Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
prcku,..... tak sem prohlídla vaše celé album a nejkrásnější je reklama na hotel ta fotka s Kimem :-D :-D :-D :-D :-D Peti akorát mi volala mamka a říká .. ještě je Džesinka na intenretu? já ani envím,jestli bdue naše nebo mámina :-D :-D :-D však neboj ju uvidíš, protože já ju nemůžu nechávat samotnou doma, neboťtady nad náma je debilní pes,co 20hodin denně štěká! sice za to nemůže,ale štějá jen proto,že je sám doma víš! a já bych enrada aby mladá to od něho chytla! by mě hráblo jinak . poprvé vživotě se těšímaby byl už víkend za mnou :-D :-D Už mi zítra dojde borec vyčistit koberec v obýváku,co byl všude počůraný od betynky ,ikdyž sem to čistila pokaždý,tak přece jen,aby to necítila. Mám objednaný zábrany ještě dvě do obýváku a do ložnice :-D sem jak blázen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže jméno máte jasný. U nás zábranu vyráběl manžel...máme jen jednu do ložnice...všude jinde Tenule může. Vlastně může i do té ložnice, ale jen výjimečně. ;-)
Odpovědět
Tak my budeme mít zábranu , aby nemohlo štěňátko po schodech, kvůli kyčlím ;-) :-) jinak může všude... jestli se o postel dělím se třema, nebo více psy už není velkej rozdíl... :-D
Odpovědět
Já chci jen zábrany,než přestane lulat doma víte ;-) až se naučí chodit ven,oddělám do ložnice a obýváku zábrany ,-) a do postele bud emoct,když páneček nebdue doma chichi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Když byla štěnisko, tak jsme jí tam dali krabice (akorát jsme se stěhovali) a ten prcek je nedával.
Odpovědět
:-D :-D do ložnice může jen ,když seš sama doma Vi´d Petiku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hallo, ne ne, může i za pánečkem. Ale jen o víkendu ráno. To si ji tam vždycky vezmu a koukáme dopoledne na TV. ;-)
Odpovědět
fńuk tak sem volala do útulku, abych věděla,že se neozval původní majitel... paní mi řeka,že v úterý bude vyřazená z karantény a že v pátek si ji můžeme dovést .Tak sem ji říkala,že druhá paní mi řekla,že ve středu si ji můžu už vzít a ona že ne ,že až v pátek,že můžou je vydat až 10dní po přijetí ;-( ach jo já se nedočkám
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně ať vám ji nikdo nevyfoukne! Bych si tam pak s nima musela jít promluvit! ]-( Aspoň jí to budeš moct pořádně nachystat - její nový domov. ;-)
Odpovědět
Ne paní říkala,že sem tam zapsaná já ji málem aji řekla ,aby jí říkala Džesí a ne fenka :-D prostě naše mamina jí prostě vybrala jméno no hehe .. ty kdyby ju dali někomu jinému,já paní říkala,že právě chceme o víkendu nakoupit všechno nové a proto jako volám,jestli se majitelé neozvali ,tak se smála do telefonu a že jeslti ju chceme ve středu vidět a já že ne,že bych totoiž plakala, takže až při převzetí ju prostě uvidíme. Tak se zas epaní smála.. kdyby věděla paní,že momentálně čekám na toho hňupa borca co tady měl už dávno bejt! a vyčistit mi koberec vtom obýváku, mám umyté okna v obýváku a v kuchyni :-D samo,že s evenku zatáhlo že určo bude chcát že a te´d mi doprala pračka se záclonama aji :-D a borec nikde doprčic.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ale já myslím, že nové hafině je jedno jestli máte umyté okna. :-D Já bych tam ve středu šla, pořádně bych ji poňuchňala a pak v pátek by bláznila až by vás uviděla. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, hoď tam aspoň jednu fotku od Slámy - chtěla bych vědět, jestli ho máme vyškrtnout hned, nebo ne :-| . V čem se Ti to nelíbí? Třeba se Ti to uleží. Musíte tam být přece hezcí, to mi nepovídej, že ne :-) Peti Brnando, to je teda z gruntu příprava, ;-) Džesínka se bude mít jako v bavlnce. Moc Ti přeju to rozptýlení, aspoň už nepíšeš tak smutné věci.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luc, nelíbí se mi ten styl. Fotky jsou kvalitní, to jo.
Odpovědět
Peti:(Brni) já bych tam teda taky šla... :-D a myslím, že to jméno je super a hodí se k ní - tak teď jestli se líbí Tobě a je to... ;-) :-) Peti: no co když by se štěňátku udělalo z neumytých oken třeba špatně... ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo by Peťu pomluvila u ostatních pejsků, že. :-D Peti, jméno už neřeš...je to Džesinka nebo Jessinka??? Já došla ke štěněti a už to byla Tenessy, tak máme Tenessy a neřeším to. Stejně je to hlavně Bobeš. ;-)
Odpovědět
jo přesně... :-D No my máme Yessabell (což čteme jako dřezabel), ale stejně jí říkám Bello, žirafo, a aktuálně, dokud štěně není vybarvené (malá Ellie Mae) tak jim říkám, že máme blondýnu, zrzku a černovláska... ;-) :-D
Odpovědět
ne ona jméno nemá a od nás dostane Džesí -Džesinka. vy ste já se musím smát ,že prej by jí bylo špatně z neumytých oken chicchi .. já chtěla ten koberec vyčistit proto,aby tam necítila betku víte. Betynka nám tam kolikrát koberec počůrala a ikdyž sem to čistila ručně,tak... nechci aby to tam pak počůrala tak jako Betula...dneska by měla 17let :-( ách jo,tak na ní vzpomínám celý den .. Jdeme na pátou na tennový film do olympie, tak já se sváma už rozloučím a přeji pěkný víkend,a stejně s etady ukážu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, já se jen ptám jestli bude Džesi česky nebo Jessie anglicky, aby byla "světová". :-D Koberec chápeme, ale okna nechápeme - ty by jí špinavá vadit nemusely. Naší teda nevadí a to balkonové pravidelně sama znečisťuje, když stojí packama o něj opřená a čumáčkuje na něj.
Odpovědět
Brni: jakej film? Peti: :-D :-D :-D máme na dvůr prosklené dveře, tak ty jsou taky neustále oťapkané... a když náhodou pejsky zapomeneme dlouho venku, tak Bella (moje něžná holčička :-N :-D ) do nich začne mlátit a někdy je i otevře, ale jak má ty packy zabahněný... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo a plovoucí podlaha jak je očumáčkovaná. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tady nikdo neni?? :-(
Odpovědět
Peti: my máme ve většině baráku dlažbu a někde vylepšenou dřevěnýma deskama, který zakrývají roury od topení... až bude čas, tak se to zaizoluje, zabetonuje a udělá se nová podlaha... :-p Teda v přízemí, naše první patro už je krásně celé nové, zbývá jen vyměnit některá okna... :-p :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Plovoucí podlaha je stejně k ničemu, já už bych si to nikdy nedala...a to jsme nekupovali žádnou levnou nekvalitní a stejně to je na nic. Už bych si dala jedině dlažbu...možná časem to realizujeme. Teď chceme koupit novou sedačku a časem si nechat rozšířit kuchyňskou linku. Lidunko, copak jsi tady dělala? Ty jsi měla už spinkat, abys na dnešek byla fit! Sluníčko svítí (ráno sice mlha, ale to neva)...už se těším, jak nám budeš vykládat. Držím palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Lidunko, tak co??? Hoříme zvědavostí! :-) Holky, jak to, že tu nejste, když je fotbal, že vy se dívaáte, jaký dostaáváme klepec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivko, můj manže je spíš hokejový, takže koukáme premiéry na nově.
Odpovědět
Ahoj Lidunko, tak jak ? Právě jsem dokoukala na Klan létajících dýk a jdu zase honit křečka, má novou klec a nějak se protáhl těmi šprušlemi. Tak to zase bude noc 8-( Ještě, že je v telce ten skvělý horor, aspoň to uteče rychleji. Výjimečně nepracuji, zvládla jsem všechno přes den a dokonce mám objednané prádýlko na svatbu :-) Ještě musím sehnat hezký podvazek, nemáte nějaký tip?
Odpovědět
Ahoj všechny!! Gabrielko mám dobrej typ na krásné podvazky..Salon Pronuptia na Jakubském náměstí...Mají tam velký výběr a fakt pěkné. ;-)
Odpovědět
Marilko díky, zajdu tam
Odpovědět
Gábi: já se vždycky směju, jak honíš toho křečouna :-) My ho máme v terárku, tak nezdrhá... ale měli jsme je na chalupě, kdysi dávno, když jsme měli dva a zdrhli, jenže tam byl nastraženej jed na myši, tak to jsme se báli, že to sežerou... :-( :-D na wéwéwé.fler.cézet mají krásné věci a i podvazky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, vy ste vopice jak ste s emi smáli stěma oknama a pod.. no ono je to potřeba někdy taky umejt víte :-D tak sme včera sme byli nakupovat ..nechali sme tam 1300 ,mamka má takvou slev. kartu už jak nakupuje na šerdu a pod. tak sem koupili pelíšek,takový ten stěma bokama aji-ne jen polštářek,jak mívala betka,ale je pevnější a dá s elehce zmuchlat a hodit do pračky,tak stál 382korun, takže nebyl tak hrozně drahý. Na vodu a jídlo misky máme po betce, máme porcelánový,takže to sme nekupovali a jinak pak hračky, šampón na štěňátka stál 177korun!sem šla do kolen,ale je to něco lepšího-sem betku vždycky koupala v avoňáckým šampónu a té ztoho nic nebylo a tady kupuju za dvě kola šampón chichi No a nějaký kokina a ještě nakoupím ty od toho pedigrí nevím jak se to te´d píše ty kapsičky takový štěněčí, a pak ju naučím i na masíčko ,když třeba o víkendu uvařím polívečku nebo tak ,-) Jirka nám udělal zábrany do pokojíčka,ložnice a obýváku,než se naučí lulat a ještě chci koupit takové ty chcací podložky, protože to dám do toho pelechu ,kdyby náhodou ,-) jo a ještě oboječek takový obyčejný na převoz jen domů,protože jí asi budu chtít dávat ty šráky, neboť jsem byla s betkou stím spokojenější než s obojkem u těchto malých pejsků. Jo a jak sem byla vtom zverimexu oni tam normálně měli peti a Ivi na ty vaše ňunítka takové ozdobné mašličky, no teda psíše by to bylo aji pro holky,protože vy ste potřebovali motýlky pod krk že :-D ale měl tam takové ozdobné mašličky a jás em si říkala,jak lidi zháněj pro pejsky ozdůbky a on toho tam měl ve všelijakých barvách :-D až až a nebyl drahej ,-) Pe´tuli já sem plovoučku nikdy ani nechtěla,máme kvalitní drahé lino v předsíni a v kuchyni, sem myslela,že mě budou odvážet,když sme to platili,ale chlapík s enás ptal,jestli je to na místo,kde s ehodně chodí a že nemáem kupovat šunty, takže sme se zhodli s manželem,že není co řešit ,-) že jak sem zimomřivej ,tak normálně i vzimě je to teplé, nestudí to a je to super a pak máme teda koerec obávýk ,ložnice a dětský pok. mě se to třeba někde líbí ty plovoučky,ale sama bych to nechtěla .. už jen kvůli zimě od noh,ale už kvůli tomu jak pejsci potom ´tapkaj a bblě s ejim potom chodí ,-) Jo a jinak to ste asi nikdy neviděli naše okno v autě, nebo´t zadní sedadlo bylo vždy betynky a ty dvě okýnka byli doňufaný,volízanýa voslintaný jak něco vždycky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?