Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur: to uvidíš v salónu... O tolik zkrátit totiž nejdou všechny typy šatů... (bohužel ty bez obručí, co se mě líbí :-() I to byl důvod, proč jsem si nakonec nechávala šít něco jednoduchého... Tak pak napiš, jaks vybrala ;-) S tou zábavou... Mě taky bylo líto, že někteří lidi odcházeli brzy, máme hodně kamarádů, co mají děti, někteří to museli zabalit, protože už na tom byli hodně špatně... Ale dycky tam s váma, někdo zůstane... Oni ví, že je to vaše svatba, váš den, dycky tam někdo zůstane s váma. Nad tím nesmíte přemýšlet (hned pustit z hlavy!) a hlavně se tím nesmíte nechat otrávit. Hodně lidí nám po svatbě říkalo, že bylo dobře, že sme tam měli nějaký program (kouzelníka, tombolu, házení kytice a podvazku, co nachytali kamarádi, promítání fotek z dětství ...), protože aspoň na tu chvíli se dycky slezli i ti, co si povídali v koutku a nechtělo se jim tančit... Jinak bych je snad ani neviděla... Stejně mě přišlo, že ten večer byl takový, že sme furt chodili ven doprovodit ty, co odcházeli, takže když ses rozjela, taks už zase šla někoho doprovodit... Tož tak...:-)
Odpovědět
Ahoj, tak mám konečně v pátek volno a jedu na zkoušku šatů - jsem docela zvědavá. Nemáte některá zkušenosti s ledovými sochami? Potřebovala bych doporučení, protože agentura je sice v nabídce má, ale viděla jsem na fotkách dva výtvory a nic moc. No a aby se něco dělo, :-S je v ohrožení náš únorový termín, protože skorotchán se včera dozvěděl, že mu to koresponduje s termínem operace, kterou plánuje asi rok a v pátek mu dali konečně termín. Uvidíme, co s tím. Kupodivu jsem stále klidná :-) Jinak křeček je v akvárku divný - méně aktivní a mě připadá jako přerostlá neforemná zlatá rybka. Tak hledám klec, ze které by se neprotáhl. Už jsem si to dala na seznam svatebních darů - tatínek kutil už prý začal něco vyýšlet.
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky! Tak jsem objevila slušné alba, teda ujdou. Mám je v albu příprav, tak kdo chcete, tak mrkněte a raďte! ;-) Dnes, pokud mi to výjde, jdu pro svatební knihy. 8-)
Odpovědět
Peti: kde jsi je objevila? To zlaté by se docela dalo přežít... teda ten nápis by tam nemusel být, ale jinak dobré... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, ja bych vzala to stribrne. Vis, ze ja mela barvu svatby jako budes mit ty - jen misto zlate stribrna. Je to fotoskoda. Ten napis je fakt debilni, ale co se da delat. Zas ma cerne listy.
Odpovědět
Peti: já myslela jako fakticky, že bych ho brala, pro sebe... protože vím, že ho pak budu shánět stejně, jako teďka vy... ;-) :-) vypadá dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, ja si ho taky fakticky na 99% objednam;-) Najdes ho na tom eshopu fotoskoda. A je docela levne!
Odpovědět
Peti: zatím jsem ho nenašla, ale pracuju na tom... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je tam. Dej si jen klasicka alba, to ma pak jen asi 9stran a to najdes hned.
Odpovědět
Profilova fotka
peti doporucuji to stribrne. ja si koupila bile a hodne se spini tak jsem si musela poridit jeste kremove.
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem konečně dorazila domů. Moje zkoušení dopadlo asi takto - byla jsem ve čtyřech salonech a to jsem ve dvou ani nezkoušela a odešla téměř hned - přístup byl velmi odrazující. A jinak opravdu platí "člověk míní a život mění" :-D :-D :-D Šatičky jsem si vybrala hned v prvním salonu (teda to jsem ještě neutšila, že jsem si je vybrala definitivně, ale i tak..) Paní byly maximálně ochotné zkoušela jsem asi osmery šaty - krom jedněch byly všechny moc pěkné, ale když mi oblékly třetí v pořadí, tak bylo rozhodnuto. Prý jsem se strašně rozzářila a vypadalo to jako by je šily na mě - mohla jsem v nich téměř odejít (no dobře - musí mi je zkrátit). Sice jsem měla trošku strach, že v nich vypadám "obrovská", ale cítila jsem se v nich nádherně a když mi daly závoj a na zkoušku kytku do ruky - holky já bych brečela..... Připadala jsem si jak princezna. Upřímně - měla jsem jinou představu - chtěla jsem trochu jiné šaty než jsou na všech svatbách, ale........... no prostě byly pro mě. V dalším salonu jsem si zkoušela podobné, ale rozdíl nepatrný, ale v ceně obrovský. Jo a taky jsme se s miláčkem rozhodli, že vzdáme letohrádek a obřad bude v bývalém zábrdovickém klášteře - ten třiměsíční termín rezervace nám fakt vadí. Sál je tam nádherný a fotky uděláme prostě jinde.
Odpovědět
Zuhur a vy jste původně chtěli letohrádek Mitrovských? Fakt nemáte žádná kontakt nebo doporučení na ledové sochy? Od agentury je definitivně nechci.
Odpovědět
Článek se načítá
Peti - já jsem taky jednoznačně pro to stříbrné. Zuhur - a kde jsi byla zkoušet, jestli to není tajné? To je super, že jsi se takto zamilovala. Já si zkoušela asi 25 šaty a nic nebylo 100%. Buˇnebyly smetanové, nebo s vlečkou, se šněrováním... Gabi - já bych ráda pomohla, ale vůbec netuším, co jsou to ledové sochy, já znám akorát ledovou čokoládu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak objednám to stříbrné...bílé stejně není skladem. Zuhur, já se rozhodla podle přístupu. První salon, kde se mi věnovali, tak jsem hned zaplatila zálohu. Ale jak jistě tady víte, výběr pak pořád nebyl jistý. Taky by mě zajímalo odkud jsou, příp. co to je za značku, model. V těch Židenicích to je moc krásné...viděla jsem teda jen fotky, ale fakt pěkné. Gabi, sorry, ale ledové sochy, to je jak z filmu s Julii Roberts, to tady asi z holek nikdo neměl. :-D
Odpovědět
Ledovou sochu jsem viděla před pár lety u kamarádky na svatbě - měla u nádherného nevímužkolikapatrového dortu víc než metrovou sochu vytesanou z ledu, byli to stylizovaní milenci, dole se splétali do kořenů stromů, bylo to nádherný. Bohužel kamarádka nepřežila autonehodu, tak mi už neporadí... Agentura má jen dvě sochy, hnusné, amatérské (myslím, že bych si snad vypižlala lepší i bez zkušeností) a za děsné peníze. Tak jsem se jen chtěla poptat :-.
Odpovědět
Profilova fotka
No, Gabi, já našla jen toto (v kontaktech bohužel není adresa, jen maily, takže nevím odkud jsou), taky ceny jsem neobjevila, to asi aby to s prohlížejícími neseklo :-D http://www.ledove-sochy.cz/ledove-soc...
Odpovědět
Gabrielka - ano moc se nám líbil letohrádek Mitrovských, ale včera jsme se dohodli, že zůstaneme věrni Židenicím :-D Peti - nejdřív jsem byla v Ornele - tam jsem byla z přístupu nadšená - paní mi nosila spustu šatů a opravdu se moc snažila - tam jsem si nakonec vybrala, protože mě hodně přesvědřila i cena ve které je zdarma i převlek (v šatech co jsem si vybrala bych večer už asi moc tancovat nezvládala) Pak jsme šly do Palomy - od tam jsem vycouvala, neochota z paní jen čišela, pak ještě jeden salon - tam to dopadlo podobně. No a nakonec Toska - tam byla moc milá slečna. Šaty jsem si tam zkoušela asi patery a nakonec mi zas nejlípa padly ty, co byly hodně podobné těm z Ornely - ale cenový rozdíl byl veliký, takže to nakonec vyhraje Ornela. No, ale stejně - nikde jsem neviděla takové ty šaty jakoby z labutího jezera - mě je jasný, že by se mi s nima nikdo nezkracoval, ale strašně moc jsem je chtěla vidět na sobě - možná půjdu ještě někam mrknout - nikdo přece neví, že už jsem téměř na 100% rozhodnutá. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur, tam jsem měla v plánu taky jít, ale nakonec jsem tam nedošla. Tak hlavně, že jsi spokojená. A co to je za šaty? Určitě jdi ještě mrknout - teď to je pohodička, když máš vybrané a nemusíš z toho už šílet. ;-)
Odpovědět
Peti - mrkni mi do alba - dala jsem je tam
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný, pěkný, moc pěkný...ta kytička tam je super. Já bych teda volila ty s tím krajkovým vrškem, ty jsou ještě úchvatnější, ale zas, když to kouše a člověk v tom má být celý den... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jediné, co není dle mého gusta...jsou ty rukavičky. Já tomu nějak nefandím, ale nevěsty to mívají, to jo. ;-)
Odpovědět
Ty krajkový se mi přišly super, protože je nevidíš na každý nevěstě, ale kousalo to až hrůza - byla bych do deseti minut celá rudá. Já taky nechtěla rukavičky a paní mi řekla ať to jenom zkusím a měla pravdu, že to vypadalo tak nějak líp, ale o těch ještě podumám.
Odpovědět
Profilova fotka
Já rukavičky právě viděla na svatbě kámošky a přišlo mi, že ji to úplně pokazilo, ale každý má jiný vkus...vždyť já ani neměla závoj nebo svatební boty. ;-)
Odpovědět
zuhur: šatky krásné máš vybrané - taky se mi na Tobě moc líbí i ty s krajkou, ale jestli to kouše... :-S :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to stříbrné je dobré, mě se sice víc líbí to druhé, ale šak víš, že mám radši míň načančané... :-) Zuhur - dobře jsi vybrala... Mě se zas líbí ty třetí šampáňové a krajka-kousavka taky :-) Já sem zastánce rukaviček :-D Měla jsem je na svatbě, doma jich mám kotel i k večerním šatům (asi úchylka) :-) To musíš cítit, že to k sobě pasuje a že s něma je to prostě lepší než bez nich... Jenom bych je dala o tošku kratší, fakt jenom do půlky předloktí, protože pak se mi to už trochu bije s tím výrazným závojem... Nebo tyto rukavičky a závoj jenom oentlovaný a nebo bez ukončení a jenom ten kraj pošitý perličkama... A kdyby byly perličky na závoji a i na těch rukavičkách... Už moc vymýšlím :-D Ale to by se mi líbilo :-) Stejně budeš kočka ;-)
Odpovědět
Zuhur - šaty jsou moc hezké, blahopřeju ti k tak rychlému úspěchu :-) Letohrádek si pronajal můj kamarád, proto jsem se ptala. Má to tam docela hezké, ale bohužel termíny s radnicí nijak neovlivní :-( Luc: díky za kontakt, na stránkách sice slibují nemožné, ale nemají skoro žádné reference. Tak jsem jim napsala. Zaujalo mě, že slibují vysochat jakoukoliv sochu na přání -nenápadně jsem se zeptala přítele, co by říkal na metrového ledového křečka na svatební hostině (to aby s námi i v tento den byl), ale odpověď se mi moc nelíbila. Bylo to něco ve smyslu, že mu jedna malá mrcha (to si fakt dovolil říct) stačí doma, a že při svých zkušenostech s ní by na něj ta socha určitě spadla a rozdrtila mu zbylý zdravý zbytek těla. Tak jsem na to šla "chytře" s tím, že by si ho potom mohl po kouscích dávkovat do whisky....a taky nic. Prý nebude kvůli ledovému křečkovi pořizovat další mrazák :-( Tak jsem ten nápad dala k ledu.
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi - uvidíš, třeba budou mraky sněhu a budete mít aspoň sněhuláka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivko, taky se mi víc líbilo to druhé album, ale nemají ho skladem a prý mi nemůžou zaručit jeho dostupnost...prostě mi z toho mailu přišlo, že ho neseženou, tak jsem vzala to stříbrné, skladem bylo a dokonce i o 200 levnější - no nekup to. ;-) No a doma jsou fotoknihy a zdají se mi ok. Jak budu mít čas, tak je zkusím vyfotit...musím pohnout, jedna už je rozdaná.
Odpovědět
Prcku - rukavičky byly jen zkušební - paní chtěla abych si podívalal právě na ten rozdíl "s" a "bez" závoj mi taky daly první co jim padl do ruky - já bych si vybrala trošku jiný. Ale ta šaty byly asi fakt nejlepší (teda když pominu tu spodničku s obručí :-D se nedostanu ani do auta :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur, ale vlezeš se do auta. Já měla taky strach, že to nepůjde...měla jsem kruh a vlečku "ze záclony" a ještě pod tím vlečku "spodničkovou"...názvy jen obrazně, takže to byl docela boj. Auto jsme sice měli velké, ale je to zas jen nízké 4-místné kupé a šlo to. Jen se muselo přední sedadlo spolujezdce posunout úplně dopředu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?