Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Já ho taky obdivuju :-) a nejlepší bylo, že dědečkovi něco vykládal a když odešel, tak děděček říká:,,on hrozně huhlá, já jsem mu vůbec nerozuměl" no prostě jeden dědek hluchej, druhej skoro slepej, chodí špatně oba, ale bylo to krásný...
Odpovědět
Ahoj Zuhur. O tom Žebětínským dvoře na 25.4. jsem psala já. Už tam máme zamluvený právě ten svatební salónek. Bude nás tak 35 a večer tak 50. Mrzí mě to. Je to to jediné co zatím máme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky uz jsem tu dlouho nebyla. Meli jsme tento vikend takovou kratsi svatebni cestu :-) Byli jsme za Zlinem v hotelu Všemina znate to nekdo?? Bylo tam uzasne az na tu zimu. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur, to rikam furt - musite do toho prasknout na 1.maje;-) Lidu, my tam mivame skoleni, ale jezdi tam za nas jen otec. Jsou tam i takove ty hry vzdycky a toho se odmitam zucastnit! Teda jestli my nekdy pojedeme na svatebku, tak to bude statni svatek! S nadsenim meho manzela pro dovolenkovani u more budu rada, kdyz vyrazime do Luhacovic vyuzit ten poukaz na zorbing. Ale to on se boji, ze ho poblinkam.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale i ty hry byly fajn az na ctyrkolky na kterych jsem se vybourala. No jsem nemehlo ale nastesti se me nic nestalo :-) Peti co to je zorbing??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ještě že mi gynekolog zakázal HAK - beru sice injekce a nějaké prášky, protože mám v tomhle směru nějaké potíže, ale zase říkal, že pak bude snazží otěhotnět. Mně bude třicet koncem ledna a o miminku už vážně uvažujeme. Asi se začneme intenzivně snažit ;-) tak 3 měsíce před svatbou. Termín dopředu moc posouvat nemůžeme, tak abych se vešla do nějakých šatů :-D , i tak asi budu mít problém :-D . Ale kdyby to přišlo, tak se to taky nějak skoulí :-) . Zuhur, a velikonoční svatba by se Ti nelíbila? Ještě máte dost času, třeba se Ti zalíbí něco jiného. My máme zamluvenou na březen restauraci Ny Kytnerce - psala tady jedna nevěsta, že tam byl zádrhel jen s jednou obsluhou, tak snad si to stačíme ohlídat a bude všechno v pořádku. Jinak si všechno pochvalovala a i Katchen psala, že když tam hráli, že bylo vše O.K.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Lidu, my máme zorbování do hotelu Vega v Luhačkách - svatební dar od manžela z práce. A zorbing je, že tě dají do takové té velké nafukovací koule a pustí tě ze svahu. To je fakt dobrý dárek hlavně pro mně, je mi blbě i na řetízkáči. Víš, ony jsou hry a hry, když to máš dělat v rámci školení, tak mi to příjde jako pakárna. ]-( Luc, jsme stejný ročník, ale já pořád mimi ještě odsouvám. Jinak radím praštit do toho až po svatbě - to by bylo blbý, kdyby sis nemohla na svatbě ani připít. ;-)
Odpovědět
luc1979.. nech to až po svatbě,ať si svatbu můžeš užít od á do zet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky souhlasím - uvažovala jsem taky začít "přípravu" na mimčo stejně - 3 měsíce před svatbou,ale to bych nemohla ani pít alkohol a to by asi ta svatba nebyla to pravý :-D sice to nechci přehánět, abych z toho dne měla co nejvíc vzpomínek a příjemných, ale zapít bych to opravdu chtěla! Takže se do toho "pustíme" až po svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, člověk se nesmí úplně ztřískat, ale pár panáčků neuškodí. ;-)
Odpovědět
ale nejde jen o alkohol,ale určo jak to bejvá.. byste zvraceli, bylo vám zle a měli oteklé nohy a pod :-D :-D :-D A mě tak nějak připadá,že každej,kdo se vezme, tak chce hendka dítě a nebo se berou jen proto,že jsou těhotní.Což mě osobně docela dost mrzí,protože s epak po svatbě,když dítě není každej vyptává a kdy vy do toho praštíte s dítětem a pod. Přece svatba není důvod k dítěti,ale jen,že člověk chce,teda ti dva,co s evzali,že mají to,co chtěli a že uznají za vhodné,že né že okolí,nebo že každej otom mluví anebo že každej to říká,nebo že je to nějaký trend či co,ale proto,že chcete-vy dva že chcete rodinu ;-) takto to v poslední době cítím a hrozně mě mrzí,že se nás každej jen vyptává na tu jedinou otázku"kdy budete mít malý" a nikdo se nás už ani enzeptá,jak se máme či pod. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No, my taky když jsme řekli, že se budeme brát, tak první otázka nezněla "kdy?", ale "Vy musíte?" Jo, musíme, protože to tak chceme ;-) . No, já s pitím jsme na tom divně - nepiju alkohol vůbec - to jsme exot, co? :-D Ale už jsme si na reakce okolí zvykla. A ještě jsme to umocnila, když jsme si našla přítele, co taky nepije. Doufám, že mě odtud nevyhodíte :-D :-D . Ale je fakt, kdyby začaly ty nevolnosti... Ale neplánuju, že to vyjde hned, až to bude, tak to bude. Snad to ale bude :-) . Jo, holky - když jste dávali hudbu na obřad na CD, v jakém formátu to mám vypálit? Chtěli bychom první asi klasiku, ale to ještě nevím a le tu druhou už ze seznamu nejsme schopni vybrat. Mám pocit, že si spletli svatbu s pohřbem :-p .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luc, my jsme si vybrali z jejich seznamu v Líšni, když mají toho varhaníka. Sice to byl těžký výběr, ale dali jsme si Svatební pochod, Bee Gees a Bryana Adamse. Ale popravdě, nějak jsem to ani neregistrovala (hlavně toho Bryana - ani nevím, zda to vůbec hráli?). :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, on byl zařizovat termín přítel, já jsem ležela nemocná doma, takže on myslel, že to bude taky reprodukovaná hudba. V pondělí tam jdeme oba s občankama, tak se asi zkusím domluvit přímo tam. Popravdě si taky myslím, že nebudu nic vnímat, co hrají. Nevnímala jsem to pořádně ani u přítelovy sestřenky, natož pak na vlastní :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Luc, ne ne, je tam pán, co hraje. Zdálo se mi to lepší jak CD, i když výběr děsný. Ale snad něco vyberete - nám to trvalo několik dnů, ale nakonec to dopadlo.
Odpovědět
luc1979...my sme si nechali podbarvit hudbou i to mluvení-co říká oddávající a pod. a jakmile to začalo hrát a on mluvit, já začala polykat slzy :-D :-D :-D kdyby bylo po mým, hudbu bych tam zakázala :-D :-D protože sem asi citlivka a bečím u všeho chicht
Odpovědět
Ahoj Luc, já jsem taky skoro abstinent, tak bych mohla vyprávět "veselé historky" ze služebek do Ruska - tam prostě na tohle neberou ohled a chlastá se tam vodka na jednáních od rána. Měl by po jedné bolela hlava, po dvou bych jim prozradila cokoliv a po třetí bych panáčkovala líp než Ferdinand, když loudí slunečnici :-D Tak jsem si vymyslela vlastní strategii, aby se vlk, pardon, já neopila a Rusi byli spokojení a zatím mi to vychází (a to tak, že skutečnou vodku jsem tam ještě neochutnala) Jinak moc přeju, aby se po svatbě zadařilo miminko - my se pokoušíme už dlouho a pořád nic, a i kdyby mi to teď vyšlo (mám před další odbornou pomocí), tak do svatby stejně nebude nic vidět :-)
Odpovědět
holky, objevila jsem restauraci, kde by hostina stála polovinu,a le na náš termín mají obsazeno... nažhavila jsem sítě a zjistila, že bychom mohli posunout termín o týden dřív, tak teď nevím, jestli to opravdu udělat, nebo zkoušet hledat ještě jinou restauraci... No zítra by snad mohly přijít kalkulace, tak se snad ukáže, co a jak... :-( ;-( No ale jsem z toho docela nešťastná... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, pokud na termínu netrváte, tak kde je problém???
Odpovědět
Markaz - to neva - to je osud. Zavolám tam - zeptám se, jak to bude s těma novejma salonkama - pro kolik asi lidí a jestli teda opravdu do dubna budou. Pořád mi v hlavě leží ten selský - podle plánku by tam místo na tanec mělo být a vzhledem k tomu, že nebudeme mít kapelu, ale jen CD (někde se halt ušetřit musí :-D ) tak snad to vyjde. Luc - velikonoční svatbu podporuje moje mamka - nesnáší velikonoční zvyky a doufá, že by se na to díky svatbě zapomnělo :-D :-D :-D Ale barvit vajíčka a do toho vyšilovat, že mám pět dní do svatby - no já se znám. Peti - no máj by to byl asi spíš druhý, ale uvidíme - jak jsem říkala, necháme to osudu ;-)
Odpovědět
Peti: no, to datum, co už máme vyryté na prstýnkách se prý taky dá změnit... no už jsem si na to datum zvykla... zítra by ěmly přijít (doufám!) kalkulace z obou restaurací, tak uvidíme, ale asi to přesuneme... akorát obřad by pak byl až v jednu... Bylo by to o týden dřív 18. 4. 2009
Odpovědět
Natrix - možná to na toho 18.4. přesuneme obě dvě ;-) Každopádně teď jsem psala do Žebětínského dvora jak to vypadá s těmi budoucími salonky - tak uvidíme.
Odpovědět
natrix a kdes tu restauraci objevila? nebo spíše,kde je?
Odpovědět
neboť si vem,že sme u toho trávníčka,ikdyž je to tam menší a tu hudbu sme měli vedle,tak nás jídlo veškerý a pod. vyšlo na 16tis. na 39lidí (takže oběd+nealko+večeře+ stud.mísy) a alko- to samo nás nasra*o protože sme jasně řekli barmankám,že si každej tvrdý bude platit sám sme teda platili,neboť nám nic jiného nezbejvalo že ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mne se libi vic 18. nez 25., ale muj nazor. 1 + 8 je totiz 9 jako bude rok 09. Ale to me jen tak vzdycky napada. Zuhur, radsi bych tam brnkla, vypada to pak, ze mate fakt zajem. Ten selsky salonek mi prisel fakt maly. My jsme prvne taky mysleli na nej dokud jsme tam nebyli. Silvi, proto jsme si delali prstynky az mesic predem - to jsme vedeli, ze to fakt bude. Mnam, prave jsem dobumbala chocochinko z te nasi masiny. Byla jsem od 9 do 19h v praci, tak to chtelo si pochutnat a relaxovat.
Odpovědět
Ahoj holky, Luc - Kytnerku moc dobře znám, chodím tam občas na hermelín a KOfolu (jsem taky totiž exot, co nepije, na svatbě jsem si cucla, aby to na fotkách vypadalo a jak jsem byla veselá :-D ), i na večeřích jsme tam byli. Moc se nám to líbí a s obsluhou jsme byli vždycky spokojení. MY měli na naše místo hostiny dost negatovních reakcí, ale dali jsem dost dopředu najevo, že to bude jak my chceme, a klaplo to :-D
Odpovědět
Brni: v telnici, Trávníček už je taky zamluvenej... :-N Peti: závidím... jinak jsem někde četla, že je dle numerologie dobré, když je v datu devítka a to nejlépe tak, že obsahuje čísla 1 a 8, tj. 1.8., 18. atd., ... ale bojím se hlavně kvůli počasí, jinak by mi to bylo celkem jedno... bojím se, že bude zima... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak teď se musím smát kvůli tomu pití. Když se mě můj gynekolog ptal, kvůli lékům, jak často piju alkohol a já mu řekla, že vůbec, tak mi řekl, že nevěří apod. a že to ještě neviděl. :-D Tak jsem mu řekla, že mu přivedu minimálně dva lidi (kamarádku a přítele) a on mi řekl nádhernou větu - "To máte abstinenční kroužek, nebo co?" :-D :-D Koukám, že by se dal založit. Blani, taky s těmi nesrovnalostmi počítáme, že tam naklapeme za panem provozním už někdy teď v předstihu, a upozorníme ho dopředu, co nechceme, aby se stalo apod. Na některých věcech, na kterých některé nespokojené nevěsty tady asi bazírovat nebudeme a něčemu se budeme sami snažit předejít - tak uvidíme. Ono počítám, že všechno nebude 10%, ale budu se snažit, ayb to hosté nepoznali :-) . Natrix, kamarádka mi řekla, ať se vykašlu na numerologii, že se má spíš podívat do kalendáře, jestli prý bude dorůstat měsíc. To je prý dobré. :-D Nám jo, ale datum bych kvůli tomu stejně nepřehazovala :-D :-D . Holky, budem kašlat na pověry a užijeme si to ;-) , ne?
Odpovědět
natrix- můžu ti zaručit. že 18.4 bude krásně, protože já 14.4 mám narozeniny a slavím je vždy v sobotu a tudíž te´d 18ctýho to bude a to je vždycky krásně :-D protože ten nahoře ví,že by mi zkazil oslavu narozek :-D :-D takže se vůbec,ale vůbec neboj počasí :-D a mezi náma dvěma.. počasí od srpna do května stojí stejně za houbelec..ikdyž najdou se výjimky :-D :-D a já vím,že bych svatbu udělala v únoru,nebo v prosincu, aby lidi nemohli sedět venku na sluníčku :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
K těm písničkám, nám by se líbila na gratulace písnička "Nám se stalo něco překrásného" (z pohádky Lotrando a Zubejda). Tak teď nevím. Chtěla jsem jim to dát na CD, ale kombinovat to, možná by to bylo už moc. Tak aasi vybereme ze seznamu, když bude živá hudba. Na začátek klasický svatební pochod, o to nemůžeme nikoho ochudit ;-) . Brni, to podbarvení hudbou k proslovu se mi zalíbilo - díky za tip.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?