Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
:-D :-D :-D si do dokazu uplne zive predstavit
Odpovědět
Tak jsem dala do alba Ferdovu fotečku, ještě ve staré kleci. Jdu zase pracovat, ale myšlenkama jsem stejně u myšáčka a přítele (ještě že nevidí to pořadí :-D ). Poslala jsem příteli pro dort, má rád medovník, tak až přijdu domů, dostane celou krabici - přeci jen uznávám, že to zranění není jen tak :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D gabrielka.. ty dokážeš vážně rozesmát člověka... ale neboj, on by takto reagoval každý chlap ,-) kdybys viděla mýho muže,jak reagoval,když se dozvěděl,že budeme mít štěně.. zas emyslel jen na to,že bude jako druhý,protože betynka byla miláček ,pak on.. to sme zvědavá,co budou ti chlapi dělat až budou mít doma dítě ,-) :-D :-D
Odpovědět
Jak byl te´d manžel v Miláně na služebce,procházel se městem a toto fotil a posílal mi i mms a byl celej jak v jiříkově vidění :-D neříkám,že to není krásný x-) ...foto sem dala do alba příprav ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,po dlouhý době Vás zdravím,nějak toho mám hodně a nemám moc času tu vysedávat :-(
Odpovědět
Gábi: Ty kdybys to vydala knižně, tak se můžeš vykašlat na kariéru a žít si blaze z knihy... já se vždycky tak nasměju... :-D :-D :-D
Odpovědět
No, mě to tak směšné nepřipadá. Ale i díky tomu, co dělám, zažívám dost často situace a příběhy, které kdybych někde četla, tak jim sama neuvěřím. Některé kvůli identitě nikdy nedám k dobru, ale některé pouštím dál, třeba jak jsem se omylem ocitla v běhu půlmaratonu s německými politiky. Měla jsem jen přestřihnout pásku, nakonec jsem v kostýmku a lodičkách předvedla skvělé divadlo. Prozradím, že půlmaraton jsem neuběhla :-D Jsem v práci, konečně mám klid, drahoušek se neozval :-( a mě navíc přepadává chuť na ten medovník. Ale je mi blbé ho načít, když je celý a má to být dárek za to ráno. Proč se dá objednat pizza a neexistuje něco jako "akutní sladká pohotovost?" Nechcete to některá zkusit? Já bych byla velmi aktivní klient.
Odpovědět
Gábi: speciálně pro Tebe: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Gábi: když to beru z pohledu příběhu, tak je to super :-) Jinak samozřejmě přítel je chudáček s takovým zraněním. :-( :-D No křeček si taky užil a nevím, jakl dalece jsi myslela ty části o tom, jestli si ho máš vzít... no tak jsem se vyjádřila jen k té části jako k příběhu ;-) :-)
Odpovědět
Gábi - kup v Obi pletivo na králíky a vazací dátek a přidělej to k tomu. JInak se upleteš. My koupili našim fretkám největší klec na hlodavce a ony ty mršky se dokázaly protlačit skrz ty šprušle, které jsou od sebe 2cm. Měli jsme strach, aby se tam někdy neoběsily, tak jsme nakooupili to pletivo, obalili to tím a byl klid. NA zlatýho křečka by to taky mělo jít. My to měli doma i na džungarský křečky a neprolezli. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, brutal fotka!!! :-D
Odpovědět
Silvi, dík! :-D :-D :-D Právě jsem přišla domů, s celým (!) medovníkem (v práci jsem snědla sekretářce pytlík studentské směsi a balík pistácií, nechala jsem jí tam dopis s nějakým blábolem o akutnosti). Přítel předstírá, že kulhá, ale když si šel do kuchyně pro talířek a vidličku, tak jsem v zrcadle zahlédla, že chodí normálně, tak mu na to neskočím. Ferdík nikde, tak jsem zvědavá na dnešní noc. Mám teď dilema - když zavřu dveře do ložnice, tak se k nám A/buď v noci nedostane 2/bude tam s námi celou noc. Zatím se neodvažuju o tom mluvit, počkám, až bude značná část medovníku snězená ]-( Blani, díky za pletivo, já jsem už uvažovala o skle (ta Silvina fotka je fakt dobrá), ale asi ho koupím. Zkusila jsem teď cvičně proplést ten drát a je to dost zdlouhavé a taky jsem se už stihla píchnout. O pomoc si raději neříkám, nevím proč, ale tuším odpověď.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Gabi, na takové obrovské zranění mám bezva trik - "Pojď, já ti to ošetřím" a potřeš ránu jodisolem, aspoň kolečko o průměru 10cm, čím menší rána, tím větší kolečko a pořádně vetřít do rány, aby to štípalo. Uděláš provizorní náplast s takovou tou hodně lepící bezpolštářkovou páskou, co trhá chlupy, když se odlepuje (Nezapomeneš říct, že se to musí často přelepovat...) a zavážeš obinadlem, čím víc, tím líp... A s tím musí chodit :-) , když je tak hrozně nemocný... Trochu drsné, ale manža je hypochondr a tohle fakt funguje :-) Už se nechce nechat ošetřovat :-) Já sem manželovi taky říkala, že je škoda, že si nejde vzít pejska :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D věděla jsem, že tu najdu odbornou pomoc :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fotky v albu po úpravě. Už se mi i líbí. ;-)
Odpovědět
Peti dívala jsem se na ně a taky se mi líbí. Nevím, co všechno jsi upravila, já bych měla drobnou výhradu jen k jedné (špatné světlo), ale třeba ta, co se líbí tobě nejvíc je podle mě vydařená - pózy, kompozice, světlo, ostrost. Po tom, co jsi psala, jsem si fakt představovala nějaký děs :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, tak ono to světlo...pokud to bylo venku, tak to bylo docela na nic...teď je to sluníčko takové divoké v kombinaci s mraky. A uvnitř...asi šetří za elektřinu. Už jsme to s Lidunkou řešili, že by tam měli trošku investovat. Ale ty fotky jsem neupravovala já, já s grafikou neumím.
Odpovědět
myslím, že je jedno, jak jsou upravené, hlavní je, že jsou snad už vydařené podle tvých představ. Mě se líbí :-) S těmi investicemi mám zkušenosti z různých akcí, většinou platí, že u soukromých objektů (třeba Mcely, Loučeň, Jemniště, Dětenice apod.) je světlo a všechno kolem perfektní, mají to vychytané. Ale taky si to nechají velmi dobře zaplatit..... Je ale fakt, že technika dokáže divy, mám v práci grafika, který mi ukazoval, co všechno se dá dělat např. ve Photoshopu - tak jsem si zkusila vylepšit vizáž na jedné fotce a sice jsem to nebyla já, ale vypadala jsem jako z titulky Elle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Belcredi ma prece taky soukrome majetele, a to Belcrediovi.
Odpovědět
To mají :-) , ale asi nemají na všechno peníze, protože (myslím), že všechno dostali krátce po revoluci a až tak moc do toho neinvestovali. Teď jsem zaznamenala snahu p. Belcrediové (odstřelené z vedení) o úpravu Mariánského údolí, ale o zámečku jsem nikde nic nenašla. Každopádně nechápu nezlepšení služeb v místě, které jim přináší zisk.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem chtela dat do alba fotky a nejde me to asi jso moc valke ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Lidu, musíš to zmenšit. Tedy spší zkomprimovat. Pokud se ti obrázky otvírají v Microsoft Office Picture Manager, tak tam nahoře je možnost Upravit obrázky. Pak zkomprimovat obrázky. A tam vybírám volbu Dokumenty a uložit někam (ať si nezměníš ty původní). Jsme zvědavééé! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to ja neumim. jeste bych si zmenila puvodni :-N . tak musite vyckat. da me je tam manzel o vikendu.
Odpovědět
Profilova fotka
Lidu, já myslím, že pokud máš v PC Office (Word, apod.),tak se ti to otvírá v tomto programu. Tak si ty fotky ještě překopíruj jinam a pracuj s tou kopií. A nenapínej nás tak. Já tady o víkendu nejsuuu. :-(
Odpovědět
Ahoj holky , tak jak sem nechtěla,tak sem se rozjela do toho útulku dneska.. paní mi totiž volala,že mají zájemce na malou a jeslti to platí a já že jo,že ju nedám hi no a nedalo mě to a rozjela sem se tam.. bože je tak krásná!! malá a dlouhá chicht světlá,ale hodně černých chloupků na zádičkách má a jen mě uviděla,hnedka sem si ju získala piškotkama chicht byla sem připravená ,-) No a samozřejmně sem se neubránila slzičkám že.A když paní řekla neplačte, tak já začala ještě víc.. ona má úplně stejný ksichtíček jako měla naše betynka.... ježíš jak mě s echce řváááttt Od rána mě hrozně bolí hlava,užs em si 2xbrala po dvou brufenech a v autě mě to chytlo zase,tak sem hnedka dala další brufeny a má prozatím klid.. jsem nějaká unavená, chci jít dneska cvičit,ale mám dojem,že bych nezvedla ani činku natož posilovala.Ale přemůžu se a půjdu. Zítra mám úklid po práci,takže nebudu myslet na jessi jo a ještě sem paní řekla jak s e bude jmenovat a ona,že to tam teda hnedka napíše ,-) už aby tu byla. Gábi, vážně ty jsi třída stím křečkem :-D a prcku to je super nápad!!!! udělat co největší obvaz na bebíčko :-D :-D ách ti chlapi .. gábi vemsi na sebe sexy košilku večer a pokud zavřeš dveře,neříkej mi,že pana Ferdinanda nenajdeš ;-) maximálně si pod postel nachystej jod a náplast a hnedka s epak vrhni na přítele,až zas ezačne řvát vnoci a rozmachovat rukama :-D ty jo holky,al evemte si to,co on musí říkat v práci-určitě neříká,že ho kousl křeček :-D :-D :-D :-D :-D peti prosím tě co si stěma fotkama tak blbla, vždy´t jsou hezký a pokud mají nějaký špatný odstín ,no tak maj,-) hlavně,žeje na nich to,co má bejt ne ,-) x-) Natrix.. ta fotka je eňo ňuňo a kde je Elinka? ta nevydržela koukat na křečíka? Sorbon vypadá jako by měl hlad :-D :-D
Odpovědět
Peti, trefila ses! Dopoledne mi volala vyplašená asistentka, že můj drahoušek nemocný chtěl okamžitě sjednat schůzku u doktora. Tak chtěla vědět, jestli nevím, kdy měl tetanku :-D Zeptala jsem se kvůli čemu, a prý ho "napadlo" něco divokého :-D :-D Měla jsem 100 chutí prásknout pravdu, ale nebudu mu brát autoritu :-D No a jsem zvědavá na hlášky kamarádů, protože to zatím vypadá minimálně na zápas s tygrem (nebo tygřicí???). Každopádně včera měl squash a dnes jde hrát bowling, tak se určitě dozvím něco zajímavého. Pro všechny případy mám nachystaný jód a díky prckovi i megabrutální náplast! Každopádně noc sice klidná, ale Ferdík stále schovaný. Přemýšlím, pod jakou záminkou poslat někoho pro to pletivo, já se tam nedostanu. A to vyplétání byl blbý nápad, skončila jsem asi u tří šprušlí, je to makačka a ještě ke všemu to vypadá pěkně neesteticky. O poškrábaných nehtech ani nemluvím. Peti, ať ti to dobře dopadne s Jessinkou, bude se u tebe mít královsky.
Odpovědět
Gabi děkuji ,-) cestou do posilovny mi manžel říká v autě..mě se tak líbilo jak si volala,že si za ní byla.. já totiž bečela jak kus kozy :-D já prostě nevím proč,ale bečela sem jak kravka vážně.. No a manžel miluje ty tvé historky co tady píšeš on je ztoho vždycky mrtvej smíchy... :-D Jak sme dneska byli v posilovně,tak tam je jedne stroj..pokusím se vyvsětlit.. je asi vysoký přes dva metry, si stoupnu na takový blbosti na nohy a kleknu na si na čtverec.. dám si třeba 75kilo tam-protože to funguje opačně-ty kila s eodečtou od tvé váhy a tudíž jsem tahala jen 20kilo, jenže.. poprvé sem tam měla 65kilo a 30kilo je vážně na mě moc.. držíte se nad hlavou bu´dto roztaženě a nebo rukama při sobě a te´d jak klečíš tak jedeš dolů a přitahuješ s enahoru jenže já nebyla schopná -jo víte jak to asi vypadá?... když se chlap drží tyče, pokrčí nohy,skříží je a vytahuje s enahoru a přitahuje tělo,jen toto je zjednodušený, že ten stroj ti pomáhá a ty na tom klečíš..jenže ouha,Pe´tulku chytil záchvat smíchu. Slečna, která je šampionka cosi a vede to tam (neboť sme s ejí ptali jak na ten stroj vlastně vlíst a na co je ,-) ) jen prošla a říká -samo ,že neprošla,když na tom byl manžel,ale prošla,když sem na to vlezla já že a skončila sem dole a nebyla sme schopná se přitáhnout :-D :-D jé já dostala záchvat když sem ju slyšela,no vidíte jak vám to jde :-D :-D já nemohla dýchat jak sem s eřechtala, chlap seděl na storji vedle mě,díval s ejen okolo na ty lidi a pak cestou dom mi říká.. ta cvičitelka se tak řechtala ,ten borec co byl u pultu sní s eaji nakláněl a ty dvě holky si kvůli tobě přesedli na jiný stroj aby tě viděli :-D :-D :-D :-D ještě že sem za sebe neviděla :-D :-D :-D
Odpovědět
Gábi: u nás má křeček pletivo na ochranu svého života, naši pejsci totiž myšičky loví... minule maminku v noci vzbudil neobvyklý pohyb a pejsci si hráli v ložnici s omráčenou myškou... asi si ji mladá (Ellie Mae) donesla ze zahrádky... mrtvé myšky nechávají ležet u dveří... :-p Jinak na křečka se nejčastěji chodí koukat Bellušk, malou to nebere, když na něho nemuže... ;-) :-D Jinak tu strategii, kdy zranění ošetřuju bolestivě, aby pak nedělal chudinku dělám taky... :-D zabírá to... :-D :-D :-D Což mi zase připomíná opak, můj tatínek cosi dělal na zahradě, tenkrát na druhým konci Brna, než jsme bydleli a zasekla se mu nějaká strašná tříska (velká) nebo sekera nebo něco do kolene, on s tím dojel domů, přes celý město a mamince se pak doma složil... :-D :-D :-D
Odpovědět
Peti: už se těším na Jessii a na to, jak ji seznámíme s našima vořechama :-) v sobotu jdeme s malou na výstavu, tak držte palce, je to mezinárodka, tak by se mi líbilo, kdyby to nějak dopadlo... ;-) :-) A teď se jdu podívat na fotky druhé Peti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petule, ja se tak tesim na to psi prditko! Ta bude klaaasnaaa. Fotky uz jsou lepsi, tak si uz nezoufam;-) Silvi, palecky drzet budeme a Tenula pacicky. Ja mam od zitrka dovcu, jupi. Chteli jsme jet do lazni do Velkeho Mederu, ale maji tam plno. Tak pofrcime asi pro zmenu na chaloupku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?