Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Ivi, že by se konečně zadařilo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám je poslat poštou nebo přes PPL??? :-D Asi už mi dneska docela fest hrabe... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja tady asi taky moc nepokecam, kdyz nemam boruvky. Ale chci pogratulovat charlie k radostne udalosti. To jste si Leni nalozili skoro pod stromecek;-) Blani, to kvetinarstvi je na Lesne, ale kytky fakt uzasne a za normalni penize. Ja od nich mela svatebni a to proto, ze tam chodim uz leta a vzdycky super. Jinak jsme dnes konecne zmakli ty pitomy okna, koupila jsem manzelovi darek a taky svicen na okno. Ten stary nam uz nesvitil. Takze musim jeste pohledat recepty na cukrovi a Vanoce muzou prijit;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky ženské jedny ukecané :-) Charlie - móóóc gratuluju! To je super! Všecko dobře dopadne, neboj :-) A borůvky mám v mražáku, takže za váma můžu :-D Ale palačinyk nevařím, taky mi to nejde :-) Na palačinky mám manžu - je to jedno z jeho tří jídel, které fakt umí :-) Peti, seš dobrá, na mě je moc velká zima... :-| Já to zatříkám umělým sněhem, aby ty špinavé okna nebyly vidět... ;-)
Odpovědět
Peťo - bez borůvek ani ránu. A já už si taky nepokecám, už přišly na řadu palačinky s meruň.marmeládou, borůvky došly :-D Dík za tip na květinářství, Lesnou mám bohužel docela z ruky. Ale tu svatební jsi odtud měla fakt nádhernou. U nás se naštěstí vánoce neřeší, pojedeme zas na vánoce na 3 dny k rodičům, takže doma žádné vánoční přípravy nehrozí. Stromeček nemáme, cukroví nepeču a zásadně neuklízím jen kvůli tomu, že jsou vánoce :-D Půlku darů jsme zvládli během 1 nákupu v Globusu (všem babičkám a dědečkům víno a kafé, mamce žiletky do holstrojku a kafé), takže jak jsme jeli domů k rodičům autem, tak jsme to tam rovnou nechali, ať to za měsíc netáhneme vlakem. A teď už "jenů ten zbytek, už to mám trochu vymyšlené: manža, sestřenka - poukázka na nákup do knihkupectví taťka - nějaká kosmetika po holení (mamka mi napsala jaká :) švagr a švagrová - alkohol jejich děti -cokoliv z hračkářství , dětem se nakupuje snadno (asi nějaká knížka a oblečení) akorát sestře nevím co - to bude fakt tvrdý oříšek, u té mě vůbec nic nenapadá...
Odpovědět
Profilova fotka
U nás taky vyhrávají knížky... A ještě pofrčí předplatné časáků... :-)
Odpovědět
no jo, to bych mohla vlastně tátovi předplatit jeho oblíbený Autohit :-D To je dobrý tip. Ale pro segru zas nic...já ji snad začnu kupovat výbavu, ať je aspoň sranda při rozbalování dárků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, co nejaky sperk? Treba nausnicky? Lesnou mas sice z ruky, ale pokud jedes autem a vy jste jeli, tak od vas tam jste za 5minut. Ta kocka tam je fakt desne kreativni. Kytku mi delala sama, jen jsem ji to lehce slovne nastinila, zbytek byl na ni. Ja tam chodim, manzel, tatka. Ivi, ja to myla v te vanici, v bunde a cepici. Ale jindy nemam cas a byly fakt desne. Mam pocit, ze nemuzu dat vyzdobu do spinavych oken. Ja pecu s mamkou. Vlastne poprve vloni. Ja to vedu a mamka mi pomaha. Ale vyzdoba, naklizeno a stromecek byt musi. Zatim jsme byli s manzelem oba solo u rodicu, ale doma to vanocni mame. Tak darecky davam hlavne prakticke, ale vzdy nejsou napady. Porad mi chybi tip na neco pro babicku.
Odpovědět
Tak autem jo, ale my je jen vyzvedávali v servisu a vezli zpátky k majitelům :-D Takže auto zas nějakou dobu mít k dispozici nebudeme, doufám, že na hodně dloouhou dobu, snad to pořádně opravili :-D Ale zrovna v tu sobotu jsem za něj byla ráda, fakt byla u našcih kosa "jak sviňa", ale jak jsme dojeli večer do Brna, tak tu bylo teploučko :)) Se sestrou je to těžké, ona je takový zvláštní typ, nevím, jak to sem napsat, radši to tu nebudu rozebírat, ale ona si všechno kupuje ve spec.obchodech a teď už spíš přes net a klasické šperky nenosí, oblečení taky ne, ani kniky , kosmetika,.... fakt nevím. Ale možná se jí zkusím zeptat, jesti by nepotřebovala něco po pokoje, nějakou poličku, skříňku , atd. protože přímo "na ni" se prostě nakupovat nedá :-D
Odpovědět
A babičkám dáváme už pár let pořád to stejné - dobré vínko a kávu. Oni by si nikdy nic tak drahého (což je pro ně asi víno nad 60,- :-D :-D :-D ) nekoupili. Takže letos jsme koupili nějaké červené odrůdové víno (to jediné si pamatuju, že je napsáno na flašce), k tomu 2xkáva Davidoff a ještě jim chci koupit čaj London Herb, kdo má u nich ty Jemči a Pigi čaje pít :-D :-D
Odpovědět
Já jdu spát, teď jsem se zas vytočila na infarkt. Manžel objevil na záchodě, že nám zas teče do bytu. Ku...a fakt už mě to s..., s prominutím :-S Že nám budou plesnvět okna, na to jsem si zvykla, okna se bohužel vybrat nedaly, ale ty řemeslníci, to je fakt na zabití. A to je kolem nuly. Ať konečně začne pořádně mrznout a taky pršet, dokud je byt v záruce. Ale to bude zákon schválnosti, že 2 roky záruky bude mírná zima a přísští zimu uhodí mrazy a budeme mít mokro všude. To jsem se zas vytočila. sakra. Dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Minulý týden byl špatný, jak jsme byli na Vysočině na pohřbu, tak tam byla zima taky pořádná. Asi jsem se nachladila, protože od soboty mě bolí při polykání. Snad to ode mě nikdo nelapí, musím tu být dneska a zítra pomalu až do večera, tak snad pak neodpadnu. Blani, mrazy mají přijít tento týden, ale vyreklamovat to přeci jde i teď, nebo se vám řemeslníci kroutí, že to není závada? Holky vy jste fakt dobré s dárkama. Já nemám ani všechno pořádně vymyšlené. A nejhorší je taky budoucí švagrová. Nad vším ohrnuje nos. Asi ji zase necháme napsat Ježíškovi jako loni. Jenomže dárky začínali na 1200 a moc chtěla kávovar za 6000 :-. , my takové dárky pomalu nemáme ani v seznamu svatebních x-) . Peti, to květinářství je v Albertu nebo jinde? Já si kytky dělám sama (mám na to školu ;-) ), ale potřebuji nějaké dobré na "materiál". JInak u Huszárové jsou květiny v té vyšší cenové relaci, ale některé holky tam jsou hodně šikovné.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani, já dávám babičce dycky něco do bytu... Nejradši má dárky, které vyrobíme sami, protože pak se může sousedkám chlubit, co jí udělaly vnoučata :-) Já jí letos budu kupovat takový ten omyvatelný ubrus... Ale ne ten igelitový, ale co je trochu jak látka... No, prostě maj to v Hornbachu v metráži :-) Snad to tam najdu, jak to ti pakoši přeskládali... Jinak u nás letos vyhrála barva na stromeček červená s oranžovou (čili barvy našeho obýváku) - už sme pokoupili v Ikea (zas sme tam nechali peněz =-) ) Mají tam suproví maličké baněčky - ty sem tam nemohla nechat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, my máme taky novostavbu a tečou nám okna...plíseň likviduji Savem a přes den mám okna na mikroventilaci. Pak je to ok. Jen člověk trošku víc protopí, ale to se nedá nic dělat. Kamarádi, co mají nové byty v Líšni to mají to stejné. Prostě je to vše oje.... a nic se s tím nedá dělat. Plasťáky a pořádně nevyschnutá stavba, to je špatné. :-| Luci, ne ne...je to květinářství Lucie a je v napravo od Lidla (pokud na to koukáš od plavečáku) - jsou tam takové rodinné domky a pizzerie, tak vedle. Ivko, my máme taky většinou červený stromeček. Vždycky si říkám, že to změním a nakonec skončím u červené.
Odpovědět
Profilova fotka
Já loni nakoupila na stromeček vše červenozlatý, ale letos když koukám, jak letí ta oranžová - to je moje barva :-D - ale nebudu vyhazovat zase peníze za nové baňky. Udělám si jen svícny a věnečky, stromeček bude červenozlatý. Už se těším na zdobení. V týdnu se vrhnu na adventní věnečky, tak se u doho trochu odreaguju, jen nevím kdy je budu dělat, něja na to nemám čas :-) .
Odpovědět
Ahojky, tak nejdřív - moooooooooooooooooc gratujuju k miminku charlie ;-) Upřímně se doznávám - borůvky nemám - takže jsem asi mimo ]-( :-D Co se týče vánoc - už od loňska máme červené baněčky a slaměné ozdoby - to vydrží i letos. Jen jsme se vyřádili v nákupu balících papírů v Ikei. Nevím jak vy, ale mám pocit, že vánoce jsou rok od roku dražší - lépe řečeno - letos jsem nějaká rozdávačná, takže mám už hromadu dárečků - a pak se mám šetřit na svatbu ;-) :-D :-D :-D No ono to snad půjde. A samozřejmě, jako každý konec měsíce - mi začíná hrabat a uvažuju o tom, že dám výpověď. Problém je v tom, že životopisů jsem poslala už spousty, ale nikde mě něchtějí. Začínám mít pocit, že řidičák a angličtina jsou životně nezbytný i u těch nabídek, kde se mezi požadavky AJ a řidičák nevyžadují. Problém je v tom, že na AJ nemám buňky a na řidičák odvahu a penízky :-( ach jo - zas zůstanu kde jsem a budu po sobě nechávat dupat :-( :-( :-( - No tak jsem si postěžovala a je mi aspoň trochu líp.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás bude zdobit stromeček manžel, takže bude tak barevný že nám ostatním budou oči přecházet... :-N Když jsem se snažila prosadit třeba červeno - zlatý nebo červeno - slaměný, bylo mi odborně (!) vysvětleno, že na takový stromeček máme času dost až budeme staří.... Takže: všem Vám upřímně závidím!!!! :-( zuhur: Když jsem před rokem a půl hledala místo, taky jsme měla přesně tyhle pocity! Bez angličtiny a řidičáku se asi člověk může oběsit! A teď už rok a půl dělám ve stejné firmě a i ten řidičák přibyl... Hlavu vzhůru! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur, ja dostala ve firme slibene lepsi misto az budu Ing. A uz jsem pul roku a nic, takze uvazuji taky o odchodu, ale nejak se mi nic nezamlouva a taky mam trochu strach. A hlavne moje anglina je mizerna! Umim si tak koupit kafe. Snad jedine plus je ten ridicak.
Odpovědět
U nás frčí stromeček živý s červenými dřevěnými ozdobami, záležitostmi ze slámy a červeného filcu a tím to hasne-žádné baňky. Jednak se nám to nelíbilo a druhak se to letos ukazuje jako moudrá volba, protože máme 9ti měsíční kočku, která bude celou dobu šplhat po stromku a boxovat do ozdob - tohle nerozbije, i kdyby se na hlavu stavěla :-D .
Odpovědět
lol: co jsme pořídili prvního pejska a odnesly to baňky ve spodních patrech stromečku (jak mávala ocáskem a chodila okolo, tak je shodila) tak už je dáváme jen výš... a taky čokoládové ozdoby se neosvědčily, to bylo zase později, když přibyli další pejsci, tak mezi nimi byl jedinec (jedinci) kteří si to rozbalili... :-p :-N :-D :-D :-D petru: rýsuje se mi hodně zajímavá příležitost, ale ta anglina je taky slabá... :-( a řidičák mám, ale nerada jezdím tam, kde to neznám, takže taky super řidič... :-p ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
nat: zvířátka to prostě jistí.............mlsní pejsci nemají chybu :-D. Už se těším, jak si ze stromku udělá šplhadlo - budu chtít ten největší a nejvyšší :). Jak to prosímtě chodí v kostele? Máme v plánu zajít za farářem a nevím, jestli musím mít hned potvrzení o křtu atd..........máš s tím zkušenost?
Odpovědět
lol: jeden náš pejsek kradl bonbony, byla to taková malinká bonboniéra, bylo jich tam 6, vždycky je sežral až na jeden, jenže vážil 11 kg a na těch bonbonech stálo: ve větším množství může mít projímavé účinky" no takže se z toho pokaždé ...... , ale pak si našel další bonboniérku a zase (maminka jich měla větší množství a než jsme na to přišli, tak v dostupné výšce) náš farář nám řekl, že to potvrzení bude potřebovat, ale že stačí přinést, no vlastně ani nevím kdy... až ho budu mít asi... jinak jsme se domluvili, že přípravu budeme mít až po Vánocích, před nima je toho hodně, takže jsme jen domluvili termín a zajdeme za ním v lednu... no a pak potřebuješ nějakej papír z matriky, ale ten v den svatby nesmí být starší než 3 měsíce, takže to má čas... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, ty mas dobry obor, to najdes fleka hned. U mne jako ekonoma to je na nic, musis mit milion let praxe a jeste tu anglinu. Stejne to mozna budu muset resit. Tenulka stromecek nikdy nenicila. Vzdycky dojde k nemu a cumackem strka do banek - je u toho hrozne sladoucka. Ve zpravach na Nove bylo o darcich pro hafiny. Ted mam pocit, ze Teny zanedbavam;-)
Odpovědět
ivana.mati... prosím tebe víš kolik vánočních stromečků v životě ještě nazdobíš ? :-D mocinky moc a stromeček má bejt barevnej ,my taky máme barevnej a máme to všude možně ,aji na záslony dávám ty červené mašličky, všude kd ese něco udrží,všude,kd eje místečko ,jen knám vlezeš a cítíš se jak u ježíška někde na severním pólu :-D i na okna lepíme takové ty fólie, už příští týden si je tam chceme vylepit a a jak bud emikuláš, už vyzdobím byteček jéé jak já s etěším :-D :-D To je jak kolegyně z práce měla půjčený naše auto a jejich syn se jí ptá " mami,kolik ta tvá kamarádka má dětí? " "ani jedno " a tak zíral ,protože v našem autě máš vzadu na okncáh ty blbosti proti sluníčku, polštářek , plyšáčci pro štěstí,talismánci, mám je schovaný od prvního autíčka :-D :-D :-D Takže vážně nevím , co budu dělat až ty děti budou :-D já je vždycky nechám s babičkou doma a půjdu s manželem do obchodů s hračkama popř. nějakýma blbůstkama sami :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, o vikendu se zapaluje prvni adventni svicka, takze to uz ma byt vyzdoba. Ja dam ubrusy, Mikulase a na balkon girlandu, nasvitim zivy stromecek na balkone a dam elektricky svicen. Doufam, ze budu mit v baraku zase nejhezci vyzdobu jako kazdy rok. Stromecek mam sice jednobarevny, ale mam tam toho tolik, ze uz se tam nevleze ani jedna dalsi ozdoba:-)
Odpovědět
Peti: no ale taky chtějí praxi a anglinu... a fakt nechci skončit někde v chladírně, nevím, jestli chci dělat v oboru...dneska jsme byli na exkurzi v SZPI a místa tam taky nejsou... jinak výzdobu dělám taky hrozně ráda, už se těším... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo s nama uz se nebavis, jo? :-(
Odpovědět
no jo holky vlastně advent je ještě dřív,než mikulášek,jé to bude super.. budu péct,ikdyž to už teď mě nebaví :-D něco na mě totiž leze.... a v neděli nazdobím cleej byteček jéééé to bude krásnýý a jak půjdeme po venku s Jessí ,tak budeme hledat kdo už bude mít koupený stromeček nabalkoně chichi
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, taky se těším na výzdobu ;-) . Chytly mě vystřihovánky, takže výzdobu oken měním podle období - už se těším až tam vylepím Ježíška a stromček :-D - jako malé děcko :-D . Taky mám výzdobu kam se podíváš :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi: náš pejsek je úplně stejný! loni jsme mu z huby tahali háček z kolekce! Trouba malá! Ale z baněk má naštěstí strach! Peti: Barevný stromeček by mě ještě až tak nevadil, ale ty příšerný světýlka - koule! :-. Aole manžel z nich má radost jako malé děcko... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?