Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Lollia - ahoj, jasně ;-) Holky všem přeji hezký víkend a mám dotaz, neznáte někdo nějaké dobré květinářství v Řečkovicích nebo Medlánkách nebo Ivanovicích? Nevíte jak je na tom cenově to květinářství v Globusu, potřebuji nutně zítra dopoledne uvázat kytku - smuteční vazbu, a aby vydržela převoz na sever :-(
Odpovědět
V Globusu podle mne cenový průměr, kytku jsme tam nechávali dělat jen jednou - ale rozhodně byla krásná! Jinak mám zkušenost pouze s adventním věncem, který mi tam loni dělali a ten byl také nádherný. Takže přesně ceny ti bohužel neřeknu, ale šikovní tam podle mých chabých zkušeností opravdu jsou :). Btw máš krásné fotky, už jsem se na ně dívala několikrát v minulosti - nádherná nevěsta.
Odpovědět
lollia: ahoj :-) Blani, tak to bohužel neporadím... :-(
Odpovědět
Jé, děkuju, mě nepoznala ani vlastní babička. Kosmetička a kadeřnice udělaly divy :-D A zbytek jsem vyretušovala na PC :-D A díky za ten tip na Globus, máme to po cestě, tak to riskneme. A co ty? Už plánujete svatbu, kdy, kde,...? Teda jestli to není tajné.
Odpovědět
Ahoj natrix :-) . Blani, svatbu plánujeme, něco málo je již zařízeno, ale kvůli přítelově rodině nikdo nic neví.
Odpovědět
lollia: a prozradíš nám aspoň měsíc? :-)
Odpovědět
natrix: čtvrtý měsíc po tobě ;-)
Odpovědět
lol: :-) mě by toho zajímalo víc, ale nechci se vyptávat, když to evidentně chceš docela tajit... :-N :-D
Odpovědět
natrix: ale pustit chlupa můžu :-D - moc toho zařízeného nemáme - jen Kozí Horku, obřad budeme řešit příští týden a fotografa taktéž :). Pak jdu do špitálu s kolenem, takže další zařizování bude zase až v lednu, ale do příštího týdne chci mít svatou trojici - restaurace, místo obřadu a fotografa :).
Odpovědět
lollia: chceš tip na fotografku suprovou? :-) Je teda z daleka, ale i s cestou stojí tolik, co fotografové z Brna...i míň... kolik vás asi bude?
Odpovědět
Natrix.....jestli můžu poprosit, kontaktů není nikdy dost :-D . Alespoň má člověk na výběr. Počítám, že nás bude tak 35-40, zatím jsme dělali jen orientační seznam. A co ty? Neměla jsem sílu prohlížet těch 193 stran, takže jsem to nenašla :).
Odpovědět
lol: mám toho hodně v albu, ale bude nás asi 60-70, kontakt Ti napíšu do IP :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak už jsem se podívala na albíčka ........... vypadá to dobře. Fotografka mne mrzí, opravdu má moc hezké fotky.
Odpovědět
lol: asi nebudeme mít kameru, tak mi na fotkách hodně záleží :-)
Odpovědět
natrix: tak to my zase ano - bratrův nej kamarád dělá profi videa a prý jsou vynikající - vím, že má naprosto komplet profi vybavení a bere si za svatební video pěkné pálky. Viděla jsem od něj krátké filmy (klipy) a ohromilo mne to. K nerozeznání od toho, co vidíš v televizi (myšleno obrazově). Navíc je hračička a vím, že nám to kvůli bráchovi a doufám že i kvůli mně vymazlí. Nebo ho odstřelím :-D
Odpovědět
lol: tak to je super :-) ale nás bude hodně a bude to taky hodně stát a finance jsou omezené, navíc na té kameře nějak netrváme, snad se najde nějaký dobrovolník amatér ;-) :-)
Odpovědět
nat: pokud bych neměla onoho známého, neplatila bych kameru - přesně jak říkáš, rozpočet není nafukovací a fotky jsou i pro mne důležitější! :-)
Odpovědět
lol: ale bylo to hezké, když jsme udělali sedánek a já jsem slzela nad videama holek tady ;-) :-)
Odpovědět
Nat: ale to ti některý příbuzný /kamarád natočí :)............památku mít určitě budeš. Průser bývá, pokud má někdo příbuzné jak ke kameře, tak i k fotkám - protože ty většinou stojí za houby. Určitě se vyplatí mít alespoň jedno profi :).
Odpovědět
lol: no švagr má kameru, my taky - tak to můžeme někomu vrazit, strýc taky hodně točí... tak aspoň jedna tam snad ve výsledku bude... ;-) :-) Když vezmu, že moji rodiče mají jednu svatební fotku a to vlastně ještě díky náhodě... :-D
Odpovědět
Jednu? Tak to je slušný :D. Jak k ní přišli? Naši mají také jenom asi 10 kousků a proto se mne mamka ptala: a ty nechceš aby Ti to točil Bob? A já na to že ano. A máti: tak na co fotky? No prostě to nechápe ..... ale vůbec :D. Nechápe, že tam chceme víc než 10 lidí, fotografa, šití šatů, barevnou sladěnost - protože to nezná. Ale neremcá mi do toho, jen to nikdy neměla live ani v rodině :).
Odpovědět
Lollli - tak to mi připomíná moji babičku :-D Proč to chcete na Bouzově, když strýc dělá v Lysicích na zámku, přece nebudšeš mít závoj, a šaty vlečkou nebudeš mít, že?A jakt, že nechci panenku na auto ... A jak se to pak všem líbilo. Hlavně na vesnici to neznají vůbec. Jak i zaměstananci zámku koukali na hostině na svatební noviny a pak se ptali, kdo nám zdobil sál :-D Tady na BRM je to taková "tuctová" svatba, ale u našich na to všichni koukali. :-D
Odpovědět
Blanka.k...........dovedu si to představit, u nás v rodině budou asi někteří také paf jen z faktu, že mi ladí třeba kytice s barvou ubrousku či dekorace :D. A přitom to bude naprosto průměrná svatba v rámci BRMS :))).
Odpovědět
Loliia - vítám tě tu :-) Abych pravdu řekla, u nás byl "největší problém", že jsem svatbu začali řešit rok dopředu - přitom teď jsme rádi. Před mamčou jsem o svatbě nemohla téměř mluvit - s tátou se totiž brali cca půl roku po seznámení (fakt nemuseli :-D ) no a já s tím "otravuju" rok dopředu. No teď už je naštěstí klid. Máma si koupila neplánovaně kostýmek na svatbu, takže je spokojená a začala tím pádem svatbu řešit. Akorát na mě teď se sestrou pořád útočí ať už jim řeknu co chci za cukroví a kolik toho bude (moje snaha zrušit výslužky, byla marná - přece je to tradice :-( ) A do toho Vánoce............ Řekla bych, že jen co se sní vánoční cukroví - začne to svatební :-D :-D :-D Mě bude fotit svatbu kamarádka - není sice profesionálka, ale je to její koníček a fotí pěkně. No a kamery se snad taky ujme kamarád.
Odpovědět
lol: naši měli snad jen oběd a jeli domů k rodičům maminky a shodou okolností tam byl nějaký známý profesionální fotograf, takže na zahradě stoupli před keř a bylo... přitom je ta fotka nádherná, mám ji strašně ráda, jsou tam krásní... x-) :-) taky jsem se doma zmínila o svatebních novinách a koukali... ale naštěstí mi do toho moc nekecají... teda maminka občas... :-D
Odpovědět
zuhur: ahoj a děkuji............no jo přípravy...já doufám, že se to nějak vyřeší, on přítel na všechno jo, jak myslíš, takže to bude opravdu jen na mně. Vždy jen dostanu cenový limit a zařiď si to jak chceš. Ono je to tím, že jeho rodina o tom neví a docela by mě zajímalo, kdy jim to řekne. Nestýkám se s nimi, takže zatímco u nás bude téct šampáňo proudem, u nich se budou vytahovat kapesníčky a nastane období smutku.
Odpovědět
nat: opravdu neplánované - ale zato o to spontánnější :). Svatební noviny: poprvé jsem si jich všimla u Blanky a naprosto mne nadchly, také bych je ráda měla - a mamka schodně koukala jako vaši :D. Už na nich pracuješ?
Odpovědět
lol: to je na tom nejlepší - začal na nich pracovat můj drahý ;-) :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
nat: tak to máš super-umíš si to zařídit :-D ....doufám v to také, protože mazel je v PC zručnější, nechybí mu nápady a je poměrně kreativní.
Odpovědět
lol: musela jsem ho mírně donutit, aby to zkusil, ale když zjistil, o co se jedná, začala ho to bavit... ještě mi řekl, že se ve všech novinách opakuju 4 různé texty v té úvodní části, tak ji napsal sám... ;-) :-) My se o všem bavíme, diskutujeme a tak, ale aktivní zapojení bylo náročné, k prvnímu jsem ho musela dost nutit, ale teď už to jde čím dál líp... :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?