Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti neboj, když jste vypadali tak hezky na těch fotkách od kamarádů, tak od profíka to bude jako reklamní foto, neboj, určitě to dobře dopadne. ;-)
Odpovědět
teda holky dneska se semka dostat bylo umění ,-)
Odpovědět
Peti, byli jste nádherní už na fotkách od kamarádů, takže od profíka to horší být nemůže... ;-) :-) Víš, kdy budou? Brni: no jo, mě se to podařilo teprve před chvílí... :-p Jinak jsem byla na tom pohovoru a za dnešek a včerejšek byla jako jediná z asi 23 lidí přijata :-) Musím sice zaplatit školení, ale není to naštěstí nějak katastrofická částka... snad ji brzo zase vydělám... A ke svatbě: dneska jsme byli u zlatníka objednat prstýnky. :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, taky mi to dnes nejelo. Dekuji za chvalu, hezky se to posloucha. Jinak nic new jen jsme se byli dnes vyfotit na nove obcanky a koupila jsem si luxusni tenisky Nike SB. Asi bych se mela zacit krotit. Ach jo.
Odpovědět
Peti: občas je potřeba si udělat radost ;-) :-) Mně třeba včera došlo předvolání k podání vysvětlení, že nemám zaplacené povinné ručení na auto... blbost, říkám si a ono je to pravda... přestěhovali jsme se a hlásili to všude možně, s autem se nejezdilo, těm papírům nerozumím, musí se mi vždycky říct co a kdy mám jít zaplatit... takže jsem to nezaplatilo, upomínky nebo co asi chodili na starou adresu a to poté, co jsme asi po půl roce od přestěhování zrušili dosílku... tak jsem zvědavá, kolik mě to ještě bude stát... rok to vlastně nebylo zaplacený... a jak dokážu, že s autem se nejezdilo (naštěsí, nedejbože by se něco stalo...) :-p :-( ;-( ]-(
Odpovědět
Ahoj holky, Sylvi, co to je za práci? Nějak mi i dnes blbne připojení na BMS, je teda fakt, že jsem na cestách a připojuju se všude možně; ale nečetla jsem si předešlé... Peti, ano, občas je třeba dělat si radot luxusními maličkostmi - pro mě je to třeba přečíst si milovaného Pratcheta (času se bohužel nedostává)
Odpovědět
Profilova fotka
Hallo baby, tady to nejelo celkově, nefachalo to z žádného mého připojení (práce, doma, mobil) a pak si stěžovaly i holky, takže to je jasné. Dnes jdeme pro fotky, bojim bojim. Silvi, gratuluji k brigoši, snad to tam bude ok. ;-) Musím koupit nějaké ošacení pro hafinu, nějak se mi venku klepe. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, posílám odkaz na náš svatební web : www.woape.org/svatba ;-) Peti, neboj, šak seš kočka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...ty lichotnice. ;-)
Odpovědět
http://www.mpb.cz/utulek-pro-zvirata/... tot je naše nová slečna . Já to nevydržela adneska jsem ju zamluvila v pět hodin večer , když došel manžel já mu jiukázala a prostě furt brečím jak idiot aji te´d, prostě bulím,protože jsem hrozně ráda,že nebudu tady sama a že s ebud mít proč vracet domů a tak.. bože já řvu furt jak trubka,už sem volala mamce, a nemohla sem mluvit,mamka slyšelajen jak bulím a měla strach,co se stalo.. že to musel vzít manžel ten telefon a skoro bulel,jak mě viděl,pak to musel moji mamce říct sám ... a už sme se s mamkou domluvila,že o víkendu půjdeme nakupovat pro ni , že musím koupit pelechy nový a hračky a vodítko na miminko ,protože šráky mám na dospělýho pejska.... bože jsem jak blbka! Potřebuju od vás pomoc- jaký jí dát jméno ? já sice mám kalendář s pejskama se jménama,ale já sem tak v řiti ztoho,že si budu stříhat do úterka ten metr :-D
Odpovědět
prcku na fotečky sem jukla jen na první stránku moc pěkně udělaný, já s ena to podívám hned jak bude časík,ale momentálně jsem ovíněná moji budoucí slečnou a strašně šťastná sem.
Odpovědět
Peti, tak to je super, že ses rozhodla pořídit si pejska :-) A ta fenečka je moc hezká. :-) Nenapadá Tě žádný jméno? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Peti, ja bych dala hafine jmeno Carrie podle toho hororu. Je to divny, ale libi se mi to, ale ta nasa byla uz na jmeno zvykla. Nebo Vivienne podle Westwoodove;-)
Odpovědět
Napadla mě Astra jako hvězdička :-)
Odpovědět
:-D Peťule ajak bych na ni jako volala? Vivien počkej :-D Viv zůstaň .. akaždej by hledal pretty woman :-D :-D :-D :-D natrix.. byla to náhoda,já měla jít ndeksa na 16hod. do posilovny,ale nešly smenakonec ajka sem čekala na manžela,sme s eteda domluv. že půjdeme na procházku, tak sem šla na pc a našla sem ju tam a jak došel ,řekla sem mu v slzách,že ju priostě chci ,a ty slzy mi zlstali až dote´d :-D třeba nám to pomůže aji stím otěhotněním... kdo ví .. o víkendu půjdu nakoupit všecičko na pejska ,budu jak v jiříkově vidění a manžel ten si musel dát 3panáky a pivo anerozchodil to, pořád mi připomínal,jak betynka umřela,že toto nechc euž zažít a skoro u toho plakal.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, prece Vivi, Vivino nebo Vivule. Ja taky rikam Tenessy Tenule;-)
Odpovědět
to než řeknu tak mi uteče :-D :-D :-D já snad začnu stříhat metr . ty Pe´tule a co je stěma fotkama???
Odpovědět
Profilova fotka
Tsss, ja jsem na jmena expert, bys mela slyset, jak ji vselijak rikam;-) Fotky. Ja nevim, myslela jsem, ze budou proste jine.
Odpovědět
Peti, Ty už máš ty fotky? A co? Peti Brni: fenečka je nádherná a je Betynce podobná, myslím, že na Tebe čekala :-) ;-) A ty krásná léta stojí za to trápení, které přebolí... nezapomeneš nikdy, ale časem přestaneš plakat a nakonec se budeš při vzpomínkách usmívat...
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, nejake sem hodim pozdeji az budu doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, nezoufej a hoď ty fotky sem... Určitě zas zbytečně plašíš... :-) Brni, kukla sem do kalenáře a zaujaly mě tyto jména: Ťulda, Kiki, Tina (to je jméno v den, kdy přišla do útulku), Bibi, Viki, Ája,Nelly, Bára, Terry a Bejby... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, musím to probrat a hlavně ZMENŠIT!!!
Odpovědět
Ahoj Peti, ten pejsek je kouzelný, kukuč prudce nakažlivý. Kdybych neměla objednaného papouška, tak bych si taky dala říct. Mě se docela líbí Bára, Conny a úplně ujetý by bylo Libuška Přemyslovna (to nic, hrabe mi z práce, vrátila jsem se z konference ve Vídni, kde jsme rozebírali ekonomickou krizi a možné scénáře vývoje ]-( )
Odpovědět
Prcek: to je dobrý nápad, možná by bylo hezké dáj jméno, které je v den, kdy si ji Peťka bude brát domů... ale nevím jaké bude, do diáře mrknu ráno... Gábi: :-D Peti: já Tě nechtěla tlačit, abys ty fotky vložila, spíš mě zajímalo, jaký z nich máš pocit... když jsi plašila předem... ;-) :-) (to nemyslím zle, já budu taky taková... :-N :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Petruszko, už se nemůžu dočkat, jak vypadají fotky od Slámy. Ale vy na nich vypadáte určitě dobře, to strach nemám. Jako reklama na manželství - a nemyslím to nijak zle, věř. Brnando, pejsek je nádherný, asi budeš muset vybrat jméno sama, aby Ti šlo přes pusu. Však jak ji poprvé pohladíš, tak uvidíš sama. A není zvyklá na žádný jméno? Prcku, ty vaše stránky jsou super, prohlídla jsem jen první dvě strany a moc hezké. Dobrý nápad.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem úplně zničená z těch fotek...je to blbý, ale nelíbí se mi, takže je do alba dávat nebudu...zatím. Jsem teď plná emocí, takže to nechám trošku uležet a pak je zase projdu a uvidíme. Navíc se mi nic nedaří. Nechci tady na někoho ale plivat...je to jen můj názor. Čekala jsem něco jiného.
Odpovědět
Petííí.. vždy´t každé fotečky jsou krásné,řekni co se ti na nich nelíbí??? my sme je měli třeba nádherný tady na beremku jsou úplně jiné,než ,když je držíš v ruce. Ale ty jsi měla všechno sladěné,krásné, a ikdyž já musím bejt maličko skeptická,ale měla sem možnost vidět foto od tohoto fotografa už vloni v létě a mě se nelíbili,takže jsme o něm ani neuvažovali. Ale měla jsi krásné počasí a vše,co by na těch fotkách mělo bejt škaredý? nelíbí s eti nebe,nebo pozadí, nebo pózy ? a ber mě s rezervou, stěma jménama se roztrhl pytel... za to všem děkuji!!! Mamka mi dokonce napsala ještě večer smsku s ejménem Džesí-Džesinka . Kdybych dala jméno co bdue ve středu až si ju budu brát je to Isar a ve čtvrtek je Lojza -no to nepřipadá v úvahu :-D :-D :-D :-D :-D Dneska už manžel vyměknul a už říká všem,že budeme mít pejska :-) já budu snad stříhat metr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak jsi mě měla varovat, já toho měla hodně do školy, když bylo třeba ho zamluvit. Chci je nechat trošku upravit nebo to udělat sama, tak pak...
Odpovědět
Peti,ale já to tady psala... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak buď jsem to přehlídla nebo to bylo málo důrazný. To už je fuk. Těším se na fotky vašeho prcka.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?