Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Já bych byla hrozně ráda kdyby se přítel víc zapojil - to je ovšem jen zbožné přání :-( Má toho moc a svatbou se prý hodlá zabývat až dva měsíce předem. No uvidíme - noviny mi stejně bude muset zkontrolovat - ne, že bych v češtině plavala, ale on má gramatiku tak našprtanou, že mu to s radostí přenechám - a hlavně si myslím, že ho to pak taky chytne ;-) :-D :-D :-D Já zatím dumám nad hudbou - dostali jsme na matrice seznam a já si za boha nemůžu vybrat. Navíc spoustu skladeb hraných jen na varhany nemůžu najít ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak me mrzi, ze jsem vcera prosvihla Blanku. Chtela jsem dat tip na kvetinarstvi - to nejlepsi. A Globus je dle meho mineni spis ten drazsi, pi. Huszarova ma vyssi cenovou latku a nemyslim si, ze vysledek je nejaky top, proste slusna kytka. To nasi svatebni fotky maji, ale ne nejake pozovaci. Obrad, hostina, s rodinou a prateli. Mamka ma z toho cele album. Ona vzdy alba delala, takze ja mam svoje jako mimi fakt vymazlene. Nasi me taky odrazovali od priprav novin, cokoladek, tomboly a pak byli vsichni nadseni. Pak se mi i omluvili a ze to bylo super a pekne sladene. Zuhur, vysluzkam se nebran, u nas byli za ne vsichni radi - a ne babicky apod., ale hlavne kamaradi. A zdravim a vitam novou budouci nevestu;-)
Odpovědět
Petruszkaa: ahojky ;-) . S výslužkami - no zatím jsem nad nimi nepřemýšlela, přiznám se, že jsou zatím na konci mých priorit, co se přemýšlení o nich týče, ale byla bych pro ně - ve formě minizákusků a koláčků. K svatbě mi to patří a hosty to určitě potěší :).
Odpovědět
Peti: tak miminkovské album mám taky vymazlené, jenom z té svatby tolik fotek není ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My meli ve vysluzkach kolacky, ruzne rolady a rezy a moc pekne klasicke cukrovi a kamosi nam o nem basni jeste dnes, coz me hrozne tesi;-) Donutit k nejakym pripravnym pracim manzela byl nadlidsky ukol. Pak uz jsme byli neustale rozhadani.
Odpovědět
Profilova fotka
Hola hoj, kde je kdo? ;-) Jdu se pochlubit velkou novinou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No asi tu nikdo není, ale to nevadí, vždyť se tu postupně ukážete ;-) Jsem těhu, sice úplně na začátku, tak mi musíte držet palečky, aby se nám vyvinulo všechno tak jak má x-) Tak se radujte se mnou :-D :-D :-D
Odpovědět
charlie.........sice se neznáme, ale moc gratuluji ke šťastné novince a přeji, ať vše probíhá, jak má :-) .
Odpovědět
Charlie - super, gratulujiiii. No to je super, jak to teď začíná všechno těhulkovatět. Takt hlavně dávej na sebe pozor, my včera byli u rodičů a bylo to o ústa :-D A pořádně se oblékat :-D Holky, já měla naštěstí štěstí, že bydlíme kus od rodičů, takže mi do toho moc kecat nemohli. Akorát cukroví se "nepovedlo" - já chtěla jen koláčky a z toho menší výslužky, ale máma udělala 30 druhů a tchýně i přes můj prostest si nechala napéct od místní "pekařky" (paní je asi 70 a peče doma, myslím že 100% "načerno" a v nevyhovujících hyg.podmínkách), takže tchýni jsem řekla, že to cukroví mi nesmí přes práh, tak mě trochu mrzí, že je dala své části příbuznstva jako výslužku z naší svatby a my na svatbě přitom měli úplně jiné (to mamčino), i když jsem se s mojí mamkou domluvily, že napeče i manželovo příbuzenstvo :-| Petrus - tak šup sem s tipem, třeba ho využiju jindy, my nakonec se Globusu vyhnuli, bylo tam docela zasněženo a na letních gumách jsem byli rádi, že jsem vyjeli hned na státní silnici, tak jsme nakonec si to nechali uvázat po cestě v Boskovicích. No mě taky dostalo....stála jsem tam 30 min (byla tam fronta), pak paní, jakou chci kytku uvázat, tak já, že smuteční vazbu a v tu chvíli začali hrát v rádiu takovou u smutnou písničku od Spáleného Až mě andělé....to mě teda málem položilo :-( No nic, musela jsem si vylít srdíčko, ach jo.
Odpovědět
charlie: gratulace veliká! tak hlavně ať vše probíhá jak má... :-)
Odpovědět
Leničko tak oficiálně ještě jednou gratuluji :-N a ať vše dopadne dobře !!! :-) Tak holky,já sem dneska něco málo upekla, medvědí tlapky,tykové ořech.rohlíčky,co musíí odpočívat než s enastříkají karamelovým krémem aspoň 2-3 týdny, a ještě sem dělala ze 3kil klasický linecký xxx tvarů . Manžel dělal tlapky chicht pořád chtěl pomáhat ,-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko - též veliká gratulace!!!!!! Jednou za čas se tu objevím a hned taková novina!!!! (vím kdy přijít) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, moc všem děkuji za krásné gratulace ;-) Ivčo - jo ty víš kdy přijít, buď v úterý nebo v listopadu, tak nějak se to říká, že? :-D Lo - my se neznáme, ale brzo poznáme :-) Holky, která mě teda bude následovat? Založíme brněnský kočárkový spolek :-D A já budu předsedou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V neděli v listopadu to taky není špatné.... :-D My jsme ve fází přemýšlení a plánování, ale asi zatí nee, počkám až na tvé zkušenosti... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivčo, tak to je chytrý :-D Prosím ti, jakýpak přemýšlení, nepřemýšlej a jdi do toho, budem pak moct spolu vozit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím se na to nějak necítím! Ještě jsem přece jenom moc mladá.... :-D Ale maminka v mým věku už měla mě a mě bylo 5 let... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No vidiš to, prosim tě mladá, jak píšeš, tvoje mamka už byla mamka na plný úvazek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a jak to dopadlo... :-N Chudák já!
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi fakt tele :-D :-D :-D Kdo je chudák ty jo?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Jsem dneska tak mimo, že ze mě padají takové hlody jeden za druhým.... :-D Kdyby se rtodičové víc snažili, tak bych třeba měla větší prsa a delší nohy.... :-D
Odpovědět
tak kdybych se inspirovala věkem příbuzenstva při plánování dětí, tak bych už měla 2 děti, starší min.8 leté a kdybych se nechala inspirovat babičkou, tak 10tileté :-D Peťo - teda ty máš šikovného manžu. Ale svého taky muím pochválit, dnes mi uvařil výborné palačinky s borůvkama (ne marmeládou , ale celýma kuličkama), šlehačkou a čokoládou, pak pověsil prádlo, uklidil fretkám celý pokojík,...
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, dneska už to tak není jak to bylo dřív! pokud jsi ve 20 - ti neměla aspoň 1 dítě, tak už jsi byla neplodná a hotovo. Zvlášť na vesnici takové drby letěly.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych si taky dala borůvky, kde jste na tom byli? V mrazáku?
Odpovědět
Ivi - ty drby letí na vesnici i tedˇ :-D Nejlepší je asi 2 měsíce stará story - tchýně a můj děda jeli vlakem a přisedla si k nim nějakýá místní baba a oni 2 se začali bavit o našich holkách (fretkách), že je tchýně 14 dní hlídá, že jsme na svatebce a baba se zeptala , kolik jim je a ta tchýně, že jsou to dvouapůlletý dvojčata a jsou super :-D A nechali ji přitom, že máme děti :-D A příbuzný se furt ptají, kdy něco bude... :-| Hlavně jsem nejstarší z vnoučat a na toto jediný kandidát :-N Charlie - nene, zavařený od tchýně , mňam :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je moc hezký! takovou pěknou historku v tomto ohledu bohužel nemám... :-N Taky máme borůvky, ale od babičky v mražáku, ale palačinky si mi dělat nechce.... :-S Nemám ráda to smažení, vždycky se mi přichytí a pak nejdou sundat z pánvičky... ]-(
Odpovědět
Blani takže ty vlastně za chvíli budeš rovnou aji bábou ne :-D :-D podle drbů na vesnici :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no tak my borůvky nemáme vůbec... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi: Tak to se s tebou asi nebudeme bavit, když nemáte borůvky... :-D :-N :-(
Odpovědět
Ivi: no tak to mám blbý, to vám je budu závidět a ještě si u toho nepokecám... :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já ti ze 2 donesu a pak možná něco málo prohodíme ju? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?