeli to hned, pak znovu oloupané přetřeli a puchýřky se jim udělali přes zimu novu. To už pak natřeli sami. Tak třeba vám to už vydrží. Jinak my doma máme vnitřní parapety lamino (imitace dřeva v pokojích v barvě nábytku), dobře se to udržuje (já vím - dřevo je dřevo ;-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, my máme takový hrubší plast a taky to je ok (máme bílé okna, tak ten bílý plast je k tomu hezký). Naši to však mají lesklé a už se to pošrábalo od květináčů, apod. :-|
Odpovědět
nat: dnes jsme byli na faře domluvit termín - už ho máme booknutý, stejně tak restaurace a fotograf + kamera. Čímž si dávám oraz a přípravy na měsíc, dva vypouštím :).
Odpovědět
Ahoj, prosim, neznate kapelu zivel? Nevite jaky jsou? jsou z okoli blanska.Pls, kazda info by mi prisla vhod. dekuji
Odpovědět
lol: no tak super! :-) my musíme do konce týdne sesumírovat oznámka a dát do tisku a vyzvednout v blízké době prstýnky, jinak taky dlouho nic... a pokud někde narazím na svíčky ve tvaru hvězdiček, zlaté barvy, klidně plovoucí, tak koupím... :-) a maminka včera koupila tatínkovi novou košili a zlatou kravatu :-) x-) kocok: neznám, bohužel, možná někdo z Blanska a okolí...
Odpovědět
Článek se načítá
Petruš, Luc - tak my naštěstí nemáme venkovní parapety a klempířinu natřenou žádnou barvou, není to potřeba, ale stejně to chci na jaře vzít nějakým přpravkem. Lollia - gratuluji ;-)
Odpovědět
A dnes jsem byla v Peek and Cloepnburg a mají tam takové jednodušší svatební šaty, za 3.000,- Teda ony jsou plesové, ale bílé. A pak spousty barevných, nejradši bych si nějaké koupila na ples, ale doma mám ty svoje svatební, tak asi půjdu v těch, na co mi mají viset ve skříni :-D
Odpovědět
Nat: Tak u vás už přípravy pokročily, super :). Mne jen trošku v uvozovkách vyděsily přípravy - půl roku a každý týden jednou :). Trošku jsem se bála, jestli nás pan farář nevylifruje - přítel je skoro zapřísáhlý ateista a já jsem jen pokřtěná a nepraktikuji - i když věřící jsem. Ale byl moc milý, sympoš, navíc můj Pídr ho jednou vezl autem na svatbě našich kamarádů, čímž si šplhl :-D.
Odpovědět
blani, díky :).
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, hvezdicky maji v Marks and Spencer, ale sklo, meli pruhledne a pak myslim takove zlate. Blani, taky jsem tam loni koukala na saty a jedny byly jak na svatbu. Kremove, takovy anticky strih, posite koralky. Lol, gratulace. Tak to nejdulezitejsi mate a to je hlavni.
Odpovědět
lol: to musíte tak dlouho a tak často chodit? My půjdeme 4x... =-) Peti, díky, kouknu se tam :-)
Odpovědět
No ještě, že jsem tam nešla.... http://zpravy.idnes.cz/obrazem-vanocn... ....těch lidí :-p
Odpovědět
nat: N
Odpovědět
NAT: no fakt že jo :)............přítele to trochu vyděsilo z pracovního hlediska-nestíhá během týdne cokoli :). Takže mu o těch vašich 4řech sezeních radši říkat nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
Lollia: Za tolik sezení budete mít aspoň maželství v malíčku :-) Blani: To je šíííílené!!!! Tolik lidí, kvůli jedné jedli se světýlkama! Já teda zatím vůbec nemám vánoční náladu (byť nám začal advent) - venku je to jak na jaře... Až pověsíme ty světýlka, co vypadají jak sníh, tak to bude vydat trapně, když venku skoro kvetou stromy a je deset stupňů... :-|
Odpovědět
Ahoj Holky ,-) já vás zdravím ,-) Napřed - Blani vše nej k svátku :-) Pak na to svoboďáku jak ste tady debatili to bylo šílený a stromek je hnusnej ,křivej,oškubanej a nevypadá vůbec tak jak na fotce co tady dala Blanča www stránky. A ty tramvaje taky mohli jezdit přes maliňák a nemuselo to jezdit přes svoboďák ,-) už tam ani nepůjdu,samej jen ťaman tam - jídlo a chlast . Jinak je hodně práce,takže zanedbávám beremko i ostatní ,-) to víte,každej před vánocema chce mít uklizeno a pod. Doma sme dali už vánoční výzdobu a jak sem došla domů,tak jessinka stačila vorvat takový stromečky a voužlat tkaničky že. A jemlí už je pověšený,máme ho už třetím rokem, je od babičky darovaný a tak ho nechci nikdy vyhodit,protože babička už není... Jinak jsem otřesně nachcípaná a na dnáma dneska sousedi dělají okna,takže je tady kravál a ktomu dělám hodně moc cukroví a neustále přijímám objednávky, lidi snad přestali péct úplně v dnešní době.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jé, Peťule mě s přáním předběhla. Takže taky gratulace naší Blance!!! ;-) Peti, já jsem taky nemocná - včera jsem v práci umírala, ale musela jsem tam jít, byla uzávěrka, a dnes jsem si vzala dovču. Výzdobu ještě nemám, v neděli mi bylo tak blbě, že jsem to vzdala, tak snad ji dám dnes. Na Svoboďák se nechystám, beztak tam prodávají tak max. pyžama nebo nekvalitní kabelky, takže ne, děkuji. Ale u nás má být v sobotu nějaká Mikulášská akce, tak tam asi zajdeme na svařáček pokud mi bude líp.
Odpovědět
jojo přesně tak na tom svoboďáku to stojí za prd.. Prosím tě napiš mi do ip,kde přesně pracuješ, jelikož nebudeš mít čas asi hodně dlouho ještě na kafe nezajdeme ;-) tak já bych s e stavila příští tejden pro ty lampióny. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ja cas i mela, ale ty jsi zas nebyla videt na netu. Ja jsem ted doma, vzala jsem si dovcu a bojuju s chorobou. Ale pristi tyden to urcite poresime,jo?;-) Tak manzel mi konecne dal vyzdobu na balkon, ale tu svetelnou girlandu nejak odflaknul a nemame ji pravidelne omotanou kolem zabradli. Asi ho necham to zitra predelat...dnes uz nemam silu se s nim dohadovat.
Odpovědět
no e-mail, i icq znáš si měla nechat vzkaz ,ikdyž sem tu nebyla ,-) na e-maily se juknu,ale pekla sem a pekla a mladá mě tak zaneprázdnuně,že já nevím,co budu dělat až jednou bude malý mimčo snáma tady :-D Příští tejden slavíme troje narozeniny,tak bych to právě na ty narozky na pátek docela aji brala,tak snad s e domluvíme ;-) Taky s eléčím,taky taky ,jen musím hcodit do práce,ale v pátek si beru volno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se taky připojuju, i když se zpožděním - Blani, všechno nejlepší k svátku. Na Svoboďáku jsme si koupila formičky (srdíčka na pracny) a vykrajovačky koníků. Jinak se tam dá ještě stánek se stuhama a ostatní mi příjde, že tam v řemeslech už bylo (pominu čepičáře a pyžamáře :-p ) a nějak nic moc mě tam nezaujalo. Jen jsem zastavila u stánku s bylinnou solí do koupele, ta tak úžasně voní, ale není tam k hnutí. Jinak už tama jít nemusím :-S . Asi někde něco řádí, o mě se taky už týden něco pokouší - na jeden den to povolí, druhý den padám. Výzdobu jsem taky ještě pořádně nezvládla, sobotu jsme prospala a v neděli jsme byli na narozkách. Jen večer v neděli se stavila skorotchýně (bydlíme v 1 baráku) a rýpla si, že ještě letos nemám žádnou vánoční výzdobu. To jí ještě letos budu píct cukroví, být na jejím místě, tak neprovokuju ;-) :-D :-D . Hodně zdaru v léčbě všem marodným ;-) .
Odpovědět
luc1979.. to jo ta sůl tam voní nádherně,ale ani sme se knim nedostali... jinak ty tramvaje sou super ne :-D o tom nachcípání mi ani nemluv.. mám zadělaný na dvě těsta a nejsem schopná se do toho pustit... sem si koupila Stodal snad mi pomůže od toho kašle.
Odpovědět
Profilova fotka
Čau ženský, tak mě teklo jen z nosu a měla jsem teplotu, ale nyní mě i škrábe v krku a to už zítra valím do práce. Musím se dát do kupy, v pátek chci skočit na velký nákup - a nakoupit ingredience na pečení....zbývají vlastně jen 2 víkendy, protože ten poslední těsně před Vánocemi máme s kamarády v sobotu velký předvánoční večírek, takže to nic neudělám. Peti, co úterý a třeba v Tescu v Kr. Poli na chvilinku? Já v pondělí nemůžu. A v tom Tescu zatím nepanuje taková šílená nákupní horečka. Ještě to upřesníme přes sms, ju. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?