Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Zuhur, v diskuzi duben/april 2009 psala jedna slečna, že má na 25.4. zamluvený \źebětínský dvůr... nechci \tě znervóznovat, ale asi by se spodle toho měla zařídit...
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tak ono je tam už teď těch salonků víc...horší, kdyby 3 slečny měly tu hospodu zamluvenou, to by fakt už asi byla smůla.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur, tak to riskni, zamluv hospodu a kdyžtak pak při nejhorším, když budete mít plný termín na radnici, tak se zkus domluvit, že byste to v restauraci posunuli. My jsme taky v předstihu zamlouvali restauraci. Teď jsme to potvrzovali, tak snad nám tam nikohonešoupli :-) .
Odpovědět
mě došla dneska kalkulace z ,,naší" restaurace, vychází to 866 Kč /os, ale má tam napočítaná cappy a to tam teda nechci, je to malý a předražený... :-p Viděla jsem to letmo a letím na vlak, musím se na to kouknout, tak snad by to mohlo být i trochu míň... Peti a to oni tam mají i víc svateb třeba zároveň? To jsem nevěděla...
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, jasně, že jo. Ale tam máš téměř u každého salonku zvlášť vstup i wc, takže je malá pravděpodobnost, že se s dalšími nevěstami potkáš. My, když jsme tam měli svatbu, tak jsme tam byly 3 svatby. Jednu nevěstu jsem zahlédla, když jsem byla venku na terase u parkoviště s kamarády, co si tam dávali "kouřovou". :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po prodlouženém víkendu :-) Brni, jak se má hafina? Už je zdravá? Holky, s těma svatbama nebojte... Já sem měla několikrát během příprav stavy, kdy sem si nadávala, proč sme to neudělali ve 4 (něco sem nadšeně vymyslela, příbuzní nebo manža mi to sepsuli, že je to blbost) aj sem bečela. A teď mi to chystání chybí :-D A svatební den byl skvělý... Ani nevím, co všechno nevyšlo, protože sem tam nebyla a nikdo mi o tom (radši) neříkal :-) Stejně, když se to stalo, tak už můžete jenom mávnout rukou... ;-) Taky sem se chtěla vdávat v balónu (na konci září - ha ha :-) ) Ta svatba nebyla podle snů, ale vzhledem k našim možnostem byla naprosto podle (mých umírněných) představ... :-) A se svatebním salónem mám taky dobrou zkušenost, sem malá (158cm) a hubená. Výběr byl sice omezený, ale něco by se našlo... Stejně sem si ale nakonec nechávala šít jednoduché šatičky a teď sem moc ráda. To byla asi nejlepší volba ze všech :-) Teď s odstupem času si neumím představit, že bych byla v těch těžkých půjčených... A navíc sem tím dost ušetřila. Jinak sme taky ještě utráceli, objednali sme takový ten sedací pytel s kuličkama, tak pak napíšu, jaké to je, až se rozvalím :-D Jinak se mám tak všelijak... Před měsícem sem vysadila HA, chcem mimčo, a zatím se z toho mé tělo nějak nemůže vzpamatovat :-| Tomu, kdo vymyslel HA bych ji teď omlátila o hlavu... Byla to sice šest let pohoda, ale opravdu jsem netušila, že s tím pak budou takové problémy 8-( A já se dycky tak bála, že budu těhotná, když sem si zapomněla vzít prášek... Fakt ironie. :-)
Odpovědět
Ahoj holky ,-) tak sme dneska odvezli pc do opravny-začal se nám sám totiž vypínat ! no a tak sme si semka dali starý ,co máme schovaný jednou pro naše děti na hry a pod. Tak předem Natrix- vše nej k svátku x-) a prcku .. hele mě vysadili všechny léky a já za dva měsíce už mám 8kilo nahoře! jsem ztoho totálně v řiti,protože bez těch léků-které tady beru 10let a i více na nemoc a pod. je mi i tak občas zle,migrény, a dostavili se už aji bolesti podbřišku ,kila mi dou nahoru, protože hormony s ebouří, a hormony mi dát nesmějí a už uvažujíjeslti mi dávat injekce ještě před tím otěhotněním a jeslti teda vůbec otěh. a nebo mě nechat takto trpět. Takže věř tomu,že vysazení antik. oproti lékům,které potřebuješ,ale k dítěti je nemůžeš vážně to nic není ,-) A Jess je zdravá a už může do postele :-D ikdyž občas chrchne ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky gratuluji k svátku! :-) Peti (Brni), to jo, já vím, že na tom sem ještě dost dobře. Jen mě štve, že to nikde neříká, nepíše, jaký je probém při vysazení (a to bych řekla, že nejsem ojedinělý případ). I když patnáctileté holky by na to stejně asi neslyšely :-| Pozdravuj Jess :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taktéž gratulačka Silvince. ;-)
Odpovědět
holky, vy jste hodný, jsem dojatá :-) prcku: problémy jakého druhu, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Silvi - všechno nej k svátku ;-) Prcku - já vysadila před 10 dny a užívám si to :-D Do té doby než přijde ms, to zas bude bolest bez HA :-p A víš co mi řekla moje gynekoložka? Že ten cyklus ihned po vysazení je větší šance otěhotnět než třeba 3 měsíce po vysazení, že to tělo je prostě uměle nahozeno do "ideálního" stavu , všechno srovnané, atd. (teda pokud není někdo , kdo to má s HA nějak rozházené). A že se toho nemá nikdo bát, že dříve se doporučovalo po vysazení s těhu počkat, ale že je to nyní zbytečné, HA už má tak nízké hladiny hormonů, právě jak píšeš, stačí zapomenou 1 prášek a hned můžeš být těhu. To ovšem nevylučuje různé jiné problémy po vysazení. Moje sestřenka neměla po vysazení 6 měsíců ms, ale nějak jí to nevadilo. Mě taky vyhovovalo jíst víc platíček a mít ms méně často.
Odpovědět
no jo než se člověk oto začne zajímat, tak ani neví, že otěhotnět může asi 3 dny z měsíce jen :-D si občas připadám jak fenka,která připustí ksobě psa 10 nebo 13 den aby měla štěňátka :-D :-D :-D Když se oto člověk začne zajímat, jako jak "hnedka" otěhotnět,tak je sám dost překvapenej ,-) prcku nezajdeme někdy na kafčo? mám dovolenou ,takže můžu během dne kdykoliv ,-) Silvi pojedu v pátek na hroby,sice s mamkou,ale určo by sme se rádi pomuchlali ;-) co ty na to? jak bys na tom byla?
Odpovědět
Článek se načítá
Mě tak napadlo, někde jsem četla o tom ovu testu, nebo jak se to píše. Že vám to určí plodné dny, nemáte někdo zkušenosti? Akorát jsem slyšela o měření teploty, ale to mi přijde takové nepraktické. Ne, že bych se na to chystala, ale tak nějak mě to zajímá, jak to funguje. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještěže to nežeru, fuj! Teda jako Peťo!!! Teď jsi se mě dotkla...se všemi chceš jít na kafe, ale že já ti tady pořád suším ty lampiony...asi je večer půjdu k Lidlovi na parkál vypustit. :-D
Odpovědět
Pe´to - neblbni, před Lidlem neeee. Víš co je tam důchodců, by z toho mohli mít infarkt? :-D By viděli letící lampion po Brně a šlehlo by to s něma :-D
Odpovědět
:-D Peťulí já ti psala už tolikrát, a jeslti si vzpomeneš,naposeldy sme se domluv.že písneš ty a já s epřizpůsobím,takže stačí říct :-) Blani já ,-) je to hrozně náročný na peníze, ale bohužel tateplota mi připadá jako vážně až by nebylo úniku jak já říkám ,-) nejlevnější jsou testy na www.levnetesty.cz tam sem si objednávala z kamoškou ty sady a když nakoupíš nad tisícovku, tak poštovný máš zdarma. Jinak ten test musíš dělat třeba i 2-3deně,když to čekáš-tu ovulaci a spoznáš to podle toho,že stebe výjde takový bílý hlen-vypadá to jak bílek ,-) no tak pak bys měla mít ovul.do 2dnů mám dojem. No a ta čárka na tom testu by měla být stejně výrazná,jako ta kontrolní a ještě jedna věc-připrav se na to,že ani po měsíci ,ani po dvou měsících to nechytíš :-D a ještě sem tady na těchto perfektních stránkách http://www.futurebaby.estranky.cz/str... četla,že má mít žena pak 30min.podloženej zadek a nohy hore... chci se vidět jak budu půl hodiny takto to.. asi u toho pak usnu :-D
Odpovědět
Peti, měla bych jet na školení a přezkoušení do prahy zítra a pozítří, čekám na potvrzení, to bych byla celej den pryč... takže pokud budu doma, tak se ozvu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, u nás důchodci nechodí do Lidla - mají to z centra daleko, takže jsou všichni narvaní v Albertu. To víš, lont - tady to chodí jinak. :-D Peti, no jo, já budu mít volněji asi až od úterý, ale prostě musela jsem si rejpnout. ;-)
Odpovědět
Peti - já už jsem tak unavená z hledání toho fotoalba s černýma stránkama, tak asi koupím se světlýma a udělám kolem fotek aspoň černý rámeček jak mám v albu nebo něco, čím bych to "vypíchla". Všude na mě koukají jak na vola :-N Min.týden jsem byla u SLámy a měl tam plno docela hezkých zvenku, a i černé, ale buďo blbý formát nebo málo stránek :-p
Odpovědět
Ahojky, natrix - ty jsi mě teda totálně vyděsila ;-( no budu doufat, že slečna bude mít větší společnost. Teď jsem totiž totálně bez jakéhokoliv času a i o víkendu bude miláček pracovat, takže do Žebětína nemůžeme zajet. No budu muset počkat na první listopadový týden - snad to vyjde, jinak snad budem muset posunout termín a to bude buď těsně kolem Velikonoc, nebo pro změnu už květen - nevím nejsem pověrčivá, ale i tak - svatba v máji......... no znáš to ]-(
Odpovědět
zuhur: nechtěla jsem Tě vyděsit a holky tu psaly, že tam bývá víc svateb zároveň a pohoda, tak hlavně klid... :-)
Odpovědět
natrix: mě uklidňuje fakt, že přistavují další salonky. Nás bude celkem 40, takže bych ráda selský salonek - navíc se mi opravdu hodně líbí - no udvidíme - nechám to osudu. Pořád ještě můžu zamluvit salonek na 25.4 a v nejhorším se vdát v zábrdovickém kostele, kam spadám.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur, selský je malý, lepší je svatební...ten 2. největší. Nás bylo na oběd 35 a večer k 50 a když hraje kapela, trsá se...radši větší, ten svatební byl akorát. Já bych se vdávala v máji hned, když je to ten lásky čas (ale to jsem měla ty pitomé státnice). Na pověry se vykašli - pokud si hned spíchnete potomka, tak máte doma topení a rodit budeš v porodnici, takže to je už trochu mimo mísu od doby vzniku této pověry. ;-) Blani, já objednám to z netu (bílá koženka, zlatý rámeček). Není to sice mé gusto, ale už to fakt chci udělat.
Odpovědět
Petruszkaa - potomka mám bohužel ještě tak rok po svatbě zakázaného - jde hodně o korunky, ale je fakt, že vzhledem k tomu, že mi za dva měsíce bude 25 let, tak si myslím, že to rok či dva ještě budu muset vydržet - i když je to někdy těžký ;-) Opravdu si myslíš, že ten svatební je lepší? Já jsem byla na svatbě, která byla ve velkých prostorách a ti svatebčani tam byli úplně ztracení. Brala jsem to tak, že salonek je pro 45 lidí a nás bude těch 35 - 40 - babička s dědou například odejdou asi brzy odpoledne (babče už je 92let, takže to pro ni bude náročné, i když je to nezmar - ráno dělá dřepy a chodí na procházky jak ráno tak odpoledne).
Odpovědět
Zuhur - babička je čiperka a to já ještě četla - babička ráda dělá řepu (nevím proč nějak jsem si myslela, že babička chodí ráda na pole na řepu, jsem si vzpomněla na svoje mladá léta na vesnici :-D :-D ). Neboj nějak to dopadne ;-)
Odpovědět
Blani - ne řepu už pár let nesází - pro jistotu ji totiž nepouštíme samotnou na zahradu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur, jenze musis pocitat jeste s mistem, kde bude tanecni parket. Fakt ten svatebni je akorat. Lepsi nez tam byt jak sardinky. A pokud na datu netrvas, tak kveten je krasny mesic. Povera uz neplati, tak co. Taky byva krasne pocasi. Ja v kvetnu 2009 oslavim tricatiny, jeeje.
Odpovědět
Tak to Martinova babička v 85 letech jela cca 40 vlakem + pak šla pěšky 5km na svůj starý baráček (který dala tchánovcům a přestěhovala se k druhé dceři, tchánovci to mají zatím jako chatu), poryla zahradu a jela zpět. :-D Příští rok jí bude 90, tak jí to konečně přešlo. :-D Občas si říkám, že bych jim ten elán mohla závidět a to je mi o pěkných pár let míň ;-)
Odpovědět
Blani: můj prastrýc, kterýmu je 95 let jel vlakem z Boskovic do Brna(kde nikdy nebyl a trefil přesnou adresu, kde žije jeho bratr) tu cestu absolvoval se dvěma pětilitrovkama medu... :-) :-D
Odpovědět
:-D Tak to ho obdivuju. Moje mamka vlakem cestovat nemůže, protože za Boskovicema se musí přestupovat a mají tam nástupiště a ty světelné tabule a v tom se ona nevyzná. A taky v podchodech v Brně :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?